X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Dziewczyny starajace sie o pierwsze malenstwo :)
Odpowiedz

Dziewczyny starajace sie o pierwsze malenstwo :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 listopada 2013, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Quendi wrote:
    Oby:-) Na pewno-to ładniejsze słowo! Lecę zaraz lulku bo już ledwo na oczy patrzę:-) pięknych senków
    Kolorowych snow kochana :)

  • PERELKA175 Koleżanka
    Postów: 48 25

    Wysłany: 30 listopada 2013, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny:) Ja również się dołączam na forum:) Jestem tu od niedawna, ale ogólnie staram się już bardzo długo bo ponad 2 lata. Od tego miesiąca zaczęłam chyba bardziej niż kiedykolwiek obserwować swoje ciało i dopiero teraz zaczęłam zauważać jakie sygnały nam wysyła:) Trzymam kciuki za nas wszystkie:)Jeżeli macie większe doświadczenia w śledzeniu cyklu, może zerkniecie na mój cykl?? Bo zastanawiam się szczerze mówiąc czy do owulacji w ogóle doszło..Przez te przerywanie linie..
    78cf73f503e90e55dd9d5ecc6c0a0dc3.png

    Ewelina23, Niebieska lubią tę wiadomość

    PERELKA175
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 listopada 2013, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PERELKA175 wrote:
    Witajcie dziewczyny:) Ja również się dołączam na forum:) Jestem tu od niedawna, ale ogólnie staram się już bardzo długo bo ponad 2 lata. Od tego miesiąca zaczęłam chyba bardziej niż kiedykolwiek obserwować swoje ciało i dopiero teraz zaczęłam zauważać jakie sygnały nam wysyła:) Trzymam kciuki za nas wszystkie:)Jeżeli macie większe doświadczenia w śledzeniu cyklu, może zerkniecie na mój cykl?? Bo zastanawiam się szczerze mówiąc czy do owulacji w ogóle doszło..Przez te przerywanie linie..
    78cf73f503e90e55dd9d5ecc6c0a0dc3.png
    kochana robilas testy wiec napewno byla :) a te przerywane linnie dlatego ze zle wpisalas sluz ale ty wiesz najlepiej jaki on byl :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 listopada 2013, 22:21

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 listopada 2013, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i plus na tescie owulacyjnym jest tylko jeden kiedy te kreski sa identyczne jak jest slabsza test sie liczy jako negatywny

  • PERELKA175 Koleżanka
    Postów: 48 25

    Wysłany: 30 listopada 2013, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hmm....tak myślisz? Możliwe że coś pokręciłam. Szczerze mówiąc mam kłopot zwłaszcza w rozpoznaniu szyjki, więc może byłoby lepiej gdybym tych swoich obserwacji na temat szyjki nie zaznaczała bo jeszcze coś żle mi zaznaczy przez moją pomyłkę:) Dziękuje za odpowiedz:)

    PERELKA175
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 listopada 2013, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PERELKA175 wrote:
    hmm....tak myślisz? Możliwe że coś pokręciłam. Szczerze mówiąc mam kłopot zwłaszcza w rozpoznaniu szyjki, więc może byłoby lepiej gdybym tych swoich obserwacji na temat szyjki nie zaznaczała bo jeszcze coś żle mi zaznaczy przez moją pomyłkę:) Dziękuje za odpowiedz:)
    ja sprawdzalam szyjke i sluz no sluz to widac jaki jest ja sluz sciagalam z szyjki ale z szyjka mam zawsze problem dlatego nie zapisuje szyjki ani sluzu mierze sama tempke czekam na testy owulacyjne bo zamowilam z alegro 21 list nie doszly do tej pory

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 listopada 2013, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a zawsze masz plamienia ?? w ciagu cyklu ?

  • PERELKA175 Koleżanka
    Postów: 48 25

    Wysłany: 30 listopada 2013, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zdarzyło mi się to pierwszy raz w środku cyklu. Akurat taki zbieg okoliczności, że to był mój pierwszy cykl z ovufriend...Dlatego też się trochę tym martwiłam, ale czytałam o tym i najprawdopodobniej jest to plamienie owulacyjne. Ja zamówiłam testy też z allegro i miałam je po 3 dniach:)

    PERELKA175
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 listopada 2013, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PERELKA175 wrote:
    Zdarzyło mi się to pierwszy raz w środku cyklu. Akurat taki zbieg okoliczności, że to był mój pierwszy cykl z ovufriend...Dlatego też się trochę tym martwiłam, ale czytałam o tym i najprawdopodobniej jest to plamienie owulacyjne. Ja zamówiłam testy też z allegro i miałam je po 3 dniach:)
    Kochana ja mialam plamienia w tamtym cyklu ale mialam je cesciej i okazalo sie zmialam polip i torbiel jajnika ale ja mialam co drugi dzien albo zdazalo sie ze codziennie :/ a na plamienie okolo owulacyjne albo po owulacji wydaje mi sie ze za dlugo ale moge sie mylic nie chce zle ci napisac ale jak nie mialas plamien wczesniej to moze warto isc do gina bo u ciebie one byly juz po owulacji

  • PERELKA175 Koleżanka
    Postów: 48 25

    Wysłany: 30 listopada 2013, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U ginekologa byłam jakies 3 tyg. temu i mialam robione usg wlasnie z tego powodu ze 2 razy mialam usuwane operacyjnie torbiele. Nawet wtedy gdy je mialam nie plamilam...We wtorek ide do endokrynologa bo doktorka podejrzewa u mnie jakies problemy z tarczyca więc może to i nawet od tego gdyby jej teoria się sprawdzila. Lepiej by było gdyby okazało się to plamieniem owulacyjnym...no ale zobaczymy:)

    PERELKA175
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 listopada 2013, 22:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oby bylo wszystko dobrze za co trzymam kciki <3 :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 listopada 2013, 22:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lece kochane sie kapac i spac bo oczy mi sie zamykaja :*

  • PERELKA175 Koleżanka
    Postów: 48 25

    Wysłany: 30 listopada 2013, 22:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja również, rano wcześnie wstaje:( dobrej nocki:)

    PERELKA175
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 grudnia 2013, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haloooocoto za spanie ?? :D odpoczywajcie moje kochane :* Milego dnia

  • Lucy91 Autorytet
    Postów: 2387 1940

    Wysłany: 1 grudnia 2013, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :* milej niedzieli

    Ewelina23 lubi tę wiadomość

    Aniołek Franek -SN 36 tc (*) 20.03.2021

    Maciej - CC 37+4 tc 3470g/54cm 08.03.2022

    202203084562.png
  • Eweloka84 Autorytet
    Postów: 6019 3763

    Wysłany: 1 grudnia 2013, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej laseczki, ale się rozpisałyście a nie było mnie raptem 2 dni :D muszę nadrobić...

    Ewelina23 lubi tę wiadomość

    Córcia Natalka :* :*
    nqtkdf9hwyyfmv3n.png
  • karola_aa Autorytet
    Postów: 961 349

    Wysłany: 1 grudnia 2013, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny:-) też staramy się o pierwsze maleństwo:-) teraz jest to drugi pełny cykl starań:-) wcześniej mieliśmy mc przerwy a jak dostaliśmy zgodę na staramia to było za późno juz bo po owulce jeden dzień.

    Nikola 20.07.15
    Aniołek [*] 20.10.2016 10t :(
    2cs pp -> 02.02.17 II kreski na teście ! :)
    f2w3rjjg05zcjrzl.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 grudnia 2013, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam cie kochana Trzymam kciuki twoj wykres wyglada obiecujaco :*

    karola_aa lubi tę wiadomość

  • karolaa Przyjaciółka
    Postów: 113 51

    Wysłany: 1 grudnia 2013, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki, ja również staram się o pierwsze maleństwo... Niestety już 3 lata... ale nie tracę nadziei:-)

    Niebieska lubi tę wiadomość

    9ltfu6bdv4t6go6c.png

    ff1d6de0ddd1efa7c7b09089c73ba48b.png
  • Quendi Autorytet
    Postów: 785 1376

    Wysłany: 1 grudnia 2013, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam w niedzielne południe! Zaraz mamy wizyte rodziców zabieramy się za pichcenie obiadku-dziś kuchnia chińska- kueczak w cieście kokosowym, ryż jaśminowy (mój najulubieńszy:-) i ananas z sosem słodko-kwaśnym:-) ale mam smaka. Miłej niedzielki

    Inga, Niebieska, Ewelina23 lubią tę wiadomość

    tb736iyeli5hckvm.png
‹‹ 9 10 11 12 13 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ