X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Dzieci rodzone w grudniu
Odpowiedz

Dzieci rodzone w grudniu

Oceń ten wątek:
  • Lianna Autorytet
    Postów: 1072 2220

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też muszę znajomemu z końca grudnia uświadomić, że ten jego doktorat i świetnie rokująca kariera naukowa to jakaś pomyłka :D

    Czytam sobie dziś ten wątek, po prostu - kabaret :D :D :D
    Dzięki!

    PWZJp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mojego męża w rodzinie prawie wszyscy sa urodzeni w zimie, październik listopad, grudzień i styczeń. .. jakoś nie widzę, żeby ktoś się źle rozwijał :D Od szwagierki syn 11 grudnia konczy 3 latka, chodzi do przedszkola i nadąża z programem, nikt się z niego nie śmieje i jest małym mądrym rozrabiaka.
    Dla mnie to kiedy urodze nie ma najmniejszego znaczenia, nawet wydaje mi się, że grudniowy czas jest bardziej magiczny, niezależnie kiedy urodzi się dziecko dla mnie będzie największym szczęściem ;)


    Paulina_2603, Redhotka, Mega lubią tę wiadomość

  • Pati Belgia Autorytet
    Postów: 2645 3633

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bella93 wrote:
    Ja mam gdzieś, że komuś rodzi się chore dziecko, wystarczy badanie krwii, matki podczas ciąży, żeby temu zapobiec.
    I tak, w kwestii porównania kobieta ma prawo głosu dopiero jak urodzi więcej niż jedno dziecko. Ciężko byłoby porównywać ciąże będąc tylko w jednej.
    Jestem na ogół osoba, która jest bardzo spokojna i moga potwierdzić to dziewczyny udzielające sie w tym wątku bo niektóre z nich mnie znają ale przesadziłas tekstem, ze masz gdzieś, ze komuś rodzą sie chore dzieci. Uważaj pannico, żeby Bóg Cię nie pokarał za te słowa!!!!!! Chyba mało wiesz o życiu. Jesteś totalnie wypłukana ze współczucia.... Jak smiesz wogole tak pisać????? Wiele bym Ci napisała ale szkoda mojej energii na taka płytka i egoistyczną osobie jaka jesteś ty!!!!!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 grudnia 2014, 17:56

    Cigaretta, Flexi, werni, mana, Landryneczka, Kaśka, Mona_M, LaRa, gretka, marissith, freya, Redhotka, Lena87, agnes175, Sana, inezka, Mega, rah, ZakręconaOna lubią tę wiadomość

    f2wl3e5eifigbu3h.png[/url]
    l22nkrhmmhbh7btb.png
    ****gang 18+****
  • Flexi Autorytet
    Postów: 619 457

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bella na to musze napisać jesteś po prostu pierdolnieta i to zdrowo. I niech mnie blokują i robią inne cuda ale nie mogę znieść takiej głupoty. Szerzenie debilnych "ciekawostek" z dupy, nie umiem przejść obok spokojnie obok dyskusji o jednym gdzie w trakcie ludzie sa przez Cieboe objeżdżani i to równo.
    Piszesz takie bzdury ze aż oczy bola i szkoda, ze to zostanie w necie. Jeszcze niech to ktos wykorzysta dalej to będzie więcej takich głupich jak Ty...

    Bóg Dziecko w brzuchu umieszcza? Skąd Ty jesteś? e średniowiecza? Dziecko powstaje zgola inaczej.. I może fakt podczas orgazmu kobieta może wykrzykiwać "o boże" ale to raczej przeciętny facet i pdzecietna kobieta "unieszczaja" dziecko w brzuchu.

    No kur.. Nie mogę. Jestem w ciąż i takie emocje nie są mi wskazane...
    A nie sorry ja sie nie znam. Bo mam za malo dzieci.

    Arienna, LaRa, gretka, rybka, Lena87, livia30, Mega, rah lubią tę wiadomość

    f2w3rjjgkobxpkau.png
    7a1668a4ff.png
    relgi09kqit9qz9a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pati Belgia wrote:
    Jestem na ogół osoba, która jest bardzo spokojna i maga potwierdzić to dziewczyny udzielające sie w tym wątku bo niektóre zich mnie znają ale przesadziłas tekstem, ze masz gdzieś, ze komuś rodzą sie chore dzieci. Uważaj pannico, żeby Bóg Cię nie pokarał za te słowa!!!!!! Chyba mało wiesz i życiu. Jesteś totalnie wypłukaniu ze współczucia.... Jak smiesz wogole tak pisać????? Wiele bym Ci napisała ale szkoda mojej energii na taka płytka i egoistyczną osobie jaka jesteś ty!!!!!
    Pati, w ciąży się nie wolno denerwować a to jest zwykły troll przecież! Ty leż, leki aplikuj i o prezentach myśl!
    A zabawę zostaw tym, których to nie rusza :D.

    Pati Belgia, mana lubią tę wiadomość

  • Flexi Autorytet
    Postów: 619 457

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pati Belgia ma racje...
    Jakim trzeba być ... Kimś... By napisać cos takiego. Bez uczy i kultury osobistej.
    A poza tym vadania krwi często nie wystarcza albo nie wykażą nieprawidłowości.

    Pati Belgia, Mega lubią tę wiadomość

    f2w3rjjgkobxpkau.png
    7a1668a4ff.png
    relgi09kqit9qz9a.png
  • Natka88 Autorytet
    Postów: 2600 6054

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pati Belgia wrote:
    Jestem na ogół osoba, która jest bardzo spokojna i maga potwierdzić to dziewczyny udzielające sie w tym wątku bo niektóre zich mnie znają ale przesadziłas tekstem, ze masz gdzieś, ze komuś rodzą sie chore dzieci. Uważaj pannico, żeby Bóg Cię nie pokarał za te słowa!!!!!! Chyba mało wiesz i życiu. Jesteś totalnie wypłukaniu ze współczucia.... Jak smiesz wogole tak pisać????? Wiele bym Ci napisała ale szkoda mojej energii na taka płytka i egoistyczną osobie jaka jesteś ty!!!!!


    Spokojnie:) Szkoda nerwow na takie "rewelacje".

    Kolezanka zapomniala o jednym fakcie, NIE MA takiego pakietu badan krwi, ktore wykażą wszystkie choroby, na ktore moze zachorowac dziecko. Sa to jedynie badania wykazujace PRAWDOPODOBIENSTWO i to nie wszystkich chorob. Takze zycze powodzenia w "sprawdzaniu" na wlasnej skorze.

    Pati Belgia, Lianna, Mega lubią tę wiadomość

    Aniołek <3 29.10.2014 <3 10tc
    Marysia <3 25.09.2015, 3440g i 55cm szczęścia <3
    74didf9h1v4xctmm.png
  • Pati Belgia Autorytet
    Postów: 2645 3633

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marnut wrote:
    Pati, w ciąży się nie wolno denerwować a to jest zwykły troll przecież! Ty leż, leki aplikuj i o prezentach myśl!
    A zabawę zostaw tym, których to nie rusza :D.
    No nie wytrzymałam.... Jak przeczytałam, ze ma gdzieś chore dzieci.... Czy to jest osoba, która zasługuje na macierzyństwo???

    LaRa lubi tę wiadomość

    f2wl3e5eifigbu3h.png[/url]
    l22nkrhmmhbh7btb.png
    ****gang 18+****
  • Lianna Autorytet
    Postów: 1072 2220

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I jeszcze dodam, z uśmiechem oczywiście, bo stres szkodzi każdemu...
    Pracuję z dziećmi będącymi w wieku, kiedy rzeczywiście potrafią być szczególnie okrutne. Tyle że to wyszydzanie, dokuczanie... nie dotyczy jakiejś konkretnej cechy (tuszy, karnacji, umiejętności), ma zupełnie inne podłoże. Bo jak inaczej wytłumaczyć chociażby fakt, że w danej klasie są cztery pulchniejsze osoby, ale tylko jedną się wyzywa od grubasów? Przykłady można by mnożyć.
    Ale po co? Skoro ewidentnie nie o obiektywny obraz świata chodzi autorce tych ciekawych wypowiedzi...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 grudnia 2014, 18:02

    PWZJp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pati Belgia wrote:
    No nie wytrzymałam.... Jak przeczytałam, ze ma gdzieś chore dzieci.... Czy to jest osoba, która zasługuje na macierzyństwo???
    Pati, Kochanie, skąd pewność, że ta osoba jest w ogóle kobietą a nie sfrustrowanym nastoletnim koniobijcą? Wiesz? Nie wiesz. Więc spokojnie. Trolle są nastawione na to, że mają ruszyć żyłę, mają sprowokować człowieka, żywią się emocjami które wywołują. Im bardziej kontrowersyjnie, tym lepiej. Ale ten troll jest po prostu głupi, nie ma tu nic kontrowersyjnego.

    Mega lubi tę wiadomość

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez się wzburzylam jak to przeczytalam. Nie mieć w ogóle wrażliwości na chore dzieci? Co to za kobieta która nie ma współczucia dla takiego dziecka.

    rybka, Mega lubią tę wiadomość

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • Pati Belgia Autorytet
    Postów: 2645 3633

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marnut wrote:
    Pati, Kochanie, skąd pewność, że ta osoba jest w ogóle kobietą a nie sfrustrowanym nastoletnim koniobijcą? Wiesz? Nie wiesz. Więc spokojnie. Trolle są nastawione na to, że mają ruszyć żyłę, mają sprowokować człowieka, żywią się emocjami które wywołują. Im bardziej kontrowersyjnie, tym lepiej. Ale ten troll jest po prostu głupi, nie ma tu nic kontrowersyjnego.
    Masz racje. Juz sie nie będę denerwować. Nie ma sensu. Jeszcze zaszkodzi... Nie daj Boże...

    f2wl3e5eifigbu3h.png[/url]
    l22nkrhmmhbh7btb.png
    ****gang 18+****
  • Lianna Autorytet
    Postów: 1072 2220

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, sprawa nie warta nerwów. Ktoś, kto jest przekonany, iż nie będzie miał problemów z zajściem w ciążę pomimo już istniejącego kłopotu i w dodatku tak arogancko podchodzący do cudzej niedoli... Chyba sam już sobie zadbał o swoją odpłatę od losu (czy czegokolwiek, w co kto wierzy).

    Pati Belgia, mana, Mega lubią tę wiadomość

    PWZJp2.png
  • OvuFriend

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiadomość wyedytowana przez administratora forum z powodu łamania zasad regulaminu.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 grudnia 2014, 18:22

  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10542 7267

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystkie moje posty są czystą prowokacją.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 lutego 2016, 14:43

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤
    Matylda 🩷11.08.2022
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bella - aż tak ciężko przyjąć Ci nasze zdanie na Twój temat? Tylko dlatego, że jest inne niż Twoje :D? Ależ jesteś wspaniałym człowiekiem bez uprzedzeń.
    I jakim mądrym i słownym, już stronę temu mówiłaś, że idziesz :D.

    Natka88, Mega lubią tę wiadomość

  • Natka88 Autorytet
    Postów: 2600 6054

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Juz chciałam odpisac, ale stwierdzilam, ze nie warto ;)

    Milego popoludnia Dziewczeta :)

    marnut, Lianna lubią tę wiadomość

    Aniołek <3 29.10.2014 <3 10tc
    Marysia <3 25.09.2015, 3440g i 55cm szczęścia <3
    74didf9h1v4xctmm.png
  • OvuFriend

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiadomość wyedytowana przez administratora forum z powodu łamania zasad regulaminu.

    rybka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale wracasz do wątku jak do bolącego zęba, pomimo że już się żegnałaś. Ba! Nawet uniosłaś się i powołałaś na "mądrość" w pożegnaniu :D. Twoje uprzedzenia mnie nie interesują, ale to co napisałaś świadczy o Tobie - a więc wyłania się obraz osoby mało sensownej, niezdolnej do dyskusji i przytaczania argumentów, próbującej nieudolnie prowokować ale nie przytaczającej żadnych kontrowersyjnych tez, do których jest przekonana i których potrafi bronić. Słowem: miałkość. Ale pocieszna. :)

    Lianna, Natka88, Mona_M, Redhotka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bella93 wrote:
    Ciężko nie. Bawi mnie Wasza opinia. Mam uprzedzenia i to dużo. Jestem rasistką, nie toleruje niepełnosprawnych, otyłych i niezbyt inteligentnych ludzi.
    Wiem co pisałam, ale nie pozwolę, żeby ktoś mnie obrażał.


    Nie pozwalasz, żeby ktoś Ciebie obrażał, a sama innych obrażasz. Już samo to, że napisałaś wyżej, że nie tolerujesz niepełnosprawnych, otyłych itp. Współczuję Twojej Mamie, że ma taką córkę jak Ty

    Lena Z., Mona_M, Sana, rah lubią tę wiadomość

‹‹ 4 5 6 7 8 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ