X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Dziewczyny starajace sie o pierwsze malenstwo :)
Odpowiedz

Dziewczyny starajace sie o pierwsze malenstwo :)

Oceń ten wątek:
  • agm Autorytet
    Postów: 739 673

    Wysłany: 10 grudnia 2013, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy Ewelina działa też zgodnie z fazami księżyca? :-) ja się starałam a co z tego wyjdzie to się niedługo okaże :-)

    Ewelina23 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 grudnia 2013, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Little Frog wrote:
    No, to ja chyba sobie magnesik odpuszczę, bo kawy nie piję, a stresów większych też raczej nie mam. W sumie po mnie przeważnie wszystko spływa jak po kaczce. Oczywiście, dostaję ataków szału, ale w momencie przechodzą :)
    oj chciaqla bym zeby po mnie tak splywalo jak po kaczce ale ja to nerwus jestem :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 grudnia 2013, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agm wrote:
    Czy Ewelina działa też zgodnie z fazami księżyca? :-) ja się starałam a co z tego wyjdzie to się niedługo okaże :-)
    Czesc :)
    Moja faza ksiezyca byla 29 listopada a owulka byla 5 grudnia :/ wiec mi sie nie pokrylo chociaz powinno bo cykle mialam 36 dniowe :) a tu cos sie przesunelo ale serduszkowalisny przed tymi dniami zobaczymy co z tego wyjdzie

  • Macierzanka:) Autorytet
    Postów: 2952 4048

    Wysłany: 10 grudnia 2013, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No widzicie a ja jestem kawopijcą :D i nerwusem też. Jeszcze jak się nie starałam łykałam sobie magnezik z witaminką B6.
    Zapotrzebowanie na magnez wzrasta jak się w ciąży już jest. Natomiast B6 ponoć dobrze wpływa na owulkę. Ale o tym będziemy rozmawiać jak się już spotkamy w wątku ciążowym :D

    Saramago, Little Frog, Ewelina23 lubią tę wiadomość

    "Niepłodność to nie kara, uzdrowienie to nie czary"
    1237397y6kr97ild4.gif
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 grudnia 2013, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Macierzanka:) wrote:
    No widzicie a ja jestem kawopijcą :D i nerwusem też. Jeszcze jak się nie starałam łykałam sobie magnezik z witaminką B6.
    Zapotrzebowanie na magnez wzrasta jak się w ciąży już jest. Natomiast B6 ponoć dobrze wpływa na owulkę. Ale o tym będziemy rozmawiać jak się już spotkamy w wątku ciążowym :D
    ja pilam 3 dziennie ale od pewnego momentu tylko jedna i staram sie wiecej nie pic chyba ze jest ponury dzien i zasypiam to sie napije ale zadko :)

  • Little Frog Autorytet
    Postów: 3666 5260

    Wysłany: 10 grudnia 2013, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja mama to chyba po 4 dziennie pije...jak przyjeżdżamy, to się zawsze cieszy, że chociaż się z moim mężem kawy napije, bo tak to nie ma z kim. Chociaż bratowa skończyła chyba karmić, to może będzie jej dotrzymywała teraz towarzystwa :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 grudnia 2013, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Little Frog wrote:
    Moja mama to chyba po 4 dziennie pije...jak przyjeżdżamy, to się zawsze cieszy, że chociaż się z moim mężem kawy napije, bo tak to nie ma z kim. Chociaż bratowa skończyła chyba karmić, to może będzie jej dotrzymywała teraz towarzystwa :)
    oj moja mama tez pije duzo kawy tata tez pil ale z dnia na dzien przestal :) ja jak kawy jednej dziennie nie wypije to glowa zaraz mnie boli

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 grudnia 2013, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też jeszcze się nie starałam i na razie jestem przed ovu, będę testować 2.01 :) Ale w sumie to nie zaszkodzi też zatestować jeszcze w grudniu, bo oczywiście widzę u siebie objawy ciążowe :P W sumie to wszystko możliwe bo z mężem się nie zabezpieczaliśmy, dlatego dzisiaj skoczę po teścik i dopisuję się :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 grudnia 2013, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Little Frog - 13.12.2013
    Czarna94 - 13.12.2013
    _cleo_ (15.12.2013)
    Macierzanka:)- 16.12.2013
    aaaaga -
    Ewelina23 -(19.12.2013)
    Saramago - (23.12.2013)
    Olka30 - (25.12.2013 )
    Anka10222 -
    misiaa -

  • Little Frog Autorytet
    Postów: 3666 5260

    Wysłany: 10 grudnia 2013, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarna94 wrote:
    Ja też jeszcze się nie starałam i na razie jestem przed ovu, będę testować 2.01 :) Ale w sumie to nie zaszkodzi też zatestować jeszcze w grudniu, bo oczywiście widzę u siebie objawy ciążowe :P W sumie to wszystko możliwe bo z mężem się nie zabezpieczaliśmy, dlatego dzisiaj skoczę po teścik i dopisuję się :)
    No proszę...to mam towarzyszkę, która też się nie starała i też ma objawy ciążowe :D I do tego testuje wtedy, co ja! :)

    Ewelina23, Czarna94 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 grudnia 2013, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarna94 wrote:
    Ja też jeszcze się nie starałam i na razie jestem przed ovu, będę testować 2.01 :) Ale w sumie to nie zaszkodzi też zatestować jeszcze w grudniu, bo oczywiście widzę u siebie objawy ciążowe :P W sumie to wszystko możliwe bo z mężem się nie zabezpieczaliśmy, dlatego dzisiaj skoczę po teścik i dopisuję się :)
    no to trzymam kciuki <3

    Czarna94 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 grudnia 2013, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Little Frog a jakie masz objawy? :D U mnie niby @ jest, ale gdzieś tu czytałam że jedna z dziewczyn przez 3 miesiące @ miała a w ciąży była. W sumie to tak dla formalności będzie, na nic jeszcze nie liczę :D

  • Little Frog Autorytet
    Postów: 3666 5260

    Wysłany: 10 grudnia 2013, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też właśnie widziałam :) Co do moich objawów, to nic specjalnego. Lekkie zawroty głowy, troszeczkę mi niedobrze, ból podbrzusza... Także każdy objaw można wytłumaczyć zbliżającą się @ ;] Poza tymi mdłościami, które pewnie mam od jedzenia słodyczy ;]

  • aaaaga Autorytet
    Postów: 2432 4868

    Wysłany: 10 grudnia 2013, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Little Frog wrote:
    Oj, myślę, że będzie ich więcej :) Dziś mam takie pozytywne nastawienie do świata, że mogę się nim podzielić z każdą z Was :)
    Daj mi troszkę :-)

    f2wlj44jgrn4a0f6.png


    Matko Boska Matemblewska módl się za nami !
    04.02.2014 - 7tc [*]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 grudnia 2013, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w sumie nigdy nie miałam objawów @, a ostatnio przez jakieś 2 tygodnie odczuwałam lekkie mdłości ale to pewnie przez stres :) Jednak ostatnio miałam dziwną sytuację, bo ja ogólnie papierosów nie palę ale zdarzy się do piwka może raz na 2 miesiące. Ostatnio właśnie koleżanka mnie poczęstowała, a potem miałam takie mdłości że głowa mała :D Ale to też pewnie ma jakieś wytłumaczenie :P

  • Little Frog Autorytet
    Postów: 3666 5260

    Wysłany: 10 grudnia 2013, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :D No właśnie. Dlatego te moje objawy to o niczym nie świadczą. Jak dwa lata temu byłam w ciąży pozamacicznej, to objawy miałam ewidentne...przede wszystkim ZGAGA - nigdy wcześniej nie miałam! Pytałam wtedy jeszcze narzeczonego czy to faktycznie może być zgaga... Ból podbrzusza też miałam, i ogromną ochotę na hamburgera - serio, to było niewyobrażalne! Jak go w końcu jadłam, to smak miał najlepszy na świecie. Niezapomniane uczucie... Aha no i moje piersi - tak bolały, że nie wiedziałam co z nimi zrobić. Jakikolwiek dotyk był niewskazany ;]

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 grudnia 2013, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zapewne nie ma na co liczyć ale zatestować nie zaszkodzi :D Dobra koniec tego dobrego muszę wziąć się do roboty bo czeka na mnie sprzątanie a wczoraj calutki dzień tu przesiedziałam :D Powoli się od Was uzależniam kochane <3 Odwiedzę Was później i liczę na jakieś radosne wieści, żeby było z czego się cieszyć :)

  • aaaaga Autorytet
    Postów: 2432 4868

    Wysłany: 10 grudnia 2013, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pisze z telefonu nie mogę skopiować listy zapiszcie mnie na testowanie na 18 grudnia :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 grudnia 2013, 13:16

    f2wlj44jgrn4a0f6.png


    Matko Boska Matemblewska módl się za nami !
    04.02.2014 - 7tc [*]
  • Little Frog Autorytet
    Postów: 3666 5260

    Wysłany: 10 grudnia 2013, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Little Frog - 13.12.2013
    Czarna94 - 13.12.2013
    _cleo_ (15.12.2013)
    Macierzanka:)- 16.12.2013
    aaaaga - 18.12.2013
    Ewelina23 -(19.12.2013)
    Saramago - (23.12.2013)
    Olka30 - (25.12.2013 )
    Anka10222 -
    misiaa -

    aaaaga lubi tę wiadomość

  • aaaaga Autorytet
    Postów: 2432 4868

    Wysłany: 10 grudnia 2013, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję little frog

    f2wlj44jgrn4a0f6.png


    Matko Boska Matemblewska módl się za nami !
    04.02.2014 - 7tc [*]
‹‹ 41 42 43 44 45 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ