X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Doświadczone 30stki i ich niekończące się starania......
Odpowiedz

Doświadczone 30stki i ich niekończące się starania......

Oceń ten wątek:
  • Nobis Autorytet
    Postów: 1261 497

    Wysłany: 8 października 2019, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłam wczoraj u ginekologa i niestety znomu ma infekcje. Dostałam globulki i mam nadzieję że wylecze dziadostwo przed planowaną iui. Owulacji była z lewego jajnika i to podwójna ale niestety jest torbiel krwotoczna. Czekam do piątku i test robię.jesli będzie negatyw to dostawie progesteron i może lepiej się poczuje.

    Synek 2020 r
    Córcia 2022 r
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 października 2019, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nobis wrote:
    Byłam wczoraj u ginekologa i niestety znomu ma infekcje. Dostałam globulki i mam nadzieję że wylecze dziadostwo przed planowaną iui. Owulacji była z lewego jajnika i to podwójna ale niestety jest torbiel krwotoczna. Czekam do piątku i test robię.jesli będzie negatyw to dostawie progesteron i może lepiej się poczuje.

    Trzymam kciuki Nobis oby szybko się ulotniło to dziadostwo!

  • Nobis Autorytet
    Postów: 1261 497

    Wysłany: 10 października 2019, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pia obawiam się że za jakiś czas wróci. Sprawdziłam kiedy ostatnio leczylam infekcje i był to czerwiec potem sierpień. Coś mi się wydaje że chyba będę musiała sięgnąć po mocniejszy kaliber który nie chce mi teraz przepisać ginekolog.

    Synek 2020 r
    Córcia 2022 r
  • Nobis Autorytet
    Postów: 1261 497

    Wysłany: 10 października 2019, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczoraj urodziła sióstra Lubego nawet nie Ch e pisać co czułam jak się o tym dowiedziałam. Ale na samą myśl że będę musiała tam iść aż mi się ciśnienie podnosi. Ahh pewnie nie uda mi się z tego wykręcić.

    Synek 2020 r
    Córcia 2022 r
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2019, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka wszystkim 🙂

    Nobis a co za infekcja się przypałętała? Ja kiedyś często miałam zapalenie pęcherza i to też było tak że co wyleczylam to za chwilę znowu ale póki co (odpukać) nie mam już od dłuższego czasu. No i 3mam kciuki za test 🤞

    Sleepyhead może syrop dla męża pomoże choć trochę.

    Fabcia gratki nowe pracy 🙂 Kiedy zaczynasz?

    Pia jak u Ciebie sytuacja?

    fabcia lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2019, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O kurcze od 5 😱 no to raniutko musisz wstawać. Daleko musisz dojeżdżać?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2019, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też wolę rano i potem caly dzień się ma dla siebie ale póki co pracuje na 10 od stycznia na dwie zmiany i z tym trochę lipa ale trzeba ogarnąć. No to spoko obys się tam dobrze czuła bo to podstawa by się dobrze pracowało 🙂

    Przełożyłam wizytę u gina z 29 października na 8 listopada bo wypadała mi @ wtedy i teraz jeszcze dłużej czekać bo jakos nie dzwoni że coś się zwolniło. Ostatnio wolno mi czas leci 😒

    fabcia lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2019, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fabcia ale super! Bardzo się cieszę 😀 Kiedy?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2019, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde szybciej niż ja wizytę u gina hehe 😂 No to super i szybko 🙂 Bardzo się cieszę!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2019, 22:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli się wstaje o 4 rano to spać się idzie o której 9?
    Czyli ma się popołudnie dla siebie, z wieczorem już słabo..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 października 2019, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    fabcia wrote:
    Ja nie mam problemu z wieczorami i bez konieczności wstawania o 4 rano zasypiam o 20 30 🤣

    No ja nocny Marek więc ciężko by mi było wstać rano.

  • Nobis Autorytet
    Postów: 1261 497

    Wysłany: 15 października 2019, 07:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fabcia trzymaj sie będzie lepiej. Jeśli praca ci nie odpowiada to nie czekaj szukaj czegoś co ci będzie odpowiadać albo zacisnij zęby i zobacz co będzie. Trudna decyzja ale musisz jakąś podjąć. Co do relacji rodzinnych to różnie bywa ale twoja mama powinna mieć gdzieś co ludzie mówią. Może na spokojnie za jakiś czas porozmawiaj z nią. Musi ona zrozumieć że masz swoje życie swoje problemy i też czasami możesz misc dość.

    Trzymaj się bedzie lepiej musi być lepiej.

    fabcia lubi tę wiadomość

    Synek 2020 r
    Córcia 2022 r
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 października 2019, 07:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fabcia, z tego co pamiętam pisałaś, że to nowa praca. Pamiętaj, każdy kiedyś zaczynał. Początki nigdy nie są łatwe ale praktyka czyni mistrza. Daj sobie czas, spróbuj się rozluźnić i bardziej na luzie podchodzić do swoich obowiązków. Pomału i do przodu, będzie dobrze! Z dnia na dzień, z tygodnia na tydzień bedzie coraz lepiej!

    fabcia lubi tę wiadomość

  • Nobis Autorytet
    Postów: 1261 497

    Wysłany: 15 października 2019, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fabcia do tego że nikt się do nikogo nie odzywa można się przyzwyczaić. Jak 5 lat temu zaczynałam pracę to nie jakoś tego ogarnąć ale z czasem się przyzwyczaiłam i nawet jak ktoś mówi to nie zauważam tego. Ale liczy się całość więc powoli i spokojnie podejmij decyzję.

    Synek 2020 r
    Córcia 2022 r
  • Justii_ Koleżanka
    Postów: 49 4

    Wysłany: 17 października 2019, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Część Dziewczyny, czy przyjmujecie jeszcze kogoś nowego??😊😊

    Pia88 lubi tę wiadomość

  • Nobis Autorytet
    Postów: 1261 497

    Wysłany: 17 października 2019, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oczywiście każdy jest miło widziany. Co u ciebie? Napisz coś.

    Synek 2020 r
    Córcia 2022 r
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 października 2019, 06:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siema Justii :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 października 2019, 06:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fabcia jak Twój nastrój

    fabcia lubi tę wiadomość

  • Poziomka6 Autorytet
    Postów: 738 354

    Wysłany: 18 października 2019, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, ja chyba w styczniu podchodzę do in vitro. Oczywiście jeśli będzie można. W listopadzie wytną mi polipa, a potem do dzieła. A najlepsze, że w sumie wszystko mi jedno co z tego będzie. W końcu po tylu latach cierpień już mi wszystko jedno. Cudowne uczucie. Fabcia początki w nowej pracy zawsze są trudne

    Pia88 lubi tę wiadomość

    Starania od 2015.
    Morfologia 07.2017 - 0,9%
    Morfologia 03.2018 - 4%
    Morfologia 04.2019 - 5%
    Laparaskopowe usunięcie mięśniaka 07.2018
    Hsg -ok
    IUI 24.04.2019
    Histeroskopia 11.2019
    Kariotypy - ok
    IVF start 03.2020
    ICSI - beta w 7 dpt 34
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 października 2019, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka wszystkim
    Też w końcu skrobne co u mnie 😉 trochę zajęć mam a jutro jadę na cmentarz do prababci co by grób ogarnąć bo później nie będzie kiedy a i tłok.

    Fabcia stres w pracy to nie dobry kolega więc jeśli nie odpowiada Ci to co robisz to nie siedź tam tylko ze względu na innych. Na pewno znajdziesz coś odpowiedniego dla siebie i będziesz zadowolona z tego więc nie ma co się gryźć 😉

    Poziomko tak jak piszesz po tylu latach niepowodzeń już człowiek traci tą wiarę. Ja mam podobnie ale nadal walczę póki jeszcze mogę. Za Ciebie kciuki zaciskam 🤞

    A co u pozostałych? Dziewczyny co tam, jak tam? 🙂

    Pia88, fabcia lubią tę wiadomość

‹‹ 9 10 11 12 13 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ