Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Dziewczyny starajace sie o pierwsze malenstwo :)
Odpowiedz

Dziewczyny starajace sie o pierwsze malenstwo :)

Oceń ten wątek:
  • Kasiula09 Autorytet
    Postów: 2913 2400

    Wysłany: 23 lutego 2014, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiu a to co sie stało ?

    age.png
  • Kaśka28 Autorytet
    Postów: 4792 5011

    Wysłany: 23 lutego 2014, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiula09 wrote:
    Kasiu a to co sie stało ?
    Nie no mi nic ale maz ma wdrozone nowe leczenie na swoja noge i mamy nadzieje ze poskutkuje ostatnio odzyskalam wiare w lekarzy bo trafilismy na interniste ktory pozalatwial nam sam z siebie wizyty u dobrego hirurga potem u jeszcze jednego specjalisty i wszytko za darmo i sam z siebie :D takze zobaczymy co z tego wyjdzie
    No ja mykam odeze sie wieczorkiem

    nick nieaktualny, Fidelissa lubią tę wiadomość

    Dluuuuga historia...ale warto było walczyć !!!
    9dpt 84.51 :D
    11dpt 210
    14 dpt 765.9
    18dpt 4270
    32dptmamy ❤️
    w4sq3e3kaoemk4zn.png
  • Kasiula09 Autorytet
    Postów: 2913 2400

    Wysłany: 23 lutego 2014, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A no to dobrze ze trafiliście na dobrego lekarza bo w dzisiejszych czasach to trudno znaleźć dobrego :/
    To trzymajcie sie pa pa

    Kaśka28 lubi tę wiadomość

    age.png
  • Nati89 Autorytet
    Postów: 1507 955

    Wysłany: 23 lutego 2014, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paaulla84 wrote:
    Cześć dziewczyny!

    Mam pytanko, czy któraś z Was brała może lub bierze suplement INOFOLIC w saszetkach?

    Hej ja biorę, 2 saszetki dziennie, kuracja 3 miesieczna, póki co to lepiej się czuję w drugiej fazie cyklu, nie odczuwam zmęczenia tak jak wczesniej, poprawiły mi się włosy i paznokcie, ale nie wiem czy to od tego. Teraz kończę 3 opakowanie. Od kiedy go biorę to ostatni cykl trwał tyle ile poprzedni, a cykle mam nieregularne. 3 marca ide do gin to wtedy powiem wiecej, czy moje pęcherzyki rosną czy nie.

    0d1yflw1vo1m1usk.png
  • Nati89 Autorytet
    Postów: 1507 955

    Wysłany: 23 lutego 2014, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny :):)

    0d1yflw1vo1m1usk.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2014, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam z rana w ten słoneczny dzień :)
    Moja tempka dzisiaj 37,3 (!?!?) @ nie ma, cycki nie bolą, jajniki tylko ciągną i kolejny dzień z bólem głowy. Chyba mnie jakieś choróbsko bierze, bo ciągle mi zimno.
    Zaraz biorę się za śniadanie i kawę na dobudzenie :D

    Z., nick nieaktualny, nick nieaktualny, Macierzanka:), Bursztynka, Driada0102, przedszkolanka:), Kaśka28, Misty87 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2014, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nati89 wrote:
    Hej ja biorę, 2 saszetki dziennie, kuracja 3 miesieczna, póki co to lepiej się czuję w drugiej fazie cyklu, nie odczuwam zmęczenia tak jak wczesniej, poprawiły mi się włosy i paznokcie, ale nie wiem czy to od tego. Teraz kończę 3 opakowanie. Od kiedy go biorę to ostatni cykl trwał tyle ile poprzedni, a cykle mam nieregularne. 3 marca ide do gin to wtedy powiem wiecej, czy moje pęcherzyki rosną czy nie.
    Nom właśnie mi lekarz powiedział, żebym brała dwie saszetki, a na ulotce jaką otrzymałam do próbki tego preparatu jest napisane jedna dziennie i tak się zastanawiam, czy kupić ten suplement i bardzo dziękuję za odpowiedź :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2014, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam!U mnie wkońcu of wyznaczyło owu.Temp. powolutku pnie się w górę,piersi bolą no i podbrzusze lekko pobolewa.Czasami jajniki się odezwą.Teraz pozostaje tylko czekać. :)

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Macierzanka:), Fidelissa, dżona, santoocha, Misty87 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2014, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej wszystkim :*
    Jak mija dzionek ?
    Buziaki :*
    I życzę miłego dnia ale nie nadrobię nie daje rady :)

    nick nieaktualny, sara_nar, nick nieaktualny, Macierzanka:) lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2014, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania07 widzę Cię :D
    Miłego dnia :*

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2014, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczka wrote:
    Ania07 widzę Cię :D
    Miłego dnia :*

    Jestem cały czas tylko w międzyczasie obiad szykuję i tak zaglądam :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2014, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co tam u Ciebie? :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2014, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co pichcisz ? :)
    A u mnie dobrze w miarę .
    Ładna pogoda słoneczna , też zaraz idę ugotować rosołek (siła wyższa heheh ) i spacerek z A. i pieskiem :)

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2014, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania07 wrote:
    Witam z rana w ten słoneczny dzień :)
    Moja tempka dzisiaj 37,3 (!?!?) @ nie ma, cycki nie bolą, jajniki tylko ciągną i kolejny dzień z bólem głowy. Chyba mnie jakieś choróbsko bierze, bo ciągle mi zimno.
    Zaraz biorę się za śniadanie i kawę na dobudzenie :D


    A Mi się wydaję że ktoś wynajął apartament ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lutego 2014, 10:37

    nick nieaktualny, Fidelissa, Bursztynka, santoocha, nick nieaktualny, Misty87 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2014, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania07 wrote:
    Witam z rana w ten słoneczny dzień :)
    Moja tempka dzisiaj 37,3 (!?!?) @ nie ma, cycki nie bolą, jajniki tylko ciągną i kolejny dzień z bólem głowy. Chyba mnie jakieś choróbsko bierze, bo ciągle mi zimno.
    Zaraz biorę się za śniadanie i kawę na dobudzenie :D

    Też tak myślę :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2014, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam chwilkę czasu :) więc co tam dziewczyny słychać ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2014, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena87 wrote:
    Mam chwilkę czasu :) więc co tam dziewczyny słychać ?
    Kacyk ,mega :D u mnie :)
    A co tam u cb ?
    Jaka piękna pogoda dziś :) i powiedzcie gdzie ten śnieg ? :o

  • Fidelissa Autorytet
    Postów: 3385 3376

    Wysłany: 23 lutego 2014, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania07 wrote:
    Witam z rana w ten słoneczny dzień :)
    Moja tempka dzisiaj 37,3 (!?!?) @ nie ma, cycki nie bolą, jajniki tylko ciągną i kolejny dzień z bólem głowy. Chyba mnie jakieś choróbsko bierze, bo ciągle mi zimno.
    Zaraz biorę się za śniadanie i kawę na dobudzenie :D
    Część Aniu jakie choróbsko:)) to sie ciaza nazywa:))

    nick nieaktualny, Macierzanka:), Bursztynka, Driada0102, nick nieaktualny, Kaśka28, Misty87 lubią tę wiadomość

    qq87j44jhto0od0f.png


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2014, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczka wrote:
    Kacyk ,mega :D u mnie :)
    A co tam u cb ?
    Jaka piękna pogoda dziś :) i powiedzcie gdzie ten śnieg ? :o

    No to ładnie wczoraj popiłaś ;D
    W nocy obudziłam się z ostrym bólem brzucha i tak w łazience spędziłam ponad godzinę :/ nie wiedziałam co się ze mną dzieje .. Po wyjściu wcisnęłam w siebie jeden rządek gorzkiej czekolady i położyłam się .
    Po 7 obudziłam się, przygotowałam ciasto na chlebek posprzątałam puściłam pranie a przy tym brzuch boli jak cholera :/ muszę się czymś zająć żeby nie odczuwać bólu . :)
    Po południu gości mam a nic mi się już nie chce,zwinęła bym się w kłębek i nie wychodziła z łóżka ..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lutego 2014, 10:53

  • Fidelissa Autorytet
    Postów: 3385 3376

    Wysłany: 23 lutego 2014, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry:))

    piękne słońce. O 3 w nocy po powrocie z imprezy "wykorzystałam" mojego:))

    Wczoraj tez. Mięśni nie czuje


    Niech juz będzie ta ovulka hehe:)))


    Impra super wytanczylam sie. A na 14.30 jadę na obiad urodzinowy:))

    Co tam u Was kochane?

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    qq87j44jhto0od0f.png


‹‹ 1039 1040 1041 1042 1043 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zwiększyć szansę na ciążę? Poznaj badanie PGT wykorzystywane w leczeniu in vitro.

Starania o dziecko dla wielu par stanowią najważniejszy i najbardziej emocjonalny etap w życiu. Gdy naturalne poczęcie okazuje się trudne lub niemożliwe z pomocą przychodzi medycyna. Dzięki nowoczesnym technologiom i coraz lepszemu zrozumieniu mechanizmów genetycznych specjaliści są w stanie nie tylko wspierać proces zapłodnienia pozaustrojowego, ale także zapobiegać potencjalnym trudnościom. Coraz większą rolę w leczeniu niepłodności odgrywa diagnostyka genetyczna zarodków – a jednym z najbardziej przełomowych narzędzi w tym obszarze jest badanie PGT (Preimplantation Genetic Testing).

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ