X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Do końca 2014 roku ZAJDĘ W CIĄŻĘ !
Odpowiedz

Do końca 2014 roku ZAJDĘ W CIĄŻĘ !

Oceń ten wątek:
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 02:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No puste sa nie które tak , że tez czasami się zastanawiam co one wgle robią tam ;-D
    Wiesz co Truskaffeczko zrób jutro tak jak planowałaś zobaczymy co wyjdzie i w pon na bete lec ... po prostu . Jak okres przyjdzie to lipa no ale bedzie następny cykl i daszwtedy rade ;-) Ja też mam takie nadzieje co do następnego cyklu ale jeszcze następnego jak sie nie uda teraz po tych tabsach na prawde .


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 02:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakręconaOna wrote:
    No puste sa nie które tak , że tez czasami się zastanawiam co one wgle robią tam ;-D
    Wiesz co Truskaffeczko zrób jutro tak jak planowałaś zobaczymy co wyjdzie i w pon na bete lec ... po prostu . Jak okres przyjdzie to lipa no ale bedzie następny cykl i daszwtedy rade ;-) Ja też mam takie nadzieje co do następnego cyklu ale jeszcze następnego jak sie nie uda teraz po tych tabsach na prawde .
    dokałdnie , rób testa a jak coś to beta i po stresie kciukam mocno <3

    Truskaffeczka lubi tę wiadomość

  • Truskaffeczka Autorytet
    Postów: 713 313

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 02:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczka wrote:
    ja uważam że jeżeli zrobi się w odpowiednim czasie i jeśli ma cos wyjśc to wyjdzie i na pepino :)
    ok to nie kupuję kolejnego :p ogólnie to testów robiłam chyba już tonę ;D i za każdym razem I krecha ;( dlatego boję już robić sobie test bo mam w głowie że znowuż będzie I krecha i nici :/ czasami miałam tak że @ albo mi się 1 dzień spóźniała albo 1 dzień w przód przyszła i to tyle z fasolinki :d mam nadzieję że się uda w tym miesiącu :D już nawet założyłam nowy temat landryneczka już się udzielała czy macie już jakiś drobny ciuszek dla swojego maluszka ja przed wczoraj kupiłam śpiochy :D ZAKOCHAŁAM SIĘ W NICH <3 p.s tylko nie myślcie dziewczyny że jestem psychiczna :P

    Landryneczka lubi tę wiadomość

    plemnik.gif
    20121110570117.png
  • Truskaffeczka Autorytet
    Postów: 713 313

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 02:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczka wrote:
    skasuj linka z wiadomości bo nie chce zeby ktos nie odpowiedni to zobaczył :D
    ok nie ma już :D

    Landryneczka lubi tę wiadomość

    plemnik.gif
    20121110570117.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 02:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No u Mnie to pewnie już po ptokach jesli chodzi o owulke ;/ ale u ciebie pewnie przyjdzie na dniach albo przesunie się do wakacyjnego wyjazdy hehe ... Ehh no chciałabym , żeby było dobrze ale czy tak będzie ?! najgorsze jest to własnie , że nie mogę zrobić tego monitoringu no ... boje sie , że torbiele mi się porobią jak nie popękają pęcherzyki masakra


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 02:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Truskaffeczka nie kupuj jak maja wyjsc dwie krechy to wyjda :)
    no byłam na wątku ja też mam ciuszków trochę :) i sporo różowych ale jak to każdy mówi mój A. spłodzi syneczka :D

    Truskaffeczka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 02:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Truskaffeczka wrote:
    ok nie ma już :D
    dziękuję bo chciałam wam pokazać tą małpe ale usunelam linka potem zeby nikt nie widział :D

    Truskaffeczka lubi tę wiadomość

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 02:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Truskaffeczka wrote:
    ok to nie kupuję kolejnego :p ogólnie to testów robiłam chyba już tonę ;D i za każdym razem I krecha ;( dlatego boję już robić sobie test bo mam w głowie że znowuż będzie I krecha i nici :/ czasami miałam tak że @ albo mi się 1 dzień spóźniała albo 1 dzień w przód przyszła i to tyle z fasolinki :d mam nadzieję że się uda w tym miesiącu :D już nawet założyłam nowy temat landryneczka już się udzielała czy macie już jakiś drobny ciuszek dla swojego maluszka ja przed wczoraj kupiłam śpiochy :D ZAKOCHAŁAM SIĘ W NICH <3 p.s tylko nie myślcie dziewczyny że jestem psychiczna :P
    Spokojnie , nikt tak nie myśli :) Ja tez czasami mam ochotę kupic coś fajnego dla brzdąców ale nie , jednak nie ;-) o taka rzecz kupiona chyba by mnie dobijała jeszcze bardziej ;( Może to jakiś znak , ze śpiochy juz kupiłaś ;-D jutro moze byc niespodzianka

    Truskaffeczka lubi tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 02:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lusi jeszcze dwie łapki :)

    Truskaffeczka lubi tę wiadomość

  • Truskaffeczka Autorytet
    Postów: 713 313

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 02:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczka wrote:
    Truskaffeczka nie kupuj jak maja wyjsc dwie krechy to wyjda :)
    no byłam na wątku ja też mam ciuszków trochę :) i sporo różowych ale jak to każdy mówi mój A. spłodzi syneczka :D
    ja z moim E. jestem neutralna kupiłam kolor żółty śpiochów będzie dziewczynka czy chłopiec to i tak będzie pasowało ;D ale chciała bym chłopaka dla mojego E. ;D

    Landryneczka, ZakręconaOna lubią tę wiadomość

    plemnik.gif
    20121110570117.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 02:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakręconaOna wrote:
    Spokojnie , nikt tak nie myśli :) Ja tez czasami mam ochotę kupic coś fajnego dla brzdąców ale nie , jednak nie ;-) o taka rzecz kupiona chyba by mnie dobijała jeszcze bardziej ;( Może to jakiś znak , ze śpiochy juz kupiłaś ;-D jutro moze byc niespodzianka


    a mi właśnie lepiej się robi jak je przegladam :)

  • Truskaffeczka Autorytet
    Postów: 713 313

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 02:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakręconaOna wrote:
    Spokojnie , nikt tak nie myśli :) Ja tez czasami mam ochotę kupic coś fajnego dla brzdąców ale nie , jednak nie ;-) o taka rzecz kupiona chyba by mnie dobijała jeszcze bardziej ;( Może to jakiś znak , ze śpiochy juz kupiłaś ;-D jutro moze byc niespodzianka
    Oby Agatko oby! :D

    plemnik.gif
    20121110570117.png
  • Truskaffeczka Autorytet
    Postów: 713 313

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 02:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczka wrote:
    Lusi jeszcze dwie łapki :)
    Taaak ! <3

    Landryneczka lubi tę wiadomość

    plemnik.gif
    20121110570117.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 02:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Truskaffeczka wrote:
    ja z moim E. jestem neutralna kupiłam kolor żółty śpiochów będzie dziewczynka czy chłopiec to i tak będzie pasowało ;D ale chciała bym chłopaka dla mojego E. ;D
    my tez mamy różne kolorki ale tak się trafiło chyba dwie pary bodów różowych a co tam prawdziwy mężczyna nie boi sie rozu ;P a ja bym córcie chciala a zawsze mowilam ze chłopca cos mi sie zmienilo :D ale wazne by zdrowe i wgl bylo

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 02:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie wiem czemu ale czuje , że moje pierwsze dziecko kiedyś to będzie syn <3 na prawdę , od dawna marzył mi się synek pierwszy później córunia a mojemu na odwrót on pragnie miec mała blondyneczke z niebieskimi oczkami czyli jego odzwierciedlenie ;D a teraz jest mi to bez znaczenia , byle by się urodziło i zdrowiuteńkie ;-) Ale mam przeczucie , że mój D też spłodzi syna pierwszego ;p


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 02:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Truskaffeczka wrote:
    Taaak ! <3
    a masz kochana ode mnie łapki :)

    Truskaffeczka lubi tę wiadomość

  • Truskaffeczka Autorytet
    Postów: 713 313

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 02:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczka wrote:
    a mi właśnie lepiej się robi jak je przeglądam :)
    ja tak samo jak wybierałam z moim te śpioszki wzięliśmy 3 rozmiary malutkie,średnie i troszeczkę większe ale ja zdecydowałam że wezmę te po środku bo i tak nie wiadomo jaka fasolinka będzie ;D

    plemnik.gif
    20121110570117.png
  • Truskaffeczka Autorytet
    Postów: 713 313

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 02:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczka wrote:
    a masz kochana ode mnie łapki :)
    Dziękuuuuję <3

    Landryneczka lubi tę wiadomość

    plemnik.gif
    20121110570117.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 02:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakręconaOna wrote:
    Ja nie wiem czemu ale czuje , że moje pierwsze dziecko kiedyś to będzie syn <3 na prawdę , od dawna marzył mi się synek pierwszy później córunia a mojemu na odwrót on pragnie miec mała blondyneczke z niebieskimi oczkami czyli jego odzwierciedlenie ;D a teraz jest mi to bez znaczenia , byle by się urodziło i zdrowiuteńkie ;-) Ale mam przeczucie , że mój D też spłodzi syna pierwszego ;p
    o boziu mój A. to samo . Chciałby miec moje odzwierciedlenie czyli blondyneczke małą o niebieskich oczkach :) hehe
    tez czuje ze syn bedzie u nas

  • Truskaffeczka Autorytet
    Postów: 713 313

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 02:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hihi a jeszcze po południu miałam tylko 11 łapek ;D

    plemnik.gif
    20121110570117.png
‹‹ 91 92 93 94 95 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ