X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Do końca 2014 roku ZAJDĘ W CIĄŻĘ !
Odpowiedz

Do końca 2014 roku ZAJDĘ W CIĄŻĘ !

Oceń ten wątek:
  • Alorrene13 Autorytet
    Postów: 1195 2094

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jeszcze nie zaczęłam obserwacji. Planuję od przyszłego cyklu jak w tym się nie uda. Niedawno zapisałam się do Ovufriend, muszę kupić termometr itd. Z objawów tylko śluz jest dziś niezły i objadam się słodyczami od wczoraj ale nie wiem czy to objaw ovu ;) nie mam też tych wszystkich badań, idę do gina ok.30.08 więc pogadam z nim o tym. Madzik wiem, ze to latwo powiedIeć ale nie stresuj się tak, praca to tylko praca, wiadomo że jest ważna ale kto ma dać radę jak nie Ty - tak sobie pomyśl. Powodzenia :) ja pracuję, ale w tym tyg. Wolne ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 sierpnia 2014, 11:12

    syy26iyeeuly3wjb.png
  • Flexi Autorytet
    Postów: 619 457

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cranberry wrote:
    Pytanie mam do Was !!!
    Czy macie zrobione wszystkie badania hormony (tsh, progesteron, estrogen itp), grupa krwi, toksoplasmoza?
    Czy na któreś może skierować rodzinny lekarz( na NFZ ) czy trzeba za wszystko płacić? Czy musi skierować ginekolog tylko?
    Bo zanim pójdę do gina może bym zmolestowała swoją rodzinną żeby mi wypisała jakieś skierowania?

    A wiec tak. Wszystkie badania hormonow.. poza tarczyca moze wypisac tylko ginekolog. Lekarz rodzinny nie moze wypisac specjalistycznych badan. Grupa krwi to nie wiem, ale to chyba moze zlecic.

    ja ide 28 sierpni do gina wlasnie po skierowania na wszystkie badania bo moze np prolaktyne mam za wysok.a i supa ze staranek.

    f2w3rjjgkobxpkau.png
    7a1668a4ff.png
    relgi09kqit9qz9a.png
  • MadzikForever Przyjaciółka
    Postów: 105 105

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, to racja, że tylko ginekolog może wypisywać skierowania na badania hormonów.
    Ale ja to bym zmolestowała rodzinnego o wszystko, co tylko może dać, żeby do gina miec już co zabrać. Poza tym lekarz z własnej kieszeni za skierowanie nie płaci, to niby czemu ma nie dać?

    e5e0711e60433cce3cfb1fb777f1eb4d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • MadzikForever Przyjaciółka
    Postów: 105 105

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde, wszystkie obdzwoniłam i udało mi się uzyskać zatrudnienie na 4 godziny... Ale dobre i to. Najwyżej będę dojeżdżała i jeszcze tutaj sobie dorobię... szkoda, że to z kolei 50 km od domu...

    e5e0711e60433cce3cfb1fb777f1eb4d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Alorrene13 Autorytet
    Postów: 1195 2094

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :( daleko... Trzymam kciuki aby jeszcze znalazło się coś lepszego. Lecę do sklepu tymczasem....

    syy26iyeeuly3wjb.png
  • MadzikForever Przyjaciółka
    Postów: 105 105

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta, dzięki:*
    Życzę wszystkim miłego dnia, odezwę się pod wieczór. :)

    e5e0711e60433cce3cfb1fb777f1eb4d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam was dziewczyny:) Ploty, ploteczki widzę ze forum fajnie się rozwija :D Ja dziś robiłam pierwszy w życiu test owulacyjny :D W prawdzie wynik negatywny bo bledziuteńka kreseczka ale jeszcze wszystko przede mną bo lekarka owulacje przewiduje po weekendzie :P
    Truskaffeczko trzymam kciuki :)
    Ja mam porobione wszystkie badania tsh, hiv, toksoplazmoza, chlamydia, mocz, krew, wzw ale prywatnie wiec lżejsza jestem o jakieś 240 zł :/

  • Truskaffeczka Autorytet
    Postów: 713 313

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczka wrote:
    Magic ja kiedys się zastanawiałam nad zmiana imienia :) dużo załatwiania jest ?
    Lenko dziękuję ci kochana :*
    Marta a mierzysz temp. albo obserwujesz szyjkę i sluz ?
    Ja testy robie ale póki co negatywy same bladziochy .
    Lusi kurcze szkoda :( a kiedy ma byc @ ?
    @ m być za około 7 dni... :P ale póki co mąż zapowiedział że się nie poddajemy ;D z wykresu wynika że mam dni płodne ;D

    Magic lubi tę wiadomość

    plemnik.gif
    20121110570117.png
  • Truskaffeczka Autorytet
    Postów: 713 313

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehe kochane mój mąż wymyślił coś co pomoże plemnikom dotrzeć do nas ;D kupić najdłuższą strzykawkę i wcisnąć w nas jak najdalej się da ;D a potem wycisnąć :p jestem ciekaw czy ten sposób by poskutkował ;D

    plemnik.gif
    20121110570117.png
  • Truskaffeczka Autorytet
    Postów: 713 313

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobra ja lecę będę wieczorkiem dziewczynki bo mąż zabiera mnie do kina na Lucy ;3 papap <3

    Vesna lubi tę wiadomość

    plemnik.gif
    20121110570117.png
  • Flexi Autorytet
    Postów: 619 457

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MadzikForever wrote:
    Tak, to racja, że tylko ginekolog może wypisywać skierowania na badania hormonów.
    Ale ja to bym zmolestowała rodzinnego o wszystko, co tylko może dać, żeby do gina miec już co zabrać. Poza tym lekarz z własnej kieszeni za skierowanie nie płaci, to niby czemu ma nie dać?


    Specjalista danej dziedziny moze wypisac badania i tyle. Nie da sie uprosic bo takie sa przepisy. Od tego jest lekarz rodxinny by w miare ogarnac temat i skierowac dalej i nie da sie tego przeskoczyc. Poza tyn ginekolog na podstawie dlugosci cykli wyznacza konkretny czas kiedy niektore hormony musza byc badane.

    f2w3rjjgkobxpkau.png
    7a1668a4ff.png
    relgi09kqit9qz9a.png
  • MadzikForever Przyjaciółka
    Postów: 105 105

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flexi wrote:
    Specjalista danej dziedziny moze wypisac badania i tyle. Nie da sie uprosic bo takie sa przepisy. Od tego jest lekarz rodxinny by w miare ogarnac temat i skierowac dalej i nie da sie tego przeskoczyc. Poza tyn ginekolog na podstawie dlugosci cykli wyznacza konkretny czas kiedy niektore hormony musza byc badane.
    No, tak właśnie napisałam, ale mój gin to i na morfologię np. ciągle mnie wysyłał, na mocz, a te badania może przecież zlecić również rodzinny lekarz. :)

    e5e0711e60433cce3cfb1fb777f1eb4d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Rudosława Debiutantka
    Postów: 12 13

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja byłam na specjalny pakiet u lekarza ogólnego i nic mi nie mógł wypisać, glupie przepisy! Najwiecej może przepisać endokrynolog.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 sierpnia 2014, 13:41

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakoś mi dziwnie dziewczyny ze tyle musicie przejść żeby zajść w ciążę :( Sama jestem w trakcie poronienia wiec nie wiem jeszcze nic o ciąży ale jak stwierdziliśmy z mężem ze chcemy mieć dziecko pewnego dnia to tylko wg kalendarza dni płodnych wyliczyłam sobie kiedy te płodne plus minus są i kochaliśmy się wtedy co 2 dzień albo jak była ochota. Nic więcej tylko tyle i po 3tyg były dwie krechy. Każdej życzę takiego zachodzenia ;) mam nadzieje ze po tym co teraz przeszłam cykle będę miała takie same i tez bez problemu zobaczę 2 kreski. A was podziwiam! ! Za wytrwałość i systematyczność i strasznie 3mam kciuki :*
    PS. Nigdy w życiu nie miałam badań krwi ;) jedynie obowiązkowe szczepienia :p igły boje się jak hmmm.... niczego się tak nie boje jak igły :p nawet mój mąż się dziwi jak można mieć taką fobie na nią ;)
    No to się rozpisała :p

    MadzikForever lubi tę wiadomość

  • Rudosława Debiutantka
    Postów: 12 13

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Acha i wpiszcie mnie na liste.

  • Flexi Autorytet
    Postów: 619 457

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A to tak. Pidstawowe badania moczu i krwi to kazdy moze. Gin za kazda wizyta i kazal robic badania bo dzieki nim tez monotoruje jak organizm reaguje na ciaze i babelka.

    f2w3rjjgkobxpkau.png
    7a1668a4ff.png
    relgi09kqit9qz9a.png
  • Rudosława Debiutantka
    Postów: 12 13

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w pierwszym cyklu rownież tak mialam ale kolejne nieudane cykle juz czlowiek nie ma takiej ochoty na przytulanie co dwa dni, aby zajśc. Trzeba liczyc i celować, ja dzieki Bogu od zawsze jestem "potrzebujaca więcej", ale z mężem czesto sa kłopoty.

    Truskaffeczka lubi tę wiadomość

  • Flexi Autorytet
    Postów: 619 457

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pierwsza ciaza byla planowana. Chcieliśmy w styczniu juz zajsc w ciaze a udalo sie w zasadzie w cyklu "cwiczebnym" ha ha

    a teraz chcemy i duuuuuupa.

    f2w3rjjgkobxpkau.png
    7a1668a4ff.png
    relgi09kqit9qz9a.png
  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i wróciłam do pracy... 4 h spędziłam w poradni. Ginek przepytał, zaproponował kolejny cykl z duphastonem i monitoring. Po rozmowie stwierdził, że zrobimy USG, a na USG nic nie widać, może troszkę ciałko żółte... żadnego pęcherzyka. Za dużo nie powiedział, czekać na @ i wtedy to będzie nasz ostatni cykl starań. Potem przejdę na 3 miesiące na leki, które wstrzymują @. Mam dołka. Idę popracować! :(

    83c27385cd.png
  • Lena Z. Autorytet
    Postów: 421 314

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudziutka7 wrote:
    No i wróciłam do pracy... 4 h spędziłam w poradni. Ginek przepytał, zaproponował kolejny cykl z duphastonem i monitoring. Po rozmowie stwierdził, że zrobimy USG, a na USG nic nie widać, może troszkę ciałko żółte... żadnego pęcherzyka. Za dużo nie powiedział, czekać na @ i wtedy to będzie nasz ostatni cykl starań. Potem przejdę na 3 miesiące na leki, które wstrzymują @. Mam dołka. Idę popracować! :(

    Nie smuuutajjj... Jestesmy z Tobą... :) :*

    Jestem w 13tym tygodniu ciąży :)
    dziecko-dziewczynka.gif
‹‹ 96 97 98 99 100 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ