X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Dzieci rodzone w grudniu
Odpowiedz

Dzieci rodzone w grudniu

Oceń ten wątek:
  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10542 7267

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczka wrote:
    ten wiek i rozwódka ? Spoko
    co mąż noge stracił ?

    Ten wiek i dziecko chcesz? Jeszcze jakies stereotypy?

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤
    Matylda 🩷11.08.2022
  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10542 7267

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 lutego 2016, 14:34

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤
    Matylda 🩷11.08.2022
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przyszła mama:) wrote:
    kłutnia z idiotą jest jak gra w szachy z gołębiem.nieważnie jak dobrze grasz , gołąb na koniec wywróci pionki nasra na szachownice i dumy będzie udawał, że wygrał:):)
    Myślę, że to dobre podsumowanie owej wątpliwej merytorycznie "dyskusji".
    Dobranoc panna, niech Ci się idealny świat dalej roi.
    A taka "wszechwiedza" jak wiesz - jest domeną ludzi, którzy zatrzymali się na etapie nastolatka, tylko dla nich świat jest "czarno-biały". Nie dorośli - po prostu.

    Mega lubi tę wiadomość

  • OvuFriend

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiadomość wyedytowana przez administratora forum z powodu łamania zasad regulaminu.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bella93 wrote:
    Nie udowodniono przyczyny PCOS.
    Ehh..nie udowodniono przyczyn, ale Ty to dietą zwalczysz :/.
    Żenujące czy śmieszne? Ponoć z głupoty nie należy się śmiać.

    Redhotka, Mega lubią tę wiadomość

  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10542 7267

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 lutego 2016, 14:34

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤
    Matylda 🩷11.08.2022
  • Pati Belgia Autorytet
    Postów: 2645 3633

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bella93 wrote:
    Nie daja inteligencji, ale poszerzaja wiedze.
    Mam taka sama nadziej, nie chcialabym byc obciazeniem dla spoleczenstwa.
    Wady genetyczne, owszem da sie.
    Nie pozwolilabym na urodzenie uposledzonego dziecka to nie sprawiedliwe wobec rodzica i malucha.
    Nie mialam z tym problemu, niejedna taka osoba to uslyszala.
    Ty naprawdę jesteś chora. Jak czytam co piszesz to poprostu mam nadzieje, ze kiedyś bardzo będziesz cierpiała z samotności. Rozwódka bo nikt przy tobie nie wytrzyma. Po co wogole pojawiała sie na tym forum. Przeznaczone jest dla kobiet, które starają sie o dziecko i nie eliminują jednostek chorych czy upośledzonych... Jak tak wierzysz, ze Ci sie uda zajść w ciąże bez problemu to niepotrzebne jest ci tu wsparcie, a chyba to było główne zamierzenie zakładającego forum. Współczuje twojej rodzinie, przyszłym dzieciom wychowanym bez miłości no bo przecież z takimi przekonaniami nie ma miejsca na miłość... A może właśnie taka jesteś bo cię rodzice nie kochali. Byłaś dla nich taka jednostka do eliminacji...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 grudnia 2014, 20:17

    LaRa, Redhotka, Mega lubią tę wiadomość

    f2wl3e5eifigbu3h.png[/url]
    l22nkrhmmhbh7btb.png
    ****gang 18+****
  • Pati Belgia Autorytet
    Postów: 2645 3633

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bella93 wrote:
    Jest cos takiego jak bio jedzenie wiesz?
    Taaaak boi jedzenie, gdzie warzywa rosną obok najbardziej ruchliwej jezdni... Hahaha

    Mega lubi tę wiadomość

    f2wl3e5eifigbu3h.png[/url]
    l22nkrhmmhbh7btb.png
    ****gang 18+****
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jesli boga nie ma to jak wytłumaczysz Bella93:
    - ciała zakonnic i zakonników nierozkładające się po kilkset lat pachnące kwiatami?
    -jak wytłumaczysz stygmaty np ojca pio?
    -co masz do powiedzenia na temat opętań przez szatana? np słynne niemki anneliese Michel?...z którym watykan nie dał rady?

    ja tam świetoszka nie ejstem ale chciałabym wiedzieć co masz do powiedzenia na ten temat skoro śmiesz twierdzić , że boga nie ma...ja sie boje takich twierdzeń, 2 lata staram się o dziecko i wyczerpując już chyba wszystkie środki medyczne zaczynam tylko właśnie w Boga wierzyc:):)

    weź mi to wytłumacz co i jak?:):)

  • Blondik Autorytet
    Postów: 5204 4874

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Proponuje zakończyć dyskusję, bo Bella ma tylko miejsce i publicznośc, gdzie może wypisywac te swoje brednie i szerzyć chore poglądy

    Cigaretta, mana, Maczek, Arienna, kapturnica, gretka, marissith, rybka, kkisia lubią tę wiadomość

    8p3o43r8favqs0hl.png
    klz9iei3yk95ggji.png
    Alicja 1.09.2014 (*)
  • Pati Belgia Autorytet
    Postów: 2645 3633

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bella93 wrote:
    Nie ma Boga, weź się obudź. Jaki SPRAWIEDLIWY Bóg pozwoliłby na takie cierpienie.
    Wiec jesli twoim zdaniem Bóg nie istnieje to życzę ci żeby karma do ciebie wrocila

    przyszła mama:), mana, rybka, Redhotka, Lena87 lubią tę wiadomość

    f2wl3e5eifigbu3h.png[/url]
    l22nkrhmmhbh7btb.png
    ****gang 18+****
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brak słów, dziewczyny nie wdawajcie się lepiej w dyskusje bo szkoda waszych nerwów. .. ta dziewczyna sama plącze się w tym co pisze..

    mana, Maczek, rybka lubią tę wiadomość

  • Fatim Autorytet
    Postów: 3955 4485

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    21 lat i rozwódka...dojrzała jesteś nie ma co, rodzina znalazła ci partnera i się na tobie poznał?
    To co piszesz jest najzwyczajniej w świecie przykre i głupie. Tak się składa, że ja w wieku 7lat stałam się osobą niepełnosprawną przez faszerowanie antybiotykami,które później wycofano z rynku. Przez leki straciłam słuch w jednym uchu i to pewnie moja wina jako dziecka była tępa strzało! Niepełnosprawne dzieci nie są gorsze i zasługują w takim samym stopniu na wszystko jak te pełnosprawne.

    A tak ci uświadomię, że sama też nie jesteś pełnosprawna z tym pcos, które i ja mam. W końcu twój organizm nie funkcjonuje normalnie jak powinien tylko jest zaburzony, więc może taka propozycja choć skoczymy razem z mostu ?

    Obyś nigdy nie miała dziecka, bo później wychodzą takie "matki Madzi".

    Już od dawna się mówi, że na psychiatrię i psychologię chodzą zazwyczaj osoby, które mają same ze sobą problem a ty go ewidentnie masz.

    przyszła mama:), mana, Pati Belgia, LaRa, Blondik, rybka, Redhotka, freya, livia30, kkisia, Sana, Mega lubią tę wiadomość

    3jvzjw4zg23rfekr.png
    p19u43r8tmqu4p6v.png
  • truskavvkowa Przyjaciółka
    Postów: 121 47

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie udzielałam się na forum już x czasu, tylko podczytuję, ale dziś chyba muszę się wtrącić.

    Dziewczyny, KURWA MAĆ, to forum jest po to by się wspierać, a nie jedna drugiej udowadnia swoje racje i przekonania. NIKT dosłownie NIKT kto już ma wpojone jakieś swoje zdanie to go nie zmieni, i będzie w nie wierzył. Chyba, że naprawdę stanie się jakiś cud, ale to też kwestia człowieka czy w cuda wierzy. Przestańcie się w końcu linczować, bo czytając to mam wrażenie, że już dawno poleciały by kłaki z głów i paznokcie się połamały. Skoro jesteśmy inteligentne, to darujmy sobie ciężkie tematy które tylko nas różnią. Każdy ma swoje zdanie. A moim zdaniem: jeśli uważam inaczej niż "TY" to nie będę Cię kurwa obrażać bo dla mnie jesteś suką bez serca, a Ty pierdoloną katoliczką zapatrzoną w księdza, czy inną osobą. Masz inne zdanie? To sobie je miej. Ja mam swoje. Już każda powiedziała co myśli, to może pora się rozejść, bo chyba tylko pogarszamy swoje humory, podburzamy atmosferę. A po co to komu, na cholerę?!

    Dla mnie każda z Was ma po trochu racji. Ale jeśli to komuś nie pasuje to PRZEMILCZCIE, kuźwa PRZEMILCZCIE!

    Anastazjaaa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tempa strzało:):):) dobre hehe Fatim Ty jak coś dowalisz kochana!!:):)

    swoją drogą rzeczywiście 21 lat ...zbyt mało życia liznęła jak będzie w moim wieku będzie inaczej gadać:):) dajmy się jej wyszumić, toż to DZIECKO!!!:):):)

  • Marionetka Nowa
    Postów: 5 27

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bella93 wrote:
    Studiowalam, a nie mam magistra z psychiatrii

    Do tej pory się nie udzielałam, ale teraz muszę jak widzę takie głupoty.

    Psychiatrii się nie studiuje od zera!

    Studiuje się normalnie medycynę przez 5 lat po czym dochodzi do rocznej specjalizacji czyli np. chirurgii, pediatrii czy psychiatrii właśnie!

    Więc jak mogłaś niby studiować psychiatrię? Miałaś 15 lat jak poszłaś na Akademię Medyczną?

    Maczek, Misi@, Landryneczka, przyszła mama:), Arienna, LaRa, Natka88, werni, Blondik, marissith, Lena87, livia30, Mega, rah, ZakręconaOna lubią tę wiadomość

  • Maczek Autorytet
    Postów: 2476 2586

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, spokój :) Wydaje mi się, że wystarczy już... Stres nie sprzyja zaciążaniu :D
    Ten wątek się zaczął rozrastać w tempie ekspresowym, a do niczego dobrego nie prowadzi. Chyba że któraś z Was czuje się lepiej, jak się trochę powkurwia czytając posty anonimowych bab w internecie i sama przy okazji wyżyje ;)

    K7KTp2.png
    VMlC.png
  • Marionetka Nowa
    Postów: 5 27

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    truskavkowa forum jest również po to żeby wymieniać sensowne poglądy nie tylko żeby się klepać po plecach z pociechą.

    ale to co pisze ta dziewczyna sensu najmniejszego nie ma i tyle.

  • Fatim Autorytet
    Postów: 3955 4485

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zuzzi wrote:
    Dziewczyny, spokój :) Wydaje mi się, że wystarczy już... Stres nie sprzyja zaciążaniu :D
    Ten wątek się zaczął rozrastać w tempie ekspresowym, a do niczego dobrego nie prowadzi. Chyba że któraś z Was czuje się lepiej, jak się trochę powkurwia czytając posty anonimowych bab w internecie i sama przy okazji wyżyje ;)
    Ja dostałam wyrzutu prolaktyny, ale ciężko pominąć taką ilość głupot w jednym miejscu.

    3jvzjw4zg23rfekr.png
    p19u43r8tmqu4p6v.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bella93 wrote:
    Nie dziękuję, studiowałam psychiatrię:) wszystko ze mną w porządku. To, że nie chce pomagać chorym i im nie współczuję nie oznacza, że potrzebuję takich konsultacji.
    ehhh :?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 grudnia 2014, 20:49

‹‹ 8 9 10 11 12 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ