X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Dzieci rodzone w grudniu
Odpowiedz

Dzieci rodzone w grudniu

Oceń ten wątek:
  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10542 7267

    Wysłany: 10 grudnia 2014, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 lutego 2016, 14:35

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤
    Matylda 🩷11.08.2022
  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10542 7267

    Wysłany: 10 grudnia 2014, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 lutego 2016, 14:35

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤
    Matylda 🩷11.08.2022
  • rybka Autorytet
    Postów: 2331 2494

    Wysłany: 10 grudnia 2014, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    staralam sie ciebie zrozumiec ale kuzwa nieda sie zrozumiec czlowieka ktory ma gdzies i ma za zle czlowiekowi np z downem ze wogole zyje??? i gdzie ty mowisz o swoim szacunku co?? do czego masz ten szacunek bo niekumam??? wiesz co szkoda mi na ciebie internetu i pradu dla mnie tacy ludzie wlasnie tacy mogli by nie istniec a nie dzieci niepelnosprawne :-) zastanow sie nad swoim zyciem nad sensem bo widze ze masz juz swoje poglady ktore sprawiaja ze niedlugo bedziesz sama i nie bede placic podatku na takiego czlowieka bez serca jak ty wole na dziecko z downem :-) i prosze nigdy wiecej niepisz ze dzieci niepelnosprawne sa niepotrzebne i niechciane bo one wlasnie sa cudowne i jak moge wplacam kazda zlotowke na takie wlasnie dziecko..wiem ile w sobie takie dzieci maja milosci szacunku i jakie sa cudowne ale widze ze dla ciebie to cos niepotrzebne :-\ brak slow mi na ciebie niespotkalam sie z tak nietolerancyjna i bezduszna istota...:-\

    Dorka1979 lubi tę wiadomość

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 10 grudnia 2014, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bella a czy niepomyslalas ze sa tu na forum dziewczyny ktore same maja wady genetyczne.. nie zalezne od nich ..i Twoja wypowiedzia naprawde moglas kogos urazic..
    moj maz czesto podczytuje forum.. i mam nadzieje ze nie przeczyta Twojej wypowiedzi..
    Bo nie dosc ze sam bardzo to psychicznie przechodzi to jakby przeczytal twoja wypoewiedz o Jednostakch wadliwych .. to na 100% poczl by sie z tym zle..

    tak naparwde wedle Twoich spostrzezen kazda z nas jest jednostak waldiwa..ktora ma pCOS, i inne schorzenia .. w tym równiez TY ..
    ja mam PCOS i padaczke.. i nie jestesmy zdolni z mezem do rozrodu naturalnego z przyczyn obu stron ..

    Jestem po kierunku pedagogicznym.. mialam praktyki z dziecmi z zespołem Downa.. przez rok chodzilam opiekowac sie dziewczynka z zespolem Downa.. i dzieki temu iz rodzice d poczatku sie nia dobrze zajmowali dziewczynka malo sie roznila pod wzgledem umysłowym od innych dzieci .. byla samodzielna.. umiala sama kolo siebie wszytsko zrobic..

    rybka, kapturnica, Redhotka, kkisia lubią tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 grudnia 2014, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bella tak z czystej ciekawosci...czy ty nalezysz do jakiejs sekty?

    rybka, Ania_84, Sury, Majaaa, Arienna lubią tę wiadomość

  • rybka Autorytet
    Postów: 2331 2494

    Wysłany: 10 grudnia 2014, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bella93 wrote:
    Nie wierzę w nic, po prostu żyję danym momentem, nie uważam, że po śmierci jest coś jeszcze. Nie toleruję, bo to obciążenie dla społeczeństwa, w wypadku Polski biednego społeczeństwa. Ludzina świecie jest stanowczo za dużo, nie są potrzebne takie, które potrzebują pomocy. Niech się otwiera, idź do sypialni i dźgaj poduszkę, co chcesz, to wolny kraj.
    Mam serce i potrafię kochać, odpowiednie osoby, dawać im ciepło i oparcie, sumienie też posiadam, ale myślę inaczej niż większość społeczeństwa. Nie wmawiam Ci, że źle myślisz. Masz swoje podstawy, a ja mam swoje. Uspokój się trochę. Nie robie Ci nic złego.
    nierobisz mi nic zlego tylko ranisz nie jedna osobe w tym spoleczenstwie mam mnostwo znajomych co maja chore dzieci i nawet na sekunde im nieprzyszlo do glowy zeby wyeliminowac z spoleczenstwa te dzieci...ostro mnie zdenerwowalas swoimi postami i niepotrafie zrozumiec jak mozna miec serce i sumienie i miec za nic ludzi co potrzebuja pomocy...twoi rodzice za jakis czas tez beda potrzebowac pomocy niebeda w stanie sami np.isc do wc i co trza ich wyeliminowac??? niekumam nic co piszesz niewiem jak mozna tak pisac tak myslec bo nawet moj syn majacy 8 lat wie ze kazdy czlowiek jest potrzebny na swiecie ze kazda istota jest tu na ziemi po cos :-\

    Redhotka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 grudnia 2014, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rodzynka66 wrote:
    Cześć dziewczyny..:) Zawsze myślałam "tylko nigdy nie chcę rodzić dziecka w grudniu".. najmniejsze do zastrzyków, najmniejsze w przedszkolu,goni tam za rozwojem dzieci z początku roku (choć oczywiście są wyjątki, tego nie kwestionuję), urodziny obchodzi ostatnie w klasie, zawsze na końcu... a po 30 latach ma pretensje do matki, że mogła zaczekać do stycznia i byłoby rok młodsze ;) Ogólnie wydaje mi się, że dzieciaczki z początku roku maja łatwiej :) pamiętam nawet pewna nagrodę w szkole.."do Niemiec wybiorą się najlepsi uczniowie, ale tylko uroczeniu w I połowie roku, bo mają już skończone naście lat". I II połowa roku znowu poszkodowana. JEDNAK "punkt widzenia zmienia się od miejsca siedzenia"...teraz po 4 miesiącach starań, nie wiem czy do lutego nam się uda..i czy w marcu zrobić przerwę i odczekać, by nie zajść w ciąże i czasem w grudniu nie rodzić, ale z kolei oczekiwania na dziecko przeniosą się na 2016...Jakie są wasze doświadczenia:)? Czy po dłuższym czasie starań macie to "w nosie" :)?

    20140802310117.png<3


    14321.png <3


    a jakbyś urodziła w roku przestępnym 29 lutego i Twoje dziecko miałoby urodziny raz na 4 lata to co????? żałosne....

  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10542 7267

    Wysłany: 10 grudnia 2014, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 lutego 2016, 14:35

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤
    Matylda 🩷11.08.2022
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 grudnia 2014, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uważaj Bella, bo Bóg lubi uczyć pokory! Możesz iść spokojnie chodnikiem i wjedzie w Ciebie pijany kierowca. Zginiesz na miejscu albo zostaniesz sparaliżowana. No ale zapomniałam - żeby zostać potrąconym przez auto trzeba być nienormalnym... ;)

    rybka, Dorka1979, Mega lubią tę wiadomość

  • rybka Autorytet
    Postów: 2331 2494

    Wysłany: 10 grudnia 2014, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sury wrote:
    Uważaj Bella, bo Bóg lubi uczyć pokory! Możesz iść spokojnie chodnikiem i wjedzie w Ciebie pijany kierowca. Zginiesz na miejscu albo zostaniesz sparaliżowana. No ale zapomniałam - żeby zostać potrąconym przez auto trzeba być nienormalnym... ;)
    nie w belle nikt nie wjedzie bo ona mysli :-) my jestesmy niepowazne i niemyslace i przez to mamy wypadki :-)

    Sury, momo1009, Dorka1979 lubią tę wiadomość

  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10542 7267

    Wysłany: 10 grudnia 2014, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 lutego 2016, 14:35

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤
    Matylda 🩷11.08.2022
  • OvuFriend

    Wysłany: 10 grudnia 2014, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiadomość wyedytowana przez administratora forum z powodu łamania zasad regulaminu.

  • rybka Autorytet
    Postów: 2331 2494

    Wysłany: 10 grudnia 2014, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bella93 wrote:
    Wiem, że mogłam kogoś urazić, to nie jest trudne, świat jest okrutny, ludzie też. Trzeba umieć radzić sobie z problemami.
    Chodzi o ciężkie zaburzenia, które nie pozwalają na rozwój, normalne życie i wydawanie potomstwa, zdrowego potomstwa.
    Pomagali jej, ok, a co jest wstanie wnieść? zdrowe dzieci, nie potrzebuję zewnętrznej pomocy, stworzy nowe miejsca pracy?
    To nie jest bezlitosne, za kilkadziesiąt nie zmieścimy się na świecie i nie będzie wody, jedzenia. Trzeba muśleć racjonalnie, a nie ratować każda istotę.
    o ja pitole jak mozna byc tak gruboskornym czlowiekiem??? hahha ja jakos na samych okrutnych ludzi nie trafiam i dla mnie swiat jest cudownym :-) Bog jeswt cudowny :-) kocham kazde dziecko :-) <3

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 grudnia 2014, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Boże jakie pierdoły, dziewczyny dajcie sobie spokój, po co kontynuować tą gadkę?? Widzicie, że ktoś tu ma nawiedzone poglądy, niestety tacy ludzie istnieją !! Trzeba się z tym pogodzić :)

    mik82 lubi tę wiadomość

  • monia91 Autorytet
    Postów: 3233 942

    Wysłany: 10 grudnia 2014, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ehhh...podczytuje te Twoje wypowiedzi i dla mnie po prostu to jest chore :/

    Wiesz tak jak mówi Sury uważaj, bo jeszcze przyjdzie Ci nauczyć sie pokory. Nie masz pewności, ze zachodząc w ciąże urodzisz zdrowe dziecko, więc jak dla mnie ta twoja gadanina o chorych dzieciach to bzdura.

    Sury, przyszła mama:), Dorka1979 lubią tę wiadomość

    20140607580117.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 grudnia 2014, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bella93 wrote:
    Aż żal mi się Was robi jak to czytam. Wszystko co piszę jest argumentowane, wszystko trzyma się całości. Smutne, że nie potraficie zauważyć ironii w niektórych postach. Przykro, że starając się obrazić mnie obrażacie inne dziewczyny, które skończyły kierunki pedagogiczne, psychologie i psychiatrie.
    Wiem, co to rasizm. Rzeczy, które wymieniałam były to przecinku, a nie nietolerancja niepełnosprawnych-rasizm. Szkoda, że niektóre z Was nie potrafią czytać i analizować tekstu czytanego.
    Naprawdę nie potrzebuję Waszych moralizujących komentarzy, bo to nic nie da. Niesprawiedliwym jest fakt, że moje pieniadze z podatków, idą na ludzi, który sami nie radzą sobie w życiu, o wiele bardziej przydałyby się lepsze drogi niż kolejny człowiek z np Downem. Nie wniosi to nic pozytywnego do człowieczeństwa, zwierzęta też mają nieograniczoną miłość, jakbym chciała, żeby ktoś mnie kochał tak mocno to wolałabym kupić kolejnego psa.
    Nie jestem w żadnym szpitalu, jak normalny człowiek, po prostu poszłam spać. Potrafię żyć w społeczeństwie, jestem osobą logicznie myślącą i umiem się podetrzeć, więc nie potrzebuję szpitala, a także Waszej pomocy.
    Rodzice mnie kochali i kochają nadal. Nie będę się z Wami dzielić przykrymi doświadczeniami z dawych lat, żeby uzasadnić co przeżyłam.
    Jak pisałam, wiem, że inteligentnym trzeba się urodzić, ale wiedzę można poszerzać np. studiując, bo widzę że do niektórych nie dociera.
    Mam nadzieję, że czujecie się lepiej, wyżywając się na forum, choć nie rozumiem Waszej agresji, krzywdy Wam nie robię moimi poglądami. To tak jakbyście chciały mnie pobić za to, że np jestem za SLD albo jak chrześcijanie dawej, zabić mnie za poganizm. Jestem tu, bo łatwiej jest przechowywać dane dotyczące @ w internecie niż nosić ze sobą kalendarz. Znam dobrych ginekologów, więc mam się czym podzielić z innymi, mam też doświadczenia z PCOS i wiem, że operacja nie zawsze jest jedynym rozwiązaniem. Nikogo nie morduję, nikomu celowo nie życzę źle. To, że ja nie lubię czarnoskórych nie znaczy, że każę innym ich obrażać.
    Nie rozbiłam nikomu małżeństwa, a tym bardziej rodziny. Była żona mojego faceta, nie potrafiła trzymać majtek na dupie, dlatego ją zostawił. Tak, mieliśmy swoje problemy i za Wasze wsparcie wtedy dziękuję.
    Nie jestem złym człowiekiem, nie chodzę z AK po mieście i do nikogo nie strzelam, mam swoje poglądy, które maja duże poparcie ze względu na coraz gorszy otaczający nas świat.
    Nie musicie się z tym zgadzać, nie musicie w tym świecie (z moimi przekonaniami) żyć, mam osoby, które podzielają to zdanie i to wystarczy.
    Nie jestem trolem, przykro mi, że długo się staracie i nadal nie macie upragnionego dziecka. Nie musicie mnie wyśmiewać za moją pewność posiadania malucha, wiem, że w ten tradycyjny czy inny sposób będę go mieć.
    Przykro mi, jeśli kogoś uraziłam, ale przepraszać nie będe. Odpuśćcie dziewczyny. Jak bardzo chcecie się ze mną spotkać i wykrzyczeć mi w twarz co myślicie, ok, nie ma problemu. Zapraszam do Łodzi, napewno znajdę czas.
    Tymczasem życzę miłego popołudnia.
    Sama przeczytaj sobie swoje wypowiedzi od początku do końca to zauważysz dlaczego ta dyskusja zmieniła się w to co się zmieniła . Na innym wątku już pisałam że każda z nas wierzy w co innego myśli inaczej leczy się inaczej i stara się inaczej i o tym się nie gada bo zawsze znajdzie się osoba która ma co innego do powiedzenia na dany temat ale żadna z nas nie ma zdania że chorzy ludzie nie ważne czy to dzieci czy osoby dorosłe to JEDNOSTKI DO WYELIMINOWANIA to są twoje słowa . Zastanów się 40 razy za nim zaczniesz te swoje brednie tu wylewać .... Schowaj sobie swoje poglądy głęboko w kieszeń . Uważasz że kontrolujesz swoje życie jasne tak w dużej mierze na pewno ale wielu sytuacji nie jesteś w stanie przewidzieć i tutaj możesz truć ile chcesz ale tego akurat się nie zmieni . Nie możesz przewidzieć jakie dziecko urodzisz czy będzie sliczne i zdrowe czy chore . Nie możesz przewidzieć że jadąc autobusem kierowca nie straci przytomności i nie uderzy w drzewo a ty stracisz nogę nie możesz przewidzieć że twój partner mąż czy chuj wie kto nie umrze na raka tak jak nie możesz przewidzieć czy ze swoim pcos nawet stymulując zapładniając in-vitro w ogóle w ciąże zajdziesz . Jesteś młoda i nie ważne czy dużo Przeszlaś czy nie Twoje myślenie i poprzednie wypowiedzi kompletnie mijają się z tym co napisałaś teraz . Uważasz się za mądra doświadczoną i wielce skrzywdzoną przez los ale prawda leży gdzie indziej . Moim zdaniem patrząc na to wszystko masz strasznie dużo kompleksów i do tego musisz być zajebiście samotna .Kłamiesz i motasz się w tym co piszesz kropka ;)
    Pozdrawiam Cię serdecznie i życzę Ci żeby te różowe okulary z oczu spadły ... Przypominasz mi moja koleżankę która do wszystkich miała pretensje jak się dzieckiem nie umieją zająć i że ona ma wpływa na swoje i dziecka życie dopóki sama na własne oczy nie zobaczyła jak jej dziecko dusi się na firance ....

    Cigaretta, rybka, livia30, Morwa, Redhotka lubią tę wiadomość

  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10542 7267

    Wysłany: 10 grudnia 2014, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 lutego 2016, 14:36

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤
    Matylda 🩷11.08.2022
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 grudnia 2014, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bella93 wrote:
    Twój bóg w takim bądź razie jest ch**em. W Biblii jest napisane, że jest sprawiedliwy j miłosierny, uczenie pokory to mściwość co jest sprzeczne z przymiotnikami Twojego boga, tak przy okazji. Jeśli ja nie popełnie błędu, nikt inny mnie nie ukarze.


    uważaj, możesz sobie mówić co chcesz ale nigdy nie drwij z wiary!!!!!!! jak ktoś jest taki jak Ty to Bóg potrafi go "nawrócić" po swojemu, mam nadzieję, że kiedyś to zrozumiesz.
    Chociaż za powyższy tekst i tak nie czeka Cię nic dobrego po śmierci :) aaaa no tak, dla Ciebie nic nie ma po śmierci. W takim razie jaki masz sens w tym, że żyjesz?

    rybka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 grudnia 2014, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bella93 wrote:
    Wiem, że mogłam kogoś urazić, to nie jest trudne, świat jest okrutny, ludzie też. Trzeba umieć radzić sobie z problemami.
    Chodzi o ciężkie zaburzenia, które nie pozwalają na rozwój, normalne życie i wydawanie potomstwa, zdrowego potomstwa.
    Pomagali jej, ok, a co jest wstanie wnieść? zdrowe dzieci, nie potrzebuję zewnętrznej pomocy, stworzy nowe miejsca pracy?
    To nie jest bezlitosne, za kilkadziesiąt nie zmieścimy się na świecie i nie będzie wody, jedzenia. Trzeba muśleć racjonalnie, a nie ratować każda istotę.
    Ale ty jesteś głupia naprawdę . Skąd ty takie mądrości bierzesz ja pierdole za dużo telewizji oglądasz weź ten telewizor wyłącz .

    rybka lubi tę wiadomość

  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92010

    Wysłany: 10 grudnia 2014, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ej ale panna wierzy w to co pisze

    lol064.gif

    rybka, Mona_M, kapturnica, Dorka1979, Mega, rah, aneta91 lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
‹‹ 13 14 15 16 17 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ