X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Dzieci rodzone w grudniu
Odpowiedz

Dzieci rodzone w grudniu

Oceń ten wątek:
  • Marta8880 Ekspertka
    Postów: 241 182

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 00:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rodyznka66 a ja się z Tobą jak najbardziej zgodzę, też jak zaczęłam planować to chciałam wcelować w styczeń luty no max pierwsza połowa roku. Mam 2 bliskich chrześniaków (teraz już w wieku szkolnym) i jest różnica (chodź jak sama wspomniałaś są wyjątki) A najbardziej to widać właśnie w wieku przedszkolnym zerówkowym. Ale teraz już po tylu miesiącach starań chce po prostu zajść w ciąże :)i miesiąc się nie liczy. Życzę Ci abyś nie musiała długo czekać i już w grudniu się udało, wrzesień też ładny miesiąc ;)

    a do landryneczki - troszkę zrozumienia dla debiutantek każda z nas była na początku tej drogi

    rodzynka66 lubi tę wiadomość

    3jgx3e3kfxdd9uap.png[/url]
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 06:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Znam dużo osób z grudnia i jakos nie dostawali od reszty, ja to zawsze chcialam urodzic w okolicach moich urodzin tzn. Maj ale teraz mi jest to juz obojętne, jak zobacze dwie kreski i urodze zdrowe dziecko będę najszczesliwsza matka na ziemi.

    Martoszka lubi tę wiadomość

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 czerwca 2016, 17:54

    werni, Katarzyna87, Redhotka, Sury lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana, ja też urodziłam się w grudniu. Dokładniej 24 grudnia. Zawsze byłam najmłodsza w szkole, ale jakoś mi to nie pzreszkadzało.
    A co do dzieci i różnic. W pierwszych latach życia szkolnego dzieci bardzo szybko się uczą i czasami dziecko z grudnia może prześcignąć w szybkości nauki dziecko z maja.
    Głowa do góry.
    Ja teraz mam przerwę w staraniach, i jak uda mi się zaskoczyć w pierwszym cyklu po przerwie, to moje dziecko będzie grudniowe.
    A powiem Ci szczerze, że teraz jak składam koleżankomz którymi chodziłam do podstawówki życzenia urodzinowe to mam dziką satysfakcję, że są ode mnie cały rok starsze :)

    zAgatka, Selena, momo1009, Reni, Redhotka, marissith lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mona, ale przyznaj się - zapomniałaś opierdolić matkę na Twoje 30te urodziny, że nie zaczekała do stycznia, co :D? Bo ja nawet jakbym chciała, to jakoś nie umiem tego żalu w sobie znaleźć ;).

    Rodzynka, nic się nie martw - jak widzisz grudniowe dzieci nie mają kompleksu z powodu swojej daty urodzenia, więc życzę szczęśliwie donoszonej ciąży, kiedy by nie była :D.

    Mona_M, zAgatka, momo1009, mana, Redhotka, marissith, Krokodylica lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marnut wrote:
    Mona, ale przyznaj się - zapomniałaś opierdolić matkę na Twoje 30te urodziny, że nie zaczekała do stycznia, co :D? Bo ja nawet jakbym chciała, to jakoś nie umiem tego żalu w sobie znaleźć ;).

    Rodzynka, nic się nie martw - jak widzisz grudniowe dzieci nie mają kompleksu z powodu swojej daty urodzenia, więc życzę szczęśliwie donoszonej ciąży, kiedy by nie była :D.
    Ej no nie raz ją opierdzielałam, że okien jej się zachciało myć na święta, bo termin miała na 13 stycznia :)
    Ale jak by poczekała, byłabym o rok młodsza, nie chodziłabym do liceum z kuzynką mojego męża i nie poznałabym super faceta itd. :)

    marnut, Natka88, Redhotka, marissith lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mona_M wrote:
    Ej no nie raz ją opierdzielałam, że okien jej się zachciało myć na święta, bo termin miała na 13 stycznia :)
    Ale jak by poczekała, byłabym o rok młodsza, nie chodziłabym do liceum z kuzynką mojego męża i nie poznałabym super faceta itd. :)
    Moja miała na 04.01, ale jakoś mi do głowy nie przyszło co by ją opieprzyć :D. Trza nadrobić ;)!

    Mona_M, Redhotka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żarcik taki :) niesmaczny :)
    Myślę, że marzyła o Wigilii na porodówce :)

    marissith lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mona_M wrote:
    Żarcik taki :) niesmaczny :)
    Myślę, że marzyła o Wigilii na porodówce :)
    Ciesz się, że Cię Ewa nie nazwali :D. Miałabyś 3 prezenty w jednym ;)!

    Redhotka lubi tę wiadomość

  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10542 7266

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 stycznia 2015, 16:36

    Marta8880 lubi tę wiadomość

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤
    Matylda 🩷11.08.2022
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaintrygowałaś mnie Bella, bo nie przypominam sobie wytykania mnie palcami ani w szkole ani w grupie znajomych. Ale może ja gruboskórna jestem, więc zapytam: czym to się miało przejawiać :)?

    Mona_M, Landryneczka, momo1009, zAgatka, Pati Belgia, Redhotka, Krokodylica, Katarzyna87, przyszła mama:), Mega, rah lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marnut wrote:
    Ciesz się, że Cię Ewa nie nazwali :D. Miałabyś 3 prezenty w jednym ;)!
    Ewa mam na drugie :)

    marnut, marissith, rah lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bella93 wrote:
    A skoro Tobie się nie udaję od dwóch lat, to warto sprawdzić jakoś jajeczek, może jesteś po prostu za młoda i Twój organizm się broni.

    Serio? To jak wytłumaczyć 15-16 latki w ciąży. Brakiem instynktu zamozachowawczego?

    Redhotka, Katarzyna87, Mega lubią tę wiadomość

  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10542 7266

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 stycznia 2015, 16:36

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤
    Matylda 🩷11.08.2022
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bella93 wrote:
    Podstawowym faktem w braku akceptacji jest to, że są po prostu młodsze.

    Ale ja właśnie nie czułam się nieakceptowana, dlatego pytam po czym wnosisz owe "fakty"?

    Redhotka, rah lubią tę wiadomość

  • Fatim Autorytet
    Postów: 3955 4485

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dla mnie miesiąc urodzin nie jest ważny, nie spotkałam nikogo kto byłby pokrzywdzony z powodu miesiąca swoich narodzin jeśli już to dzieciaki narzekały czasem jeśli obchodziły urodziny w wakacje i nie miał kto przyjść, ale dzieci zawsze na coś narzekają i wydorastają z tego...moja teściowa to może być poszkodowana, bo urodziła się w sylwestra :D (żart).
    Zgadzam się, że im więcej pojawia się przeszkód w zajściu w ciążę tym mniej szczegółów ma znaczenie. Tak jest w moim przypadku, teraz myślę tylko by w końcu zajść w upragnioną ciążę tymczasem każdy chce mnie leczyć na coś innego. Od września wydałam już 2tys na chodzenie po lekarzach, badania, leki a co lekarz to inna diagnoza i wez tu sie czlowieku nie denerwuj...

    Redhotka lubi tę wiadomość

    3jvzjw4zg23rfekr.png
    p19u43r8tmqu4p6v.png
  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10542 7266

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 stycznia 2015, 16:37

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤
    Matylda 🩷11.08.2022
  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10542 7266

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 stycznia 2015, 16:37

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤
    Matylda 🩷11.08.2022
  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10542 7266

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 stycznia 2015, 16:37

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤
    Matylda 🩷11.08.2022
  • Maczek Autorytet
    Postów: 2476 2586

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem z końca listopada (więc prawie jak grudzień) i w dodatku chodziłam do szkoły z rocznikiem wyżej, więc od niektórych byłam młodsza prawie o dwa lata. Nigdy nie miałam z tym żadnych problemów. Były za to dzieciaki ze stycznia, które były posyłane do szkoły z wcześniejszym rocznikiem, więc i takie coś się może zdarzyć ;) Też dawali radę :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 grudnia 2014, 12:43

    Krokodylica lubi tę wiadomość

    K7KTp2.png
    VMlC.png
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ