X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Dziewczyny starajace sie o pierwsze malenstwo :)
Odpowiedz

Dziewczyny starajace sie o pierwsze malenstwo :)

Oceń ten wątek:
  • Driada0102 Autorytet
    Postów: 915 853

    Wysłany: 10 marca 2014, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    santoocha wrote:
    Teraz już zgłupiałam.
    Strach czytać co się tu działo. Chyba tym razem nie nadrobię..

    Strasznie to przykre, że my zafasolkowane nie jesteśmy tu mile widziane, bo komuś sprawiamy przykrość. Ja sobie nie wyobrażam, żeby Malinowa, Driada, Kasiula itd miały odejść.
    Przez tyle czasu naprawdę zżyła się z Wami wszystkimi.
    Nie dzielmy się! Ja chcę przebywać zarówno ze staraczkami jak i zafasolkowanymi!
    Na Belly nie ma staraczek, tu zaraz pogonią nas. A myślałam że jesteśmy jedną ekipą, bez względu na to czy któraś ma okres, owulację, czy jest w ciąży...
    Szkoda, ze się pomyliłam :(
    Kochana również tak to odebrałam, że nas nie chcą. Jakaś cześć osób tylko piszę, że chcę abyśmy zostały. Jak tu przyszłam była super ekipa, nie było awantur i się wspierałyśmy. Od momentu kiedy się zrobiło sporo zafasolkowanych

    f2wli09kvv5ashuy.png
  • Driada0102 Autorytet
    Postów: 915 853

    Wysłany: 10 marca 2014, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zrobił się podział osób. Kiedyś to nie przeszkadzało bo mimo to się wspieraliśmy czy ktoś miał fasolinę czy nie byliśmy jak jedna wielka ekipa.
    Jest mi strasznie głupio bo poleciłam ten wątek kilku osobą, a teraz jest tu wielki bałagan. Podział jest mimo wszytsko nawet między wami starającymi się.
    Już we wcześniejszej awanturze było, że nie chcecie nas zafasolkowanych.

    f2wli09kvv5ashuy.png
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 10 marca 2014, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No sorki ale to też nie tak bo np ja czy kilka innych osób nigdy nie mówiło że Was nie chcą więc po co wsadzać wszystkich do tego samego wora??

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • Nati89 Autorytet
    Postów: 1507 955

    Wysłany: 10 marca 2014, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja pierd.... zawsze ktoś coś musi namieszać, ciągle, pretensje, żale .. brak słów!!! Nie wyobrazam sobie tego forum bez dziewczyn, które zaszły w ciążę bo po co tu jesteśmy ???? Każda z nas dąży do tego, dziewczyny nie odwracajcie się od nas, a komu nie pasuje to trudno

    Anhe, Lena87 lubią tę wiadomość

    0d1yflw1vo1m1usk.png
  • Nati89 Autorytet
    Postów: 1507 955

    Wysłany: 10 marca 2014, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Santoocha, Panienka, driada i inne dziewczyny zafasolkowane, ja sobie bez was nie wyorbazam tego forum

    santoocha, sara_nar, Anhe, Fidelissa lubią tę wiadomość

    0d1yflw1vo1m1usk.png
  • Malinowa Panienka Autorytet
    Postów: 2255 1502

    Wysłany: 10 marca 2014, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tu nie chodzi o to, że Ty to powidziałaś tylko, że pojawiły się takie głosy. A jak głośno napisałam, że czuję się tak ja czy Misty to wówczas była cisza i głupie jesteśmy.

    jeżeli sprawiamy przykrość innym to nigdy nie będzie zgody bo zawsze komuś zawadzimy, za bardzo się ucieszymy. Przykro mi ale naprawdę nie czuję się teraz komfortowo. Nie chcę się żalić czy wprowadzać niefajnej atmosfery. Będę zaglądać do Was.

    [*] Jagoda 18.03.2014
    [*] Antosia 13.01.2019

    Mutacja V Leiden hetero (acard 150mg.,heparyna 0,6ml.)
    MTHFR 1298A>C hetero
    Niedoczynność tarczycy Euthyrox N 150
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 10 marca 2014, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nati ale właśnie o to chodzi że ja też bo kto nam pomoże jak nie one które przechodziły przez to co My?? Na nowym wątku jedna czy 2 napisały że nie chcą ich a poszło że wszystkie. Ok jak dla mnie mogą być nawet mamy z 5 dzieciaków jeżeli tylko są nam w stanie pomóc bo mnie to ani grzeje ani ziębi kto się tu udziela. A tam poszłyśmy tylko ze względu na to że tutaj od kłótni o fb nic innego nie ma tylko gadka o tym.

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 10 marca 2014, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    teraz czuję się winna,że założyłam nowy wątek mimo że chciałam dobrze...

    Nati89 lubi tę wiadomość

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • santoocha Autorytet
    Postów: 3414 6146

    Wysłany: 10 marca 2014, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bym chciała żeby znów było jak wcześniej.
    Wcale nie oczekuję pytań o moje samopoczucie jak tylko pojawię się na forum. I nie chodzi o to, żeby roztkliwiać się nad ciężarnymi.
    Nie możemy wrócić tu i kontynuować wątku?

    Anhe, Fidelissa, Ania07 lubią tę wiadomość

  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 10 marca 2014, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinowa i o to chodzi zaglądaj pisz a jak komuś się nie podoba to niech Twoje posty omija :D

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 10 marca 2014, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    santoocha wrote:
    Ja bym chciała żeby znów było jak wcześniej.
    Wcale nie oczekuję pytań o moje samopoczucie jak tylko pojawię się na forum. I nie chodzi o to, żeby roztkliwiać się nad ciężarnymi.
    Nie możemy wrócić tu i kontynuować wątku?
    Ja tam jestem i tu i tu z żadną z Was nie chciałabym stracić kontaktu bo każda swoją osobą coś wnosi.
    Przedszkolanka nie czuj się winna bo jak widzisz tamten wątek też radzi sobie świetnie póki co.

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 marca 2014, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też na coś nie otrzymałam pytania ale chyba to było dla mnie mało ważne

    jak będzie mi zależeć to bede się pytać o to samo milion tryliardów razy aż będziecie na mnie krzyczeć :P

    jak mnie dzisiaj boli głowa aaaa!!!!
    popołudniu wziełam jedna tabletke a teraz jeszcze ibuprom i drzemałam pół godziny, cały czas mi się odbija, głupi dzień!!

  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 10 marca 2014, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anusia mnie dzisiaj cały dzień gardło boli nie do wytrzymania już 2 tabletki wzięłam i nic :/

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • Nati89 Autorytet
    Postów: 1507 955

    Wysłany: 10 marca 2014, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przedszkolanka:) wrote:
    teraz czuję się winna,że założyłam nowy wątek mimo że chciałam dobrze...
    Absolutnie nei musisz czuc sie winna, dobrze, ze założyłas nowy wątek, mam na mysli, ze poszla kłótnia i sie posypało :( A wątek bardzo fajny też dołącze, tylko mam na myśli, że dziewczyny w ciąży sporo pomagaja

    0d1yflw1vo1m1usk.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 marca 2014, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fidelissa wrote:
    Ja w 13 dniu po ovu Testowalam :))

    ale czemu gin stwierdził że dopiero za 2 tyg;/

    a akurat wkręciłam się na wymaz po antybiotyku za 2 tyg jakby się coś wykluło to bym miała wizyte w 5 tygoniu... mówił że zmieni nie femoston na duphaston (jak zajde)

  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 10 marca 2014, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pomagają ale widzisz wystarczy jedna - dwie osoby które napiszą coś głupiego a potem się nie odzywają i poszło lawinowo dziewczyny nie chcą dołączyć a myślą że my ich nie chcemy :(

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • Driada0102 Autorytet
    Postów: 915 853

    Wysłany: 10 marca 2014, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie jedna osoba nie otrzymała odpowiedzi. Ja miałam tak parę razy było mi przykro, ale mi przeszło.
    Myślę, że tu każda każdą rozumie zafasolkowana rozumie tą nie zafasolkowaną bo sama się starała zaś odwrotnie chyba nie rozumieją, że my też chcemy się cieszyć z tego, że nam się udało, ale to jest dopiero początek teraz musi nam się udać utrzymać fasolką bo do 4 mies jesteśmy zagrożone i w każdej chwili możemy ją starcić, brednie są że do 12tyg bo gwaracja większa jest po 4mies.
    Jest dużo tu osób, którę są zafasolkowanę na tym wątku bo jesteśmy zrzytę z innymi dziewczynami bo byliśmy dla siebie tutaj jak rodzina.

    Fidelissa, Ania07 lubią tę wiadomość

    f2wli09kvv5ashuy.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 marca 2014, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiecie co... ja cieżarnych nie wyganiam, z reszta nawet nie mam tekiego prawa ale tak jak było napisane

    syty głodnego nie zrozumie

    ciesze się waszym szcześciem ale jak piszecie o męzu że się teraz o Was dużo bardziej troszczy, przymierza do wózka to mi przykro i strasznie zazdroszcze
    też bym tak chciała

  • Driada0102 Autorytet
    Postów: 915 853

    Wysłany: 10 marca 2014, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnusiaM wrote:
    ja też na coś nie otrzymałam pytania ale chyba to było dla mnie mało ważne

    jak będzie mi zależeć to bede się pytać o to samo milion tryliardów razy aż będziecie na mnie krzyczeć :P

    jak mnie dzisiaj boli głowa aaaa!!!!
    popołudniu wziełam jedna tabletke a teraz jeszcze ibuprom i drzemałam pół godziny, cały czas mi się odbija, głupi dzień!!
    pamiętaj aby nie brać ibuprofenu szkodzi w zagnieżdżaniu

    f2wli09kvv5ashuy.png
  • Nati89 Autorytet
    Postów: 1507 955

    Wysłany: 10 marca 2014, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    potforzasta wrote:
    Pomagają ale widzisz wystarczy jedna - dwie osoby które napiszą coś głupiego a potem się nie odzywają i poszło lawinowo dziewczyny nie chcą dołączyć a myślą że my ich nie chcemy :(
    No dokłądnie tak jest ...

    0d1yflw1vo1m1usk.png
‹‹ 1404 1405 1406 1407 1408 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ