X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Dziewczyny starajace sie o pierwsze malenstwo :)
Odpowiedz

Dziewczyny starajace sie o pierwsze malenstwo :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 grudnia 2013, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melula wrote:
    w takim przypadku to można żyć, ale ja żyję w Polsce i tu realia są nieco inne. ja akurat narzekać nie mogę. mąż pracuje, zarabia, ale nawet dla siebie wolałabym mieć pracę i jakieś zaplecze na czas przywitania maluszka... a tymczasem, aby tak nie myśleć o nieudanych cyklach...
    wiec ja nawet nie musiala bym pracowac ale chcialam sie czyms zajac tymczasowo :) plus mam wiecej na swoje wydatki i na odkladanie na maluszka bo jesli zajde to trzeba wozek lozeczko a to ubranka i duzo wiele innych rzeczy :) wiec troche trzeba miec :)
    Jak tu przylecialam i zaczelam pracowac w droghedzie to zyc nie umierac a w polce pracowalam w sklepie i zarabialam 1200 zl to co to jest nic

  • Macierzanka:) Autorytet
    Postów: 2952 4048

    Wysłany: 11 grudnia 2013, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, co tu dzisiaj porabiacie? Ja byłam dzisiaj na badaniu progesteronu, no i wyszedł niby OK. Jutro wizyta, ciekawe co mi ginek powie :)
    Co do wolnych dni podpisuję się pod tym! Dostaję już szału, ale mam nadzieję, że wkróce się to zmieni.
    Chcę chodzić do pracy i narzekać, że muszę iść do pracy :D

    Little Frog lubi tę wiadomość

    "Niepłodność to nie kara, uzdrowienie to nie czary"
    1237397y6kr97ild4.gif
  • Melula Autorytet
    Postów: 2598 2847

    Wysłany: 11 grudnia 2013, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja szukam pracy, właśnie dla siebie, żeby mieć na swoje wydatki, żeby odłożyć na "coś", na wykończenie naszego mieszkanka etc. ale jest jak jest :) a tak weselej... nadal zastanawiam się, kiedy ubrać choinkę. mam taką chętkę, aby to zrobić już :)

    Ewelina23, Macierzanka:) lubią tę wiadomość

    dqprio4pygfv875f.png zrz6anlieenmishw.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 grudnia 2013, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Macierzanka:) wrote:
    Witam, co tu dzisiaj porabiacie? Ja byłam dzisiaj na badaniu progesteronu, no i wyszedł niby OK. Jutro wizyta, ciekawe co mi ginek powie :)
    Co do wolnych dni podpisuję się pod tym! Dostaję już szału, ale mam nadzieję, że wkróce się to zmieni.
    Chcę chodzić do pracy i narzekać, że muszę iść do pracy :D
    Hej daj koniecznie znac jak po wizycie :)
    Ja dzis dzwonilam po wyniki ale tylko tosteron i mam 1.2 w normie a do piatku powinny byc progesteron i estrogen

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 grudnia 2013, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melula wrote:
    ja szukam pracy, właśnie dla siebie, żeby mieć na swoje wydatki, żeby odłożyć na "coś", na wykończenie naszego mieszkanka etc. ale jest jak jest :) a tak weselej... nadal zastanawiam się, kiedy ubrać choinkę. mam taką chętkę, aby to zrobić już :)
    no pewnie zawsze to jakies zajecie i nie mysli sie kiedy sie uda :)
    Ja juz mam ubrana hehe pospieszylismy sie ale chyba Ci pisalam juz o choince :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 grudnia 2013, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    n

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 lutego 2021, 23:21

    Macierzanka:) lubi tę wiadomość

  • Melula Autorytet
    Postów: 2598 2847

    Wysłany: 11 grudnia 2013, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak, pisałaś, ale ja nadal mam dylemat... he he he
    choinka stoi w kartonie, ozdoby w torbie... ja na kanapie... i tak myślę, czy już... czy jutro... he he he

    dqprio4pygfv875f.png zrz6anlieenmishw.png
  • Melula Autorytet
    Postów: 2598 2847

    Wysłany: 11 grudnia 2013, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witaj, Cedr 679... zapraszamy do wolnych rozmów przyszłych mam...

    cedr697 lubi tę wiadomość

    dqprio4pygfv875f.png zrz6anlieenmishw.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 grudnia 2013, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cedr697 wrote:
    Witam. I ja się dopiszę do starających się o pierwsze maleństwo. Przyjmiecie mnie?
    Czesc kochana . Pewnie ze przymiemy <3
    Zapraszamy do naszego cieplutkiego grona :)

    cedr697 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 grudnia 2013, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melula wrote:
    tak, pisałaś, ale ja nadal mam dylemat... he he he
    choinka stoi w kartonie, ozdoby w torbie... ja na kanapie... i tak myślę, czy już... czy jutro... he he he
    hehehe :) no tak straszny dylemat :) Ja uwielbiam ubieranie choinek szkoda ze tylko raz w roku mozna ubierac hehe

  • Little Frog Autorytet
    Postów: 3666 5260

    Wysłany: 11 grudnia 2013, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina23 wrote:
    hehehe :) no tak straszny dylemat :) Ja uwielbiam ubieranie choinek szkoda ze tylko raz w roku mozna ubierac hehe
    To może sąsiadom zaproponuj darmową pomoc? :D

    Ewelina23 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 grudnia 2013, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Boze kochany siedze pisze i podjadam zelki kwasne ja w opakowanie a tam juz nic nie ma :/ pozarlam wszystko :/

  • Melula Autorytet
    Postów: 2598 2847

    Wysłany: 11 grudnia 2013, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no... ja też lubię ubierać choinkę. zawsze robiłam to z moim tatą... teraz robię to samotnie, ale nadal taka frajda

    Ewelina23 lubi tę wiadomość

    dqprio4pygfv875f.png zrz6anlieenmishw.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 grudnia 2013, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Little Frog wrote:
    To może sąsiadom zaproponuj darmową pomoc? :D
    eeee tu w Irlandii oni juz ubieraja w listopadzie tylko przez okna widac ze juz stoja choinki

  • Little Frog Autorytet
    Postów: 3666 5260

    Wysłany: 11 grudnia 2013, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cedr697 wrote:
    Witam. I ja się dopiszę do starających się o pierwsze maleństwo. Przyjmiecie mnie?
    Witaj! Mamy nadzieję, że szybko stąd uciekniesz :) Oczywiście w sensie, że nie będziesz musiała się długo starć :D

    cedr697 lubi tę wiadomość

  • Little Frog Autorytet
    Postów: 3666 5260

    Wysłany: 11 grudnia 2013, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina23 wrote:
    eeee tu w Irlandii oni juz ubieraja w listopadzie tylko przez okna widac ze juz stoja choinki
    No widzisz, to trzeba było zacząć wcześniej! :D

    Ewelina23 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 grudnia 2013, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melula wrote:
    no... ja też lubię ubierać choinkę. zawsze robiłam to z moim tatą... teraz robię to samotnie, ale nadal taka frajda
    ja tak pragne jeszcze leciec na swieta do Polski ale 3 rok pracuje w Wigilie :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 grudnia 2013, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Little Frog wrote:
    No widzisz, to trzeba było zacząć wcześniej! :D
    no spoznilam sie :/

  • Little Frog Autorytet
    Postów: 3666 5260

    Wysłany: 11 grudnia 2013, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojjjj...to faktycznie. Ja mam tylko taką dorywczą pracę. W piątki i niedziele, mój mąż pracuje codziennie, ale oboje nie mamy problemu ze zjeżdżaniem do Polski :) Chociaż w sumie długo tu nie jesteśmy...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 grudnia 2013, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Little Frog wrote:
    Ojjjj...to faktycznie. Ja mam tylko taką dorywczą pracę. W piątki i niedziele, mój mąż pracuje codziennie, ale oboje nie mamy problemu ze zjeżdżaniem do Polski :) Chociaż w sumie długo tu nie jesteśmy...
    no ale dobrze ze mam tu siostre :) w tym roku pojedziemy bo koncze prace o 15 przyjedzie Piotrek po mnie szybko sie ogarne i pojedziemy :) Wiec tyle mam dobrze

    Little Frog lubi tę wiadomość

‹‹ 48 49 50 51 52 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ