X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Dziewczyny starajace sie o pierwsze malenstwo :)
Odpowiedz

Dziewczyny starajace sie o pierwsze malenstwo :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 grudnia 2013, 07:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wpadam sie przywitac .
    Dzien dobry kochane <3
    Ja juz w pracy dzis i jutro po 10h .

  • Lucy Autorytet
    Postów: 1514 455

    Wysłany: 30 grudnia 2013, 07:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madzianka, napisałaś wszystko to, co ja chciałam napisać :)
    U mnie cykl juz dobiegł końca, teraz tlyko czekanie na formalność czy ta gnidę @ :(

    Też się nie czuję na swój wiek, mam 31 lat a robię czasem takie durne rzeczy, że dzieciak bardziej poważnie się zachowuje. Ale co tam, w dupie z tym nie? :D

    Mnie najbardziej dobiła kuzynka niedawno..
    We wrześniu wzięła ślub, trajkotała od pół roku że ona to zaraz po ślubie robi dziecko i ona nie wie na co my czekamy!
    eh oczami wyobraźni już trzaskałam ją po gębie za to.. Tym bardziej , że no dla mnie to siusiumajtek, no 22 lata i mi tak gada

    też myślałam, żeby jej aż powiedzieć, żeby nie mówiła hop bo to nie takie łatwe, ale nie zdążyłam. minął październik i w dwa miesiące po ślubie ona już była w 6 tygodniu ciąży.

    to niesprawiedliwe :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 grudnia 2013, 07:57

    Waniulka lubi tę wiadomość

    zem3j44jocammsgx.png
    zrz6x1hp5wag352p.png
  • aaaaga Autorytet
    Postów: 2432 4868

    Wysłany: 30 grudnia 2013, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć wam po świętach :-) co do głupich tekstów to dzisiaj koleżanka z pracy powiedziała że jest w ciąży dodam że raczej nie planowała a reszta dziewczyn że obstawiały mnie bo mężatka i lata lecą - bardzo mile to było eh....

    f2wlj44jgrn4a0f6.png


    Matko Boska Matemblewska módl się za nami !
    04.02.2014 - 7tc [*]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 grudnia 2013, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie kochane,ja ledwo skończyłam 23, Ale też zapowiada się, że będę mama po 30 albo wcale nie bede :(

  • Melula Autorytet
    Postów: 2598 2847

    Wysłany: 30 grudnia 2013, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja jestem po 30-stce. czuję się na 20 i nikt mi tego nie zabierze... jeśli chodzi o głupie teksty i aluzje. chyba przestałam się tym przejmować i wszystko wrzucam na luz, a mało tego czasami nawet ironizuję odpowiadając...

    Waniulka, Macierzanka:) lubią tę wiadomość

    dqprio4pygfv875f.png zrz6anlieenmishw.png
  • wirbażka Autorytet
    Postów: 301 111

    Wysłany: 30 grudnia 2013, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka dziewczyny:)

    Mi za 2 tyg 26 stuknie :) Młoda dupa jestem :D

    Dziwną mam tempkę jakąś taką wysoką! nie wiem o co kaman... może jutro spadnie.

    Waniulka, Macierzanka:) lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 grudnia 2013, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wirbażka wrote:
    Hejka dziewczyny:)

    Mi za 2 tyg 26 stuknie :) Młoda dupa jestem :D

    Dziwną mam tempkę jakąś taką wysoką! nie wiem o co kaman... może jutro spadnie.
    a może nie spadnie i będziesz miała niespodziankę hehe

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 grudnia 2013, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina23 wrote:
    Wpadam sie przywitac .
    Dzien dobry kochane <3
    Ja juz w pracy dzis i jutro po 10h .
    hej hej a ja lecę na 12-tą a jutro wolneeeeeee

    Ewelina23 lubi tę wiadomość

  • rastafanka Autorytet
    Postów: 304 445

    Wysłany: 30 grudnia 2013, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lucy wrote:
    madzianka, napisałaś wszystko to, co ja chciałam napisać :)
    U mnie cykl juz dobiegł końca, teraz tlyko czekanie na formalność czy ta gnidę @ :(

    Też się nie czuję na swój wiek, mam 31 lat a robię czasem takie durne rzeczy, że dzieciak bardziej poważnie się zachowuje. Ale co tam, w dupie z tym nie? :D

    Mnie najbardziej dobiła kuzynka niedawno..
    We wrześniu wzięła ślub, trajkotała od pół roku że ona to zaraz po ślubie robi dziecko i ona nie wie na co my czekamy!
    eh oczami wyobraźni już trzaskałam ją po gębie za to.. Tym bardziej , że no dla mnie to siusiumajtek, no 22 lata i mi tak gada

    też myślałam, żeby jej aż powiedzieć, żeby nie mówiła hop bo to nie takie łatwe, ale nie zdążyłam. minął październik i w dwa miesiące po ślubie ona już była w 6 tygodniu ciąży.

    to niesprawiedliwe :(
    U mnie było to samo- szwagierka wzięła ślub w lipcu a na koniec sierpnia była juz w ciąży. A jak kiedyś powiedziałam że jej zazdroszczę, to stwierdziała (mimo, że wie że od dawna się staramy), że jesteśmy jeszcze młodzi i mamy się sobą nacieszyć. Tym to już wkurzyła maksymalnie :/

    l22ndf9hcnybk1rg.png
  • Fipsik Autorytet
    Postów: 3078 3207

    Wysłany: 30 grudnia 2013, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My też mieliśmy marzenie zajść w noc poślubną, bądź zaraz po. Przez mój wypadek tydzień przed ślubem i branie sterydów musieliśmy odłożyć starania na 4 miesiące i dobrze. Bo zaszłam od razu w pierwszym cyklu.. i poroniłam. Pięknie małżeństwo by się zaczęło.
    Teraz 3 cykl i ovu wariuje, pokazuje mi inny termin owulacji, niż ja myślę :/

    c55fcsqv7zvb1aan.png
    gyxw8u69g8jufhg3.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 grudnia 2013, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 czerwca 2016, 17:02

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 grudnia 2013, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja ostatnio mało się nie popłakałam bo moja siostra wiedząc jak bardzo chcemy dzidziusia i jak długo się staramy zaczęła się wymądrzać jak to jest proste i że mój M nie potrafi bo ona w obydwie ciąże bez problemu zaszła. przy znajomych jeszcze, nie wiem może chciała zabłysnąć ale wyszła na kompletną idiotkę bo wszyscy się patrzyli na nią jak na wariatkę. Miałam ochotę wyjść od nich z domu i nie wracać ale nie chciałam scen robić. Jak by musiała się starać choćby o jedno tak jak my to może by zrozumiała

    Anutka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 grudnia 2013, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja koleżanka ma już 3dziecko a jest młodsza ode mnie i wszystkie z wpadki,a my te,które chcemy nie mamy,moze taki nasz los...

  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 30 grudnia 2013, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hejciiiia :)

    Ania_84 lubi tę wiadomość

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 30 grudnia 2013, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anutka wrote:
    hejciiiia :)
    helloł :P

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • wirbażka Autorytet
    Postów: 301 111

    Wysłany: 30 grudnia 2013, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zAgatka wrote:
    Lepiej żeby nie spadała :D


    Ale dziwnie kurcze bo i cycolindy mnie bolą a zawsze bolały na @ ... zobaczymy co z tego będzie :D

    justysia90 lubi tę wiadomość

  • Martii Autorytet
    Postów: 762 335

    Wysłany: 30 grudnia 2013, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiedyś już chyba byla taka rozmowa na którymś forum tutaj, coś w tym musi być, że te, które nie starają sie o dzidzie, zachodzą jak na pstrykniecie, a my, ktore staramy sie ze wszystkich sił i non stop o tym myślimy, idzie nam na po grudzie...może to jest wlasnie ta podswiadoma blokada psychiczna? Ja nawet jak sie staram nie myśleć, to nie na długo jestem w stanie nad sobą zapanować...nie było pełnego dnia, żebym nie dumala, czegoś nie sprawdzała. Pewnie kilka lat temu, kiedy jeszcze nie chciałam dziecka szybko bym zaszla, jakbym tak dobrze sie nie pilnowała.:(

    olka30, justysia90 lubią tę wiadomość

    w5wq2n0a3flpwu4d.png

    20100918610117.png
  • Lucy Autorytet
    Postów: 1514 455

    Wysłany: 30 grudnia 2013, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Waniulka wrote:
    ja ostatnio mało się nie popłakałam bo moja siostra wiedząc jak bardzo chcemy dzidziusia i jak długo się staramy zaczęła się wymądrzać jak to jest proste i że mój M nie potrafi bo ona w obydwie ciąże bez problemu zaszła. przy znajomych jeszcze, nie wiem może chciała zabłysnąć ale wyszła na kompletną idiotkę bo wszyscy się patrzyli na nią jak na wariatkę. Miałam ochotę wyjść od nich z domu i nie wracać ale nie chciałam scen robić. Jak by musiała się starać choćby o jedno tak jak my to może by zrozumiała
    Nie obraź się, ale Twoja siostra to skończona debilka ;(

    Siostrza siostrze taki pojazd? Nie wyobrażam sobie tego nawet..
    Jakaś kuzynka, szwagierka, ale rodzeństwo?!

    Nie no, to mój brat mi nic nie komentuje i życzy jak najlepiej..

    Macierzanka:) lubi tę wiadomość

    zem3j44jocammsgx.png
    zrz6x1hp5wag352p.png
  • Lucy Autorytet
    Postów: 1514 455

    Wysłany: 30 grudnia 2013, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wirbażka wrote:
    Hejka dziewczyny:)

    Mi za 2 tyg 26 stuknie :) Młoda dupa jestem :D

    Dziwną mam tempkę jakąś taką wysoką! nie wiem o co kaman... może jutro spadnie.
    Nie udostępniłas wykresu, to Ci za wiele nie powiemy ;)
    A byśmy zobaczyły na przebieg cyklu i coś może wymyśliły ;)
    A tak to tlyko pozostaje życzyć powodzenia :)

    zem3j44jocammsgx.png
    zrz6x1hp5wag352p.png
  • sylwia1985 Autorytet
    Postów: 6355 7491

    Wysłany: 30 grudnia 2013, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja sie pocieszam ze moze Nowy Rok bedzie dla mnie laskawszy i wreszcie sie uda :)

    Macierzanka:) lubi tę wiadomość

    ex2b4z17yxk8dczz.png


    km5se6ydi0vc9k5k.png
‹‹ 116 117 118 119 120 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ