X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Dziewczyny starajace sie o pierwsze malenstwo :)
Odpowiedz

Dziewczyny starajace sie o pierwsze malenstwo :)

Oceń ten wątek:
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 11 grudnia 2013, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    3 minuty i też się zwijam do domku.. W końcu :)

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • Melula Autorytet
    Postów: 2598 2847

    Wysłany: 11 grudnia 2013, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    heja... pochmurny dzień dziś, spać się chce... a u mnie na obiadek smażone ziemniaczki, suróweczka i pierś z kaczuszki dla męża, a dla mnie kotlecik z piersi kurczaczka

    dqprio4pygfv875f.png zrz6anlieenmishw.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 grudnia 2013, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja juz zrobilam gyrosa tylko czekam jak mi piersi wystygna i moge przekladac :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 grudnia 2013, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melula wrote:
    heja... pochmurny dzień dziś, spać się chce... a u mnie na obiadek smażone ziemniaczki, suróweczka i pierś z kaczuszki dla męża, a dla mnie kotlecik z piersi kurczaczka
    No u nas tez cos dzis pochmurno :/
    Ale mi sie nic nie chce masakra

  • Melula Autorytet
    Postów: 2598 2847

    Wysłany: 11 grudnia 2013, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    leniwy dzień nastał... miałam oprzątnąć w salonie, ale mi się nie chce

    dqprio4pygfv875f.png zrz6anlieenmishw.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 grudnia 2013, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melula wrote:
    leniwy dzień nastał... miałam oprzątnąć w salonie, ale mi się nie chce
    ja jutro mam wolne :) to tez cos porobie :) o wlasnie musze zadzwonic o wynniki badam progesteron i estrogen

  • Melula Autorytet
    Postów: 2598 2847

    Wysłany: 11 grudnia 2013, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja niestety nie pracuję i mam już dość "dni wolnych". ciągle coś sprzątam... ale dziś mam lenia!

    dqprio4pygfv875f.png zrz6anlieenmishw.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 grudnia 2013, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    narazie tylko tosteron 1.2 czyli w normie a jutro lub w piatek bedzie progesteron i estrogen :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 grudnia 2013, 15:43

  • Little Frog Autorytet
    Postów: 3666 5260

    Wysłany: 11 grudnia 2013, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melula wrote:
    ja niestety nie pracuję i mam już dość "dni wolnych". ciągle coś sprzątam... ale dziś mam lenia!
    Coś o tym wiem. Można zwariować...

  • Quendi Autorytet
    Postów: 785 1376

    Wysłany: 11 grudnia 2013, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Kochane! Dawno nie zaglądałam na nasz wątek. Mam tysiące myśli w głowie... według obliczeń ovu jutro mam dostać @ a jej wcale póki co nie ma. Rzadko mam cykle 32 dniowe, raczej 28....łapie stresa, doła, nerwy...itp. czekanie dobija. Nie mam plamień...nie chce robić sobie zbędnych nadziei. Masakra.
    Właśnie zaraz lece na zajęcia do 20 :( choć już padam po pracy. Miłego popołudnia i wieczorku choć pewnie do tego czasu tu zajrzę. Ściskam!!!!!

    tb736iyeli5hckvm.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 grudnia 2013, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melula wrote:
    ja niestety nie pracuję i mam już dość "dni wolnych". ciągle coś sprzątam... ale dziś mam lenia!
    ja tes nie pracowalam ale myslalam ze zwariuje i znalazlam sobie prace 20h tygodniowo nieraz 26h zajmuje sie teraz juz 8 miesiecznym Jaskiem :) calkiem inaczej bo w domu to nawet mam dosc siedzenia jak mam 4 dni wolnego

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 grudnia 2013, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Quendi wrote:
    Hej Kochane! Dawno nie zaglądałam na nasz wątek. Mam tysiące myśli w głowie... według obliczeń ovu jutro mam dostać @ a jej wcale póki co nie ma. Rzadko mam cykle 32 dniowe, raczej 28....łapie stresa, doła, nerwy...itp. czekanie dobija. Nie mam plamień...nie chce robić sobie zbędnych nadziei. Masakra.
    Właśnie zaraz lece na zajęcia do 20 :( choć już padam po pracy. Miłego popołudnia i wieczorku choć pewnie do tego czasu tu zajrzę. Ściskam!!!!!
    moze warto zrobic tesciora z rana jak jej nie bedzie ?? :) @ niech spada i da Ci i nam odpoczac od niej ile moze cieknac co cykl

    Quendi lubi tę wiadomość

  • aaaaga Autorytet
    Postów: 2432 4868

    Wysłany: 11 grudnia 2013, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Quendi wrote:
    Hej Kochane! Dawno nie zaglądałam na nasz wątek. Mam tysiące myśli w głowie... według obliczeń ovu jutro mam dostać @ a jej wcale póki co nie ma. Rzadko mam cykle 32 dniowe, raczej 28....łapie stresa, doła, nerwy...itp. czekanie dobija. Nie mam plamień...nie chce robić sobie zbędnych nadziei. Masakra.
    Właśnie zaraz lece na zajęcia do 20 :( choć już padam po pracy. Miłego popołudnia i wieczorku choć pewnie do tego czasu tu zajrzę. Ściskam!!!!!

    masz ksiazkowy wykres 3mam kciuki za zielona kropke a wyglada obiecujaco skoro jutro masz miec @ a tempka caly czas w gorze to przesylam pozytywne wibracje za mala fasolke

    f2wlj44jgrn4a0f6.png


    Matko Boska Matemblewska módl się za nami !
    04.02.2014 - 7tc [*]
  • Melula Autorytet
    Postów: 2598 2847

    Wysłany: 11 grudnia 2013, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też od czasu do czasu opiekuję się dziećmi znajomych, ale wolałabym mieć stało i "pewną" pracę

    dqprio4pygfv875f.png zrz6anlieenmishw.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 grudnia 2013, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melula wrote:
    ja też od czasu do czasu opiekuję się dziećmi znajomych, ale wolałabym mieć stało i "pewną" pracę
    no ale teraz to nie za bardzo ja jak bym sie pewnie przyjela tam gdzie bym umowe dostala a zachwile by byla niespodzianka no i co mi po pracy a tu zawsze moge powiedziec tydzien przed ze musze zrezygnowac i rezygnuje :) bo napewno by mnie nie zostawili jak bym po 2 tyg pow ze jestem w ciazy a nie miala bym jeszcze umowy

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 grudnia 2013, 16:06

  • mysiulek Debiutantka
    Postów: 10 6

    Wysłany: 11 grudnia 2013, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny macie doświadczenie jak jest z @ po laparoskopii, opóźnia się?o ile się opóźnia?..Oby w cholerę poszła:)

    Miki
  • Melula Autorytet
    Postów: 2598 2847

    Wysłany: 11 grudnia 2013, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jasne, ale skąd wiesz, kiedy zajdziesz w ciążę... oczywiście życzę ci tego z całego serca, ale takie odkładnie pracy czekając na dziecko niczego nie dają. ja wolalabym przyjąć się do pracy, pracować póki bym mogła i poszła na macierzyński, niż pilnować dzieci i zostać bez niczego... wiem, że to wredne takie podejście, ale tak czekać można długo, a czas leci...

    dqprio4pygfv875f.png zrz6anlieenmishw.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 grudnia 2013, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mysiulek wrote:
    Dziewczyny macie doświadczenie jak jest z @ po laparoskopii, opóźnia się?o ile się opóźnia?..Oby w cholerę poszła:)
    oj kochana ja Ci nie pomoge bo niewiem :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 grudnia 2013, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melula wrote:
    jasne, ale skąd wiesz, kiedy zajdziesz w ciążę... oczywiście życzę ci tego z całego serca, ale takie odkładnie pracy czekając na dziecko niczego nie dają. ja wolalabym przyjąć się do pracy, pracować póki bym mogła i poszła na macierzyński, niż pilnować dzieci i zostać bez niczego... wiem, że to wredne takie podejście, ale tak czekać można długo, a czas leci...
    Kochana jesli strace prace bo zajde w ciaze to spokojnie nam starczy tygodniowo mamy 320 euro plus piotrek z pracy tyg 300euro plus ja tygodniowo 100euro wiec ja duzo nie zarabiam wiec wychodzi nam tygodniowo 700 euro :) za mieszkanie placimy 620 euro plus mamy dofinansowanie 350 euro na mieszkanie :) Wiec nie zostaniemy bez niczego :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 grudnia 2013, 16:15

  • Melula Autorytet
    Postów: 2598 2847

    Wysłany: 11 grudnia 2013, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w takim przypadku to można żyć, ale ja żyję w Polsce i tu realia są nieco inne. ja akurat narzekać nie mogę. mąż pracuje, zarabia, ale nawet dla siebie wolałabym mieć pracę i jakieś zaplecze na czas przywitania maluszka... a tymczasem, aby tak nie myśleć o nieudanych cyklach...

    dqprio4pygfv875f.png zrz6anlieenmishw.png
‹‹ 47 48 49 50 51 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ