X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Dzieci rodzone w grudniu
Odpowiedz

Dzieci rodzone w grudniu

Oceń ten wątek:
  • OvuFriend

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiadomość wyedytowana przez administratora forum z powodu łamania zasad regulaminu.

  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10540 7265

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 lutego 2016, 14:33

    Landryneczka lubi tę wiadomość

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤
    Matylda 🩷11.08.2022
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bella93 wrote:
    Nie jestem panną, nie używaj wobec mnie sformułowania, które już jest nieaktualne.
    Użyłam zdania "w dzisiejszych czasach" hawking urodził się w pierwszej polowie XXw a einstein w XIX, wiec ich sie to jie tyczy.
    Nie tytułuję Cię "waćpanną" (XIXx) a "panną" co odpowiada Twojemu stanowi cywilnemu, czyż nie :D? Skoro taka wykształcona jesteś, powinnaś pojmowac różnicę :/.
    Któż więc według Ciebie urodził się w "dzisiejszych czasach", żebym mogła Ci podać przykłady bardziej wartościowych od Ciebie jednostek?

    Landryneczka, Mega lubią tę wiadomość

  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10540 7265

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 lutego 2016, 14:33

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤
    Matylda 🩷11.08.2022
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    łoo boże co tu sie dzieje!!:):) jak nie kijem to pałką:):)

    luzujcie dziewuszki bo wam wszystkie jajeczka na raz popekają w jajnikach i dopiero będzie polka:):)

    Landryneczka, Bella93, mana, Isia93, kapturnica, kkisia lubią tę wiadomość

  • OvuFriend

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiadomość wyedytowana przez administratora forum z powodu łamania zasad regulaminu.

  • OvuFriend

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiadomość wyedytowana przez administratora forum z powodu łamania zasad regulaminu.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bella93 wrote:
    Jest cos takiego jak bio jedzenie wiesz?
    I właśnie o tym piszę. Takie jedzenie też nic Ci nie da przy PCOS, bo niezbędną do zaburzenia hormonów dawkę chemii przyjmujesz z powietrzem :).

  • OvuFriend

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiadomość wyedytowana przez administratora forum z powodu łamania zasad regulaminu.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 grudnia 2014, 19:37

  • Pati Belgia Autorytet
    Postów: 2645 3633

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bella93 wrote:
    Nie interesują mnie osoby, które nie potrafią zająć się same sobą i dzieckiem, które się w nich rozwija. Bóg mnie nie pokara, bo nie istnieje. O życiu wiem bardzo dużo, dużo wiedzy dały mi także studia. Jestem wypłukana ze współczucia dla osób, których nie znam i uważam, że wadliwe jednostki powinno się eliminować, ponieważ znam największy problem świata.

    To był cytat o chorobach i matkach dzieci z grudnia, to nie były moje słowa, tylko wyniki amerykańskich badań.

    "Dziecko powstaje inaczej"...what the fuck??? To nie było na serio. Wypadałoby przeczytać wszystko po kolei ze zrozumieniem.

    Badanie dotyczy chorób genetycznych, ponieważ z krwii matki można stworzyć mapy chromosomów już kilka tygodni po zapłodnieniu. To są twarde dane a nie prawdopodobieństwo, jeśli potrzebujecie potwierdzenia badania przeprowadzaja np. w Konstancji w Niemczech.

    Tak zasługuję na macierzyństwo, bo nie naraziłabym dziecka na cierpienie ze względu na jakąkolwiek niepełnosprawniość.

    Jestem kobietą i korzystam z tego forum już jakiś czas. Nikogo nie prowokowałam. Odpowiedziałam tylko na pytanie.

    Jakimi jesteście wspaniałymi ludźmi bez uprzedzeń.
    1. Studia inteligencji nie dają. Z nią sie trzeba urodzić.
    2. Twierdzisz, ze ,, wadliwe jednostki powinno sie eliminować,, mam nadziej,może jak kiedys zachorujesz to ktoś lub coś Cię wyeliminuje. Życzę Cię tego, w co sama wierzysz.
    3. Z krwi matki niestety nie wszystko da sie wyczytać. A i podejrzewać, ze nawet jesli kobieta, która nosi dziecko pod sercem i która jest osoba czujaca ( mam nadzieje, ze wiesz co to serce) nawet jeslimsie dowie, ze dziecko jest chore to go nie zabije w swym własnym łonie.
    4. Jesli twierdzisz, ze nie narazilabys dziecka na jakakolwiek niepełnosprawność to stan naprzeciwko dziecka, które siedzi na wózku inwalidzkim i powiedz, ze nie powinnobylo sie urodzić. Ze w twoim idealnym świecie nie ma dla niego miejsca.

    Jesteś potworem!!!!!!!

    mana, LaRa, Reni, Redhotka, kkisia, Mega lubią tę wiadomość

    f2wl3e5eifigbu3h.png[/url]
    l22nkrhmmhbh7btb.png
    ****gang 18+****
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bella93 wrote:
    Nie, nie jestem panną.
    Te wartościowe nie są niepełnosprawne
    Nie ściemniaj, niedawno pisałaś o "partnerze" a nie "mężu".
    Jakie znowu wartości nie są niepełnosprawne O.o???

  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10540 7265

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 lutego 2016, 14:33

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤
    Matylda 🩷11.08.2022
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bella93 wrote:
    Ludzie panikuja i zamiast reagowac siedza jak te cioty
    Ale gadasz głupoty! Masz zareagować na coś co dzieje się w ułamku sekundy, zanim zobaczysz co się dzieje???

  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10540 7265

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 lutego 2016, 14:33

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤
    Matylda 🩷11.08.2022
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bella93 wrote:
    To nie ma nic wspolnego z PCOS, zdrowa kobieta wciaga to samo powietrze i zachodzi w ciaze, a ta sama chemia podobnie zaburza jej hormony
    Wiesz, osobie zdrowej nie szkodzi to, co chorej - to jak z alergią. Zjem orzechy i nic mi nie jest, ale moja koleżanka leży na IOIMie. Z PCOS tak samo - jest wynikiem zaburzeń hormonalnych, co z kolei wynika z zanieczyszczeń środowiska. I ja mogę sobie oddychać skażonym powietrzem, które na moje hormony nie ma wpływu - ale na osobę z PCOS: tak.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie czytałam wszystkiego landryneczko ..powiedzmy rzuciłam okiem :)

    już mnie tu nie ma powiem jedną rzecz na rozluźnienie tej ogólnej spinki:

    kłutnia z idiotą jest jak gra w szachy z gołębiem.nieważnie jak dobrze grasz , gołąb na koniec wywróci pionki nasra na szachownice i dumy będzie udawał, że wygrał:):)

    miłego wieczoru laski!!:):)

    Lianna, Blondik, Pati Belgia, mana, Morwa, Isia93, Natka88, Marta8880, Dorka1979, kapturnica, gretka, Paulina_2603, Reni, Redhotka, kkisia, Mega, rah lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczka wrote:
    ten wiek i rozwódka ? Spoko
    co mąż noge stracił ?
    W takim wieku jest również po psychiatrii :D. A gada jak gimnazjalistka :).

    Landryneczka, Lianna, Pati Belgia, mana, Mona_M, Natka88, Redhotka, livia30, kkisia, Mega, rah lubią tę wiadomość

  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10540 7265

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 lutego 2016, 14:34

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤
    Matylda 🩷11.08.2022
  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10540 7265

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 lutego 2016, 14:34

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤
    Matylda 🩷11.08.2022
  • OvuFriend

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiadomość wyedytowana przez administratora forum z powodu łamania zasad regulaminu.

    Fatim, Pati Belgia, mana lubią tę wiadomość

‹‹ 7 8 9 10 11 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ