X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Do końca roku zobaczę II kreski
Odpowiedz

Do końca roku zobaczę II kreski

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 marca 2015, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    100krotka dobrze Cie rozumiem. ja mam męża informatyka, to też często jest tak że chcę jakoś spędzic czas razem, wyjść na spacer a on siedzi wiecznie przy tych komputerach, telewizorach, telefonach.. czasem mam już dosć.
    u Ciebie sloneczko a u mnie zachmurzone i brzydko.. tak ponuro.

  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 1 marca 2015, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, niedlugo lista bedzie na całą strone :P. Ale to dobrze :) i oby było pełno smileys-children-640018.gif

    ZakręconaOna, gabi544 lubią tę wiadomość

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 1 marca 2015, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    będzie będzie ;) calusieńka zapełniona na bank .
    My właśnie chcemy skorzystać z dnia dzisiaj bo jest mega ciepło i słonecznie ;) spacerek , ożeźwiający koktajl i moj misiak wczoraj wychaczył mega budke gdzie Pan na miejscu robi naleśniki , pączusie takie małe aaa taki zapach , ze prawie bym ugryzła wczoraj pączka ;) ale ze względu na moje zdrowe odzywianie tego nie zrobiłam ale do diety mojej dołozyłam owoce ;) ze wzgledu na fasolinka ;) by miał duzo witamin także lece dzisiaj tez na pełno witamin w kubeczku ;)


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 marca 2015, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja juz po spacerku siostra ze mną była:-) zaraz do domku ruszam a jakoś mi się nie chce dobrze mi u rodziców :-)

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 1 marca 2015, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się i ja :)

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 marca 2015, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam was :)) ja siedze sobie ma zajeciach na studiach;) troche nudy. Dzis rano chcialam test wyrzucic ktory zrobilam wczoraj i byly na nim 2 kreski smialam sie ale wiem ze nie patrzy sie na to po tylu godzinach hehe dzis rano test kolejny wyszedl negatywny :) powtorze jeszcze w srode ale mysle ze niestety nic z tego:) szykuje sie juz na kolejny cykl:)

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 1 marca 2015, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wrocilam z miasta , boziu jak się rozpadalo: / chyba za mocno zachwalilam pogodę ... Kochana trzymaj kciuki za ciebie mimo wszystko .


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 marca 2015, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moze stanie sie cud tak jak u Ciebie:)

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 1 marca 2015, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Życzę Ci go !!!:)


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 1 marca 2015, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleksandrakili wrote:
    Czułam się okey po clo :) ja clo brałam już kilka razy wcześniej ale nie działało :) a teraz zadziałało bo jestem też po laparoskopii którą miałam w styczniu :)
    Owulacja była potwierdzona wynikami :) Na razie czekam, nie chcę się za bardzo nakręcać ale zatestuje albo w poniedziałek albo w środe :) a Ty też bierzesz clo?? :)
    Zatestuj w srode albo nawet w czwartek. Dla pewnosci :). Bo widze ze juz testowalas ale moglo byc za wczesnie. Cierpliwosci :). wykres wyglada ladnie
    Morwa wrote:
    W ogóle myśleliście nad tym ile chcecie mieć dzieci ? Ja tak , marzy mi się trójeczka może być na raz nie obraze się ;)
    Mi tam 2 wystarczy :D
    ZakręconaOna wrote:
    Girl 25 kochanie narazie mnie nigdzie nie wpisuj :) powiem to wpiszesz oki? Wole nic nie zapraszać może to głupie ale tak wolę :) poczekajmy chwilkę do wizyty u ginka

    ok :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 marca 2015, 19:04

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 1 marca 2015, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak mija wieczorek rybenki ?


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 marca 2015, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na lozeczku przed telewizorkiem :-) a Tobie?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 marca 2015, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A milo zakręcona, zaciazona;) popijam winko z małzem: p

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 marca 2015, 19:37

    ZakręconaOna lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 marca 2015, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pomalutku, w samotności. mąż pojechał po nowy telefon, bo oczywiscie on musi mieć zabaweczke nową co 2 tygodnie.
    ;)
    czsem sobie tak myślę że z niego to straszny dzieciuch jest ;)
    a jak u Was?

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 1 marca 2015, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha baby <3
    100krotka Ja również przed TV w lozeczku bo nie cala godzinie temu z drzemki się obudzilam haha
    Gabi kochanie każdy ma cos w sobie z dzieciaka , niestety nasi faceci dużo więcej z dzieciaków maja haha


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 1 marca 2015, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekam na mojego bo poszedł do sklepu ogarniemy się i znów do łóżka :) trzymam kciuki :)

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 marca 2015, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Korzystamy dopoki mogę :-) maz właśnie próbuje film włączyć ale cos mu to wolno wychodzi

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 1 marca 2015, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No My podejście drugie do filmu robimy , wczoraj puscilismy ale usnelismy zaraz hahaaha


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 marca 2015, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój zawsze usypia w połowie a ja sama ogladam do końca :-)

    ZakręconaOna lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 marca 2015, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sprawdzałam sobie wieczorkiem śluz i szyjke macicy:) śluz jest roCiagliwy i zabarwiony na brazowo:) takze na 99% bedzie @ :) no trudno. Nie poddaje sie:) bede walczyc w nastepnym cyklu:)

‹‹ 22 23 24 25 26 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ