X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Do końca 2014 roku ZAJDĘ W CIĄŻĘ !
Odpowiedz

Do końca 2014 roku ZAJDĘ W CIĄŻĘ !

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 01:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Truskaffeczka wrote:
    hehe Landryneczko ja też życzę tobie miłego wypoczynku i kto wie może akurat nad morzem wam się poszczęści? ;3 najczęściej tak jest moi znajomi poczęli syna np. na kanapie u teściów ;D
    hahah no to super miejsce :D
    dziękuję wam dziewczynki ale nie licze na ten cykl bo cos temp lipna niska testy ovu negatywne

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 01:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczka wrote:
    ja się kiedys szarpałam z taką "zołzą " łagodnie mówiąc bo po 3 latachprzypomniała sobie o koledze i rzeczy krosowych przyszła pożyczyć a ja mówię że nie dam bo to jego a ona ale A. mi pozyczy a ja że nie a ta z morda i tak się zaczęłyśmy szarpać i wyzywać haha poszły włosy z tej jej głupiej czupryny :D
    No któżby pomyslał , Landryneczko Ty nasz bojowy chuderlaku :*
    "Ty tak jak Ja urodziłaś się pitbullem " <3 hahaahahahahahhaahha

    Truskaffeczka, Landryneczka lubią tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 01:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena Z. wrote:
    A to mój z wytwórni z 89 i dlatego nie martwi sie o moje mierzenie temperatury... :(
    mój też nie zawsze więc się nie przejmuj :D oni mają swój świat i sowje zabawki a my swoje :D

    Truskaffeczka, Lena Z. lubią tę wiadomość

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 01:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczka wrote:
    jakiś znak :P budzimy naszych panów i do dzieła :D
    No to już mojego wzywam z roboty hahaha , nie no u Mnie to nawet owulki brak w tym cyklu , zresztą jka w każdym ;/


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • Truskaffeczka Autorytet
    Postów: 713 313

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 01:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też miałam kilka miesięcy przypadek z pseudo przyjaciółeczką ale to z innego województwa wysłała mojemu mężowi zdjęcie w bieliźnie a brzydka... :/ napisałam jej że jest żałosna i nie ma takich rzezy robić,mojemu powiedziałam albo ona albo ja miał ją usunąć z fejsa i jej nr telefonu na szczęście zrobił to ;3 wiem że jest mi oddany kocha mnie tak ja o :)

    plemnik.gif
    20121110570117.png
  • Lena Z. Autorytet
    Postów: 421 314

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 01:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra dziewczyneczki ja udaję się na wycieczke do łóżka... haha :D Już pora na mnie :) która może niech zaciąga faceta do przytulania :) trzymajcie sie :) :) :*

    Truskaffeczka lubi tę wiadomość

    Jestem w 13tym tygodniu ciąży :)
    dziecko-dziewczynka.gif
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 01:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakręconaOna wrote:
    No któżby pomyslał , Landryneczko Ty nasz bojowy chuderlaku :*
    "Ty tak jak Ja urodziłaś się pitbullem " <3 hahaahahahahahhaahha
    no wiesz nie pozwole żeby jakaś kretynka brała ubrania mojego narzeczonego a potem on to nalozy o nie nie nie . Potem przyłaziła do nas i chciala pić z nim bo dawno się nie widzieli :/ hahha no chyba cos sie jej pomyliło . Ostatnio tez scenka była stała pod naszym domem i od A. kolegi dzwoniła zeby A. wyszedł a ja wyszłam na balkon i pytam a ja moge byc ? A ona co ty znowu chcesz ode mnie a ja krótko i na temat gówno odwal się od mojego narzeczonego /

    Nosz kur... kolege do picia sobie znalazła zeby sie lasic do niego jak do innych potem I to nie powie zebysmy sie wszyscy napili tylko ona z nim :/

    Truskaffeczka, ZakręconaOna lubią tę wiadomość

  • Truskaffeczka Autorytet
    Postów: 713 313

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 01:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mówiąc o ostatnim moim poście dla zrozumienia to kumpela z takiej gry gdzie mój kiedyś w nią grał... :P

    plemnik.gif
    20121110570117.png
  • Truskaffeczka Autorytet
    Postów: 713 313

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 01:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena Z. wrote:
    Dobra dziewczyneczki ja udaję się na wycieczke do łóżka... haha :D Już pora na mnie :) która może niech zaciąga faceta do przytulania :) trzymajcie sie :) :) :*
    Papap ! <3 udanego serduszkowania ;3 mój piesek zaczął chrapać widać dobrze mu się śpi... ;D

    plemnik.gif
    20121110570117.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 01:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakręconaOna wrote:
    No to już mojego wzywam z roboty hahaha , nie no u Mnie to nawet owulki brak w tym cyklu , zresztą jka w każdym ;/
    ja chyba tez bez owulki wiec przybijaj piątke :P we dwie zawsze raźniej
    Truskaffeczka moj A. jej nr tel tez nie ma i na fejsiie tez nie a wysyłałą mu zaprr ale nie przyjal mowi ze nie chce miec z nia nic do czynienia / I ze tylko mnie kocha i wgl

    Truskaffeczka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 01:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale jednak zazdrość jest we mnie ;P

    Truskaffeczka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 01:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena Z. wrote:
    Dobra dziewczyneczki ja udaję się na wycieczke do łóżka... haha :D Już pora na mnie :) która może niech zaciąga faceta do przytulania :) trzymajcie sie :) :) :*
    Dobranoc :)

  • Truskaffeczka Autorytet
    Postów: 713 313

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 01:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczka wrote:
    ja chyba tez bez owulki wiec przybijaj piątke :P we dwie zawsze raźniej
    Truskaffeczka moj A. jej nr tel tez nie ma i na fejsiie tez nie a wysyłałą mu zaprr ale nie przyjal mowi ze nie chce miec z nia nic do czynienia / I ze tylko mnie kocha i wgl
    Mojemu była wysłała zaproszenie i nawet do niego napisała chciała się pojednać? nie ważne olał ją totalnie :P

    plemnik.gif
    20121110570117.png
  • Truskaffeczka Autorytet
    Postów: 713 313

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 01:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczka wrote:
    ale jednak zazdrość jest we mnie ;P
    oj landryneczko we mnie też... :D

    plemnik.gif
    20121110570117.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 01:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to jak już tak to słuchajcie tego ...
    Mój misiek pracował w fabryce i tam była sobię taka agata ( moja imienniczka , jak na złość ), latawica jak cholera opowiadał mi mój misiek , że latała za wszystkimi ... za murzynami , chinolami wszystkimi rasami człowieka dosłownie chyba chciała być " światowa " a raczej jej cipa ;-p sorka hahaha
    I ona , któregoś razu do mojego , żeby okazał te mięsnie , żeby podniósł ją i pokazał jaki silny jest i jebana się łasiła mój ją raz podniosł i zakonczył rozmowe i wgle ... po czym zaczeła jakies gadki uskuteczniac do niego i wgle na fb pisać masakra wkurwiłam się strasznie i powiedziałam , ze zaczyna mnie wkurzac juz ona bo on mi wszystko opowiadał co ona do niego mowila i pisała pokazywał ... to jak na złość zaczeła mnie zaczepiać na fb bo wiedziała , ze jestem narzeczoną mojego D . a potem szła i mowila mojemu ze po co ja ja zaczepiam ... i dzis jak na zlosc spotkałam ją w Polskim sklepie .;/
    Blaza w chuj ... a była jeszcze na samym poczatku związku naszego tez taka piździocha , która wypisywała do mojego D , zeby nie był ze mna tylko z nią mimo ze miała chłopaka a najlepsze to ten chłopak to przyjaciel były mojego faceta ... a my wszyscy ze szkoły się znamy ale mój nawet nie odpisywał jej olał ja ciepłym moczem ;-) więc kocha mnie no ;p hahaha

    Truskaffeczka lubi tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • Truskaffeczka Autorytet
    Postów: 713 313

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 01:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobije dzisiaj łapek do 40? co o tym myślicie? :D

    Landryneczka lubi tę wiadomość

    plemnik.gif
    20121110570117.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 01:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja jestem jego druga dziewczyna a pierwsza na poważnie bo ta poprzednia to byli jak mieli po 16 lat i opowiadał mi ze umówil sie z nia a poszedł z kolega na rower i ona czekała na przystanku wystrojona a on uwalony na rowerze zadowolony wystawił ją przejechał powiedział czesc i pojechał hahhaa i sie rozstali :D

    a mnie nigdy nie wystawił zawsze zabiegał o spotkania i wgl

    Truskaffeczka lubi tę wiadomość

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 01:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena Z. wrote:
    Dobra dziewczyneczki ja udaję się na wycieczke do łóżka... haha :D Już pora na mnie :) która może niech zaciąga faceta do przytulania :) trzymajcie sie :) :) :*
    Dobranocki .;*


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 01:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakręconaOna wrote:
    No to jak już tak to słuchajcie tego ...
    Mój misiek pracował w fabryce i tam była sobię taka agata ( moja imienniczka , jak na złość ), latawica jak cholera opowiadał mi mój misiek , że latała za wszystkimi ... za murzynami , chinolami wszystkimi rasami człowieka dosłownie chyba chciała być " światowa " a raczej jej cipa ;-p sorka hahaha
    I ona , któregoś razu do mojego , żeby okazał te mięsnie , żeby podniósł ją i pokazał jaki silny jest i jebana się łasiła mój ją raz podniosł i zakonczył rozmowe i wgle ... po czym zaczeła jakies gadki uskuteczniac do niego i wgle na fb pisać masakra wkurwiłam się strasznie i powiedziałam , ze zaczyna mnie wkurzac juz ona bo on mi wszystko opowiadał co ona do niego mowila i pisała pokazywał ... to jak na złość zaczeła mnie zaczepiać na fb bo wiedziała , ze jestem narzeczoną mojego D . a potem szła i mowila mojemu ze po co ja ja zaczepiam ... i dzis jak na zlosc spotkałam ją w Polskim sklepie .;/
    Blaza w chuj ... a była jeszcze na samym poczatku związku naszego tez taka piździocha , która wypisywała do mojego D , zeby nie był ze mna tylko z nią mimo ze miała chłopaka a najlepsze to ten chłopak to przyjaciel były mojego faceta ... a my wszyscy ze szkoły się znamy ale mój nawet nie odpisywał jej olał ja ciepłym moczem ;-) więc kocha mnie no ;p hahaha


    takie latawice to za kudły i wytargać a co :D

  • Truskaffeczka Autorytet
    Postów: 713 313

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 01:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakręconaOna wrote:
    No to jak już tak to słuchajcie tego ...
    Mój misiek pracował w fabryce i tam była sobię taka agata ( moja imienniczka , jak na złość ), latawica jak cholera opowiadał mi mój misiek , że latała za wszystkimi ... za murzynami , chinolami wszystkimi rasami człowieka dosłownie chyba chciała być " światowa " a raczej jej cipa ;-p sorka hahaha
    I ona , któregoś razu do mojego , żeby okazał te mięsnie , żeby podniósł ją i pokazał jaki silny jest i jebana się łasiła mój ją raz podniosł i zakonczył rozmowe i wgle ... po czym zaczeła jakies gadki uskuteczniac do niego i wgle na fb pisać masakra wkurwiłam się strasznie i powiedziałam , ze zaczyna mnie wkurzac juz ona bo on mi wszystko opowiadał co ona do niego mowila i pisała pokazywał ... to jak na złość zaczeła mnie zaczepiać na fb bo wiedziała , ze jestem narzeczoną mojego D . a potem szła i mowila mojemu ze po co ja ja zaczepiam ... i dzis jak na zlosc spotkałam ją w Polskim sklepie .;/
    Blaza w chuj ... a była jeszcze na samym poczatku związku naszego tez taka piździocha , która wypisywała do mojego D , zeby nie był ze mna tylko z nią mimo ze miała chłopaka a najlepsze to ten chłopak to przyjaciel były mojego faceta ... a my wszyscy ze szkoły się znamy ale mój nawet nie odpisywał jej olał ja ciepłym moczem ;-) więc kocha mnie no ;p hahaha
    Agata miło mi kłania się tutaj Lusi czyli Lucyna ale wolę Lusi :D

    Landryneczka lubi tę wiadomość

    plemnik.gif
    20121110570117.png
‹‹ 89 90 91 92 93 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ