X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Dziewczyny starajace sie o pierwsze malenstwo :)
Odpowiedz

Dziewczyny starajace sie o pierwsze malenstwo :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 grudnia 2013, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarna94 wrote:
    Dziewczyny, mam pytanie. Bo jak budzę się o 5 rano i wstaję tylko do łazienki to już powinnam zmierzyć temperaturę? Bo potem kładę się z powrotem i mierzę o 7.00 i nie wiem czy nie jest przekłamana.
    Tak kochana temperature mierzymy przed wstaniem z lotzka i przed susianiem

  • Anka10222 Autorytet
    Postów: 474 109

    Wysłany: 14 grudnia 2013, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lepiej mierzyc przed wstawaniem o tej 5. Ja mam tak jak ty ze budze sie kolo 5 na sik. Heh

    b9b1f1a10901741c0ee987c045e138e0.png
    zrp0xzdvj3izwz28.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 grudnia 2013, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co do waszego tematu to ja też jestem w 3 i ostatnim związku ;) Jeśli chodzi o pierwszy raz to przeżyłam go ze swoim obecnym mężem i tego nie żałuję, bo wcześniej byłam z chłopakiem który zostawił mnie dlatego że nie chciałam z nim tego robić. I nie żałuję że nie chciałam teraz tylko się z tego śmieję. A jeden chciał na siłę ale udało mi się uciec. Więc też wspomnienia z poprzednich związków mam niezbyt ciekawe :P A nie żałuję niczego, bo uczyłam się na swoich błędach i teraz jestem o te doświadczenia mądrzejsza, gdyby nie te wszystkie pomyłki może nie byłabym teraz w tym miejscu w którym jestem.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 grudnia 2013, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ok, dzięki :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 grudnia 2013, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lucy wrote:
    Dokładnie tak. Jakbym już miała jednego szkraba biegającego po domu to bym nie tkwiła tu na ovu z wykresami i termometrem heheheh

    Dajcie spokój, jakie wy młode. My już po 30stce jesteśmy. Tu dopiero jest parcie :(
    Nie ujmując nikomu, bo każdej życzę z całego serca bobaska ;) to myslę, że masa czasu przed Wami, gorzej u nas :D

    U nas nikt nie wie zupełnie, wiem tylko ja i mąż. Nie zniosłabym ciągłych pytań,a czy juz, a kiedy, a czy sprawdzałam. Moja mama to ma takie parcie, że nawet jak nie wie że się staramy to mi wkółko podgaduje.
    Ustalilismy, że się dowiedzą dopiero po fakcie, a najlepiej po zakończeniu I trymestru, żeby im nadziei nie rozbudzać..
    Mlode :-D
    ale zaczelismy sie starac i co 23 juz myslalam ze raz dwa sie uda a tu klapa. lata leca

  • Little Frog Autorytet
    Postów: 3666 5260

    Wysłany: 14 grudnia 2013, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarna94 wrote:
    Dziewczyny, mam pytanie. Bo jak budzę się o 5 rano i wstaję tylko do łazienki to już powinnam zmierzyć temperaturę? Bo potem kładę się z powrotem i mierzę o 7.00 i nie wiem czy nie jest przekłamana.
    JA gdzieś czytałam, że najlepiej mierzyć o stałej porze, po co najmniej 3 godzinnym nieprzerwanym śnie, najlepiej mieć termometr przy łóżku i zanim wykona się jakikolwiek ruch to mierzyć zaraz po przebudzeniu :)

    Ewelina23, Czarna94 lubią tę wiadomość

  • Anka10222 Autorytet
    Postów: 474 109

    Wysłany: 14 grudnia 2013, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brzuch mnie boli jak na @ ale to nie ten czas... znow cos nie tak

    b9b1f1a10901741c0ee987c045e138e0.png
    zrp0xzdvj3izwz28.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 grudnia 2013, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przyjdzie na nas czas kochane. Jednej troche pozniej drugiej troche wczesniej ale bedziemy szczesliwymi mamusiami :-) tylko cierpliwie trzeba czekac. Tylko troche te czekanie wykancza ale jestesmy silne damy rade!

  • Lucy Autorytet
    Postów: 1514 455

    Wysłany: 14 grudnia 2013, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina23 wrote:
    Mlode :-D
    ale zaczelismy sie starac i co 23 juz myslalam ze raz dwa sie uda a tu klapa. lata leca
    Jak to się mówi, co się odwlecze to nie uciecze, czy jakoś tak :D

    Ewelina23 lubi tę wiadomość

    zem3j44jocammsgx.png
    zrz6x1hp5wag352p.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 grudnia 2013, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lucy wrote:
    Jak to się mówi, co się odwlecze to nie uciecze, czy jakoś tak :D
    Pewnie ze tak :-)

  • Kasia1993 Ekspertka
    Postów: 131 112

    Wysłany: 14 grudnia 2013, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ktoś ma ochotę na Sorbet Porzeczkowy:) Bo właśnie muce:) taka mnie ochota naszła...

    f2w3yx8d0p5xyhbt.png

    iv09cwa1bez1cni9.png



  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 grudnia 2013, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To mam do was jeszcze jedno pytanko :P nie bardzo wiem jak określić tą szyjkę macicy. No bo czuję kiedy jest miękka a kiedy twarda, ale nie wiem kiedy jest wysoko lub nisko ani czy zamknięta czy otwarta. Może coś doradzicie? A w ogóle sprawdzacie to i dopisujecie do wykresu?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 grudnia 2013, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szyka po owulacji robi sid twarta zamknieta i taka chudziutka hehe a pprzed jest miekka spochoieta i otwarta . Niewiem w 100 % czy dobsze pisze bo ja nie sprawdzam :-/

  • Chanela Autorytet
    Postów: 1946 1498

    Wysłany: 14 grudnia 2013, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ważne żeby tylko tym cyklem nie żyć. Jest jeszcze tyle innych spraw dzięki którym możemy się wyluzować

    Ewelina23 lubi tę wiadomość

    201501275365.png
    p19uk0s3zyd2g4e9.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 grudnia 2013, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I szyjkenajlepiej sprawdzac w jednej pozycji albo kucajac albo stojac i jedna noga na krzeslo . Jesli musísz jej szukac i nie dosiegasz to jest wysoko

    Czarna94 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 grudnia 2013, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lece kochane bede po pracy buziaki :-*

  • Anka10222 Autorytet
    Postów: 474 109

    Wysłany: 14 grudnia 2013, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale cisza...

    b9b1f1a10901741c0ee987c045e138e0.png
    zrp0xzdvj3izwz28.png
  • Macierzanka:) Autorytet
    Postów: 2952 4048

    Wysłany: 14 grudnia 2013, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Kochane :) Czytam tak i stwierdzam, że jeste przy Was dinozaurem :) Tez zawsze chciałąm byc młodą mamą, bo moja urodziła mnie jak miała prawie 40 i nad kontaktem pracowałysmy całe moje dotychczasowe życie. A tu trójkę z przodu już mam, ponad 5 lat po ślubie no i niestety już teraz ciężko ukryć fakt nieposiadania dziecka... ale to odrębna sprawa.

    I teraz mam marzenie do 35tki. Ale oczywiście czas pokaże jak się to wyklaruje, bo wcześniej miałam mmieć dwójke przed 30chą :)

    "Niepłodność to nie kara, uzdrowienie to nie czary"
    1237397y6kr97ild4.gif
  • misiaa Autorytet
    Postów: 575 543

    Wysłany: 14 grudnia 2013, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Macierzanka:) wrote:
    Cześć Kochane :) Czytam tak i stwierdzam, że jeste przy Was dinozaurem :) Tez zawsze chciałąm byc młodą mamą, bo moja urodziła mnie jak miała prawie 40 i nad kontaktem pracowałysmy całe moje dotychczasowe życie. A tu trójkę z przodu już mam, ponad 5 lat po ślubie no i niestety już teraz ciężko ukryć fakt nieposiadania dziecka... ale to odrębna sprawa.

    I teraz mam marzenie do 35tki. Ale oczywiście czas pokaże jak się to wyklaruje, bo wcześniej miałam mmieć dwójke przed 30chą :)


    Kochana a jak długo sie starasz? :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 grudnia 2013, 15:07

    misiaa

    34bwrjjgk872glsj.png
  • Macierzanka:) Autorytet
    Postów: 2952 4048

    Wysłany: 14 grudnia 2013, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    misiaa wrote:
    Kochana a jak długo sie starasz? :)

    No ja prawie 2 lata, intensywnie 21 miesiąc, a 7 miesiąc po udrożnianiu jajowodów

    "Niepłodność to nie kara, uzdrowienie to nie czary"
    1237397y6kr97ild4.gif
‹‹ 73 74 75 76 77 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ