X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Dziewczyny starajace sie o pierwsze malenstwo :)
Odpowiedz

Dziewczyny starajace sie o pierwsze malenstwo :)

Oceń ten wątek:
  • sara_nar Autorytet
    Postów: 1527 2097

    Wysłany: 10 marca 2014, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej.
    Kurdę ja nie wiem co to się dzieje. W wątku dla starających się przecież łączy nas jeden cel : zajść w ciąże i urodzić dziecko. Wiadomo, że z tym tak jak w życiu nie zawsze wszystko nam wychodzi, to tak jak z prawkiem, za pierwszym razem nie zdałam, to za drugim się udało. I nie rozumiem dlaczego raptem zafasolkowane miałyby się nie udzielać, przecież są onie przykładm tego, że się udaje. Poza tym, jak to w życiu bywa nigdy nic nie wiadomo i dwie kreski oraz zajście w ciążę nie oznaczają jeszcze tego, że dziecko się urodzi. Wiem, że każda z nas pragnie dziecka i w jakiś sposób zazdrościmy tym, którym się udało. Ale już wam pisałam jak kuzynka zaszła w ciążę, to beczałam, że ja miałam być pierwsza, a jak okazało się, że poroniła, to beczałam, że taką egoistką byłam i czułam się w pewien sposób winna. Teraz kuzynka znów w ciąży nie robią ochów i achów z tego powodu, ale też nie bęczę, bo wiem, że i ja się doczekam nawet cieszę się, że zawsze to będę miła wypasiony wózek po córeczce kuzynki i ubranka dla własnej pociechy.
    Ja pozostaję tutaj, nie widzę potrzeby przenoszenia się na inny wątek, już po kłótni i chyba możey dalej pisać w cywilizowany sposób.

    dżona lubi tę wiadomość

    relgh371g4so40bs.png
    klz9krhmiwshxnlc.png
  • Macierzanka:) Autorytet
    Postów: 2952 4048

    Wysłany: 10 marca 2014, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A CO TU SIĘ DZIEJE?

    "Niepłodność to nie kara, uzdrowienie to nie czary"
    1237397y6kr97ild4.gif
  • Krokodylica Autorytet
    Postów: 11653 9784

    Wysłany: 10 marca 2014, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeeeezuuuu znowu jakieś kłótnie????
    I co że te w ciąży tu są? Ja jak widzę suwaczki to sobie myślę "im się udało to mi się też uda".

    Nie za bardzo poczytałam, bo muszę lecieć, placki na wesele zamówić :)
    Ale jak wrócę to nadrobię.

  • Magdas Autorytet
    Postów: 1624 1678

    Wysłany: 10 marca 2014, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurczę pogubiłam się na którym wątku pisać :/
    Macierzanko czytałaś moją relację z usg :P bo ostatnio byłaś ciekawa <3

    W życiu nie chodzi o czekanie aż burza minie. Chodzi o to,by nauczyć sie tańczyć w deszczu.
  • Driada0102 Autorytet
    Postów: 915 853

    Wysłany: 10 marca 2014, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Macierzanka:) wrote:
    A CO TU SIĘ DZIEJE?
    musisz poczytać bo nie chcę źle przekazać.
    Krokodylica a jakie placuszki zamawiasz?

    Macierzanka:) lubi tę wiadomość

    f2wli09kvv5ashuy.png
  • Driada0102 Autorytet
    Postów: 915 853

    Wysłany: 10 marca 2014, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdas wrote:
    Kurczę pogubiłam się na którym wątku pisać :/
    Macierzanko czytałaś moją relację z usg :P bo ostatnio byłaś ciekawa <3
    Ja się cieszę, że Ci się udało trafić na normalnego lekarza.
    Nie pomyliłam chyba wątku. Pisałaś, że lekarz ci pow, ze dobrze że zmienilas lekarza bo tamta hormonami by cie karmila?:P

    f2wli09kvv5ashuy.png
  • Magdas Autorytet
    Postów: 1624 1678

    Wysłany: 10 marca 2014, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Driada0102 wrote:
    Ja się cieszę, że Ci się udało trafić na normalnego lekarza.
    Nie pomyliłam chyba wątku. Pisałaś, że lekarz ci pow, ze dobrze że zmienilas lekarza bo tamta hormonami by cie karmila?:P
    tak dobrze pamiętasz:) on odrazu bierze się za obserwację cyklu powiedział,że zobaczymy jak się zachowują pęcherzyki a w razie co im dopomożemy

    W życiu nie chodzi o czekanie aż burza minie. Chodzi o to,by nauczyć sie tańczyć w deszczu.
  • Macierzanka:) Autorytet
    Postów: 2952 4048

    Wysłany: 10 marca 2014, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdas wrote:
    Kurczę pogubiłam się na którym wątku pisać :/
    Macierzanko czytałaś moją relację z usg :P bo ostatnio byłaś ciekawa <3
    Kochana w trakcie jestem... zaraz do tego pewnie dojdę :D
    Ale aż sie boje czytać, bo jak coś pominę to będą jaja :D

    Little Frog, Magdas, Bursztynka, Ania07 lubią tę wiadomość

    "Niepłodność to nie kara, uzdrowienie to nie czary"
    1237397y6kr97ild4.gif
  • Magdas Autorytet
    Postów: 1624 1678

    Wysłany: 10 marca 2014, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ddobra ja spadam do męża na <3 bo dziś mamy jeszcze pozwolenie a potem do soboty zakaz :D
    miłego wieczoru:)

    Little Frog, santoocha, Macierzanka:), dżona, Ania07 lubią tę wiadomość

    W życiu nie chodzi o czekanie aż burza minie. Chodzi o to,by nauczyć sie tańczyć w deszczu.
  • Driada0102 Autorytet
    Postów: 915 853

    Wysłany: 10 marca 2014, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdas wrote:
    tak dobrze pamiętasz:) on odrazu bierze się za obserwację cyklu powiedział,że zobaczymy jak się zachowują pęcherzyki a w razie co im dopomożemy
    super ;)
    dobry lekarz to podstawa. Moj to na pierwszej wizycie pow że jestem zdrowa, na drugiej że mam endometrioze, a na trzeciej że nie mam i jestem zdrowa hehe zgupialam wtedy bo co dwa tyg wizyte mialam. Ale bralam co mi przepisal i się udalo. Tobie też się uda ten lekarz Ci pomoże ;*

    f2wli09kvv5ashuy.png
  • Driada0102 Autorytet
    Postów: 915 853

    Wysłany: 10 marca 2014, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdas wrote:
    ddobra ja spadam do męża na <3 bo dziś mamy jeszcze pozwolenie a potem do soboty zakaz :D
    miłego wieczoru:)
    udanego wieczorku ;)

    Magdas lubi tę wiadomość

    f2wli09kvv5ashuy.png
  • Magdas Autorytet
    Postów: 1624 1678

    Wysłany: 10 marca 2014, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Driada0102 wrote:
    super ;)
    dobry lekarz to podstawa. Moj to na pierwszej wizycie pow że jestem zdrowa, na drugiej że mam endometrioze, a na trzeciej że nie mam i jestem zdrowa hehe zgupialam wtedy bo co dwa tyg wizyte mialam. Ale bralam co mi przepisal i się udalo. Tobie też się uda ten lekarz Ci pomoże ;*
    oby:) powiedział,że mam endometrium super w sumie nie wiem jakie powinno być mam w 6dc 7mm i się śmiał,że ten cykl będzie nasz i na święta dziecko będzie:D

    paaulla84, Driada0102, Little Frog lubią tę wiadomość

    W życiu nie chodzi o czekanie aż burza minie. Chodzi o to,by nauczyć sie tańczyć w deszczu.
  • sara_nar Autorytet
    Postów: 1527 2097

    Wysłany: 10 marca 2014, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chaotycznie chyba napisałam, ale mam nadzieję, że zrozumiale. Acha i jeszcze jedno, mnie nie tyle co wkurzało, ale przy tylu postach nie lubiłam pytania zadawanego przez każdą z osobna dziewczynę do jednej o to jak się czuje. Nie żeby, to mnie nie obchodziło, ale raz ktoś zapytał, odpowiedź była i tyle. A tu sto tysiecy razy to samo. Poza tym, ja tam piszę co mi leży na sercu i nawet jak nie pytacie, to napiszę, że mam migrenę np. ;) A i co zauważyłam, takie nagłe zainteresowanie osobą dziewczyny, która zafasolkowała.... aż przesadne.
    Podejżewam, że gdyby okazało się, że Daszka zaszła w ciążę, to jej osoba zyskałaby zainteresowanie i nie czułaby się już olana.

    potforzasta, Macierzanka:), dżona, Misty87, Ania07 lubią tę wiadomość

    relgh371g4so40bs.png
    klz9krhmiwshxnlc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 marca 2014, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi się wydaje że jak mój gin widzi mnie na poczekalni co 2 tyg to sobie myśli "ja pierdole znowu ona" :P

    santoocha, Little Frog, dżona, Ania07 lubią tę wiadomość

  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 10 marca 2014, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sara myślę że dobrze to ujęłaś zapytać można ale po co sto tysięcy razy w jeden dzień??

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • Nati89 Autorytet
    Postów: 1507 955

    Wysłany: 10 marca 2014, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnusiaM wrote:
    mi się wydaje że jak mój gin widzi mnie na poczekalni co 2 tyg to sobie myśli "ja pierdole znowu ona" :P
    hahaha :D

    AnusiaM lubi tę wiadomość

    0d1yflw1vo1m1usk.png
  • Driada0102 Autorytet
    Postów: 915 853

    Wysłany: 10 marca 2014, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sara_nar wrote:
    Chaotycznie chyba napisałam, ale mam nadzieję, że zrozumiale. Acha i jeszcze jedno, mnie nie tyle co wkurzało, ale przy tylu postach nie lubiłam pytania zadawanego przez każdą z osobna dziewczynę do jednej o to jak się czuje. Nie żeby, to mnie nie obchodziło, ale raz ktoś zapytał, odpowiedź była i tyle. A tu sto tysiecy razy to samo. Poza tym, ja tam piszę co mi leży na sercu i nawet jak nie pytacie, to napiszę, że mam migrenę np. ;) A i co zauważyłam, takie nagłe zainteresowanie osobą dziewczyny, która zafasolkowała.... aż przesadne.
    Podejżewam, że gdyby okazało się, że Daszka zaszła w ciążę, to jej osoba zyskałaby zainteresowanie i nie czułaby się już olana.
    Ja jestem w ciazy i nie raz czulam sie olana, dlatego wiecej czytam niz pisze

    f2wli09kvv5ashuy.png
  • Driada0102 Autorytet
    Postów: 915 853

    Wysłany: 10 marca 2014, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnusiaM wrote:
    mi się wydaje że jak mój gin widzi mnie na poczekalni co 2 tyg to sobie myśli "ja pierdole znowu ona" :P
    hehe tez mi czasami to przez mysli przeszlo,ale jak szlam do szefa ;p

    f2wli09kvv5ashuy.png
  • santoocha Autorytet
    Postów: 3414 6146

    Wysłany: 10 marca 2014, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, mi się na serio odechciało tu być :(

    To oczywiste, że czuje się zazdrość. Też tak miałam!
    Ale jeśli sąsiad kupi sobie auto, o którym Wy marzycie, karzecie mu wyprowadzić się z bloku, bo jest Wam przykro?

    Myślałam że jesteśmy tu naprawdę zżytymi koleżankami.
    Mówimy tu o tak intymnych sprawach, że jesteście mi bliższe niż niejedna koleżanka w moim życiu.

    I naprawdę my też możemy pomóc.

    Jeśli komuś to pomoże- była dyskusja o TSH.
    W styczniu miałam 0,77 i się nie udało. Dzisiejszy poziom 2,16 i jakoś się udało. Więc nie martwiłabym się aż tak o TSH.

    Misty87, Ania07 lubią tę wiadomość

  • santoocha Autorytet
    Postów: 3414 6146

    Wysłany: 10 marca 2014, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kończąc już temat: jak ktoś jest naprawdę zainteresowany samopoczuciem ciężarnej- są wiadomości prywatne. Można napisać, zapytać.
    A takie sztuczne: kochana mamusiu jak się czujesz zadane przez kilka dziewczyn jednej "bo wypada" jest bez sensu.

    AnusiaM, sara_nar, dżona, Misty87, Ania07 lubią tę wiadomość

‹‹ 1406 1407 1408 1409 1410 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ