X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Dzieci rodzone w grudniu
Odpowiedz

Dzieci rodzone w grudniu

Oceń ten wątek:
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewnie się przestraszyła :)

    marnut, mana, momo1009 lubią tę wiadomość

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    momo1009 wrote:
    A założycielka po pierwszym poście zniknęła jak kamfora...
    Jak ją Landrynka na "dzień dobry" zjechała to co się dziwisz :D? A może to kolejny temat-prowokacja, ale mnie on bawi :D.

    Landryneczka, mana, momo1009 lubią tę wiadomość

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Napisała to co myśli :)

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • OvuFriend

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiadomość wyedytowana przez administratora forum z powodu łamania zasad regulaminu.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bella93 wrote:
    To raczej niemiłe wymienianie po profilach. Z landryneczka akurat nie mam problemu, bo dziewczyna jedzie prawie kazdy temat z ktorym sie nie zgadza.

    To nie było na poparcie teorii. Mam swoje doświadczenia i nie potrzebuję zew poparcia.

    Odbiór tego co napisałam, świadczy już o poziomie Twojej inteligencji a nie mojej

    Tak, Prozac, popijam go whiskey i biorę dwa buchy, wszystko po to, żeby wytrzymać na świecie z idiotami:)

    To ostatnie wiele tłumaczy :D.

    Mylisz się: poziom żartów zależy od tego, kto je opowiada - uważam, że źle świadczyłoby o mnie, gdybym się z Twojego śmiała i uważała go za przedni :/.

    Twoje doświadczenia nie zmieniają odbioru i obserwacji ogółu (a już przedstawianie ich jako doświadczeń "większości" jest absurdem), a więc wprowadzają Ci błędną wizję rzeczywistości w Twój świat :).

    Jeśli uważasz, że twierdzenie, iż "małe istoty drą nerwy" jest grzeczniejsze niż wymienianie ich po nicku, to również jesteś w błędzie. Jest to równie niegrzeczne :).

    Redhotka lubi tę wiadomość

  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10542 7267

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 stycznia 2015, 16:39

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤
    Matylda 🩷11.08.2022
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczka wrote:
    ja zjechałam :P co ty hahah :D
    troll i tyle :D a poszłam sb bo dyskusja na poziomie 0 w tym momencie :P
    Jak to mówią "dyskusja z idiotą jest jak zapasy ze świnią w błocie - po pewnym czasie zauważasz, że świni się to podoba" :D.
    Ale mnie to bawi - panna zaczyna od tego jak to prześladowane są dzieci z grudnia, później jedzie po ich matkach, żeby na końcu wycofać się (rzekomo) sypiąc czerstwe żarty, których Strasburger by się nie powstydził i jeszcze uważa, że ona ma rację w teoriach, w które nie wierzy i z których się wycofuje :D. Cyrk na kółkach :D.

    Blondik, Landryneczka, mana, Cigaretta, aneta91, Mona_M, Redhotka, Mega, rah lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja urodziłam córkę 29 grudnia. Za 3 tygodnie będzie miała 3 latka. Jej babcia pracuje w przedszkolu, obecnie prowadzi 5-latki, obserwuję te dzieciaki i uważam, że moje dziecko jest mądrzejsze od niejednego z nich. Jestem nieskromna, ale taka jest prawda. Moje dziecko zna kolory, umie liczyć, rozróżnia figury geometryczne. Niektóre 5-latki tego nie potrafią i to jest straszne.
    Nie data urodzenia warunkuje potencjał dziecka. Ale czynniki środowiskowe, czas poświęcany dziecku, czynniki genetyczne, kulturowe. Tym bardziej, że z każdym rokiem różnice się zacierają, niejednokrotnie dzieci młodsze idą szybciej do szkoły i radzą sobie lepiej niż starsze dzieci.
    Bzdurą dla mnie jest przerywanie starań, aby wstrzelić się w termin. Nie wiadomo co nam pisane, być może byłby to szczęśliwy bezstresowy traf i poród odbyłby się w grudniu. A jak para zrezygnuje z seksu w lutym i wyjdą klocki w postaci licznych problemów, to wtedy będą się modlić, żeby było i w grudniu popołudniu.

    werni, Redhotka, rybka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bella93 wrote:
    To jest choroba psychiczna.

    Panna, ja Ci nic nie sugeruję, ja Cię cytuję :D.

    A doświadczenia własne potrafią bardzo zaburzyć rzetelny obraz świata - jako osoba światła, wykształcona pedagogicznie i psychologicznie chyba o tym wiesz O.o?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    klara_bella wrote:
    Ja urodziłam córkę 29 grudnia.
    Klara, nawet się nie przyznawaj, bo zaraz wyjdzie, że jesteś głupia, biedna, niewykształcona a Twoje dziecko cierpi na chorobę afektywną dwubiegunową :D.

    mana, Natka88, klara_bella, Mona_M, Reni, Mega lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 września 2015, 15:16

    Redhotka lubi tę wiadomość

  • OvuFriend

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiadomość wyedytowana przez administratora forum z powodu łamania zasad regulaminu.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bella93 wrote:
    Ale Ty jesteś po**bana. Naucz się czytać ze zrozumieniem.
    No patrz, a miałaś już iść :D. I kulturalnie kończyć, jak na nie-trolla przystało - trzymaj fason do końca, panna :D.

    mana, Natka88, Mona_M, Redhotka, Mega lubią tę wiadomość

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    klara_bella wrote:
    Ja urodziłam córkę 29 grudnia. Za 3 tygodnie będzie miała 3 latka. Jej babcia pracuje w przedszkolu, obecnie prowadzi 5-latki, obserwuję te dzieciaki i uważam, że moje dziecko jest mądrzejsze od niejednego z nich. Jestem nieskromna, ale taka jest prawda. Moje dziecko zna kolory, umie liczyć, rozróżnia figury geometryczne. Niektóre 5-latki tego nie potrafią i to jest straszne.
    Nie data urodzenia warunkuje potencjał dziecka. Ale czynniki środowiskowe, czas poświęcany dziecku, czynniki genetyczne, kulturowe. Tym bardziej, że z każdym rokiem różnice się zacierają, niejednokrotnie dzieci młodsze idą szybciej do szkoły i radzą sobie lepiej niż starsze dzieci.
    Bzdurą dla mnie jest przerywanie starań, aby wstrzelić się w termin. Nie wiadomo co nam pisane, być może byłby to szczęśliwy bezstresowy traf i poród odbyłby się w grudniu. A jak para zrezygnuje z seksu w lutym i wyjdą klocki w postaci licznych problemów, to wtedy będą się modlić, żeby było i w grudniu popołudniu.

    Moja mama tez jest przedszkolanka :) i racja tu zalezy od rodzicow jak wychowuja swoje dzieci.

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10542 7267

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 stycznia 2015, 16:39

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤
    Matylda 🩷11.08.2022
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Opiekowałam się trzy letnim chłopcem który dużo potrafi. Kolory po angielsku tez wymieni.

    Bella93 lubi tę wiadomość

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • Natka88 Autorytet
    Postów: 2600 6054

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wchodzac w ten watek rano myslalam, ze nie bedzie cieszyl sie zainteresowaniem, a tu prosze, cyrk na kolkach:) I jaka poprawa humoru:)

    Musze jeszcze brata uswiadomisc, ze jako dziecko urodzone w zimie powinien oddac w gimnazjum i szkole sredniej swoje tytuly olimpijczyka, bo jest na to za bardzo zacofany, urodzony nie w tym miesiacu i ogolnie glupi ;)

    marnut, Landryneczka, mana, klara_bella, Mona_M, Redhotka, rybka, Mega lubią tę wiadomość

    Aniołek <3 29.10.2014 <3 10tc
    Marysia <3 25.09.2015, 3440g i 55cm szczęścia <3
    74didf9h1v4xctmm.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    "Lubię dwuznaczyć, to że wstawiłam tekst nie znaczy, że się z nim zgadzam. To jest choroba psychiczna." - popracuj nad rozbiorem logicznym zdań w języku polskim, taka dobra rada ;).

    Nie, nie jestem wykształcona i nie wiem co to był XIX w - jestem córką ubogiej niewykształconej chłopki i w dodatku mam problemy z siatkówką uniemożliwiające naukę :D.


    Arienna, Redhotka, agnes175, Mega lubią tę wiadomość

  • Natka88 Autorytet
    Postów: 2600 6054

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    werni wrote:
    Opiekowałam się trzy letnim chłopcem który dużo potrafi. Kolory po angielsku tez wymieni.

    Ja sie opiekowalam taka agentka urodzona w lisopadzie, teraz chodzi do grupy 4-latkow w przedszkolu, majac sama 3 i po angielsku liczy do 20 w przod i tyl, przedstawi sie, opowie co robi, a po polsku, to w ogole dziecko ponad przecietna. Ale w sumie mi sie pewnie wydaje, ze ona taka madra, bo nie powinna... A nie, ona TAKA JEST, bo poswiecalam jej ogrom uwagi wraz z jej rodzicami:)

    Redhotka, Mega lubią tę wiadomość

    Aniołek <3 29.10.2014 <3 10tc
    Marysia <3 25.09.2015, 3440g i 55cm szczęścia <3
    74didf9h1v4xctmm.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natka, ależ on się cieszy niesłabnącym zainteresowaniem, bo dostarcza mnóstwa serdecznego śmiechu :).
    Jakim cudem bratanek osiąga jakieś wyniki w nauce O.o??? Chyba się pomylili wpisując mu datę urodzenia - MAJ, to musiał być MAJ :D!!!

    mana, Landryneczka, Redhotka, Mega lubią tę wiadomość

‹‹ 3 4 5 6 7 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ