X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Dziewczyny starajace sie o pierwsze malenstwo :)
Odpowiedz

Dziewczyny starajace sie o pierwsze malenstwo :)

Oceń ten wątek:
  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 16 grudnia 2013, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olka30 wrote:
    Oj nie mówię, że internet to samo zło.. Takie fora jak to są bardzo potrzebne, a dzięki NK miałam w tamtym roku niezapomniane spotkanie klasowe, pierwsze po ukończeniu podstawówki - zjechali nawet ludzie z zagranicy, więc plusów jest dużo. Kiedyś jak się kontakt urwał to małe były szanse żeby kogoś znaleźć, a teraz wystarczy trochę poszperać po necie :)

    oj to prawda :)

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
  • Little Frog Autorytet
    Postów: 3666 5260

    Wysłany: 16 grudnia 2013, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przez godzinę nadrabiałam wiadomości w 3 tematach, a teraz nagle zapadła cisza :D Jakoś najlepiej mi się tutaj siedzi, bo w miarę jestem na bieżąco :):) A tyle mam dziś do zrobienia.... Przynajmniej mi czas szybciutko zleci :)

    Anutka, Macierzanka:) lubią tę wiadomość

  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 16 grudnia 2013, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Little Frog wrote:
    Przez godzinę nadrabiałam wiadomości w 3 tematach, a teraz nagle zapadła cisza :D Jakoś najlepiej mi się tutaj siedzi, bo w miarę jestem na bieżąco :):) A tyle mam dziś do zrobienia.... Przynajmniej mi czas szybciutko zleci :)

    ja najczęściej jestem na wieczornicy winem zakrapianej :)

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
  • Melula Autorytet
    Postów: 2598 2847

    Wysłany: 16 grudnia 2013, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja dziś planuję ciąg dalszy ogarniania mieszkania na święta. co prawda wyjeżdżam do rodziców na ten czas, ale chcę mieć taką swoją atmosferę w swoim mieszkaniu :] lubie klimatyczne tematy, to chcę mieć także ich namiastkę u siebie, choć mój małż twierdzi, że to bez sensu, skoro nas nie będzie na święta... ale ja i tak robię swoje :p

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 grudnia 2013, 09:28

    Anutka lubi tę wiadomość

    dqprio4pygfv875f.png zrz6anlieenmishw.png
  • Little Frog Autorytet
    Postów: 3666 5260

    Wysłany: 16 grudnia 2013, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anutka wrote:
    ja najczęściej jestem na wieczornicy winem zakrapianej :)
    Zaglądnęłam tam czasami, ale nie ogarnęłam :D Tam to się dopiero dużo dzieje :D

    Anutka lubi tę wiadomość

  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 16 grudnia 2013, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melula wrote:
    ja dziś planuję ciąg dalszy ogarniania mieszkania na święta. co prawda wyjeżdżam do rodziców na ten czas, ale chcę mieć taką swoją atmosferę w swoim mieszkaniu :] lubie klimatyczne tematy, to chcę mieć także ich namiastkę u siebie, choć mój małż twierdzi, że to bez sensu, skoro nas nie będzie na święta... ale ja i tak robię swoje :p

    masz dziewczyno charakterek :) a nich się dzieje tak jak chcesz :D

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 16 grudnia 2013, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Little Frog wrote:
    Zaglądnęłam tam czasami, ale nie ogarnęłam :D Tam to się dopiero dużo dzieje :D

    takie tematy, że głowa mała :)

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
  • Little Frog Autorytet
    Postów: 3666 5260

    Wysłany: 16 grudnia 2013, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melula wrote:
    ja dziś planuję ciąg dalszy ogarniania mieszkania na święta. co prawda wyjeżdżam do rodziców na ten czas, ale chcę mieć taką swoją atmosferę w swoim mieszkaniu :] lubie klimatyczne tematy, to chcę mieć także ich namiastkę u siebie, choć mój małż twierdzi, że to bez sensu, skoro nas nie będzie na święta... ale ja i tak robię swoje :p
    Ja też taką atmosferę lubię, ale jednak nie będę przystrajała tego mieszkania, bo w sumie jutro wyjeżdżam,a wracam dopiero 6 stycznia, także myślę, że nie ma to większego sensu, bo dość długo nas nie będzie :)

  • Melula Autorytet
    Postów: 2598 2847

    Wysłany: 16 grudnia 2013, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    charakterek mówisz... mój małż też ma swój ośli charakter, ale są rzeczy, które są mu obojętne. mówi swoje zdanie, ale nie zabrania robienia tego, co chcę. obym nie wydawała na to za dużo kasy. poza tym staram się go przyzwyczajać do takich nawyków na ewentualność, gdy będziemy mieć dzieci...

    dqprio4pygfv875f.png zrz6anlieenmishw.png
  • Melula Autorytet
    Postów: 2598 2847

    Wysłany: 16 grudnia 2013, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Little Frog wrote:
    Ja też taką atmosferę lubię, ale jednak nie będę przystrajała tego mieszkania, bo w sumie jutro wyjeżdżam,a wracam dopiero 6 stycznia, także myślę, że nie ma to większego sensu, bo dość długo nas nie będzie :)
    ja też wracam 6 stycznia, a jednak chciałam mieć swoją choinkę. utrzymam ją do kolędy...

    Little Frog lubi tę wiadomość

    dqprio4pygfv875f.png zrz6anlieenmishw.png
  • Little Frog Autorytet
    Postów: 3666 5260

    Wysłany: 16 grudnia 2013, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lecę oglądnąć świeżutki odcinek chirurgów :):) Później zabieram się za małe porządki, ale w międzyczasie będę tu jeszcze zaglądać :) Miłego dnia!! :):)

  • Melula Autorytet
    Postów: 2598 2847

    Wysłany: 16 grudnia 2013, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja wstawiłam zupkę, więc mam chwilę wolnego. od 11 zaczynam sprzątanie łazienki - to zadanie na dziś... he he he

    dqprio4pygfv875f.png zrz6anlieenmishw.png
  • aaaaga Autorytet
    Postów: 2432 4868

    Wysłany: 16 grudnia 2013, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć laski no zawsze po dłuższej nieobecności trzeba się naczytać wątek się rozkręca :-)

    f2wlj44jgrn4a0f6.png


    Matko Boska Matemblewska módl się za nami !
    04.02.2014 - 7tc [*]
  • aaaaga Autorytet
    Postów: 2432 4868

    Wysłany: 16 grudnia 2013, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Życzę wam milego dnia ja właśnie w pracy zbiłam swój ukochany duży kubek do kawy mam nadzieję że na szczęście :-)

    f2wlj44jgrn4a0f6.png


    Matko Boska Matemblewska módl się za nami !
    04.02.2014 - 7tc [*]
  • Melula Autorytet
    Postów: 2598 2847

    Wysłany: 16 grudnia 2013, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    na pewno na szczęście :] miłej i spokojnej pracy

    dqprio4pygfv875f.png zrz6anlieenmishw.png
  • iwus Debiutantka
    Postów: 8 0

    Wysłany: 16 grudnia 2013, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No witam dziewuszki.Ja tez zaraz biorę się do pracy,no i dodam iz z meżem tez się staramy o maleństwo,to mój 4 cykl starań ,gdyż 26 czerwca urodziłąm martwe dziecko w 8 miesiącu ciązy,mimo ,ż eciąża przebiegałą prawidłowo,ale jak poszłam na wizyte to serdeuszko u synka już nie biło,żebyście wiedziąły jaki to ból i cierpienie otrzymać taka wiadomośc od lekarza,cięzko to było przeżyć,ale trzeba było i trzeba dalej żyć ,no cóż to nasze takie życie.Pozdrawiam.

    iwus
  • wirbażka Autorytet
    Postów: 301 111

    Wysłany: 16 grudnia 2013, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny!

    Dołączam się i ja ;) I od razu mam pytanko. Czy któraś z Was brałą luteine? Lekarz przepisał mi bo miałam rozregulowane cykle, ale obserwując tempkę owulacja występuje później tj.ok 18 dc a luteine mam brać od16dc a wyczytałam, ze luteina może zablokować owulację. Może powinnam brać ją po owulacji? Jak myślicie? ;)

  • Melula Autorytet
    Postów: 2598 2847

    Wysłany: 16 grudnia 2013, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    z tego, co wyczytałam na innych wątkach (poczytaj sobie o luteinie na forach ovf) wszystko zależy od dawki. ja biorę duphaston od 15dc, mimo iż u mnie przwidywana owulacja występuje w 18-20dc. nie jestem ekspertką. lepiej poczytać, jak uważają także inne dziewczyny, które dostały ją od lekarza.

    dqprio4pygfv875f.png zrz6anlieenmishw.png
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 16 grudnia 2013, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwus współczuję Ci :( Nawet sobie tego nie chcę wyobrażać.
    Wirbażka jak jesteś pewna, że masz owulację 18dc to bierz luteinę dopiero po owulacji.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 grudnia 2013, 10:25

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • Melula Autorytet
    Postów: 2598 2847

    Wysłany: 16 grudnia 2013, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iwus wrote:
    No witam dziewuszki.Ja tez zaraz biorę się do pracy,no i dodam iz z meżem tez się staramy o maleństwo,to mój 4 cykl starań ,gdyż 26 czerwca urodziłąm martwe dziecko w 8 miesiącu ciązy,mimo ,ż eciąża przebiegałą prawidłowo,ale jak poszłam na wizyte to serdeuszko u synka już nie biło,żebyście wiedziąły jaki to ból i cierpienie otrzymać taka wiadomośc od lekarza,cięzko to było przeżyć,ale trzeba było i trzeba dalej żyć ,no cóż to nasze takie życie.Pozdrawiam.

    Współczuję... to smutne... ale ważne, że nie tracisz nadziei... witamy...

    dqprio4pygfv875f.png zrz6anlieenmishw.png
‹‹ 81 82 83 84 85 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ