X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Dzieci rodzone w grudniu
Odpowiedz

Dzieci rodzone w grudniu

Oceń ten wątek:
  • momo1009 Autorytet
    Postów: 1950 1887

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania_84 wrote:
    Pousuwane sa wpisy 10 str
    Szkoda, nie czytałam :|

    ********Gang 18+********
    Z każdym cyklem coraz bardziej jestem w ciąży...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rzeczywiście... :> ale pousowane są nie tylko jej posty. Ciekawa sprawa

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 grudnia 2014, 22:41

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 22:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ocho widzę 10-11 a moje kurwy na 13 str zostały:):)

    Cigaretta lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 22:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bo jeszcze admin tam nie doszedł :p

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ppusuwane sa posty. Pewnie z wulgaryzmami :-)

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 22:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bosze!!!!! Zainwestuję w maść o treści "żal du**** ściska" ;/ Staram się o dziecko prawie 3 lata.... i jeżeli miała bym rodzić w grudniu to skakała bym do nieba, że mogę urodzić, że będę miała swojego maluszka przy sobie w ten cudowny świąteczny czas!

    Mój kuzyn jest z grudnia teraz kończy 18 lat i jak fajnie podsumował to, że jest z grudnia? a tak: mam większe prezenty pod choinkę, urodziny odprawiam w sylwestra i jest zaje*&^% więc o co te zgrzyty?????

    Redhotka lubi tę wiadomość

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 22:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adminie dla mnie wulgaryzmem jest okreslenie ludzi chorych jednostka wadliwa :-S
    Wiec prosze o usuniecie tych wpisow

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 grudnia 2014, 22:47

    rybka lubi tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Fatim Autorytet
    Postów: 3955 4485

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widocznie bella pozgłaszała posty, bo jej jakoś żaden nie jest usunięty, ale to taka subiektywna opinia. Nie chcę taplać się w błocie...

    3jvzjw4zg23rfekr.png
    p19u43r8tmqu4p6v.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 grudnia 2014, 00:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bella idź ty się je.bnij dziecko w jakąś sosnę ! Życie Cie mało nauczyło rozpuszczony bachorze .Nie muszę być inteligentna żeby widzieć jakim życiowym nieudacznikiem jesteś . Twoja mama (nie obrażając ) musiała Cie strasznie nie kochać . Jesteś skrzywdzoną istota i z tego co piszesz potrzebujesz pilnie pomocy psychiatry! Najlepiej wypieprzaj stąd bo tylko dzień człowiekowi psujesz . Naprawdę nie życzę Ci źle ale żebyś kurde kiedyś nie płakała nad swoim i tak marnym losem . Jesteś pusta zero emocji nic kompletnie . Twoje dziecko nie będzie wychowywane ono będzie sterowane jak samochodzik . Dobrze że ty wiesz że z lekarzem w ciążę zajdziesz . Brak mi słów i szczerze nigdy nie widziałam tak durnych komentarzy! czytałam 2 razy i nie wierzę . Odejdź po prostu przepadnij durnoto !!!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 grudnia 2014, 00:03

    przyszła mama:), rybka, mana, Ewa99, livia30, Redhotka, Mega lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 grudnia 2014, 00:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczka wrote:
    wybacz ale mieć taki problem to jest śmiech ... dziewczyny się starają po kilka lat żeby w ogóle się udało a ona chce czekać bo nie chce rodzić w grudniu no prosze cię . chcecie to sobie czekajcie ale nie życzę wam byście musiały czekać po kilka lat na dziecko bo wtedy zrozumiecie że data porodu nie ma znaczenia :/
    Ale tutaj nie ma po co się denerwować , każdy musi sam się przekonać na własnej skórze jak jest w życiu . To nie my sterujemy swoim ciałem tylko ono nami (jeśli chodzi o zajście w ciążę) i nawet jak sobie powiemy że chcemy rodzic jutro to tak nie będzie no chyba że z pomoca chirurga . Dla mnie to nie potrzebna burza . Dziewczyna jest młoda niech sobie robi co chce . O ile w ogóle to nie fake ale za to Bella powaliła mnie na kolana :-/

    rybka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 grudnia 2014, 01:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    z pomocą lekarza lada moment zajdzie w ciąże... TEŻ CHCĘ TAKIEGO LEKARZA!!!!!!!!!!!!!
    U mnie jest wszystko ok badania itp a ciąży dalej brak :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 grudnia 2014, 01:09

    rybka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 grudnia 2014, 07:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bella93 wrote:
    Bóg napewno ma w tym wypadku dużo do powiedzenia, bo to on upycha dzieci w brzuchu.
    Bóg upycha dzieci w brzuchu? Ale jak, nogą?
    To bocian ich nie przynosi?

    Reni, gretka, rybka, mana, Natka88, Lena87, kkisia lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 grudnia 2014, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuśka wrote:
    Zwinęli ją na oddział ;D
    Na oddziale internet wyłączyli ;)

    mana, Mega lubią tę wiadomość

  • rybka Autorytet
    Postów: 2331 2494

    Wysłany: 10 grudnia 2014, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam :-) czytalam was od pierwszej strony i jestem w wielkim szoku i nerwach :-(
    BELLA kuzwa kobieto czy ty masz rozum?? soorrrki ale kuzwa jak mozna napisac ze nie toleruje sie niepelnosprawnych dzieci?? jak mozna twierdzic ze majaca osoba wypadek to jej wina i tylko jej!!! wracajac do niepelnosprawnosci kobieto ogarnij sie bo naprawde przegielas!!!!!!!!!!!!!!!!!! co urodzisz dziecko chore i co oddasz je bo nie akceptujesz takiego stanu????!!!!! kazde dziecko kazzde KAZZZDDDEEE!!!! zasluguje na milosc szacunek itp!!!!!!! oki masz swoje zdanie na temat urodzenia sie w grudniu jak dla mnie bez sensowne i bez zadnego sensownego argumentu ale z tym ze oddasz dziecko bo niepelnosprawne czy otyle itp to juz niekumam ??? 8-\ jak tak mozna???? aaaaa!!!!!! to co moja ciocia majaca dziecko uposledzone miala je oddac tak??? kuzwa kobieto jestes dla mnie pusta istota nawet niemoge nazwac cie kobieta bo kobieta jak sie stara chce dziecko i czy jest chore czy nie bedzie je kochac!!!! ja nawet psa bez nogi bym niemiala sumienia oddac a gdzie tu dziecko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Redhotka lubi tę wiadomość

  • rybka Autorytet
    Postów: 2331 2494

    Wysłany: 10 grudnia 2014, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i jeszcze jak mozesz bella prosze wytlumacz mi jak Bog upycha dzieci do brzucha co?? skoro mowisz piszesz najpierw ze Boga niema to o co chodzi?? jak go niema i upycha dzieci??? 8-)

    Dorka1979 lubi tę wiadomość

  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92010

    Wysłany: 10 grudnia 2014, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam
    czytam i oczom nie wierzę!

    Sorry ale po takich wpisach zastanawiam się czy ludzie z takim średniowiecznym myśleniem zakończyli ewolucję czy może przypadkiem za szybko z drzewa nie zeszli

    rybka, gretka, kapturnica, przyszła mama:), Redhotka, kkisia, caffe, Dorka1979, Mega lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92010

    Wysłany: 10 grudnia 2014, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no co Ty Dorka?? bocian? przecież znajduje się je w kapuście
    Dorka1979 wrote:
    Bóg upycha dzieci w brzuchu? Ale jak, nogą?
    To bocian ich nie przynosi?

    rybka, mana, kkisia, Dorka1979, Mega lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • rybka Autorytet
    Postów: 2331 2494

    Wysłany: 10 grudnia 2014, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni wrote:
    witam
    czytam i oczom nie wierzę!

    Sorry ale po takich wpisach zastanawiam się czy ludzie z takim średniowiecznym myśleniem zakończyli ewolucję czy może przypadkiem za szybko z drzewa nie zeszli
    tak masz racje to jest chore :-\ naprawde mam szacunek do innego zdania do innej osoby ale z taka istota sie jeszcz dzieki Bogu niespotkalam :-\ dla mnie to jeszcze dziecko po rozwodzie 8-)

  • MiSia :) Autorytet
    Postów: 2359 6675

    Wysłany: 10 grudnia 2014, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam brata z zespołem Downa ma 11 lat , wszyscy kochają go najbardziej na świecie!!! Moja mama powiedziała kiedyś , że jak zaproponowali by jej ze dadzą jej zerowego synka tło nigdy w życiu by go nie zamieniła!! Jest naszym promyczkiem i pupilkiem wszystkich :-)
    A bella zamiast mózgu ma gówno w głowie ! Mam nadzieje , ze jest bezpłodna i nigdy dzieci mieć nie będzie !

    rybka, Ania_84, livia30, przyszła mama:), kkisia, Dorka1979 lubią tę wiadomość

    hchygov3n960krj6.png
    f2wl2n0adjltluvt.png
    Mikołaj <3
    Przyszedł na świat 16.02.2016r. o godzinie 18:35 przez cc.
    3580 g , 56 cm :-)
  • rybka Autorytet
    Postów: 2331 2494

    Wysłany: 10 grudnia 2014, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MiSia :) wrote:
    Mam brata z zespołem Downa ma 11 lat , wszyscy kochają go najbardziej na świecie!!! Moja mama powiedziała kiedyś , że jak zaproponowali by jej ze dadzą jej zerowego synka tło nigdy w życiu by go nie zamieniła!! Jest naszym promyczkiem i pupilkiem wszystkich :-)
    A bella zamiast mózgu ma gówno w głowie ! Mam nadzieje , ze jest bezpłodna i nigdy dzieci mieć nie będzie !
    moja kuzynak miala downa niestety zmarla ale nie o tym tu chce pisac tak misia jak pisalas ania (moja kuzynka) okazala sie cudownym czlowiekiem miala tyle milosci w sobie i radosci co nie jeden czlowiek niema :-) ja nie kumam jak mozna tak napisac jestem wzburzona na maksa :-\

    MiSia :) lubi tę wiadomość

‹‹ 11 12 13 14 15 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ