X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Dziewczyny starajace sie o pierwsze malenstwo :)
Odpowiedz

Dziewczyny starajace sie o pierwsze malenstwo :)

Oceń ten wątek:
  • Złota Autorytet
    Postów: 3150 2406

    Wysłany: 10 marca 2014, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lenko, jako-tako. Trochę zmęczona i obolała. Ale jestem w pracy, choć przyznam że się dziś nie przepracowuję.

    Malinowa - nie pójdę do wróżki, raz, że nie wierzę, dwa, że to sprzeczne z doktryną katolicką. Jakiś ultrakatolem nie jestem, ale do wróżek nie chodzę i horoskopów nie czytam :)

    Wierzę za to, że dla każdej z nas Bóg ma swój plan i kiedyś nam się uda. Amen ;)

    Lena87 lubi tę wiadomość

    dfe327de15eec3b7764af72f3785c2ef.png
  • KotkaPsotka Autorytet
    Postów: 941 465

    Wysłany: 10 marca 2014, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena87 wrote:

    Sara do torby podróżnej jak i podręcznej bez problemu możesz spakować ;) ale skoro nie masz teraz @ to pozostaw w podróżnej ;) tak jak tabletki i płyny ;)

    Wazne tabletki wsadz do podrecznego. Zawsze sie moze zdazyc ze bagaz z toba nie doleci. Ja tam zawsze do podrecznego biore szczoteczke do zebow, gatki na zmiane a jak lece gdzies gdzie jest woda to bikini tez biore na poklad- na zgubiony bagaz w najlepszym wypadku czeka sie kilka dni.

    Lena87 lubi tę wiadomość

    9fca6f50a2283c6d700e791421c68616.png
  • KotkaPsotka Autorytet
    Postów: 941 465

    Wysłany: 10 marca 2014, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwiaśta159 wrote:
    Hej dziewczyny, mam 21 lat i też staramy się z narzeczonym o pierwsze dziecko :)

    To nasz 1 cykl starań i już delikatna frustracja, gdy patrze na mój wykres, bo boję się, że nie mam owulacji ;(

    Pozdrawiam Was cieplutko :)


    Ale przeciez masz skok tempki i owu zaznaczylo owulke wiec czemu panikujesz?
    Bedzie dobrze :)
    Ja bym ci nawet radzila moze nie mierzyc w ogole tempki i sie nei obserwowac tak przez 2-3 cykle. Stresu sobei tylko robisz.

    sylwiaśta159 lubi tę wiadomość

    9fca6f50a2283c6d700e791421c68616.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 marca 2014, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KotkaPsotka wrote:
    Wazne tabletki wsadz do podrecznego. Zawsze sie moze zdazyc ze bagaz z toba nie doleci. Ja tam zawsze do podrecznego biore szczoteczke do zebow, gatki na zmiane a jak lece gdzies gdzie jest woda to bikini tez biore na poklad- na zgubiony bagaz w najlepszym wypadku czeka sie kilka dni.

    Już dowiedziałyśmy się, że Sara bierze tylko podręczny ;)
    A ja jakoś nigdy nie zwracałam na to, że mógł by Mi się bagaż gdzieś zagubić ;) zresztą tylko 2 razy w życiu leciałam :D




    Złota jak masz taką możliwość to jak najbardziej nie przemęczaj się :*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 marca 2014, 12:26

  • KotkaPsotka Autorytet
    Postów: 941 465

    Wysłany: 10 marca 2014, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena87 wrote:
    Już dowiedziałyśmy się, że Sara bierze tylko podręczny ;)
    A ja jakoś nigdy nie zwracałam na to, że mógł by Mi się bagaż gdzieś zagubić ;) zresztą tylko 2 razy w życiu leciałam :D




    Złota jak masz taką możliwość to jak najbardziej nie przemęczaj się :*

    Mi nigdy nie zgubili (tylko zniszczyli) bagazu ale paru moim znajomym tak. Ot na przyklad kolega byl ostatnio w Indiach i zgubili mu bagaz w obie strony :P. Przyjaciolce kiedys zgubili jak leciala do Barcelony. Tydzien czekala na zwrot a miala tam kielbasy popakowane :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 marca 2014, 12:31

    Lena87, sara_nar lubią tę wiadomość

    9fca6f50a2283c6d700e791421c68616.png
  • Another Autorytet
    Postów: 2133 2292

    Wysłany: 10 marca 2014, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ktooo pójdzie za mnie do pracy? Oczywiście oddam dniówkę jak zwykle :D

    Lena87 lubi tę wiadomość

    "Musisz uwierzyć w siebie, bo wiara czyni cuda.."
    bpz77ab.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 marca 2014, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kotka z tymi kiełbasami to jej faktycznie nie poszło ;)
    Nie chciała bym otworzyć tej walizki po tygodniu ;)

  • Złota Autorytet
    Postów: 3150 2406

    Wysłany: 10 marca 2014, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siedzę za biurkiem i udaję gorliwą pracownicę. Obwaliłam się papierami ;)
    Nie lubię tak udawać, ale oczy mi się zamykają i po prostu nie mam dziś ochoty na myślenie. Wolę tu posiedzieć z Wami.

    Myślę o rowerze. Kupię sobie rower.

    jak mam jakąś szczęśliwą myśl, że coś zrobię lub kupię w przyszłości najbliższej, albo gdzieś pojadę, to mi to bardzo poprawia humor i podnosi na duchu.

    Też tak macie?

    Lena87 lubi tę wiadomość

    dfe327de15eec3b7764af72f3785c2ef.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 marca 2014, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Another wrote:
    Ktooo pójdzie za mnie do pracy? Oczywiście oddam dniówkę jak zwykle :D

    Ja Mogę ;) gdzie pracujesz ?

  • Anhe Autorytet
    Postów: 442 204

    Wysłany: 10 marca 2014, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karollina92 wrote:
    Ja biorę jeszcze Euthyrox 25 i wlasnie chciałam zapytać czy której z Was, która go bierze wydłużył cykl ?

    Ja biorę Euthyrox 100 i powiem Ci, że cykle nadal mi się wahają, ale te wahania są mniejsze zdecydowanie.

    karollina92 lubi tę wiadomość

    Trzymam kciuki za nas wszystkie!

    526e02e297a4e6092323aa50e4900fb4.png
    bfaregz2mhjblff8.png
  • Another Autorytet
    Postów: 2133 2292

    Wysłany: 10 marca 2014, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena87 wrote:
    Ja Mogę ;) gdzie pracujesz ?
    W sklepie :P W sumie w dyskoncie :P Ale za dniówkę sobie buty kupisz :D

    Lena87 lubi tę wiadomość

    "Musisz uwierzyć w siebie, bo wiara czyni cuda.."
    bpz77ab.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 marca 2014, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2016, 17:01

  • Anhe Autorytet
    Postów: 442 204

    Wysłany: 10 marca 2014, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sara_nar wrote:
    Witam :)
    Pogoda piękna, aż grzech w domu siedzieć. Zaraz z M. do teściów jedziemy. Walizkę już prawie spakowałam i pytanie do tych co latają samolotem, może głupie.... normalnie mogę zabrać podpaski i tampony ? Bo kurdę pewnie @ mnie dopadnie za tydzień jak tam będę. A `szwagierka` z racji, że w ciąży to nie używa.
    Może naciągę M. i mi kupi kurtkę na wyjazd już taką wiosenną, bo mam wiosenno-zimową i już w niej za gorąco zaczyna się robić jak taka słoneczna pogoda.

    Jak leciałam z Anglii do Polski dwa razy, to normalnie wszystko miałam w walizce. Czy to kosmetyki, czy ciuchy, czy podpaski/tampony. Oczywiście na pytanie pani na lotnisku czy mam jakieś płyny w walizce odpowiedziałam stanowcze "Nie" :D
    Myślę, że z podpaskami nie powinno być problemu. Jak do podręcznego, to po prostu otwórz opakowanie i powiedz, że na własny użytek. Albo po prostu zadzwoń do firmy z którą lecisz :)

    Trzymam kciuki za nas wszystkie!

    526e02e297a4e6092323aa50e4900fb4.png
    bfaregz2mhjblff8.png
  • Evik Autorytet
    Postów: 848 878

    Wysłany: 10 marca 2014, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Złota mam dokładnie tak samo!:) Jak jest jakaś myśl, cel to odrazu czuję się lepiej że mam na co czekac i do czego dążyć!:) Ja teraz sobie zaplanowałam tatuaż a następnie wakacje:) i na to czekam. Jak się nie będziemy skupiały tylko na dzidziusiu to może prędzej do nas przyjdzie:)
    A do pracy za Another mogę i ja iśc !:)

    w5wqqps6dh6rkfbp.png
  • KotkaPsotka Autorytet
    Postów: 941 465

    Wysłany: 10 marca 2014, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anhe wrote:
    Jak leciałam z Anglii do Polski dwa razy, to normalnie wszystko miałam w walizce. Czy to kosmetyki, czy ciuchy, czy podpaski/tampony. Oczywiście na pytanie pani na lotnisku czy mam jakieś płyny w walizce odpowiedziałam stanowcze "Nie" :D
    Myślę, że z podpaskami nie powinno być problemu. Jak do podręcznego, to po prostu otwórz opakowanie i powiedz, że na własny użytek. Albo po prostu zadzwoń do firmy z którą lecisz :)


    Ale czemu ma otwierac opakowanie? Cza podpaski sa niebezpieczne :D?
    Do podrecznego nie mozna zabeirac plynow o objetosci wiekszej niz 100ml ale do glownego bagazu nei ma problemu-ja pare razy lecialam z butelkami roznych win :D (tylko trzeba je dobrze zapakowac zeby sie nei rozbily).

    Lena87, Anhe lubią tę wiadomość

    9fca6f50a2283c6d700e791421c68616.png
  • Malinowa Panienka Autorytet
    Postów: 2255 1502

    Wysłany: 10 marca 2014, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karollina92 wrote:
    Ja biorę jeszcze Euthyrox 25 i wlasnie chciałam zapytać czy której z Was, która go bierze wydłużył cykl ?
    ja biorę od lat i nie wydłuża mi nic - brałam w dużo większych dawkach (150) i też nic.

    karollina92 lubi tę wiadomość

    [*] Jagoda 18.03.2014
    [*] Antosia 13.01.2019

    Mutacja V Leiden hetero (acard 150mg.,heparyna 0,6ml.)
    MTHFR 1298A>C hetero
    Niedoczynność tarczycy Euthyrox N 150
  • Złota Autorytet
    Postów: 3150 2406

    Wysłany: 10 marca 2014, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evik wrote:
    Złota mam dokładnie tak samo!:) Jak jest jakaś myśl, cel to odrazu czuję się lepiej że mam na co czekac i do czego dążyć!:) Ja teraz sobie zaplanowałam tatuaż a następnie wakacje:) i na to czekam. Jak się nie będziemy skupiały tylko na dzidziusiu to może prędzej do nas przyjdzie:)
    A do pracy za Another mogę i ja iśc !:)


    Ja mam tak stopniowo:

    rower w najbliższym czasie
    wyjazd do Białowieży na Majówkę
    wyjazd GDZIEŚ w wakacje

    dostanę psa jeśli do września nie zajdę w ciąże
    dostanę aparat foto (nowy, bo stary już kiepskawo sobie radzi) jak tylko zajdę w ciążę :D

    I jak mąż wygra kolejny projekt to dostanę laptopa, bo stary ma napady buntu i się po prostu nie włącza.

    Aż się chce, żeby czas płynął!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 marca 2014, 12:59

    Lena87 lubi tę wiadomość

    dfe327de15eec3b7764af72f3785c2ef.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 marca 2014, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Złota wrote:
    Ja mam tak stopniowo:

    rower w najbliższym czasie
    wyjazd do Białowieży na Majówkę
    wyjazd GDZIEŚ w wakacje

    dostanę psa jeśli do września nie zajdę w ciąże
    dostanę aparat foto (nowy, bo stary już kiepskawo sobie radzi) jak tylko zajdę w ciążę :D

    I jak mąż wygra kolejny projekt to dostanę laptopa, bo satry ma napady buntu i się po prostu nie włącza.

    Aż się chce, żeby czas płynął!


    Nic tylko dążyć do celu :)
    Ja ostatnio od rodziców dostałam laptopa bo Mój stary ledwo co oddycha :D
    ale mąż ostro korzysta z niego ;)

    Złota a wybierasz się na dniach na wizytę do Gina ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 marca 2014, 13:06

  • Anhe Autorytet
    Postów: 442 204

    Wysłany: 10 marca 2014, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinowa Panienka wrote:
    a jednej strony tak a z drugiej dziecko kosztuje mega... same szczepienia dodatkowe to koszt 1000 zł, które trzeba wydać tak po prostu...

    Ja nie zamierzam szczepić swojego dziecka na choroby, które go nie zabiją. W szczepionkach jest bardzo duża ilość związków rtęci, niebezpiecznych dla dorosego człowieka (a co dopiero dla dziecka), które wpływają na rozwój mózgu i naprawdę wolę przecierpieć z dzieckiem tą rottawirusową biegunkę pilnując, by się nie odwodniło, niż spowodować np. u mojego maleństwa rozwój schizofrenii. Oczywiście firmy farmaceutyczne Wam o tym nie powiedzą, bo który sprzedawca zniesławi swój towar. To tak, jak z kredytem - nikt Wam nie powie, że sobie potem z gardła będziecie wyciągać, żeby kredyt spłacić. Lepiej jest wkręcać, że szczepionki są niezbędne, grać na uczuciach matki, bo wiadomo, że każda dla swojego dziecka chce najlepiej. Dla przykładu biorąc pod uwagę szczepienia na grypę. Zanim uda się wyprodukować szczepienie na te wirusy, mija około roku, wirus grypy zdąży się już kilkanaście razy przemutować i szczepienie jest dawno nieaktualne, bo nie ma już wirusa, na którego szczepienie zostało Wam podane. A co może zrobić dobrze leczona grypa? Nic. Poleżysz, pochorujesz, ale żyjesz. I to jest moim zdaniem lepsze rozwiązanie niż trucie się rtęcią. Oczywiście, rottawirus czy grypa czy tak naprawdę wszystko inne może prowadzić do śmierci, ale tylko pod warunkiem, że jest źle przeleczone. Zaznaczam, lasencje, że to JA nie będę szczepić swojego dziecka i tylko wyraziłam swoje zdanie. Swego rodzaju podzielenie się informacjami, a nie próba zmiany Waszego zdania :*

    Lena87, sylwiaśta159, Złota, Little Frog, dżona, sara_nar, Misty87, Ania07 lubią tę wiadomość

    Trzymam kciuki za nas wszystkie!

    526e02e297a4e6092323aa50e4900fb4.png
    bfaregz2mhjblff8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 marca 2014, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anhe wrote:
    Ja biorę Euthyrox 100 i powiem Ci, że cykle nadal mi się wahają, ale te wahania są mniejsze zdecydowanie.

    a długo się juz starasz ?

‹‹ 1398 1399 1400 1401 1402 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ