X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Dziewczyny starajace sie o pierwsze malenstwo :)
Odpowiedz

Dziewczyny starajace sie o pierwsze malenstwo :)

Oceń ten wątek:
  • Melula Autorytet
    Postów: 2598 2847

    Wysłany: 13 grudnia 2013, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agatasssss wrote:
    Niestety dziewczyny, tym razem na pewno się nie udało, jestem tego pewna, gin sam powiedział, że nie ma owulki a ja nie sądze, żeby była u mnie w 10 dniu bo zawsze mialam cykle 31/32 dniowe. Ostatnia przyszła w 29 dniu i myslalam ze teraz też moze wczesniej się pojawi. Jak nie przyjdzie do 35 dnia to wtedy będe testować.
    Wam za to życzę, żeby to były szczęśliwe święta :)

    Moim zdaniem jeśli owulacja była u ciebie to później. 4 lub 5 grudnia. Nie wiadomo, jak wyglądały tempki nieuzupełnione... Moim zdaniem można jeszcze poczekać... Nie nakręcać się, ale nie tracić nadziei

    dqprio4pygfv875f.png zrz6anlieenmishw.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 grudnia 2013, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ale lejkarz nie zauważyłby wtedy, że dojdzie do owulacji? Ja byłam u gina w 13 dc -26 listopada i powiedział, że nic się nie dzieje...
    Melula wrote:
    Moim zdaniem jeśli owulacja była u ciebie to później. 4 lub 5 grudnia. Nie wiadomo, jak wyglądały tempki nieuzupełnione... Moim zdaniem można jeszcze poczekać... Nie nakręcać się, ale nie tracić nadziei

  • Melula Autorytet
    Postów: 2598 2847

    Wysłany: 13 grudnia 2013, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    może nie zauważyć. u mnie, np. przez kilka lat lekarz nie widział lewego jajnika i stwierdził, że go nie ma, a potem ambitna dopiero po studiach pani doktor była tak uparta, że robiąc 15-minutowe usg znalazła go i jest.

    nie jestem lekarzem i nie chcę negować, ale od 26 do 5 jest troszkę czasu...

    dqprio4pygfv875f.png zrz6anlieenmishw.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 grudnia 2013, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie, cieżko powiedzieć bo nie jesteśmy lekarzami ;) ale nawet jeśli owulka była kolo 5 to i tak nikle szanse bo w tym okresie było mało przytlanek, mąż pracuje na różne zmiany :/
    Melula wrote:
    może nie zauważyć. u mnie, np. przez kilka lat lekarz nie widział lewego jajnika i stwierdził, że go nie ma, a potem ambitna dopiero po studiach pani doktor była tak uparta, że robiąc 15-minutowe usg znalazła go i jest.

    nie jestem lekarzem i nie chcę negować, ale od 26 do 5 jest troszkę czasu...

  • Melula Autorytet
    Postów: 2598 2847

    Wysłany: 13 grudnia 2013, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agatasssss wrote:
    No właśnie, cieżko powiedzieć bo nie jesteśmy lekarzami ;) ale nawet jeśli owulka była kolo 5 to i tak nikle szanse bo w tym okresie było mało przytlanek, mąż pracuje na różne zmiany :/

    no, bez przytulanek fasolki nie będzie, choć święta Bożego Narodzenia blisko i cud narodzin, ale to nie te czasy... przykro mi, choć ja nadal nie traciłabym nadziei..

    dqprio4pygfv875f.png zrz6anlieenmishw.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 grudnia 2013, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No choćbym nie wiem jak liczyła na cud to nie będzie to niepokalane poczęcie hehehe trudno trzeba zbierac siły na następny cykl :)

  • Melula Autorytet
    Postów: 2598 2847

    Wysłany: 13 grudnia 2013, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    najważniejsze jest pozytywne myślenie. nie trać nadziei i działaj dalej. kiedyś się to opłaci

    dqprio4pygfv875f.png zrz6anlieenmishw.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 grudnia 2013, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nam Wszystkim się opłaci, musimy być silne!!! :D

    natalka_mwo1, aaaaga lubią tę wiadomość

  • Melula Autorytet
    Postów: 2598 2847

    Wysłany: 13 grudnia 2013, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://www.youtube.com/watch?v=eI3dFEVCCBw

    dqprio4pygfv875f.png zrz6anlieenmishw.png
  • Smutna Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 13 grudnia 2013, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :)

    Mogę się dołączyc do Was ?
    My z Mezem bedziemy zaczynac 7 miesiac staran!!!
    Ja juz jestem psychicznie załamana.....
    2 pierwsze cykle były tak "na luzie" z mysla, a kolejny raz sie uda niestety mijał miesiąc i nic...

    Byłam u ginekologa stwierdzil ze jest wporzadku, w 13 dniu miałam 14mm pecherzyk - Powiedział ze w ciagu 2 dni powinien urosnąć 6mm.ale niestety nie doszło do zapłodnienia.
    Wczoraj byłam u ginekologa zlecił mi badanie prolaktyne... nie wiem czy to cos pomoze.
    W czwartek mam przyjsc z wynikami.
    Po 3 miesiacach staran postanowiłam ze bede mierzyc temperature, ale niestety po paru dniach stwierdzilam ze to bez sensu i sie "nakrecam" bo budze sie w nocy dosc czesto i wynik nie wychodzil prawidłow. nawet w 4 miesiacu staran po "owulacji" miałam 37stopni do moementu kolejnego okresu-wiec stwierdzilam ze nie mierze.
    Potem plan- testy owulacyjny- piekne 2 kreski owulacyjny-niestey okres zawitał.

    Ja jestem załamana, staramy sie o pierwsze dziecko -tak tego pragniemy -ze juz sie z tym wszytkim nie godze!!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 grudnia 2013, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja droga, każda z nas pragnie równie mocno posiadać dziecko. My z mężem staramy się już 14 cykl, mam PCOS brak owulacji, a ciagle walcze, zdrowa kobieta i fiksuje!! głowa do góry!
    Smutna wrote:
    Cześć dziewczyny :)

    Mogę się dołączyc do Was ?
    My z Mezem bedziemy zaczynac 7 miesiac staran!!!
    Ja juz jestem psychicznie załamana.....
    2 pierwsze cykle były tak "na luzie" z mysla, a kolejny raz sie uda niestety mijał miesiąc i nic...

    Byłam u ginekologa stwierdzil ze jest wporzadku, w 13 dniu miałam 14mm pecherzyk - Powiedział ze w ciagu 2 dni powinien urosnąć 6mm.ale niestety nie doszło do zapłodnienia.
    Wczoraj byłam u ginekologa zlecił mi badanie prolaktyne... nie wiem czy to cos pomoze.
    W czwartek mam przyjsc z wynikami.
    Po 3 miesiacach staran postanowiłam ze bede mierzyc temperature, ale niestety po paru dniach stwierdzilam ze to bez sensu i sie "nakrecam" bo budze sie w nocy dosc czesto i wynik nie wychodzil prawidłow. nawet w 4 miesiacu staran po "owulacji" miałam 37stopni do moementu kolejnego okresu-wiec stwierdzilam ze nie mierze.
    Potem plan- testy owulacyjny- piekne 2 kreski owulacyjny-niestey okres zawitał.

    Ja jestem załamana, staramy sie o pierwsze dziecko -tak tego pragniemy -ze juz sie z tym wszytkim nie godze!!

  • Melula Autorytet
    Postów: 2598 2847

    Wysłany: 13 grudnia 2013, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    głowa do góry. najważniejszy jest dobry ginekolog. Postaraj się, aby dał ci skierowanie na badania. Aby sprawdzić, czy owulacja była to najlepiej zrobić progesteron w 7 dniu po spodziewanej owulacji, wiadomo niezawodny jest monitoring cyklu, ale pewnie nikt tak od razu cię na niego nie skieruje. Może poproś męża, aby też się przebadał. Lekarz rodzinny może dać skierowanie do androloga, tam zbadają nasienie. Nie jest powiedziane, że problemy są po twojej stronie.

    Ważne, jest też nastawienie - wiem, że będę pisała, żeby wyluzować, bo sama wiem, że nie jest to łatwe i proste, gdy pragnie się mieć dziecko. My staramy się 27 miesięcy, a mimo tego się nie poddaję... Będzie dobrze. Zróbcie wszystko, aby wykluczyć przeciwności.

    dqprio4pygfv875f.png zrz6anlieenmishw.png
  • Melula Autorytet
    Postów: 2598 2847

    Wysłany: 13 grudnia 2013, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A tak poza tym, na pewno nie ma żadnych przeciwwskazań, tylko natura czeka na odpowiedni moment

    Ewelina23 lubi tę wiadomość

    dqprio4pygfv875f.png zrz6anlieenmishw.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 grudnia 2013, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale tu cisza, co to się stało hehe

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 grudnia 2013, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystkie pracą zajęte? :)

  • misiaa Autorytet
    Postów: 575 543

    Wysłany: 13 grudnia 2013, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem jak by co :)

    animaatjes-baby_pooh-74319.gif

    misiaa

    34bwrjjgk872glsj.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 grudnia 2013, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czy dzisiaj ktoś testował? nikt się nie pochwali?

  • misiaa Autorytet
    Postów: 575 543

    Wysłany: 13 grudnia 2013, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie żadnych wieści nie ma nikt się nie chwali :)

    misiaa

    34bwrjjgk872glsj.png
  • aaaaga Autorytet
    Postów: 2432 4868

    Wysłany: 13 grudnia 2013, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też jestem

    f2wlj44jgrn4a0f6.png


    Matko Boska Matemblewska módl się za nami !
    04.02.2014 - 7tc [*]
  • aaaaga Autorytet
    Postów: 2432 4868

    Wysłany: 13 grudnia 2013, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie widzę listy ktoś miał dzisiaj testować

    f2wlj44jgrn4a0f6.png


    Matko Boska Matemblewska módl się za nami !
    04.02.2014 - 7tc [*]
‹‹ 67 68 69 70 71 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ