X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Dziewczyny starajace sie o pierwsze malenstwo :)
Odpowiedz

Dziewczyny starajace sie o pierwsze malenstwo :)

Oceń ten wątek:
  • Lucy Autorytet
    Postów: 1514 455

    Wysłany: 1 stycznia 2014, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anja89 wrote:
    Hej :) Jestem nowa na Ovu i chciałabym się dołączyć :) Mogę ? ;)
    Jasne. W kupie raźniej :)

    zem3j44jocammsgx.png
    zrz6x1hp5wag352p.png
  • Lucy Autorytet
    Postów: 1514 455

    Wysłany: 1 stycznia 2014, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paaulla84 wrote:
    Witam !
    To mój pierwszy dzień na OVU i bardzo chciałabym dołączyć do tego wątku. Staramy się o pierwszą dzidzię 9 cykli.
    Witaj, dołączaj. Powodzenia :)

    zem3j44jocammsgx.png
    zrz6x1hp5wag352p.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 stycznia 2014, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landrynka wrote:
    To trzymam kciuki za ten cykl aby były dwie kreseczki :)

    Wczoraj nie wytrzymałam, mimo że jeszcze 4 dni do ... @ zrobiłam test - negatywny niestety, ale nadzieję nadal mam :)

  • Macierzanka:) Autorytet
    Postów: 2952 4048

    Wysłany: 1 stycznia 2014, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paaulla84 wrote:
    Wczoraj nie wytrzymałam, mimo że jeszcze 4 dni do ... @ zrobiłam test - negatywny niestety, ale nadzieję nadal mam :)

    Powodzenia! Oby Ci się udało!

    "Niepłodność to nie kara, uzdrowienie to nie czary"
    1237397y6kr97ild4.gif
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 stycznia 2014, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję za wsparcie, od razu lepsze samopoczucie :) Pozdrawiam

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 stycznia 2014, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Również dołączam :)
    Życzę wszystkim owocnych starań, a przy tym przede wszystkim wytrwałości i cierpliwości.
    Niech ten rok będzie dla nas szczęśliwy ;)

    Macierzanka:) lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 stycznia 2014, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 czerwca 2016, 17:03

  • Anja89 Autorytet
    Postów: 450 108

    Wysłany: 1 stycznia 2014, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landrynka wrote:
    Anja oczywiście :) Witaj:* Ile się staracie ?
    Hej :) Mamy za sobą już 14 cykli...W tym miesiącu zaczynamy robić badania. Mieliśmy zaczynać w grudniu, ale tamten rok był tak koszmarny, że nawet jak mieliśmy ustalone kiedy jedziemy na badania to zepsuło nam się auto i do tej pory czekamy na nie...No i od tego cyklu zaczynam obserwację. W tamtym roku nie wytrzymałam i zrezygnowałam, ale tym razem postaram się wytrwać. Pracuję na różne zmiany i muszę mierzyć temp. o 4 rano.

    Ja Wam również życzę szczęśliwego Nowego Roku! Oby każda z nas pochwaliła się dobrą nowiną :)

    svchvfxmiau6k2p0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 stycznia 2014, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anja to życzę dużo cierpliwości i wytrwałości :*

  • wirbażka Autorytet
    Postów: 301 111

    Wysłany: 1 stycznia 2014, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej!

    Witam nowe Koleżanki - owocnych starań :)

    My też w domu spędzaliśmy sylwestra:)

  • Anja89 Autorytet
    Postów: 450 108

    Wysłany: 1 stycznia 2014, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już się nauczyłam cierpliwości :) A wytrwałą muszę być :)
    My też w domu spędzaliśmy, na dodatek ja wczoraj dostałam @ i się strasznie męczyłam-wyjątkowo.

    svchvfxmiau6k2p0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 stycznia 2014, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam nowe Dziewczynki zycze zebyscie szybciutko w tym Nowym Rokuzobaczyly II kreseczki
    Jak i nam tu wszystkiem zycze tego :)
    Ja umieram imprezka udana :)
    Milego dnia

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 stycznia 2014, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja już nie wiem co mam myśleć . Mam @ ale jest on brązowy . Wczoraj było widać trochę krwi a dziś znów brązowa . Jeśli to @ to już mam to od kilku dnia a ja zaznaczyłam te 4 dni jako plamienie ...

  • Anja89 Autorytet
    Postów: 450 108

    Wysłany: 1 stycznia 2014, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi się czasem tak zdarzało, że było większość brązowej, wiec może nie ma się czym martwić?
    Dziewczyny możecie mi powiedzieć gdzie się pojawiają powiadomienia o nowych wpisach na wątku? Bo mam zaznaczone, żeby dostawać takie powiadomienia, a nigdzie ich nie widzę.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 stycznia 2014, 16:17

    svchvfxmiau6k2p0.png
  • Patu Autorytet
    Postów: 1359 975

    Wysłany: 1 stycznia 2014, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To i ja się dołącze może :)

    To jest mój pierwszy cykl bez tabletek anty. Od razu zaczęłam mierzyć temperature i robie na Owu zapiski. Mąż najchętniej jeszcze rok by na dzidzie pierwszą poczekał, ale jakoś szczególnie sie nie zabezpieczamy, tylko w dni najbardziej płodne. Ja mówiąc szczerze mam cichą nadzieję na wpadke :D Tak czy inaczej chce już teraz jak najlepiej poznać swój organizm by ograniczyć możliwie problemy z zajściem w ciąze, bo mówiąc szczerze doczekać się nie mogę. a jeśli będzie szybciej niż za rok, bo plemniki przeżyją dłużej albo owu będzie szybciej to będę skakać ze szczęścia :)
    Dziecko i tak planujemy i tak, jak będzie szybciej to tylko ominie nas stres z kolejnych miesięcy starań bez powodzenia, a tak nastawiamy się, że będzie za rok, najwyżej będzie miła niespodzianka.

    Biore na razie tylko kwas foliowy. Cykl nieco wariuje po tabletkach. Temperatura skacze. Mam tez bardzo mało śluzu, chyba od przyszłego cyklu włącze wiesiołek.

    temperature mierzę codziennie o godzinie 5. 14 dnia cyklu obudziłam się o 4, zmierzyłam i wynosiła 36,14. porozmawiałam chwile z mężem, ale nawet nie 5 minut, nie wstawałam z łóżka. Potem obudziłam się normalnie o 5 zmierzyłam jak zawsze i wynosiła 36,3. Termometr i czas mierzenia był ten sam. 15dnia cyklu juz miałam standardowe 36,18. Czy mozliwe, że ta temperatura wyższa była tylko przez te chwilowe przebudzenie? brać do wykresu tą temperature z 4 czy 5? Jeśli dzis temperatura spadła to zapewne owulacja nie wystąpiła? Dzien przed tym skokiem wyraźnie czułam ból lewego jajnika jak na owulacje. Nie wiem jak mam to rozumiec.

    oto mój wykres:
    https://ovufriend.pl/graph/802eed1a3f2833bf5d35b8f0d2160a30

    w4sqskjoaxouo4v6.png
    km5szbmh19kb0szw.png
    tb73e6ydp1wtlvbc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 stycznia 2014, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anja mi przychodzi w wiadomościach :)
    Tylko przez to że jest brązowa to nie wiem od kiedy wpisać cykl nowy ...

  • Anja89 Autorytet
    Postów: 450 108

    Wysłany: 1 stycznia 2014, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landrynka wrote:
    Anja mi przychodzi w wiadomościach :)
    Tylko przez to że jest brązowa to nie wiem od kiedy wpisać cykl nowy ...
    Mi właśnie nie przychodzi.
    Ja na Twoim miejscu wpisałabym pierwszy dzień kiedy zaczęło się plamienie..

    svchvfxmiau6k2p0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 stycznia 2014, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zmienię datę na 30 grudnia bo wtedy mi się tak bardziej pokazało bo te pierwsze 3 dni to były takie lekkie plamienie ...

  • Anja89 Autorytet
    Postów: 450 108

    Wysłany: 1 stycznia 2014, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landrynka wrote:
    Zmienię datę na 30 grudnia bo wtedy mi się tak bardziej pokazało bo te pierwsze 3 dni to były takie lekkie plamienie ...
    Skoro było lekkie to może faktycznie lepiej ten 30 grudnia. Ciężko wyczuć. Czyli przez ten cykl idziemy razem, bo ja od wczoraj. Długie masz cykle?

    svchvfxmiau6k2p0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 stycznia 2014, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz ja mam różne bo mam nieregularne . Ostatnio miałam 28 dni ale różnie bywa

‹‹ 120 121 122 123 124 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ