X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Dzieci rodzone w grudniu
Odpowiedz

Dzieci rodzone w grudniu

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 grudnia 2014, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monia91 wrote:
    Ehhh...podczytuje te Twoje wypowiedzi i dla mnie po prostu to jest chore :/

    Wiesz tak jak mówi Sury uważaj, bo jeszcze przyjdzie Ci nauczyć sie pokory. Nie masz pewności, ze zachodząc w ciąże urodzisz zdrowe dziecko, więc jak dla mnie ta twoja gadanina o chorych dzieciach to bzdura.

    ona jak na prenatalnych się dowie, że dziecko chore to dokona aborcji bo przecież "takie jednostki się eliminuje" ale przecież kochać potrafi.... nosz ja Cię sram co za przypadek !

    rybka, monia91, Mega lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 grudnia 2014, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bella93 wrote:
    Twój bóg w takim bądź razie jest ch**em. W Biblii jest napisane, że jest sprawiedliwy j miłosierny, uczenie pokory to mściwość co jest sprzeczne z przymiotnikami Twojego boga, tak przy okazji. Jeśli ja nie popełnie błędu, nikt inny mnie nie ukarze.
    popełniłaś błąd że w ogóle na świat przyszłaś zajęłaś miejsce bardziej inteligentnej istocie ....

    Sury, rybka, XxMoniaXx, livia30, przyszła mama:), Sana, Dorka1979 lubią tę wiadomość

  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92010

    Wysłany: 10 grudnia 2014, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    równowaga w przyrodzie musi być
    dlatego są wszy, pchły, pasożyty ..ebola itd
    25staraczka25 wrote:
    popełniłaś błąd że w ogóle na świat przyszłaś zajęłaś miejsce bardziej inteligentnej istocie ....

    Sury, rybka, przyszła mama:), kapturnica, Simba, kkisia, Dorka1979, Mega lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • rybka Autorytet
    Postów: 2331 2494

    Wysłany: 10 grudnia 2014, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bella93 wrote:
    W wypadkach samochodowych ginie rocznie ok 87osób na mln, o mało.
    Trzeba być naprawde mało uważnym i przebywać w niebezpiecznym miejscu. W dużych miastach, wypadki śmiertelne z winy innej osoby są rzadkie.
    o ja ty to naprawde masz jakis swoj swiat niewiem co to za swiat poierwszy raz sie spotkalam z tak dziwnym tokiem myslenia :-\ ale fakt niemusze ciebie zrozumiec i tak szczerze jzu niechce bo sie nawet nieda :-\ zgadzam sie w stu procentach ze staraczka sama piszesz najpierw jedno za chwile inne zdanie a jeszcze za chwile sie wymadrzasz :-\

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 grudnia 2014, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jednym słowem Belli przydałby się dobry psychiatra, tyle :)

    rybka, monia91, 25staraczka25 lubią tę wiadomość

  • Anuśka Autorytet
    Postów: 7295 8646

    Wysłany: 10 grudnia 2014, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny... Serio???? Nie szkoda Wam prądu??? :) Traktujecie ją jakby była normalna, a ona sama pisała że po psychiatrii jest :) Ja osobiście myślę że uciekła z jakiegoś zakładu ;) Dajcie sobie spokój bo tylko sobie nastrój psujecie :)

    rybka, Sury, 25staraczka25, Mona_M, Morwa lubią tę wiadomość

  • monia91 Autorytet
    Postów: 3233 942

    Wysłany: 10 grudnia 2014, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie się po prostu wydaje, ze Ty nie wiele w życziu przeszłaś, bo człowiek który cokolwiek widział, stracił, przeszedł mimo wszystko zachowuje się inaczej. Piszesz, że chorzy ludzie to Jednostki Do Wyeliminowania, a liczysz się z tym, ze Ty młodsza nie bedziesz, ze Twoi rodzice też, Twój partner, mąż, kochanek czy nie wiem tam kto ? I co wyeliminujesz ich bo nie bedzie Ci się chciało im pomagac ?

    A te Twoje dane o wypadkach to chyba troszke zaniżone są. Owszem Ty możesz prowadzić auto i jeździć bezbłędnie, ale wystarczy, ze za kierownicą innego pojazdu bedzi jechał pijany, naćpany, albo po prostu bedzie jechał na pamięć a zmienią znaki i już możesz zostać Inwalidą.

    rybka lubi tę wiadomość

    20140607580117.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 grudnia 2014, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rybka wrote:
    o ja ty to naprawde masz jakis swoj swiat niewiem co to za swiat poierwszy raz sie spotkalam z tak dziwnym tokiem myslenia :-\ ale fakt niemusze ciebie zrozumiec i tak szczerze jzu niechce bo sie nawet nieda :-\ zgadzam sie w stu procentach ze staraczka sama piszesz najpierw jedno za chwile inne zdanie a jeszcze za chwile sie wymadrzasz :-\
    ja nie wiem skąd ona te dane bierze :D :D niebezpieczne miejsca odcinek 1 hmmmm
    ulica , chodnik, korytarz ,schody, dom ,basen ,przychodnia ,szpital ,park ,wanna , prysznic , balkon, auto, samolot , tramwaj, autobus , praca , sklep jeszcze wymieniać każde miejsce jest potencjalnie niebezpiecznym ... kurwa co za ludź :D

    rybka, Anuśka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 grudnia 2014, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bella93 wrote:
    W wypadkach samochodowych ginie rocznie ok 87osób na mln, o mało.
    Trzeba być naprawde mało uważnym i przebywać w niebezpiecznym miejscu. W dużych miastach, wypadki śmiertelne z winy innej osoby są rzadkie.
    Bella błagam nie staraj się o dziecko.
    Nie staraj się niech sie głupota nie rozmnaża.

    rybka, livia30, Sana, Dorka1979, Mega lubią tę wiadomość

  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10542 7267

    Wysłany: 10 grudnia 2014, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 lutego 2016, 14:36

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤
    Matylda 🩷11.08.2022
  • rybka Autorytet
    Postów: 2331 2494

    Wysłany: 10 grudnia 2014, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    25staraczka25 wrote:
    ja nie wiem skąd ona te dane bierze :D :D niebezpieczne miejsca odcinek 1 hmmmm
    ulica , chodnik, korytarz ,schody, dom ,basen ,przychodnia ,szpital ,park ,wanna , prysznic , balkon, auto, samolot , tramwaj, autobus , praca , sklep jeszcze wymieniać każde miejsce jest potencjalnie niebezpiecznym ... kurwa co za ludź :D
    hihi ze swojej ksiegi madrosci :-D juz dawno mialam se isc ale niemoge musze tu byc musze bronic dzieci moich kolezanek :-) musze tu byc bo belly swiat strasznie jest dla mnie tajemniczy :-) a jeszcze jest niebezpieczne lozko,krzeslo :-D moja znajoma zginela na pasach przechodzila na zielonym swietle i co jej wina tak bo niemyslala???? dziecko zginelo na ulicy bo jechal pirat drogowy (dziecko szlo poboczem) i duzo tu mozna wymieniac wypadkow nie z naszej winy ale bella ma inny swiat tam niema wypadkow tam nie ma boga i tam niema nic po smierci pustka :-)

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 10 grudnia 2014, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bella jeszcze jedno obliczylas prawdopodobienstwo wypadkow okreslilas to jako malo ..

    to jak chcesz ocenic ryzykow wystapienia u Twojego dziecka ryzyka wystapienia wad genetycznych , wrodzonych .. dane ktore podaja przy badana prenatarnych te okresla ci tylko pradwopodobienstwo..moze byc one znikome a wada wystapi..

    moja siostra miala badane wyszlo ze najrawdopodobniej jej dziecko bedzie mialo zespol downa,... synek urdzi sie zdrowy ..

    jestem w wyksztalcenia fizykiem.. i mysle bardzo racjonalnie..
    co do dziewczynki ktra sie opiekowalam - ona opiekowala sie walsnym bratem.. wiec nie samodzielna nie byla.. ja przychodzilam aby spedzic z nia czas i przy okazji robilam badania na temat zachowan dzieci z zespołem Downa..

    rybka lubi tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10542 7267

    Wysłany: 10 grudnia 2014, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 lutego 2016, 14:36

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤
    Matylda 🩷11.08.2022
  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10542 7267

    Wysłany: 10 grudnia 2014, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 lutego 2016, 14:36

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤
    Matylda 🩷11.08.2022
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 grudnia 2014, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bella93 wrote:
    Nie drwie, Wasza wiara drwi sama z siebie, majac tyle sprzecznosci.
    Mieć zajebiste życie, żyć na sto procent każdego dnia, jeść smaczne potrawy, jeździć dobrym samochodem, zwiedzać świat, założyć rodzine, wybudować dom marzeń. Takie reczywiste, realne rzeczy. Stanowczo nie będę, żyć skromnie, bo ktoś sobie wymyślił, że jest życie wieczne, ponieważ nie radził sobie z problemami.


    chrześcijaństwo nie broni jeść smacznych potraw, zwiedzać świata czy mieć porsche xD dobrze jest krytykować coś czego się -jak widać - nie zna

    rybka lubi tę wiadomość

  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10542 7267

    Wysłany: 10 grudnia 2014, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 lutego 2016, 14:36

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤
    Matylda 🩷11.08.2022
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 grudnia 2014, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to prawda, że na psychologię i psychiatrię idą ludzie z największymi problemami hahahahaha :)
    słuchaj koleżanko, jestem wykształcona, mój mąż też, oboje mamy dobre prace, niczego nam nie brakuje, mamy zdrowie a teraz także dziecko i jakoś chrześcijaństwo mi tego nie zabrania wręcz przeciwnie :)Bóg chce, żeby ludzie żyli w obfitości

    rybka lubi tę wiadomość

  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10542 7267

    Wysłany: 10 grudnia 2014, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 lutego 2016, 14:36

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤
    Matylda 🩷11.08.2022
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 grudnia 2014, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bella93 wrote:
    Mam nadzieję, że bóg pozwoli zebyc urodzila zdrowe dziecko madralo:)
    nawet jeśli Bóg da mi chore dziecko to będzie dla mnie najważniejsze i najlepsze na świecie a już na pewno nie będziesz miała prawa mówić, że trzeba je wyeliminować! uważaj, żeby Ciebie ktoś nie wyeliminował

    rybka, przedszkolanka:) lubią tę wiadomość

  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10542 7267

    Wysłany: 10 grudnia 2014, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 lutego 2016, 14:37

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤
    Matylda 🩷11.08.2022
‹‹ 14 15 16 17 18 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ