X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Dziewczyny starajace sie o pierwsze malenstwo :)
Odpowiedz

Dziewczyny starajace sie o pierwsze malenstwo :)

Oceń ten wątek:
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 13 grudnia 2013, 08:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też tak właśnie myślę :D

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • Anka10222 Autorytet
    Postów: 474 109

    Wysłany: 13 grudnia 2013, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam...
    Ewelina piekna temp...
    Ja wlasnie robie sniadanko... a pozniej jakies zakupy

    b9b1f1a10901741c0ee987c045e138e0.png
    zrp0xzdvj3izwz28.png
  • aaaaga Autorytet
    Postów: 2432 4868

    Wysłany: 13 grudnia 2013, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale już piatek kobitki głowa do góry hehe i kto to mówi :-) ja już nic nie wiem i odpuszczam w weekend jakiekolwiek obserwacje nie mierze temperatury kompletnie nic co na być to będzie muszę coś zrobić bo już fjoła dostaje zasypiam myślę o ciąży wstaje myślę o ciąży kurde STOP chodzę nerwowa i odbija to się na wszystkich na około

    f2wlj44jgrn4a0f6.png


    Matko Boska Matemblewska módl się za nami !
    04.02.2014 - 7tc [*]
  • Little Frog Autorytet
    Postów: 3666 5260

    Wysłany: 13 grudnia 2013, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej! Ja też dziś nie przywitam Was z wielkim entuzjazmem...w sumie to żadnego entuzjazmu nie będzie :/
    Zacznę od tego, że czuję się gorzej niż źle...ból głowy, gardła, katar...pobudka o 2:30, 4:30 i 5:40...temperatury nawet nie mierzyłam, bo uznałam, że to nie ma sensu, bo po pierwsze jestem przeziębiona, po drugie po takiej nocy, to wynik będzie raczej oszukany, a po trzecie to mierzę o 7... Ale jak już wstałam o tej 5:40 na siku, to pomyślałam sobie, że zrobię ten test, bo bez tabletek to chyba się przewrócę...no i zrobiłam - jedna kreska. Pobolewa mnie dziś nieco mocniej brzuch, więc przypuszczam, że @ czai się gdzieś za rogiem. Aha! Jakby tego wszystkiego było mało, to jeszcze idę dziś do pracy :/ To się nazywa szczęście...cały tydzień wolny i nic, a jak ledwo żyję, to muszę iść do pracy :/ No i temperaturę zmierzyłam pod pachą, żeby sprawdzić czy czasami gorączki nie mam i wyszła 36,5...
    Mimo wszystko życzę Wam miłego dnia! :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 grudnia 2013, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Ania pewnie spadnie przed @ nie może być pięknie . Przecież Mikołaj nie istnieje ;-)

  • Lucy Autorytet
    Postów: 1514 455

    Wysłany: 13 grudnia 2013, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Macierzanka:) wrote:
    Oj dziewuchy, tyle się tu działo, a mnie nie było :)
    Ale nadrobiłam.

    Ze spraw technicznych, tyle ile zdołałam zapamiętać :D
    Co do programu, czasem np. źle zinterpretujesz swój śluz i i już się parametry wykresu zmieniają.
    Po owulacji jest płyn w zatocee Douglasa i pozostałość po pękniętym pęcherzyku, który się przekształca w ciałko żółte i to widać na USG.
    Testy i po owulce mogą wychodzić pozytywne, bo poziom LH spada u każdej kobiety w innnym tempie, lub nie pęka pęcherzyk.

    Nie śpię bo mam doła, a było już tak fajnie i zaczynałam luzować, myśleć pozytywnie, byłam wyciszona... a do ponownego, negatywnego myślenia doprowadził mnie, poniekąd bardzo miły gin. Moje szanse zostały póki co pogrzebane.
    Quendi, ja dziś wyłam jak wilk do księżyca i Ciebie tez przytulam.
    Cleo Moje gratulacje! Pozytywne fluidki, może dalszy ciąg listy się zarazi :D
    Kochana a co sie stało, czemu aż szanse pogrzebane? :(

    zem3j44jocammsgx.png
    zrz6x1hp5wag352p.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 grudnia 2013, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ostatni cykl w tym roku,trzeba go <3 wykorzystać



    2x1nxuuns5bacyb9.png

    natalka_mwo1 lubi tę wiadomość

  • natalka_mwo1 Koleżanka
    Postów: 49 13

    Wysłany: 13 grudnia 2013, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny a ja już w pracy:) jak na razie nie potrafię stwierdzić kiedy nastąpi u mnie owulka jak dla mnie nic na to nie wskazuje... ale spokojnie czekam:) Wczoraj wieczorem udało mi się rozluźnić i trochę poprzytulać :) Cieszę się że już dziś weekend się zaczyna:D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 grudnia 2013, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja jutro do pracy i to na dodatek do 17 :-/

  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 13 grudnia 2013, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O tak, weekend - wybawienie..
    Tyle, że robię imprezę dla 20 osób..
    Może chociaż wesoło będzie.
    Ja chcę już urlop, bo moja psychika siada w tej cholernej pracy:)

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • natalka_mwo1 Koleżanka
    Postów: 49 13

    Wysłany: 13 grudnia 2013, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina23 wrote:
    A ja jutro do pracy i to na dodatek do 17 :-/

    Kochana mam nadzieję że za niedługo znowu będziesz miała czas na wypoczynek:)

  • natalka_mwo1 Koleżanka
    Postów: 49 13

    Wysłany: 13 grudnia 2013, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olka30 wrote:
    O tak, weekend - wybawienie..
    Tyle, że robię imprezę dla 20 osób..
    Może chociaż wesoło będzie.
    Ja chcę już urlop, bo moja psychika siada w tej cholernej pracy:)

    Razem z moim P. wybieramy się do przyjaciół do Anglii na 2 tygodnie mam nadzieje że tam odpocznę...Jeszcze nigdy nie spędzałam świąt bez rodziny ale kiedyś musi być ten pierwszy raz :)

  • Melula Autorytet
    Postów: 2598 2847

    Wysłany: 13 grudnia 2013, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej, hej... a co tu takie humory... to, że piątek trzynastego i wy zaraz o pechu? a co ja mam powiedzieć, ja urodziłam się 13-tego w piątek! już, bo za kucyki i do pionu postawię. wiem, że pogoda nie sprzyja. wiem, że nie wszystko idzie po naszej myśli. wiem, że życie jest do dupy, ale... w cholerę, jak wy się załamiecie to nic nie wyjdzie!!!!!!!!!

    Kochane, uśmiech na twarz wbrew wszystkim i wszystkiemu. Nie poddajemy się! Musimy wierzyć, że się uda!

    natalka_mwo1, Ewelina23 lubią tę wiadomość

    dqprio4pygfv875f.png zrz6anlieenmishw.png
  • aaaaga Autorytet
    Postów: 2432 4868

    Wysłany: 13 grudnia 2013, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Little frog mnie też coś bierze katar mam i chyba jakaś gorączka mnie bierze

    f2wlj44jgrn4a0f6.png


    Matko Boska Matemblewska módl się za nami !
    04.02.2014 - 7tc [*]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 grudnia 2013, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    natalka_mwo1 wrote:
    Kochana mam nadzieję że za niedługo znowu będziesz miała czas na wypoczynek:)
    Aby sobota zleciala. I do środy wolne z jednej strony się cieszę że pracuje co tyle nie myślę ale i tak jak mam chwilę wolną to odrazu w tel siedzę :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 grudnia 2013, 09:02

  • natalka_mwo1 Koleżanka
    Postów: 49 13

    Wysłany: 13 grudnia 2013, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melula to Ty szczęściara jesteś jak w takim dniu się rodziłaś:)Tobie pech nie grozi:)

    Ewelina23 lubi tę wiadomość

  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 13 grudnia 2013, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja o żadnym pechu.. Takie zrządzenie losu dziś, że mi się od rana wszystko sypie. Ale właśnie wyziera słońce zza mgły więc od razu mi się robi lepiej. Tak czy siak koleżanka w pracy mnie wystawiła, bez tego jej nie znoszę, teraz sympatia do niej wzrosła..

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • Melula Autorytet
    Postów: 2598 2847

    Wysłany: 13 grudnia 2013, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    natalka_mwo1 wrote:
    Melula to Ty szczęściara jesteś jak w takim dniu się rodziłaś:)Tobie pech nie grozi:)

    Oho... chciałabym... Mam takiego samego pecha, jak każda... Nie wiem, czy data urodzenia może świadczyć o czyimś szczęściu czy nieszczęściu...

    No, ale dziś jest piątek, piąteczek, piątunio... Choinka stoi i zerka na mnie. Czeka aż ją ubiorę. Wczoraj się nad nią zlitowałam. Kazałam małżowi wyjąć z pudełka, żeby wyprostowała gałązki. Bambki i ozdoby wyjęte, aby sprawdzić czy posiadana ilość wystarczy... Muszę niestety dokupić. Przede mną także wykonanie ozdób na klatki schodowe do naszego bloku (jestem w zarządzie wspólnoty i postanowiłam rozweselić towarzystwo klatkowe i wykonać jakieś ozdoby z tego, co mam w domu, aby nie robić zbędnych kosztów. będą kokardy z bombką). No i zacznę ozdabiać u nas w mieszkanku, żeby zrobiło się świątecznie...

    dqprio4pygfv875f.png zrz6anlieenmishw.png
  • natalka_mwo1 Koleżanka
    Postów: 49 13

    Wysłany: 13 grudnia 2013, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melula wrote:
    Oho... chciałabym... Mam takiego samego pecha, jak każda... Nie wiem, czy data urodzenia może świadczyć o czyimś szczęściu czy nieszczęściu...

    No, ale dziś jest piątek, piąteczek, piątunio... Choinka stoi i zerka na mnie. Czeka aż ją ubiorę. Wczoraj się nad nią zlitowałam. Kazałam małżowi wyjąć z pudełka, żeby wyprostowała gałązki. Bambki i ozdoby wyjęte, aby sprawdzić czy posiadana ilość wystarczy... Muszę niestety dokupić. Przede mną także wykonanie ozdób na klatki schodowe do naszego bloku (jestem w zarządzie wspólnoty i postanowiłam rozweselić towarzystwo klatkowe i wykonać jakieś ozdoby z tego, co mam w domu, aby nie robić zbędnych kosztów. będą kokardy z bombką). No i zacznę ozdabiać u nas w mieszkanku, żeby zrobiło się świątecznie...

    W takim razie przed Tobą mnóstwo pracy dzięki której nie będziesz miała czasu na zamartwianie się i negatywne myślenie :) Ja również dziś zabieram się za "ozdabianie" naszego mieszkanka, będzie grzane winko i "Last Christmas" oczywiście :)... a co...:)

  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 13 grudnia 2013, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba też sobie ubiorę w tym roku choinkę wcześniej.. Normalnie ubieram dzień, dwa przed Wigilią, ale może w tym roku zrobiłabym sobie świąteczną atmosferę wcześniej? Hm..

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
‹‹ 65 66 67 68 69 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ