X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Dziewczyny starajace sie o pierwsze malenstwo :)
Odpowiedz

Dziewczyny starajace sie o pierwsze malenstwo :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 listopada 2013, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja lece kochane sie kapac bo jutro do pracy .
    Kolorowych snow buzka :* <3

    Fasia, Strażaczka90 lubią tę wiadomość

  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 28 listopada 2013, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja się też dołączę. My z mężem staramy się już 11 miesięcy. Na początku cykle bezowulacyjne, potem leki: estrofem, CLO i duphaston ewentualnie luteina. Jutro spodziewana @, tak więc mam dużo pozytywnej energii na grudzień.

    Fasia, Strażaczka90 lubią tę wiadomość

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 listopada 2013, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tez sie dopisuje, bo staram sie o pierwsze malenstwo juz 31 cykl...

    Strażaczka90 lubi tę wiadomość

  • Fasia Autorytet
    Postów: 7870 11063

    Wysłany: 28 listopada 2013, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milcia a długo szukałaś odpowiedniego lekarza ? Zaczął diagnoze jakimiś badaniami ? Czy od razu przepisał leki ? Bo mam strasznie długie cykle, obecny ma już 69 dni a @ wciąż nie widać no i mój gin jakoś mało skory do tego aby przepisać mi jakieś leki czy cuś :( czas leci i ciągle nic :(

    Strażaczka90 lubi tę wiadomość

    7.04.2015r. - 39+1 tc. 3400g i 51cm szczęścia! <3
    9f7j9vvj6vasnid9.png

    Aniołek - 26.06.2013r
  • le'nutka Ekspertka
    Postów: 183 326

    Wysłany: 28 listopada 2013, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to ja też się zapiszę, staramy się już 11 miesięcy, niestety wiosną poroniłam, teraz zaczynamy 5 cykl i mam nadzieję że ostatni bo sfiksuję.. heh

    Strażaczka90, Manieczka86 lubią tę wiadomość

    relg2n0a1g998ci6.png
  • Martuśka Autorytet
    Postów: 928 590

    Wysłany: 28 listopada 2013, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dopisuję się i ja. staramy sie tak porządnie od stycznia

    Strażaczka90 lubi tę wiadomość


    0d229c8bca0a7a37441a14a4db12ea32.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Strażaczka90 Autorytet
    Postów: 1830 2365

    Wysłany: 28 listopada 2013, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam na imię Nicola.Staramy sie o pierwsze dziecko 3cykl:)

    Ewelina23 lubi tę wiadomość

  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 28 listopada 2013, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja historia jest następująca: w sierpniu zeszłego roku odstawiłam tabletki anty. Pierwszy okres we wrześniu, następny w listopadzie, styczniu i marcu. Od początku roku zaczęliśmy się starać o dziecko. Z racji, że efektów nie było, ale przede wszystkim dlatego że okres się nie pojawiał, poszłam do gin, u której byłam kilka razy. To było w maju. Zrobiła usg i powiedziała, że w tym cyklu owulacji nie będzie i że musimy coś poradzić na ten brak okresu. Propo braku ciąży powiedziała, że tragedii nie ma, że jeszcze czas i że mam zrobić badania na hormony. Dostałam duphaston na wywołanie okresu. Zrobiłam wszystkie badania, mąż też. Powiedziała na to, że za wysoka jest tarczyca i to może blokować owulację. Dała od razu skierowanie na operację - bodajże resekcję jajników o ile dobrze pamiętam nazwę. Trochę się wystraszyłam i postanowiłam skonsultować się jeszcze z innym lekarzem i tak naprawdę wróciłam do poprzedniej lekarki (zrezygnowałam z niej, bo droga była). I jak ona zobaczyła, jakie leczenie mi zaproponowano, to tylko stwierdziła, że to jest wszystko od "dupy strony" i że operacją to jest ostateczność, bo jest to ingerencja w organizm i nie zawsze jest potem ok, a jest jeszcze wiele innych możliwości. Powiedziała, że najpierw trzeba krok po kroku dojść do tego co blokuje owulację. I miała rację, bo kolejne badania wykazały, że za wysoka jest tarczyca, a to powoduje znowu wykryta choroba ,hashimoto. Od końca czerwca jestem na monitoringu cyklu. We wrześniu zapisała mi tabletki anty na dwa miesiące brane bez przerwy w celu zblokowania organizmu i wywołaniu potem hiperstymulacji i naturalnego odblokowania organizmu. Obecnie kończę pierwszy cykl po tej kuracji, jutro będzie @ czuje to. Trzy testy negatywne. Ale ogólnie jestem zadowolona z mojego lekarza, mimo że to niestety nie mało kosztuje, ale czego nie robi się dla oczekiwanego cudu.

    Ewelina23, Fasia lubią tę wiadomość

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • Nazja Ekspertka
    Postów: 222 252

    Wysłany: 28 listopada 2013, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja również oczekuję na pierwsze dziecko. Staramy się 15miesięcy, 2 cykl na ovu

    Ewelina23 lubi tę wiadomość

    f2wlwn15q3fd6na8.png
  • Lucy Autorytet
    Postów: 1514 455

    Wysłany: 28 listopada 2013, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. to i ja dołączam :) własnie zakończyłam 5cs. Wcinam clostibegyt, duphaston a od dziś doszedł Bromergon.
    Póki co, co miesiąc widzę 1 kreskę..

    zem3j44jocammsgx.png
    zrz6x1hp5wag352p.png
  • ewcia2337196 Autorytet
    Postów: 551 308

    Wysłany: 28 listopada 2013, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też dołączam

    Fasia lubi tę wiadomość

    w4sq3e3kl1ka7h8d.png
    ewcia
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 listopada 2013, 07:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam nowe dziewczynku :D Ciesze sie ze jest nas coraz wiecej :)
    Lece do pracy kochane milego dnia :* <3

    Malwina89, Fasia lubią tę wiadomość

  • stardust87 Autorytet
    Postów: 4116 4035

    Wysłany: 29 listopada 2013, 07:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też mogę? Potrzebuję wsparcia. Szczególnie dziś.. :| Przyjmiecie mnie? Obiecuję, że poza dzisiejszym dniem nie będę dołować :P

    Ewelina23, Fasia lubią tę wiadomość

    Moje maleństwo [*] 30.07.13 (5tc) |
    Drugie maleństwo [*]7.10.2015 (7tc)
    f2wljw4zsezkkurs.pngmhsv9vvjv50e03h0.png
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 29 listopada 2013, 08:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam nadzieję, że dla mnie też znajdzie się miejsce:) O pierwszego dzidziusia staram się już 2 lata, tak na maksa jakieś 15 m-cy:( Cholerna wróżka mi wywróżyła, że będę mieć z tym problemy:((( Ale powiedziała, że będę mieć dzieci, więc będę się starać do momentu aż mój chłop nie padnie:> (ewentualnie jak padnie to sobie jakoś poradzę;>)

    Ewelina23, Fasia, Sudela lubią tę wiadomość

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 listopada 2013, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewnie kochana jestesmy tu po to zeby sie wspierac :-)

    Fasia lubi tę wiadomość

  • Niebieska Autorytet
    Postów: 748 1351

    Wysłany: 29 listopada 2013, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny ! Mogę się przyłączyć ?
    Staram się od 5- ciu cykli. Dzisiaj ma przyjść @ i czuję, że czeka mnie następny cykl starań. 6 razy zdawałam na prawo jazdy, więc może i tu za 6- tym razem się uda ! :D Jestem z bliźniąt, więc fajnie by było gdybym również urodziła małe bliźniątka :D

    ckaiflw1up047qr9.png
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 29 listopada 2013, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki Niebieska, też bym chciała bliźnięta, całe życie mi się marzą:)

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • Lucy Autorytet
    Postów: 1514 455

    Wysłany: 29 listopada 2013, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stardust87 wrote:
    Też mogę? Potrzebuję wsparcia. Szczególnie dziś.. :| Przyjmiecie mnie? Obiecuję, że poza dzisiejszym dniem nie będę dołować :P
    Hej :) Jasne, wypłakuj się ile trzeba.

    Ja po pierwszym bromku, ciężka noc była :(

    zem3j44jocammsgx.png
    zrz6x1hp5wag352p.png
  • kasienka236 Przyjaciółka
    Postów: 116 33

    Wysłany: 29 listopada 2013, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczyny też jestem starającą się już od roku...i ciągle nic jakie to cholernie trudne !!! wytrwałości

    kasienka236
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 listopada 2013, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny jestem 12 dni po owulce i juz bym chciala testa robic!!ale sie boje.. dzis malpa powinna przyjsc..jakos jej narazie nie czuje wiec jest nadzieja :-) trzymajcie kciuki :-)
    ja za Nas wszyskie trzymam i to mocno bo wkoncu musimy sie doczekac tego pierwszego upragnionego skarbu..

1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ