X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Dzieci rodzone w grudniu
Odpowiedz

Dzieci rodzone w grudniu

Oceń ten wątek:
  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10542 7267

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 stycznia 2015, 16:38

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤
    Matylda 🩷11.08.2022
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bella93 wrote:
    To nie jest teoria, tylko zdania kobiet, które posiadają dwoje lub więcej potomstwa i mają porównanie.
    Moja mama nie puchła, nie musiała się toczyć i nie miała zadyszek, przytyła tylko 7kg i miała jedynie brzuszek i przeszkadzały jej upały(które nie będąc w ciąży jej nie ruszają)
    Przytyłam 8 :). Mam dwoje potomstwa, spodziewam się trzeciego. Czy to coś zmienia?

    Redhotka, Mega lubią tę wiadomość

  • Flexi Autorytet
    Postów: 619 457

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jezeli uważasz wymianę argumentów za klotnie to powodzenia.
    Ja mowie by pytać czy naezekaly na ciążę tylko czy narzekaly ze ich dzieci są glupsze.. Bo tak potocznie rozumiem "te kwestie rozwojowe".

    To jest bez sensu dyskusja bo zamiast cieszyć sie i szukac pozytywów widzę ze "wyścig szczurów" juz ruszył tylko szczurów brak.

    Marnut ja nie uważam by Mlody byl gorszy. Lepszy z niego cwaniak od niejednego i nie czekam aż wyrówna cokolwiek do kogokolwiek. Rozwija sie prawidłowo jak na swój wiek i czym tu sie martwic

    Landryneczka, marnut, Redhotka, Mega lubią tę wiadomość

    f2w3rjjgkobxpkau.png
    7a1668a4ff.png
    relgi09kqit9qz9a.png
  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10542 7267

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 stycznia 2015, 16:38

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤
    Matylda 🩷11.08.2022
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja siostra cioteczna urodziła się 24 grudnia i ma na imię Ewa, tak ssię złożyło razem chodzilysmy do liceum i nikt się z niej nie wyśmiewał. Tez mam znajomego co tez się urodził 24 i ma na imię Adam :)

    Mega lubi tę wiadomość

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10542 7267

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 stycznia 2015, 16:38

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤
    Matylda 🩷11.08.2022
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem z maja mam 27 lat i wyglądam na 18-20 to miałam problem z dzieciakami a nie te które były urodzone w grudniu

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bella93 wrote:
    Nie pamiętam konkretnych słów wypowiadanych do tych dzieci, ale pamiętam, że tak było, tak samo jak fakt, że byli na uboczu. Fuck..to tylko obserwacje, nie muszę udowadniać tego słowami profesorów.
    No to zastanów się, bo może się okazać, że wcale nie chodziło o datę urodzenia, ale o to, że dzieci były mniejsze, słabsze czy mniej rozgarnięte. A na tym etapie rozwojowym odpowiadają za to geny a nie data urodzin.

    Mona_M, Redhotka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    werni wrote:
    Moja siostra cioteczna urodziła się 24 grudnia i ma na imię Ewa, tak ssię złożyło razem chodzilysmy do liceum i nikt się z niej nie wyśmiewał. Tez mam znajomego co tez się urodził 24 i ma na imię Adam :)

    Piękna data :) Ja czuję się wyjątkowo obchodząc urodziny w Wigilię, pomimo iż nigdy w dzień urodzin nie jadałam torta :) Za to za barszcz z uszami i śledzia mogłabym "zabić"

    werni, marnut, momo1009, Natka88, Pati Belgia, Redhotka, Mega lubią tę wiadomość

  • Flexi Autorytet
    Postów: 619 457

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cudowne jest w tym wszystkim to, ze osoby, które póki co nie maja o czyms pojecia najwięcej o tym dyskutują. A argumenty uważają za atak.

    Jedyna prosta na to rada jest po prostu robienie tego co uważa sie za słuszne. Mnie np kolo doopy lata cudze zdanie dopóki mnie nie obraza i kompletnie bym sie nie sugerowala "rodzic czy nie, czekać czy nie" o kilku wpusach obcych ludzi z Internetu.
    Ale na pewno wzielabym pod uwagę w ogóle kwestie rodzenia jesli juz miesiąc urodzenia jest kamieniem u szyi mojego nienarodzonego dziecka...

    Ludziom rodzą sie chore dzieci albo martwe i to są problemy a nie... Pierdoly za przeproszeniem

    A i jeszcze jedno... Kobieta dopiero jak urodzi dwoje lub więcej dzieci ma prawo głosu?

    kapturnica, Redhotka, Mega lubią tę wiadomość

    f2w3rjjgkobxpkau.png
    7a1668a4ff.png
    relgi09kqit9qz9a.png
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MMM lubię święta barszczyk i śledzie :)

    Mona_M lubi tę wiadomość

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    werni wrote:
    Moja siostra cioteczna urodziła się 24 grudnia i ma na imię Ewa, tak ssię złożyło razem chodzilysmy do liceum i nikt się z niej nie wyśmiewał. Tez mam znajomego co tez się urodził 24 i ma na imię Adam :)

    A nie było im przykro, że mieli jedną imprezę i jeden prezent z okazji urodzin, imienin i Gwiazdki? Czy sobie odbijali później ;)?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marnut wrote:
    A nie było im przykro, że mieli jedną imprezę i jeden prezent z okazji urodzin, imienin i Gwiazdki? Czy sobie odbijali później ;)?
    A mi było przykro Mamutku, wiesz? Do tej pory mi przykro bo dalej prezent jest jeden. Hihi, ale juz tylko gwiazdkowy bo urodzin z racji wieku już nie obchodzę :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 grudnia 2014, 13:52

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety tego nie wiem... Mi nic nie mówiła Ewa. Ale mi się zdaje ze sobie odbijała to :)

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mona_M wrote:
    A mi było przykro Mamutku, wiesz? Do tej pory mi przykro bo dalej prezent jest jeden. Hihi, ale juz tylko gwiazdkowy bo urodzin z racji wieku już nie obchodzę :P
    Ty przynajmniej na imieniny mogłaś sobie pozwolić kiedy indziej :D!
    Jakbym się urodziła gdzieś na Święta, to byłabym chyba zadowolona - dobra data na rodzinną posiadówkę przy cieście a do tego organizowałabym zayebiste Sylwestry dla znajomych :D!

    Mona_M, Mega lubią tę wiadomość

  • Flexi Autorytet
    Postów: 619 457

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja mam imieniny i urodziny dzień po dniu. I tez prezent byl jeden... Ale hmmn kurde czy to ważne?

    W ogole zastanawiam sie jak wiek, dziecko, małżeństwo stawia na nogi z myśleniem ( znaczy nie uważam młodych, bezdzietnych i zareczonych za debili ). Inne priorytety, inne zachcianki, inne zarzadzanie czasem, inne życie.
    Kiedys przemykalo mi przez myśl "a co inni pomyślą", "ooo ale bym lezala i nic nie robił a on jak chce to niech pizze zamówi".
    To poczucie obowiazku, który na mnie spoczywa odnośnie męża, syna, psa, domu i.. fasoliny sprawiają, ze piwrdoly i głupoty nie maja swojego miejsca w grafiku.

    A co powiecie na to: Moje dzieci będą z jednego miesiąca, ze 3 tygodnie będą ich roznily i co? Pewnie będą foszki bo imprezki razem urodzinowe.. Ale niech sie cieszą, ze na nie czekałam, ze ske o nie statalam, ze mimo braku wsparcia zdecydowałam sie na dwójkę.

    A nie fochy bo sie kiepsko urodzily/ urodzili ;)

    kapturnica, Redhotka, Mega lubią tę wiadomość

    f2w3rjjgkobxpkau.png
    7a1668a4ff.png
    relgi09kqit9qz9a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flexi wrote:
    A ja mam imieniny i urodziny dzień po dniu. I tez prezent byl jeden... Ale hmmn kurde czy to ważne?

    W ogole zastanawiam sie jak wiek, dziecko, małżeństwo stawia na nogi z myśleniem ( znaczy nie uważam młodych, bezdzietnych i zareczonych za debili ). Inne priorytety, inne zachcianki, inne zarzadzanie czasem, inne życie.
    Kiedys przemykalo mi przez myśl "a co inni pomyślą", "ooo ale bym lezala i nic nie robił a on jak chce to niech pizze zamówi".
    To poczucie obowiazku, który na mnie spoczywa odnośnie męża, syna, psa, domu i.. fasoliny sprawiają, ze piwrdoly i głupoty nie maja swojego miejsca w grafiku.

    A co powiecie na to: Moje dzieci będą z jednego miesiąca, ze 3 tygodnie będą ich roznily i co? Pewnie będą foszki bo imprezki razem urodzinowe.. Ale niech sie cieszą, ze na nie czekałam, ze ske o nie statalam, ze mimo braku wsparcia zdecydowałam sie na dwójkę.

    A nie fochy bo sie kiepsko urodzily/ urodzili ;)


    Widzę, że u mnie podobnie, bo syn z 30.06 a "młode" pewnie między 15 a 17.07 się pojawi na świecie :). Fochów nie przewiduję. A jak się pojawią, to niech sobie zmienią datę imprez na wrzesień jeden czy drugi (druga?) co mnie to :D?

    Redhotka lubi tę wiadomość

  • Maczek Autorytet
    Postów: 2476 2586

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flexi wrote:

    A co powiecie na to: Moje dzieci będą z jednego miesiąca, ze 3 tygodnie będą ich roznily i co? Pewnie będą foszki bo imprezki razem urodzinowe.. Ale niech sie cieszą, ze na nie czekałam, ze ske o nie statalam, ze mimo braku wsparcia zdecydowałam sie na dwójkę.

    A nie fochy bo sie kiepsko urodzily/ urodzili ;)

    Moja młodsza siostra ma urodziny 1,5 tygodnia przede mną. Zawsze ją traktowałam jak mały, kochany prezent na 9. urodziny :D Aczkolwiek imprezki urodzinowe robili nam osobno ;) Tyle że to nigdy nie były jakieś wielkie imprezy. Ot, rodzice i rodzeństwo, ciacho ze świeczkami, prezenty i wspólna posiadówa nad dobrym jedzonkiem ;) Tak to lubiłam, że nawet teraz, jak wyszłam za mąż, spraszałam rodzinkę, żeby taką "imprezkę" sobie zrobić ;)

    Redhotka lubi tę wiadomość

    K7KTp2.png
    VMlC.png
  • Flexi Autorytet
    Postów: 619 457

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marnut to Mlody jest 01.07 a termin na okolo 28.07 ale to 15 grudnia dokladnie termin poznam. A poza rmtym będzie cesarka ze wskazan wiec z jednego miecha będą Maluchy.

    f2w3rjjgkobxpkau.png
    7a1668a4ff.png
    relgi09kqit9qz9a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 września 2015, 15:16

    Landryneczka, Redhotka, livia30, Mega lubią tę wiadomość

1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ