X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Dziewczyny starajace sie o pierwsze malenstwo :)
Odpowiedz

Dziewczyny starajace sie o pierwsze malenstwo :)

Oceń ten wątek:
  • KotkaPsotka Autorytet
    Postów: 941 465

    Wysłany: 10 marca 2014, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olka30 wrote:
    Cześć dziewczyny z rana..
    U nas słońce dziś świeci zabójczo, ale przymrozek przez noc złapał..

    Proszę pamiętać że ja też się staram ponad dwa lata i już pomału tracę nadzieję.. Żeby chociaż otoczenie zostawiło nas w spokoju to dałoby się wytrzymać..

    A jakie badania robilas?

    Ja jak mnie ktos cisnie to mowie prosto z mostu ze to nie jest takie proste i czasem sa problemy. Nie sciemniam, mowie jak jest i sie nie czepiaja potem.

    Z. lubi tę wiadomość

    9fca6f50a2283c6d700e791421c68616.png
  • Fidelissa Autorytet
    Postów: 3385 3376

    Wysłany: 10 marca 2014, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    miłego dnia Wam zyczę:))

    ide dzis na bete i za dwa dni:))

    u mnie piekne sloneczko
    ale też zmeczenie
    najlepiej bym w łóżku została:))

    ewelina:P, Z., santoocha, sara_nar, dżona, Laura, Ania07 lubią tę wiadomość

    qq87j44jhto0od0f.png


  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 10 marca 2014, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry ;)

    Moja tepka też dziś zaszalała kotkapsotka ;)
    Monia ja bym powiedziała tak: serduszkujcie co Wam szkodzi;)

    Wysyłam słoneczko;)

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • Rudasek Autorytet
    Postów: 5605 4556

    Wysłany: 10 marca 2014, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć Dziewczynki..

    co u Was ??? :)

    jak dzień..? u mnie nawet nawet bo w końcu słoneczko wyszło :):)

    " Potrafimy kochać i marzyć, dlatego wszyscy jesteśmy zwyciężcami "
    relg3e5e4usdxs8f.png
    f2w3ugpjxbbrbi8m.png
  • Malinowa Panienka Autorytet
    Postów: 2255 1502

    Wysłany: 10 marca 2014, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    goskos86 wrote:
    Hej dziewczyny!!! Little Frog u mnie starania wyglądają dokładnie tak samo jak u Ciebie, mąż raz chce raz odkłada na później, ale jakby było to by się ogromnie cieszył, i co ja mam z nim zrobić?! :-)
    Wiesz co mi się wydaje, że faceci mają poczucie, że muszą zadbać o rodzinę i mimo wszystko patrzą też przez aspekt finansowy. Tak mi kiedyś mój powiedział, że on musi mieć pewność, że ma odłożoną kasę i stać nas na dziecko i na życie jakie prowadziliśmy do tej pory. Myślę, że są mega ostrożni ;)

    Z., Anhe lubią tę wiadomość

    [*] Jagoda 18.03.2014
    [*] Antosia 13.01.2019

    Mutacja V Leiden hetero (acard 150mg.,heparyna 0,6ml.)
    MTHFR 1298A>C hetero
    Niedoczynność tarczycy Euthyrox N 150
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 10 marca 2014, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zgadzam się z Malinową :) ja to już dawno chciałam,ale właśnie mój powtarzał : spokojnie,skończymy robić mieszkanie, odłożymy pieniądze i wtedy :) ale to dobrze,bo to znaczy,że dojrzeli do tego by być tatusiami :)

    Anhe, Another lubią tę wiadomość

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • Anhe Autorytet
    Postów: 442 204

    Wysłany: 10 marca 2014, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluję wszystkim marcówkom :D Rozsiewać mi tu zarazki po forum, raz raz! :D

    Trzymam kciuki za nas wszystkie!

    526e02e297a4e6092323aa50e4900fb4.png
    bfaregz2mhjblff8.png
  • Nati89 Autorytet
    Postów: 1507 955

    Wysłany: 10 marca 2014, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć kochane:) Jak humorki w taki piękny słoneczny dzień? Ja właśnie wrócilam z badania progesteronu, jutro wynik. Pewnie niski skoro gin pwoiedział, że nie bylo owulki

    0d1yflw1vo1m1usk.png
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 10 marca 2014, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki
    Ja dzisiaj wstałam z bólem gardła nienawidzę tego uczucia :/
    Słoneczko pięknie świeci a mąż stwierdził że w sobotę wyjeżdża naszym jednośladem zz garażu :D

    Another, Lena87 lubią tę wiadomość

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • Another Autorytet
    Postów: 2133 2292

    Wysłany: 10 marca 2014, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny <3
    Już myślałam, że ducha wyzionę wczoraj z tym brzuchem :/ Dawno nie miałam takiego PMS. Dzisiaj jest lepiej (póki co), ale @ nie ma. Spadła mi temp lekko (bo ja w ogóle jak widać na wykresie mam bardzo małe zmiany tempki), więc pewnie dzisiaj lub jutro się @ przyczłapie. Na dodatek zaraz do pracy... :(

    "Musisz uwierzyć w siebie, bo wiara czyni cuda.."
    bpz77ab.png
  • Melula Autorytet
    Postów: 2598 2847

    Wysłany: 10 marca 2014, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ech, ci mężczyźni...
    a u mnie mega dół...
    szkoda gadać...
    i co ja mam teraz robić?...

    U nas piękne słoneczko. Ogarnę kuchnię, zrobię obiadek i idę na dłuuuuuuugi spacer, a co!

    dqprio4pygfv875f.png zrz6anlieenmishw.png
  • sara_nar Autorytet
    Postów: 1527 2097

    Wysłany: 10 marca 2014, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam :)
    Pogoda piękna, aż grzech w domu siedzieć. Zaraz z M. do teściów jedziemy. Walizkę już prawie spakowałam i pytanie do tych co latają samolotem, może głupie.... normalnie mogę zabrać podpaski i tampony ? Bo kurdę pewnie @ mnie dopadnie za tydzień jak tam będę. A `szwagierka` z racji, że w ciąży to nie używa.
    Może naciągę M. i mi kupi kurtkę na wyjazd już taką wiosenną, bo mam wiosenno-zimową i już w niej za gorąco zaczyna się robić jak taka słoneczna pogoda.

    relgh371g4so40bs.png
    klz9krhmiwshxnlc.png
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 10 marca 2014, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melula ja też wybieram się na spacerek później :D szkoda nie skorzystać z takiej pogody :)

    Another a może tempka jeszcze odbije ?? jeszcze nic nie jest przesądzone póki @ nie ma ja tam trzymam kciuki żeby nie przyszła.

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • Złota Autorytet
    Postów: 3150 2406

    Wysłany: 10 marca 2014, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mi się wydaje, że za bardzo wszyscy odkładamy tę myśl o dziecku na "lepsze czasy". Bo trzeba mieszkanie, bo odłożyć pieniądze, bo trzeba móc żyć na tym samym poziomie. ja się z tym nawet zgadzam. Ale wtedy przypomina mi się moja babcia, która wychowała ośmioro dzieci na porządnych ludzi. Wszystkich wykształciła i choć się nie przelewało, to jakoś dali radę. Nigdy nie planowała ilości dzieci i nie zastanawiała się, czy ją stać na pierwsze, piąte czy ósme. Kochała wszystkie. Coś w tym jest, że chyba za mocno próbujemy zaplanować sobie życie. Może trzeba trochę na żywioł?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 marca 2014, 11:29

    Z., Laura lubią tę wiadomość

    dfe327de15eec3b7764af72f3785c2ef.png
  • Złota Autorytet
    Postów: 3150 2406

    Wysłany: 10 marca 2014, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A w sobotę jadę kupić sobie rower. A co! :)

    sara_nar lubi tę wiadomość

    dfe327de15eec3b7764af72f3785c2ef.png
  • Melula Autorytet
    Postów: 2598 2847

    Wysłany: 10 marca 2014, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    my się nie zastanawialiśmy - był ślub i była myśl o dziecku - przed ślubem odstawiłam tabletki (dostawałam anty na policystyczne jajniki) i wzięliśmy się do roboty, ale niestety jakoś się to ciągnie...

    dżona lubi tę wiadomość

    dqprio4pygfv875f.png zrz6anlieenmishw.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 marca 2014, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sara_nar wrote:
    Witam :)
    Pogoda piękna, aż grzech w domu siedzieć. Zaraz z M. do teściów jedziemy. Walizkę już prawie spakowałam i pytanie do tych co latają samolotem, może głupie.... normalnie mogę zabrać podpaski i tampony ? Bo kurdę pewnie @ mnie dopadnie za tydzień jak tam będę. A `szwagierka` z racji, że w ciąży to nie używa.
    Może naciągę M. i mi kupi kurtkę na wyjazd już taką wiosenną, bo mam wiosenno-zimową i już w niej za gorąco zaczyna się robić jak taka słoneczna pogoda.
    ja leciałam kilka razy samolotem i bez problemu zawsze zabierałam ze sobą podpaski i tampony więc spokojnie możesz je wziąć:)

    sara_nar lubi tę wiadomość

  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 10 marca 2014, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bo tak naprawdę nigdy nie ma odpowiedniego momentu- zawsze coś jest a im później tym wiadomo...

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • Magdas Autorytet
    Postów: 1624 1678

    Wysłany: 10 marca 2014, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć
    jestem po usg...
    i powiem wam tak: tamto jest hu.owe...
    teraz mi wyszło,że macice mam normalych wymiarów, nie jest zaduża ale zdolna do zajscia w ciążę, endometrium w 6 dc 7mm powiedział,że jak na ten dzień i przy końcówce okresu jest bardzo ładne i dalej mam jeść orzechy żeby rosło;) jajniki eleganckie i tworzą się pęcherzyki w sobotę jadę znowu na usg podejrzeć pęcherzyki ;) i mam chodzić do niego bo u tej co byłam to napakowałaby mi hormonów i nawet nie monitorowała a on narazie naturalnie w sobotę mąż robi badanie nasienia... i powiedział,że jeśli dalej będzie tak szło jak idzie to ten miesiąć będzie nasz :D mamy zakupić testy owu i w sobotę powie kiedy dokładnie mamy <3 ufff kamień z serca
    BURSZTYNKA my mamy skierowanie do ovum na badanie nasienia koszt 70zł i wchodzi się z mężem i można mu pomóć jak również jest taka opcja żeby w ciągu godziny dostarczyć już gotowe nasienie;)

    Z., przedszkolanka:), dżona, sara_nar, Little Frog, Ania07 lubią tę wiadomość

    W życiu nie chodzi o czekanie aż burza minie. Chodzi o to,by nauczyć sie tańczyć w deszczu.
  • KotkaPsotka Autorytet
    Postów: 941 465

    Wysłany: 10 marca 2014, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sara_nar wrote:
    Witam :)
    Pogoda piękna, aż grzech w domu siedzieć. Zaraz z M. do teściów jedziemy. Walizkę już prawie spakowałam i pytanie do tych co latają samolotem, może głupie.... normalnie mogę zabrać podpaski i tampony ? Bo kurdę pewnie @ mnie dopadnie za tydzień jak tam będę. A `szwagierka` z racji, że w ciąży to nie używa.
    Może naciągę M. i mi kupi kurtkę na wyjazd już taką wiosenną, bo mam wiosenno-zimową i już w niej za gorąco zaczyna się robić jak taka słoneczna pogoda.


    A dlaczego mialabys nie moc zabrac podpasek i tamponow oO ?

    9fca6f50a2283c6d700e791421c68616.png
‹‹ 1395 1396 1397 1398 1399 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ