X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Dziewczyny starajace sie o pierwsze malenstwo :)
Odpowiedz

Dziewczyny starajace sie o pierwsze malenstwo :)

Oceń ten wątek:
  • Another Autorytet
    Postów: 2133 2292

    Wysłany: 10 marca 2014, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super Magdas, że udało się znaleźć odpowiedniego lekarza :) To połowa sukcesu w naszych staraniach :)

    "Musisz uwierzyć w siebie, bo wiara czyni cuda.."
    bpz77ab.png
  • Another Autorytet
    Postów: 2133 2292

    Wysłany: 10 marca 2014, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    potforzasta wrote:
    Melula ja też wybieram się na spacerek później :D szkoda nie skorzystać z takiej pogody :)

    Another a może tempka jeszcze odbije ?? jeszcze nic nie jest przesądzone póki @ nie ma ja tam trzymam kciuki żeby nie przyszła.
    Raczej mi się nie wydaje. Mam takie bóle przedmiesiączkowe... paranoja. Nie pamiętam, żebym kiedykolwiek takie miała. Ale może w następnym cyklu :D

    "Musisz uwierzyć w siebie, bo wiara czyni cuda.."
    bpz77ab.png
  • Magdas Autorytet
    Postów: 1624 1678

    Wysłany: 10 marca 2014, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Another wrote:
    Super Magdas, że udało się znaleźć odpowiedniego lekarza :) To połowa sukcesu w naszych staraniach :)
    no wiem wiem:) kurczę on pracuje w klinice niepłodnośći:) także mam dobre nastawienie:) zakazał do soboty pić mężowi piwo i powiedział,że ja mam pić coby głowę wyłączyć:D powiedział,że mamm się wyluzować odłożyc myślenie wyrzucic termometr:)

    sara_nar, Little Frog lubią tę wiadomość

    W życiu nie chodzi o czekanie aż burza minie. Chodzi o to,by nauczyć sie tańczyć w deszczu.
  • Another Autorytet
    Postów: 2133 2292

    Wysłany: 10 marca 2014, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to już w ogóle. Będzie dobrze wiedział co robić.
    A z tym piciem to ma racje :D

    "Musisz uwierzyć w siebie, bo wiara czyni cuda.."
    bpz77ab.png
  • Melula Autorytet
    Postów: 2598 2847

    Wysłany: 10 marca 2014, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no to super - najważniejsze, że masz profesjonalne wsparcie.
    ja też niby byłam na monitorowaniu, a wyszłam głupsza niż jak weszłam...

    dqprio4pygfv875f.png zrz6anlieenmishw.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 marca 2014, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdas świetne wiadomości przyniosłaś <3, ale termometru nie wyrzucaj przyda Ci się jeszcze nie jeden raz :) ..
    To teraz nie pozostało Ci nic innego jak troszkę wyluzować a ja trzymam za Was kciuki Kochana <3

    Sara do torby podróżnej jak i podręcznej bez problemu możesz spakować ;) ale skoro nie masz teraz @ to pozostaw w podróżnej ;) tak jak tabletki i płyny ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 marca 2014, 11:55

    sara_nar lubi tę wiadomość

  • Rudasek Autorytet
    Postów: 5605 4556

    Wysłany: 10 marca 2014, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczęta tak z innej beczki...
    pokaże Wam jak moja kocica spędziła niedzielny wieczór :):)

    http://wrzucaj.net/images/2014/03/10/tosia.jpg

    przedszkolanka:), Lena87 lubią tę wiadomość

    " Potrafimy kochać i marzyć, dlatego wszyscy jesteśmy zwyciężcami "
    relg3e5e4usdxs8f.png
    f2w3ugpjxbbrbi8m.png
  • Magdas Autorytet
    Postów: 1624 1678

    Wysłany: 10 marca 2014, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melula wrote:
    no to super - najważniejsze, że masz profesjonalne wsparcie.
    ja też niby byłam na monitorowaniu, a wyszłam głupsza niż jak weszłam...
    o kurczę a co się stało?
    no ja też się cieszę,że wsparcie jest a tak się zapierałam,że do faceta nie będę chodzić ale jednak będę:) podoba mi się to w nim,że mimo,że przyjmuje w klinice gdzie wizyta jest płatna on każe mi chodzić do niego na nfz także tu już ma dużego plusa

    Lena87 lubi tę wiadomość

    W życiu nie chodzi o czekanie aż burza minie. Chodzi o to,by nauczyć sie tańczyć w deszczu.
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 10 marca 2014, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdas to dobre wieści :) super,bardzo się cieszę :)))


    Rudasku,ale leniuszek z kotka :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 marca 2014, 11:57

    Magdas lubi tę wiadomość

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • Magdas Autorytet
    Postów: 1624 1678

    Wysłany: 10 marca 2014, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena87 wrote:
    Magdas świetne wiadomości przyniosłaś <3, ale termometru nie wyrzucaj przyda Ci się jeszcze nie jeden raz :) ..
    To teraz nie pozostało Ci nic innego jak troszkę wyluzować a ja trzymam za Was kciuki Kochana <3

    Sara do torby podróżnej jak i podręcznej bez problemu możesz spakować ;) ale skoro nie masz teraz @ to pozostaw w podróżnej ;) tak jak tabletki i płyny ;)
    Dzięuję bardzo <3 śmiał,się,ze jeszcze ten cykl mam mierzyć ale jak tylko poczuję,że mnie to stresuje to nawet termometr przez okno wyrzucić jeśli ma mi to przynieść ulgę ;)

    Lena87, Z. lubią tę wiadomość

    W życiu nie chodzi o czekanie aż burza minie. Chodzi o to,by nauczyć sie tańczyć w deszczu.
  • Melula Autorytet
    Postów: 2598 2847

    Wysłany: 10 marca 2014, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdas wrote:
    o kurczę a co się stało?
    no ja też się cieszę,że wsparcie jest a tak się zapierałam,że do faceta nie będę chodzić ale jednak będę:) podoba mi się to w nim,że mimo,że przyjmuje w klinice gdzie wizyta jest płatna on każe mi chodzić do niego na nfz także tu już ma dużego plusa
    ano to, że Pan dr nie widział na usg jajników... i o, nie wiadomo co dalej...
    tylko ciekawe co mnie kłuje po prawej stronie, jeśli to nie jajnik - cud, chyba się znalazł. ech!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 marca 2014, 12:00

    dqprio4pygfv875f.png zrz6anlieenmishw.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 marca 2014, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2016, 16:50

  • Magdas Autorytet
    Postów: 1624 1678

    Wysłany: 10 marca 2014, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melula wrote:
    ano to, że Pan dr nie widział na usg jajników... i o, nie wiadomo co dalej...
    no ja na poprzdnim też miałam jajniki nie widoczne.. a widzisz na lepszym usg one jednak są może poszukaj lepszego usg warto! i nie denerwuj się napewno one są:)

    Lena87 lubi tę wiadomość

    W życiu nie chodzi o czekanie aż burza minie. Chodzi o to,by nauczyć sie tańczyć w deszczu.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 marca 2014, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwiaśta159 wrote:
    Hej dziewczyny, mam 21 lat i też staramy się z narzeczonym o pierwsze dziecko :)

    To nasz 1 cykl starań i już delikatna frustracja, gdy patrze na mój wykres, bo boję się, że nie mam owulacji ;(

    Pozdrawiam Was cieplutko :)


    Witamy w Naszych skromnych progach ;)
    Przestań to dopiero pierwszy cykl ;) nie wymagaj cudów na kiju od siebie i partnera ;) są tu dziewczyny które starają się po kilka bądź kilkanaście lat ;) tak więc spinaj poślady bo każda z Nas tutaj zostanie mamusią ;D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 marca 2014, 12:02

    sylwiaśta159, dżona lubią tę wiadomość

  • Rudasek Autorytet
    Postów: 5605 4556

    Wysłany: 10 marca 2014, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przedszkolanka:) wrote:
    Magdas to dobre wieści :) super,bardzo się cieszę :)))


    Rudasku,ale leniuszek z kotka :)

    Leniuszek to fakt choć wczoraj miała mały wypadek:) poszła ze mna na balkon, ja sie zawinełam i zostawiłam ją tam, zamknęłam za soba drzwi :)
    Ona biedna nie zauwazyła i z całym impetem walnęła w szybe..potem latała jak wariatka po całej chałupie:)
    Na koniec jak siadła na kaloryferze to tak siedziała :)

    Lena87, przedszkolanka:), Anhe lubią tę wiadomość

    " Potrafimy kochać i marzyć, dlatego wszyscy jesteśmy zwyciężcami "
    relg3e5e4usdxs8f.png
    f2w3ugpjxbbrbi8m.png
  • Melula Autorytet
    Postów: 2598 2847

    Wysłany: 10 marca 2014, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwiaśta159 wrote:
    Hej dziewczyny, mam 21 lat i też staramy się z narzeczonym o pierwsze dziecko :)

    To nasz 1 cykl starań i już delikatna frustracja, gdy patrze na mój wykres, bo boję się, że nie mam owulacji ;(

    Pozdrawiam Was cieplutko :)
    Cześć, a jak długie masz cykle? Moim zdaniem owulka mogła być w 14dc, a teraz możesz mieć spadek związany z zagnieżdżeniem w 6dpo. Dopóki tempka nie spadła poniżej podstawowej to zawsze jest nadzieja.

    sylwiaśta159 lubi tę wiadomość

    dqprio4pygfv875f.png zrz6anlieenmishw.png
  • Nati89 Autorytet
    Postów: 1507 955

    Wysłany: 10 marca 2014, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melula co Ci gin powiedział?

    Już doczytałam :) Hmm no nie wiem co pwoiedzieć ..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 marca 2014, 12:03

    0d1yflw1vo1m1usk.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 marca 2014, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2016, 16:50

    Lena87, aszka lubią tę wiadomość

  • Melula Autorytet
    Postów: 2598 2847

    Wysłany: 10 marca 2014, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nati89 wrote:
    Melula co Ci gin powiedział?

    Już doczytałam :) Hmm no nie wiem co pwoiedzieć ..
    Ja też nie. Tym bardziej, że we czwartek jajnik prawy był, lewy słabo widoczny, bo mam go głęboko za macicą, ale prawy był zawsze widoczny, policystyczny ale był... cholercia! usg niby dobre, bo Pani dr znalazła mój lewy jajnik, a przez 4 lata nikt go nie widział, ale sama już nie wiem. chodzę na nfz do szpitala na monitoring...

    dqprio4pygfv875f.png zrz6anlieenmishw.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 marca 2014, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2016, 16:50

‹‹ 1396 1397 1398 1399 1400 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ