X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Dzieci rodzone w grudniu
Odpowiedz

Dzieci rodzone w grudniu

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewa81 wrote:
    Nie pozwalasz, żeby ktoś Ciebie obrażał, a sama innych obrażasz. Już samo to, że napisałaś wyżej, że nie tolerujesz niepełnosprawnych, otyłych itp. Współczuję Twojej Mamie, że ma taką córkę jak Ty
    A już nie wyobrażam sobie sytuacji, w której dziewczę (jej matka albo dziecko) straci ręce w wypadku! Albo w wyniku leków stosowanych przy PCOS przytyje 30kg! Tylko z mostu skoczyć - albo zepchnąć, jeśli dotyczy osoby najbliższej :/. A kiedy córka przyprowadzi do domu chłopaka ze śniadą cerą należy ją wykląć i wydziedziczyć.
    Oto wspaniały człowiek bez uprzedzeń - tadam :D!

    Redhotka, Sana lubią tę wiadomość

  • OvuFriend

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiadomość wyedytowana przez administratora forum z powodu łamania zasad regulaminu.

  • OvuFriend

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiadomość wyedytowana przez administratora forum z powodu łamania zasad regulaminu.

    Blondik, Natka88, Fatim, Morwa, Mona_M, Arienna, LaRa, Sigma, Kotowa, Dorka1979, kapturnica, marissith, freya, Redhotka, livia30, Malenq, zielarka lubią tę wiadomość

  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10540 7265

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 lutego 2016, 14:30

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤
    Matylda 🩷11.08.2022
  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10540 7265

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 lutego 2016, 14:31

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤
    Matylda 🩷11.08.2022
  • Blondik Autorytet
    Postów: 5204 4874

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bella skąd ty się wzięłąs;) ja pierdziele;) to bedzie mój ulubiony wątek;)

    Landryneczka, marnut, Lianna, Natka88, Pati Belgia, Mona_M, Arienna, LaRa, gretka, Ewa99, marissith, mimimka, zielarka, rah lubią tę wiadomość

    8p3o43r8favqs0hl.png
    klz9iei3yk95ggji.png
    Alicja 1.09.2014 (*)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bella93 wrote:
    mam uprzedzenia i się do nich przyznaję, próbujecie mnie za nie karcić, a same je macie.
    Ja nie karcę - ja przedstawiam naturalną konsekwencję Twoich wynurzeń :). O ile rzeczywiście jesteś tak twarda i "punkt widzenia" nie zmieni Ci się w zależności od "punktu siedzenia" :D.
    No powiedz, co zrobisz swojej dumnej z Ciebie mamie, kiedy w wyniku wypadku stanie się jednostką do eliminacji?

    Landryneczka, Blondik, mana, Pati Belgia, Redhotka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bella93 wrote:
    Tak masz rację, jeśli skutkiem miałaby być wojna i miałyby umrzeć wybitne i cenne jednostki.
    No nie mów, jakie cenne jednostki? Toż to wrzody na dupie społeczeństwa Niemieckiego były! Było to wyjaśnione w książce i poparte takimi teoriami i wywodami, że jaśniej się chyba nie da! Przy okazji eksterminowało się też niepełnosprawnych intelektualnie i chorych psychicznie, o więźniach nie mówiąc - zagrażali czystości rasy!

    Redhotka lubi tę wiadomość

  • Lena Z. Autorytet
    Postów: 421 314

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czytałam i postanowilam ze nie bede sie wdawac w dyskusje ale tego już dosyć!

    po słowach "wadliwe jednostki powinno się eliminować" nie wytrzymałam!

    super takie coś czytać, fajnie ze tak myślisz więc powiem tak: taka osoba jak Ty czyli BEZ SERCA jest wadliwą jednostką i niepełnosprawną na umyśle. To kiedy eliminacja? W jaki sposób twoim zdaniem takie wadliwe jednostki jak ty powinno się eliminować?

    (nie)serdecznie (nie) pozdrawiam!

    werni, rybka, Sana, Mega lubią tę wiadomość

    Jestem w 13tym tygodniu ciąży :)
    dziecko-dziewczynka.gif
  • OvuFriend

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiadomość wyedytowana przez administratora forum z powodu łamania zasad regulaminu.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bella93 wrote:
    Nie ma leków do stosowania przy PCOS

    Wybacz, niezbyt precyzyjnie się wyraziłam - jeśli będziesz starała się zajść w ciążę przy PCOS (wtedy całe multum leków będziesz musiała brać).

    Lianna lubi tę wiadomość

  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10540 7265

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 lutego 2016, 14:31

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤
    Matylda 🩷11.08.2022
  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10540 7265

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 lutego 2016, 14:31

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤
    Matylda 🩷11.08.2022
  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10540 7265

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 lutego 2016, 14:31

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤
    Matylda 🩷11.08.2022
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bella93 wrote:
    Uznam ją za jednostkę do eliminacji. Przecież jej nie zabiję. Będę szanowała ją mniej, jak każdą taka osobę i każde dziecko, które w fundacji "tvn nie jestes sam" chce zostac strazakiem, a nie umie sie normalnie poruszac. To chore, dawac nadzieje takiej osobie
    W takim razie jesteś psychopatką tudzież socjopatką. Nie traktuj tego jak obrazę, bo to po prostu diagnoza. Poczytaj sobie. To taka osoba, która nie jest zdolna do wykrzesania z siebie uczuć wyższych względem innych. Traktuje ich przedmiotowo i użytkowo.
    To choroba/kalectwo (?). Może powinnaś zastanowić się nad eliminacją, żeby tego dalej nie szerzyć?

    Pati Belgia, Blondik, Mona_M, marissith, Redhotka, livia30, Sana, Mega lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bella93 wrote:
    Nie jestem bez serca, potrafię kochać odpowiednie osoby.
    I uważać je za osobniki do eliminacji, jeśli im się coś przytrafi O.o? bardzo interesowna to "miłość" :/.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bella93 wrote:
    Albo po prostu zmienić dietę i styl życia bo to mest odpowiedzialne za hormony:)
    I myślisz, że to wystarczy? A czemu tak wiele kobiet w "dawnych czasach" kiedy jedzenie było zdrowsze a życie spokojniejsze - jednak dzieci doczekać się nie mogły :)?

  • OvuFriend

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiadomość wyedytowana przez administratora forum z powodu łamania zasad regulaminu.

    Ania_84 lubi tę wiadomość

  • Flexi Autorytet
    Postów: 619 457

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tu potrzebny jest psychiatra. Bella znam świetnego i mogę podac numer.

    Ewa99, rybka, Mega lubią tę wiadomość

    f2w3rjjgkobxpkau.png
    7a1668a4ff.png
    relgi09kqit9qz9a.png
  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10540 7265

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 lutego 2016, 14:31

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤
    Matylda 🩷11.08.2022
‹‹ 5 6 7 8 9 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ