X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Do końca 2014 roku ZAJDĘ W CIĄŻĘ !
Odpowiedz

Do końca 2014 roku ZAJDĘ W CIĄŻĘ !

Oceń ten wątek:
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 01:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro poszukaj i wrzuć jak będziesz mogła hehe .;D
    Kuźwa jak mi pulsuje lewe jajo :( aż mnie noga rozbolała chwilowo

    Lena Z. lubi tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 01:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakręconaOna wrote:
    Może pomyliłas sklepy i weszliście do "Wszystko na opak i do dupy ";-)
    hahah a wiesz ze o tym pomyslałam , i jak wychodzilismy z Forte to mówię Przy drzwiach do A. że no kur... nic tu nie ma sam badziew i obsługa taka że aż szkoda gadać a ochrona no ma pani rację :D taki młody typek ale na prawdę nic nie było ładnego jeszcze jutro pojeździmy

  • Lena Z. Autorytet
    Postów: 421 314

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 01:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczka wrote:
    mój A. mówi do mnie Kochanie chodź już spać bo o 7 wstajesz na temp. żeby zmierzyć i żebys się wyspała . A i nie zapomnij ustawić sobie budzika i termometru położyć pod poduszką .

    Heheh aż się zdziwiłam :P
    gdzie takich facetów produkuja? :)

    Jestem w 13tym tygodniu ciąży :)
    dziecko-dziewczynka.gif
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 01:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakręconaOna wrote:
    Jutro poszukaj i wrzuć jak będziesz mogła hehe .;D
    Kuźwa jak mi pulsuje lewe jajo :( aż mnie noga rozbolała chwilowo
    a mnie oby dwa :D

    oki poszukam jutro . Tylko że nie wiem o której bede bo o 10 jedziemy samochód oglądać

  • Truskaffeczka Autorytet
    Postów: 713 313

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 01:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakręconaOna wrote:
    Dobra , idę na taki układ ;-) ale maczugi też dostane ? haha . Się nawpieprzam jak skończę diete , że te 40 kg znów w dupe mi wejdzie hahaha . A co do tych mebli to faktycznie jakaś lipna firma ... najwyraźniej nie zalezy im na klientach jezeli tak postępują .;/
    Melduję się! ;D Obowiązkowo maczugi też ;3

    plemnik.gif
    20121110570117.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 01:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    haha no widzisz to się nie pomyliłam ani Ja ani Ty , nawet ochroniarz potwierdził haha poszukaj w internecie sklepów u siebie w mieście z meblami kuchennymi i poczytaj opinie ... pojezdzic trzeba i pooglądać no nic nie zrobisz ;-) Byle gówna nie kupicie przeciez .;-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 sierpnia 2014, 01:28


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 01:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena Z. wrote:
    gdzie takich facetów produkuja? :)
    wiesz co w wytwórni z 90 roku :P ale obawiam się że takich już nie ma :D każdy mówi że mój to ma cierpliwość do mnie i żebym doceniała co mam :P bo ktos mi może go ukraść więc pilnuje ;P

  • Lena Z. Autorytet
    Postów: 421 314

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 01:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakręconaOna wrote:
    Może pomyliłas sklepy i weszliście do "Wszystko na opak i do dupy ";-)
    hahahahhahaaaha :D padłam!

    Landryneczka lubi tę wiadomość

    Jestem w 13tym tygodniu ciąży :)
    dziecko-dziewczynka.gif
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 01:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Truskaffeczka wrote:
    Melduję się! ;D Obowiązkowo maczugi też ;3
    Kocham Cię kobieto haha <3

    Truskaffeczka lubi tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 01:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakręconaOna wrote:
    haha no widzisz to się nie pomyliłam ani Ja ani Ty , nawet ochroniarz potwierdził haha poszukaj w internecie sklepów u siebie w mieście z meblami kuchennymi i poczytaj opinie ... pojezdzic trzeba i pooglądać no nic nie zrobisz ;-) Byle gówna nie kupicie przeciez .;-)
    zostały nam tylko 2 sklepy a tak musimy dalej jeździć za miasto na necie może jakieś meble się zamówi no zobaczymy nie ma to jak jechać i zobaczyć

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 01:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczka wrote:
    wiesz co w wytwórni z 90 roku :P ale obawiam się że takich już nie ma :D każdy mówi że mój to ma cierpliwość do mnie i żebym doceniała co mam :P bo ktos mi może go ukraść więc pilnuje ;P
    Mnie powtarzają to samo hahaha ;-d Ale jakby ktoś mi próbował podkraść misia to bym zagryzła hehehe


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 01:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena Z. wrote:
    hahahahhahaaaha :D padłam!
    wiesz zakręcona ma racje jakbys siadła na tych krzesłach to bys do góry dupą wylądowała taka huśtawka była :D bujane krzesła nie ma co :D

    ZakręconaOna, Lena Z. lubią tę wiadomość

  • Truskaffeczka Autorytet
    Postów: 713 313

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 01:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakręconaOna wrote:
    Kocham Cię kobieto haha <3
    <3

    plemnik.gif
    20121110570117.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 01:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No tu sie zgadzam , lepiej jechać zobaczyć i wtedy podjąć decyzję ... no to lipa jak aż za miasto musiecie jechać no ale nic nie zrobisz .
    Nie no Mnie tez prawy już zaczął pulsować , masakra jakaś akurat na noc ;-)


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 01:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakręconaOna wrote:
    Mnie powtarzają to samo hahaha ;-d Ale jakby ktoś mi próbował podkraść misia to bym zagryzła hehehe
    ja się kiedys szarpałam z taką "zołzą " łagodnie mówiąc bo po 3 latachprzypomniała sobie o koledze i rzeczy krosowych przyszła pożyczyć a ja mówię że nie dam bo to jego a ona ale A. mi pozyczy a ja że nie a ta z morda i tak się zaczęłyśmy szarpać i wyzywać haha poszły włosy z tej jej głupiej czupryny :D

    Truskaffeczka lubi tę wiadomość

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 01:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A Ja Tobię Truskaffeczko jak zaciążysz/ zaciążyłaś kupię chyba tone maczug hahahaha ;-d w nagrodę . <3

    Truskaffeczka lubi tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • Truskaffeczka Autorytet
    Postów: 713 313

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 01:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehe Landryneczko ja też życzę tobie miłego wypoczynku i kto wie może akurat nad morzem wam się poszczęści? ;3 najczęściej tak jest moi znajomi poczęli syna np. na kanapie u teściów ;D

    plemnik.gif
    20121110570117.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 01:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakręconaOna wrote:
    No tu sie zgadzam , lepiej jechać zobaczyć i wtedy podjąć decyzję ... no to lipa jak aż za miasto musiecie jechać no ale nic nie zrobisz .
    Nie no Mnie tez prawy już zaczął pulsować , masakra jakaś akurat na noc ;-)
    jakiś znak :P budzimy naszych panów i do dzieła :D

  • Lena Z. Autorytet
    Postów: 421 314

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 01:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczka wrote:
    wiesz co w wytwórni z 90 roku :P ale obawiam się że takich już nie ma :D każdy mówi że mój to ma cierpliwość do mnie i żebym doceniała co mam :P bo ktos mi może go ukraść więc pilnuje ;P
    A to mój z wytwórni z 89 i dlatego nie martwi sie o moje mierzenie temperatury... :(

    Jestem w 13tym tygodniu ciąży :)
    dziecko-dziewczynka.gif
  • Truskaffeczka Autorytet
    Postów: 713 313

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 01:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakręconaOna wrote:
    A Ja Tobię Truskaffeczko jak zaciążysz/ zaciążyłaś kupię chyba tone maczug hahahaha ;-d w nagrodę . <3
    Dziękuję Kochana ! <3 Zakręcooona Zakręcoona ;*

    ZakręconaOna lubi tę wiadomość

    plemnik.gif
    20121110570117.png
‹‹ 88 89 90 91 92 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ