Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Dziewczyny starajace sie o pierwsze malenstwo :)
Odpowiedz

Dziewczyny starajace sie o pierwsze malenstwo :)

Oceń ten wątek:
  • Malinowa Panienka Autorytet
    Postów: 2255 1502

    Wysłany: 23 lutego 2014, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Driada0102 wrote:
    Wszystko jest zależne od organizmu, każda z nas jest inna
    jak odkładacie wodę to możecie przytyć dużo :( ja tak niestety mam i będę puchła makabrycznie :( ale potem zrzucić będzie łatwo :)

    [*] Jagoda 18.03.2014
    [*] Antosia 13.01.2019

    Mutacja V Leiden hetero (acard 150mg.,heparyna 0,6ml.)
    MTHFR 1298A>C hetero
    Niedoczynność tarczycy Euthyrox N 150
  • Kaśka28 Autorytet
    Postów: 4792 5011

    Wysłany: 23 lutego 2014, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bursztynka wrote:
    Rozmawiałyśmy też kiedyś o tempkach, wkleję wam teksta, który rozwiewa moje wątpliwości, między innymi dotyczące czy wstać siku czy nie :D

    "Temperaturę należy mierzyć codziennie, o podobnej porze. Dopuszczalna różnica czasu pomiędzy skrajnymi, rannymi pomiarami może wynosić półtorej godziny, jeżeli najpóźniejszy pomiar został wykonany do 7.30. Na karcie cyklu zapisuje się porę mierzenia (np. 5-6.30, 6-7.30). Wyniki pomiarów spoza przyjętego przedziału czasowego należy nanosić na kartę cyklu z adnotacją o porze mierzenia. Jeśli ich wartości odbiegają wyraźnie od pomiarów sąsiednich, należy je uznać za pomiary zakłócone."
    Powinno się spać co najmniej 6 godzin na dobę.
    Nie jest przeszkodą krótkie wstawanie w nocy do toalety lub w celu nakarmienia dziecka. Pomiar powinien być jednak poprzedzony minimum 1-godzinnym, biernym odpoczynkiem."
    Noooo i dobrze ze sie nie stresowalam tym ze wstaje siusiu w nocy hehe a teraz juz sie tak przyzwyczailam ze budze sie 6.30 mierze temp ide siku i spac dalej jak moge hehe

    Dluuuuga historia...ale warto było walczyć !!!
    9dpt 84.51 :D
    11dpt 210
    14 dpt 765.9
    18dpt 4270
    32dptmamy ❤️
    w4sq3e3kaoemk4zn.png
  • Bursztynka Autorytet
    Postów: 1602 2189

    Wysłany: 23 lutego 2014, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z. a masz wg BMI niedowagę? bo ja do najgrubszych też nie należę, ale od pół roku zwłaszcza jak byłam na anty to mi przybyło troszkę i teraz już jest chyba dobrze dla starania. Mam 21,4 BMI ale jeszcze rok temu miałam 19,4, czyli za mało.
    No ale nie będę ci polecała anty na przytycie :D :D

    SyCy39O.jpgSyCyp2.png
  • Z. Autorytet
    Postów: 2054 3725

    Wysłany: 23 lutego 2014, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    E ja Was chyba krępuje, co się pojawię to tu się cicho robi... Hm
    Bursztynka wrote:
    Z. a masz wg BMI niedowagę? bo ja do najgrubszych też nie należę, ale od pół roku zwłaszcza jak byłam na anty to mi przybyło troszkę i teraz już jest chyba dobrze dla starania. Mam 21,4 BMI ale jeszcze rok temu miałam 19,4, czyli za mało.
    No ale nie będę ci polecała anty na przytycie :D :D

    Tak. Według BMI mam niedowagę, powinnam przytyć ok. 7-8 kilo. To sporo, ale wyniki badań mam ogólnie wszystkie dobre bo robiłam przed tym jak zaczęliśmy się starać żeby w razie jak coś jest nie tak to dać sobie czas na "naprawianie". Nie mam żadnej anemii ani nic. Więc może po prostu taka moja natura.

    A długo brałaś te anty?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lutego 2014, 21:23

    Dwa bąbelki 👣
    06.2015
    03.2017
  • Bursztynka Autorytet
    Postów: 1602 2189

    Wysłany: 23 lutego 2014, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaśka28 wrote:
    Noooo i dobrze ze sie nie stresowalam tym ze wstaje siusiu w nocy hehe a teraz juz sie tak przyzwyczailam ze budze sie 6.30 mierze temp ide siku i spac dalej jak moge hehe
    no ja też :) 6:30

    SyCy39O.jpgSyCyp2.png
  • Bursztynka Autorytet
    Postów: 1602 2189

    Wysłany: 23 lutego 2014, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ej Z. ja z Tobą gadam :p a niektóre dziewczyny poszły się myć :D
    no to jak masz wyniki dobre no to chyba ok, może faktycznie taka Twoja uroda. Ja mam np. strasznie cienkie ręce i nogi i moja mama tez tak ma. Jak tyję to rośnie mi tylko brzuch i tyłek :D Z rąk wszystkie bransoletki i zegarki mi spadają a na nogach kozaki odstają :/

    SyCy39O.jpgSyCyp2.png
  • Z. Autorytet
    Postów: 2054 3725

    Wysłany: 23 lutego 2014, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bursztynka wrote:
    Ej Z. ja z Tobą gadam :p a niektóre dziewczyny poszły się myć :D
    no to jak masz wyniki dobre no to chyba ok, może faktycznie taka Twoja uroda. Ja mam np. strasznie cienkie ręce i nogi i moja mama tez tak ma. Jak tyję to rośnie mi tylko brzuch i tyłek :D Z rąk wszystkie bransoletki i zegarki mi spadają a na nogach kozaki odstają :/

    Hah. To musimy mieć podobną budowę. Ja mam też takie cieniutkie łapeczki i łydeczki. Zawsze się wstydziłam z takimi patykami spódnice zakładać :D
    I jedyne miejsce gdzie mi idzie to brzuszek, ale to myślę, że akurat wina tego, że nic nie ćwiczę. Gdybym zaczęła ćwiczyć coś to by się pewnie równomiernie rozkładało ;)

    Dwa bąbelki 👣
    06.2015
    03.2017
  • Kaśka28 Autorytet
    Postów: 4792 5011

    Wysłany: 23 lutego 2014, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hahahaha a ja dziewczyny wrecz odwrotnie jak chcecie to odstapie wam troche kg :D

    Macierzanka:), nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Dluuuuga historia...ale warto było walczyć !!!
    9dpt 84.51 :D
    11dpt 210
    14 dpt 765.9
    18dpt 4270
    32dptmamy ❤️
    w4sq3e3kaoemk4zn.png
  • Fidelissa Autorytet
    Postów: 3385 3376

    Wysłany: 23 lutego 2014, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaśka28 wrote:
    szczerze? to ja moge przytyc i nawet 100 byleby miec dzieciatko a pozniej bym to zrzucila !!!! :) bo oddalabym wszystko za ciaze...
    Kasiu o Tobie mówiłam oczywiście:))

    qq87j44jhto0od0f.png


  • santoocha Autorytet
    Postów: 3414 6146

    Wysłany: 23 lutego 2014, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z. wrote:
    Gdybym zaczęła ćwiczyć coś to by się pewnie równomiernie rozkładało ;)
    No to już na plecki i:
    gallery_1393026732_761007.gif

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lutego 2014, 21:34

    Bursztynka, Z., Kaśka28, Laura, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Z. Autorytet
    Postów: 2054 3725

    Wysłany: 23 lutego 2014, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaśka28 wrote:
    hahahaha a ja dziewczyny wrecz odwrotnie jak chcecie to odstapie wam troche kg :D

    Ja bardzo chętnie przygarnę. Szczególnie jakby mi w cycki poszło haha

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Dwa bąbelki 👣
    06.2015
    03.2017
  • Bursztynka Autorytet
    Postów: 1602 2189

    Wysłany: 23 lutego 2014, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    extra jest ten kotek
    Z. to już sobei wyobrażam jak wyglądasz
    Kaśka, ja przyjmę na łydki trochę i na cycki :D

    Z., nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    SyCy39O.jpgSyCyp2.png
  • Kaśka28 Autorytet
    Postów: 4792 5011

    Wysłany: 23 lutego 2014, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fidelissa wrote:
    Kasiu o Tobie mówiłam oczywiście:))
    Kochana jestes ale ja nie nastawiam sie narazie dalam sobie jeszcze 7 lat oczywiscie bede robila wszytko zeby zafasolkowac zaczynajac od badanek ale postaram sie spokojnie przechodzic cykle :D jak nam sie nie uda to adopcja najprawdopodobniej:D

    Fidelissa, Macierzanka:) lubią tę wiadomość

    Dluuuuga historia...ale warto było walczyć !!!
    9dpt 84.51 :D
    11dpt 210
    14 dpt 765.9
    18dpt 4270
    32dptmamy ❤️
    w4sq3e3kaoemk4zn.png
  • Macierzanka:) Autorytet
    Postów: 2952 4048

    Wysłany: 23 lutego 2014, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bursztynka wrote:
    ja czytałam trochę postów dziewczyny z forum - vanessy i teraz czytam taki dłuuuugi artykuł na rodzina-naturalnie.pl
    żałuję też że tak mało uważałam na naukach przedmałżeńskich gdzie było z panią z poradni, chociaż coś tam w głowie mi się zapamiętało, bo teraz mi się przypomina
    No ja słuchałam, bo mnie to ciekawiło nawet :)
    Nawet mam jakieś broszurki i książki z tych czasów, ale i tak na spotkania indywidualne przyniosłam wykres ściągnięty z neta, bo dla mnie było niewyobrażalne wstawać rano żeby sie bawić termometrem :P
    No cóż... życie czasem płata figle

    santoocha, Z. lubią tę wiadomość

    "Niepłodność to nie kara, uzdrowienie to nie czary"
    1237397y6kr97ild4.gif
  • Malinowa Panienka Autorytet
    Postów: 2255 1502

    Wysłany: 23 lutego 2014, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bursztynka wrote:
    Ej Z. ja z Tobą gadam :p a niektóre dziewczyny poszły się myć :D
    no to jak masz wyniki dobre no to chyba ok, może faktycznie taka Twoja uroda. Ja mam np. strasznie cienkie ręce i nogi i moja mama tez tak ma. Jak tyję to rośnie mi tylko brzuch i tyłek :D Z rąk wszystkie bransoletki i zegarki mi spadają a na nogach kozaki odstają :/
    to musisz mieć cudne nogi... ahhh zazdrość ;)

    [*] Jagoda 18.03.2014
    [*] Antosia 13.01.2019

    Mutacja V Leiden hetero (acard 150mg.,heparyna 0,6ml.)
    MTHFR 1298A>C hetero
    Niedoczynność tarczycy Euthyrox N 150
  • Macierzanka:) Autorytet
    Postów: 2952 4048

    Wysłany: 23 lutego 2014, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z. mnie tam nie krępujesz :D
    Przygotowuję się do pracy i podczytuję troszkę :)

    Ja się mogę zamienić. Mam łydkę, na którą ciężko mi wbić buta... i stopa wysoka na podbiciu... więc masakra. Ogólnie jestem szyta z grubej kości, więc jak tyję czy chudnę to tak bardzo nie widać po mnie...
    Zawsze miałam płaski brzuch, ale po 30tce trochę mi go wywaliło :D

    santoocha lubi tę wiadomość

    "Niepłodność to nie kara, uzdrowienie to nie czary"
    1237397y6kr97ild4.gif
  • Macierzanka:) Autorytet
    Postów: 2952 4048

    Wysłany: 23 lutego 2014, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaśka28 wrote:
    hahahaha a ja dziewczyny wrecz odwrotnie jak chcecie to odstapie wam troche kg :D
    Hej Kasia, ja tak samo, chętnie się pozbędę :)

    "Niepłodność to nie kara, uzdrowienie to nie czary"
    1237397y6kr97ild4.gif
  • Z. Autorytet
    Postów: 2054 3725

    Wysłany: 23 lutego 2014, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Macierzanka:) wrote:
    No ja słuchałam, bo mnie to ciekawiło nawet :)
    Nawet mam jakieś broszurki i książki z tych czasów, ale i tak na spotkania indywidualne przyniosłam wykres ściągnięty z neta, bo dla mnie było niewyobrażalne wstawać rano żeby sie bawić termometrem :P
    No cóż... życie czasem płata figle

    Ja mialam tak samo. Bylo to dla mnie tak kosmiczne i zabawne! A teraz co - budziczek, termometr i jazda haha.

    Macierzanka:) lubi tę wiadomość

    Dwa bąbelki 👣
    06.2015
    03.2017
  • Fidelissa Autorytet
    Postów: 3385 3376

    Wysłany: 23 lutego 2014, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Grzanki były mniam.

    Bursztynka przeczytałam Twoje wieści ale co to jes nr ....costam?


    Moja siostra tez jest na innym portalu.ninprownuje wyznaczenie ovu. Mówi ze wychodzi jej w innym terminie.....i co Ty na to?

    Z. lubi tę wiadomość

    qq87j44jhto0od0f.png


  • santoocha Autorytet
    Postów: 3414 6146

    Wysłany: 23 lutego 2014, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Macierzanka:) wrote:
    Z. mnie tam nie krępujesz :D
    Przygotowuję się do pracy i podczytuję troszkę :)

    Ja się mogę zamienić. Mam łydkę, na którą ciężko mi wbić buta... i stopa wysoka na podbiciu... więc masakra. Ogólnie jestem szyta z grubej kości, więc jak tyję czy chudnę to tak bardzo nie widać po mnie...
    Zawsze miałam płaski brzuch, ale po 30tce trochę mi go wywaliło :D

    To ja chyba mam podobnie. Wąska w talii, ale kobiece biodra, miseczka stanika DD/E.
    I nogi w kostkach nie za chude, ale też nie kłody.

    Z., Macierzanka:) lubią tę wiadomość

‹‹ 1059 1060 1061 1062 1063 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Męska płodność – jakie składniki warto suplementować w czasie starań o dziecko?

Choć przez lata w procesie starania się o dziecko większą uwagę skupiano na zdrowiu kobiety, dziś wiemy, że męska płodność ma dokładnie takie samo znaczenie. Dobra wiadomość jest taka, że wiele wpływających na nią negatywnie czynników możemy poprawić, np. przez zmiany w stylu życia czy świadome uzupełnianie kluczowych składników odżywczych. Jakie suplementy na męską płodność mogą pomóc w staraniach o dziecko?

CZYTAJ WIĘCEJ

W którym tygodniu planowane cesarskie cięcie? Co spakować do szpitala?

Choć poród fizjologiczny, czyli siłami natury, jest naturalnym procesem, w niektórych sytuacjach cesarskie cięcie może być korzystniejsze dla zdrowia matki i dziecka. W jakich sytuacjach i w którym tygodniu ciąży zaleca się poród przez cesarskie cięcie? Jak przyszła mama może się do tego przygotować?

CZYTAJ WIĘCEJ