X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Dziewczyny starajace sie o pierwsze malenstwo :)
Odpowiedz

Dziewczyny starajace sie o pierwsze malenstwo :)

Oceń ten wątek:
  • Little Frog Autorytet
    Postów: 3666 5260

    Wysłany: 16 grudnia 2013, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do wspomnień, o z każdym kolejnym postem uśmiech mi się poszerzał :D ja urodziłam się w 89 i w sumie jedyne z wymienionych, czego nie pamiętam, to lody bambino i soki w woreczku czy oranżady :):) A co do gry w palanta, to na szczęście nie musieliśmy się martwić o okna, bo mieliśmy trochę przestrzeni....wieś ma swoje plusy :D Też mam młodszego brata, który połowę dotychczasowego życia spędził przed kompem, ale też znajduje czas na rower, grę w piłkę, a ostatnio ma manię na kostkę rubika - układa ją na czas :| (ja nigdy tego nie dokonałam :D )

  • Melula Autorytet
    Postów: 2598 2847

    Wysłany: 16 grudnia 2013, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    po tempkach można wysnuć jakieś zaburzenia. Wiem, bo mam tak samo szalejące wykresy. Jeśli testowałaś to niestety musisz czekać na @ lub pójść do lekarza. Jeśli cykl mocno ci się wydłuży to pewnie dostaniesz table na wywołanie...

    dqprio4pygfv875f.png zrz6anlieenmishw.png
  • Melula Autorytet
    Postów: 2598 2847

    Wysłany: 16 grudnia 2013, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mieszkałam w blokowisku, jako dziecko. Niestety teraz także do blokowiska się przeprowadziłam... więc grając w palanta czasami udawało się uderzyć w jakieś okno

    dqprio4pygfv875f.png zrz6anlieenmishw.png
  • Little Frog Autorytet
    Postów: 3666 5260

    Wysłany: 16 grudnia 2013, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja miałam tylko taki problem, że jak z braćmi grałam w piłkę, to czasami leciała za płot do sąsiada...W sumie z dwóch stron mieszkali wujkowie, z czego jednego praktycznie nigdy nie było, bo tam miał tylko domek kempingowy....gorzej jak wpadło do księdza :D Bo też dzielę z nim płot :D

  • Melula Autorytet
    Postów: 2598 2847

    Wysłany: 16 grudnia 2013, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    he he he - to za karę kilka zdrowasiek i oddawał piłkę, co?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 grudnia 2013, 08:51

    Little Frog lubi tę wiadomość

    dqprio4pygfv875f.png zrz6anlieenmishw.png
  • Little Frog Autorytet
    Postów: 3666 5260

    Wysłany: 16 grudnia 2013, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehehehe :D na szczęście nie :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 grudnia 2013, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mieszkałam na wsi, całe dnie spędzaliśmy na dworze. Nie mieliśmy komputerów, telefonów komórkowych a jednak zawsze wiedziałam gdzie są moi znajomi i gdzie mam iść, żeby ich spotkać. To były piekne czasy, teraz mamy komórki, facebooki nasze klay a żeby sie z kimś umówić to graniczy z cudem.

    aaaaga lubi tę wiadomość

  • Melula Autorytet
    Postów: 2598 2847

    Wysłany: 16 grudnia 2013, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agatasssss wrote:
    Ja mieszkałam na wsi, całe dnie spędzaliśmy na dworze. Nie mieliśmy komputerów, telefonów komórkowych a jednak zawsze wiedziałam gdzie są moi znajomi i gdzie mam iść, żeby ich spotkać. To były piekne czasy, teraz mamy komórki, facebooki nasze klay a żeby sie z kimś umówić to graniczy z cudem.
    to prawda, znajomi byli tak gdzie zawsze i zawsze byli, chyba że mieli szlaban :] a teraz... spotkanie faktycznie graniczą z cudem, ale to także dlatego, że każdy ma swoje życie, pracę, rodzinę...

    aaaaga lubi tę wiadomość

    dqprio4pygfv875f.png zrz6anlieenmishw.png
  • Little Frog Autorytet
    Postów: 3666 5260

    Wysłany: 16 grudnia 2013, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie!!! A ja jeszcze pamiętam początki komputera u mnie w domu :D Moja mama obiecała bratu, że mu kupi jak będzie miał 6 z matematyki i skubaniec się tak zaparł, że miał. W sumie musiał się dzielić nim ze mną i jeszcze z drugim bratem. Pamiętam zapisywanie się na godziny, po to tylko, żeby porysować w paincie lub pograć w pasjansa :D Później dopiero doszły jakieś gry :D A internet to pamiętam jak jeszcze podczas połączenia takie niesłychane trzaski wydawał komputer, a później minę mojej mamy jak sprawdzała rachunki :D Też mnie coś na wspomnienia wzięło. Ale ja uwielbiam wspominać :):)

  • Melula Autorytet
    Postów: 2598 2847

    Wysłany: 16 grudnia 2013, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    he he he, ja miałam komputer atari, a że mam dwóch starszych braci to zawsze byłam na końcu kolejki do gier... dopiero jak mieli dziewczyny to miałam full dostęp...

    dqprio4pygfv875f.png zrz6anlieenmishw.png
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 16 grudnia 2013, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No niestety takie piękne czasy to tylko we wspomnieniach:( Technika coraz bardziej zaawansowana i zaczyna zastępować normalne życie i zdrowe relacje z innymi ludźmi. I to nie tylko wśród dzieci, ale także wśród dorosłych. Sama znam ludzi uzależnionych od fejsa, ale na spotkanie w realu nie idzie ich wyciągnąć:( A ja zawsze miałam awersje do rozmów przez neta czy tel. z osobami, z którymi mam możliwość się umówić, bo mieszkamy niedaleko siebie.. No ale takie czasy

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 grudnia 2013, 09:06

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • Little Frog Autorytet
    Postów: 3666 5260

    Wysłany: 16 grudnia 2013, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tam w obecnej sytuacji cieszę się, że jest jakaś możliwość niedrogiego kontaktu, bo miesdzkam za granicą. Ale jak jestem w Polsce, to praktycznie nie włączam komputera, tylko opracowuję grafik spotkań ze swoimi znajomymi :D

  • Melula Autorytet
    Postów: 2598 2847

    Wysłany: 16 grudnia 2013, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja także wolę spotkania face to face niż na facebook :] ale ja jestem bardzo towarzyska, lubię gości w domu... niestety, wyprowadziłam się z mojego rodzinnego miasta, więc tutaj mam tzw. nowych znajomych - sąsiadów, a że mieszkam w okolicy Wawy to czasu na spotkania jest niewiele. Każdy jest zajęty pracą, domem, dziećmi... ale tak jak piszesz, takie czasy...
    Z drugiej strony, gdyby nie net to pewnie nigdy w "realnym świecie" byśmy się nie poznały...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 grudnia 2013, 09:14

    dqprio4pygfv875f.png zrz6anlieenmishw.png
  • Little Frog Autorytet
    Postów: 3666 5260

    Wysłany: 16 grudnia 2013, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A tak poza wspomnieniami, to muszę się dziś spakować troszeczkę, żebym mniej więcej wiedziała co chcę zabrać. Dziś już się zdecydowanie lepiej czuję, przeziębienie ustąpiło. Dalej czekam na @, chociaż miała być w piątek i dalej jej nie ma! I objawów żadnych. Poza tym, że mam wrażliwe piersi i sutki...dopiero jak dotknę. Od czasu do czasu pobolewa mnie podbrzusze, wczoraj stres, jutro wyjazd...jak tak dalej pójdzie, to mi się na styczeń przesunie :|

  • Little Frog Autorytet
    Postów: 3666 5260

    Wysłany: 16 grudnia 2013, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melula wrote:
    ja także wolę spotkania face to face niż na facebook :] ale ja jestem bardzo towarzyska, lubię gości w domu... niestety, wyprowadziłam się z mojego rodzinnego miasta, więc tutaj mam tzw. nowych znajomych - sąsiadów, a że mieszkam w okolicy Wawy to czasu na spotkania jest niewiele. Każdy jest zajęty pracą, domem, dziećmi... ale tak jak piszesz, takie czasy...
    Z drugiej strony, gdyby nie net to pewnie nigdy w "realnym świecie" byśmy się nie poznały...
    Dokładnie! Wszystko ma swoje plusy i minusy :) Jak się potrafi korzystać z głową, to zdecydowanie więcej jest plusów :):)

  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 16 grudnia 2013, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej :)

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
  • Melula Autorytet
    Postów: 2598 2847

    Wysłany: 16 grudnia 2013, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    są tego plusy ujemne i plusy dodatnie he he ehe

    Anutka, Little Frog lubią tę wiadomość

    dqprio4pygfv875f.png zrz6anlieenmishw.png
  • Little Frog Autorytet
    Postów: 3666 5260

    Wysłany: 16 grudnia 2013, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Anutka :):)

    Anutka lubi tę wiadomość

  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 16 grudnia 2013, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Little Frog wrote:
    Cześć Anutka :):)

    witaj :)

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 16 grudnia 2013, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj nie mówię, że internet to samo zło.. Takie fora jak to są bardzo potrzebne, a dzięki NK miałam w tamtym roku niezapomniane spotkanie klasowe, pierwsze po ukończeniu podstawówki - zjechali nawet ludzie z zagranicy, więc plusów jest dużo. Kiedyś jak się kontakt urwał to małe były szanse żeby kogoś znaleźć, a teraz wystarczy trochę poszperać po necie :)

    Anutka, Little Frog lubią tę wiadomość

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
‹‹ 80 81 82 83 84 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ