X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Dziewczyny starajace sie o pierwsze malenstwo :)
Odpowiedz

Dziewczyny starajace sie o pierwsze malenstwo :)

Oceń ten wątek:
  • Magdas Autorytet
    Postów: 1624 1678

    Wysłany: 12 marca 2014, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nati89 wrote:
    Najgorsze pierwsze miesiące, ale później to już z górki, dziadkowie potrzebni od zaraz hehe, fajnei takie 2 szkraby małe :D
    Najgorzej zorganizować wyprawę, ubrac dzieci w tym samym czasie zeby sie nie spocily, zniesc je na dol u mnie nie ma windy meiszkam na 3 pietrze, zapakowac je do auta, no ale dałoby się rady :)
    chcieć to móc :D ja mieszkam na drugim pitrze też bez windy to byłaby masakra :D

    W życiu nie chodzi o czekanie aż burza minie. Chodzi o to,by nauczyć sie tańczyć w deszczu.
  • Magdas Autorytet
    Postów: 1624 1678

    Wysłany: 12 marca 2014, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misty87 wrote:
    KotkaPsotka, masz calkowita racje :) to tez uslyszalam od doktora.
    Oby byly dwukosmowkowe, bo jeden drugiemu nie bedzie pasozytkiem :)

    Oj!szok...
    Wszyscy mi tak bardzo zyczyli dziecka :) to widac,ze z serca :D
    A wiecie, ze wczoraj slyszelismy juz oba serduszka?

    Kochaniutkie zycze Wam pieknego dnia i rownie wspanialych nowin! Trzymam za Was baaaardzo mocno kciuki i przesylam blizniacze wiruski :D <3 <3 <3 <3 <3 <3
    ja łapię wiruski ale na jedno dziecko :D ale takie podwójne wiruski może są mocniejsze :D

    W życiu nie chodzi o czekanie aż burza minie. Chodzi o to,by nauczyć sie tańczyć w deszczu.
  • Nati89 Autorytet
    Postów: 1507 955

    Wysłany: 12 marca 2014, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdas wrote:
    chcieć to móc :D ja mieszkam na drugim pitrze też bez windy to byłaby masakra :D
    Noo ja i tak stwierdziłam, ze jeżeli już będę w ciązy to wózka do domu nie będę zabierać, tylko w aucie zostawiać:D

    0d1yflw1vo1m1usk.png
  • Nati89 Autorytet
    Postów: 1507 955

    Wysłany: 12 marca 2014, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie co mi sie dzisiaj śniło .. śmierć dziecka mojej koleżanki, upuściła go na ziemie i zmarł, potem zamienił sie tak jakby w lalke, ja jej mówiłam, że musimy pwoiedzieć to na policji, zgłosić, ale ona nie chciała i schowała go do bagażnika w aucie albo do tapczana, potem przyszedł jasnowidz wypytywal ja ona byla twarda, a mi z góry powiedział, ze cos jest zwiazane ze mna i autem, po prostu masakra :( Taki jakiś niespójny, teraz czytam znaczenie snów i pisze, ze moze to zwiastować jakąs chorobę

    0d1yflw1vo1m1usk.png
  • Magdas Autorytet
    Postów: 1624 1678

    Wysłany: 12 marca 2014, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nati89 wrote:
    Noo ja i tak stwierdziłam, ze jeżeli już będę w ciązy to wózka do domu nie będę zabierać, tylko w aucie zostawiać:D
    u nas jest wózkownia ;) widziałam,że sąsiedzi tam rowery i wózki trzymają także luzik :D

    a co do snów to jakaś masakra ostatnio mi się śniły wszystkie zmarłe osoby z najbliższej rodziny,że z nimi autem jechałam a dzisiaj,że kot skoczył na barierkę na balkonie i spadł na dół i jak poleciałam z nim do wterynarza to powiedział,że trzeba go uśpić bo narządy wewnętrzne ma potrzaskane....

    W życiu nie chodzi o czekanie aż burza minie. Chodzi o to,by nauczyć sie tańczyć w deszczu.
  • Magdas Autorytet
    Postów: 1624 1678

    Wysłany: 12 marca 2014, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja spadam mam dzisiaj misję : mycie okien nie nawidzę tego ale jeszcze trochę to nic nie będe widzieć przez nie:P

    miłego dnia :*

    W życiu nie chodzi o czekanie aż burza minie. Chodzi o to,by nauczyć sie tańczyć w deszczu.
  • KotkaPsotka Autorytet
    Postów: 941 465

    Wysłany: 12 marca 2014, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nati89 wrote:
    Wiecie co mi sie dzisiaj śniło .. śmierć dziecka mojej koleżanki, upuściła go na ziemie i zmarł, potem zamienił sie tak jakby w lalke, ja jej mówiłam, że musimy pwoiedzieć to na policji, zgłosić, ale ona nie chciała i schowała go do bagażnika w aucie albo do tapczana, potem przyszedł jasnowidz wypytywal ja ona byla twarda, a mi z góry powiedział, ze cos jest zwiazane ze mna i autem, po prostu masakra :( Taki jakiś niespójny, teraz czytam znaczenie snów i pisze, ze moze to zwiastować jakąs chorobę


    Ja ci powiem co to zwiastuje. Ze sie za duzo o Katarzynie W. naczytalas ;)

    9fca6f50a2283c6d700e791421c68616.png
  • Nati89 Autorytet
    Postów: 1507 955

    Wysłany: 12 marca 2014, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdas wrote:
    u nas jest wózkownia ;) widziałam,że sąsiedzi tam rowery i wózki trzymają także luzik :D

    a co do snów to jakaś masakra ostatnio mi się śniły wszystkie zmarłe osoby z najbliższej rodziny,że z nimi autem jechałam a dzisiaj,że kot skoczył na barierkę na balkonie i spadł na dół i jak poleciałam z nim do wterynarza to powiedział,że trzeba go uśpić bo narządy wewnętrzne ma potrzaskane....

    No u mnie niestety nie ma wózkowni, ale auto mam na parkingu strzezonym, wiec nie ma zle :D musze kupic wozek prostu w obsludze :D

    Co do snów to mi się teraz coś co noc śni od jakiś kilku miesięcy .. ja nie wiem czy moja psychika już jest taka wykończona rozmyśleniami w ciągu dnia, ze daje sobie upust w nocy .. Eh szkoda gadać

    0d1yflw1vo1m1usk.png
  • Nati89 Autorytet
    Postów: 1507 955

    Wysłany: 12 marca 2014, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KotkaPsotka wrote:
    Ja ci powiem co to zwiastuje. Ze sie za duzo o Katarzynie W. naczytalas ;)

    hehehe no tak, nawet o tym nie pomyślałam :D akurat bardzo zblizony sen do rzeczywistosci. Masakra co w tej mojej głowie kiełkuje

    0d1yflw1vo1m1usk.png
  • Melula Autorytet
    Postów: 2598 2847

    Wysłany: 12 marca 2014, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misty - podwójne gratulacje! Ależ ci się trafił podwójny numerek. Strzał z dwururki :) he he he
    Piękny początek i wielka nadzieja dla nas...
    U mnie chyba zaczyna się owulacja - jeśli w ogóle ją będę miała, bo jak Pan doktorek nie widział jajników to o pęcherzyku nie wspomnę. Dziwne to było. Kazał robić testy owulacyjne i jak zobaczę dwie kreseczki różowe to mam przyjść na monitoring. Ja zobaczyłam je tego samego dnia, ale czekam na dwie równie różowe i wtedy pójdę. Najwyżej będzie po... Czekam, aż inny lekarz będzie miał dyżur na usg...
    Poza tym piękny poranek mnie dziś przywitał... W każdym pokoju słoneczko :) Ach, wiosna, wiosna, wiosna ach to ty!
    Dziś postanowiłam zrobić porządek w szafie - zobaczę jak słaba jest moja silna wola.
    Od dziś też wzięłam się za lekką dietę - doktorek, jak nie mógł znaleźć moich jajników to zapytał o wagę. Jak mu powiedziałam to tylko kiwnął głową i zero komentarza...
    Ależ się rozpisałam!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 marca 2014, 09:22

    Misty87, Macierzanka:), Fidelissa lubią tę wiadomość

    dqprio4pygfv875f.png zrz6anlieenmishw.png
  • Rudasek Autorytet
    Postów: 5605 4556

    Wysłany: 12 marca 2014, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć wszystkim Babeczkom :)
    co u Was?
    jak wczorajszy wieczór i nocka?
    wyspane, zadowolone?
    słoneczko swieci i chce sie zyc :)
    pozdrówki z Tarnowa:)

    Misty gratuluje Kochana..rośnijcie zdrowo :)
    ale masz szczęscie!!! :) Nam też sie marza bliźniaki, u nas jest opcja bo mamy w rodzinie ale póki co to cieżko jedno począć :)
    jeszcze raz gratuuje!!! :*:*:*

    Misty87 lubi tę wiadomość

    " Potrafimy kochać i marzyć, dlatego wszyscy jesteśmy zwyciężcami "
    relg3e5e4usdxs8f.png
    f2w3ugpjxbbrbi8m.png
  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 12 marca 2014, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej :) dziś wielki dzień badanie nasienia męża .

    Fidelissa lubi tę wiadomość

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • Nati89 Autorytet
    Postów: 1507 955

    Wysłany: 12 marca 2014, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    XxMoniaXx wrote:
    hej :) dziś wielki dzień badanie nasienia męża .
    Daj znać co i jak :)

    0d1yflw1vo1m1usk.png
  • Rudasek Autorytet
    Postów: 5605 4556

    Wysłany: 12 marca 2014, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patrzcie co dzis na wp :)

    http://dzieci.pl/gid,16462568,img,16462606,kat,1033549,title,Jak-najszybciej-zajsc-w-ciaze,galeria.html?smgputicaid=6125ad

    " Potrafimy kochać i marzyć, dlatego wszyscy jesteśmy zwyciężcami "
    relg3e5e4usdxs8f.png
    f2w3ugpjxbbrbi8m.png
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 12 marca 2014, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia czekamy na relację, oby wszystko dobrze było ! <3

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • Malinowa Panienka Autorytet
    Postów: 2255 1502

    Wysłany: 12 marca 2014, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia daj znać jak było i czy wsio ok ;)

    [*] Jagoda 18.03.2014
    [*] Antosia 13.01.2019

    Mutacja V Leiden hetero (acard 150mg.,heparyna 0,6ml.)
    MTHFR 1298A>C hetero
    Niedoczynność tarczycy Euthyrox N 150
  • KotkaPsotka Autorytet
    Postów: 941 465

    Wysłany: 12 marca 2014, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MalinowaPanienka i przedszkolanka- mylicie mi sie bo macie podobne awatary :P

    przedszkolanka:) lubi tę wiadomość

    9fca6f50a2283c6d700e791421c68616.png
  • Malinowa Panienka Autorytet
    Postów: 2255 1502

    Wysłany: 12 marca 2014, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KotkaPsotka wrote:
    MalinowaPanienka i przedszkolanka- mylicie mi sie bo macie podobne awatary :P
    eeee różne są :D tak mają wyglądać nasze przyszłe dzieci :D zobaczymy, porównamy jak się urodzą :D

    przedszkolanka:) lubi tę wiadomość

    [*] Jagoda 18.03.2014
    [*] Antosia 13.01.2019

    Mutacja V Leiden hetero (acard 150mg.,heparyna 0,6ml.)
    MTHFR 1298A>C hetero
    Niedoczynność tarczycy Euthyrox N 150
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 12 marca 2014, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudasek wrote:
    Cześć wszystkim Babeczkom :)
    co u Was?
    jak wczorajszy wieczór i nocka?
    wyspane, zadowolone?
    słoneczko swieci i chce sie zyc :)
    pozdrówki z Tarnowa:)

    Misty gratuluje Kochana..rośnijcie zdrowo :)
    ale masz szczęscie!!! :) Nam też sie marza bliźniaki, u nas jest opcja bo mamy w rodzinie ale póki co to cieżko jedno począć :)
    jeszcze raz gratuuje!!! :*:*:*
    A to byłaś / jesteś bliziutko :D
    Ja miałam dzisiaj świetny dzień :D

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • Rudasek Autorytet
    Postów: 5605 4556

    Wysłany: 12 marca 2014, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    bliziutko...a ile ??:D

    potforzasta wrote:
    A to byłaś / jesteś bliziutko :D
    Ja miałam dzisiaj świetny dzień :D

    " Potrafimy kochać i marzyć, dlatego wszyscy jesteśmy zwyciężcami "
    relg3e5e4usdxs8f.png
    f2w3ugpjxbbrbi8m.png
‹‹ 1432 1433 1434 1435 1436 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ