X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Dziewczyny starajace sie o pierwsze malenstwo :)
Odpowiedz

Dziewczyny starajace sie o pierwsze malenstwo :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 grudnia 2013, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja odwiedziłam w swoim życiu wielu lekarzy, ale co jeden to gorszy za każdym razem muszę brać sprawy w swoje ręce.
    olka30 wrote:
    Nie to my dinozaury jesteśmy wymagające ;)

  • Little Frog Autorytet
    Postów: 3666 5260

    Wysłany: 16 grudnia 2013, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to jestem tego samego zdania. Lepiej rozłożyć nogi przed kilkunastoma i trafić na tego odpowiedniego, a nie chodzić bezskutecznie do jednego. Jeżeli lekarz jest konkretny, zna się na rzeczy i ma dobry sprzęt, to nawet warto na wizytę wyłożyć więcej, bo z perspektywy czasu, to pewnie na tym oszczędzamy.

  • Little Frog Autorytet
    Postów: 3666 5260

    Wysłany: 16 grudnia 2013, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teraz już ostatecznie za 10 minut uciekam...
    Muszę posprzątać łazienkę, mąż wraca z pracy po 16, a jak zobaczy, że tu nic nie jest zrobione, to jeszcze biedny może dostać zawału. A jutro o tej porze będę siedziała już jak na szpilkach :)

  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 16 grudnia 2013, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agata do pół godz. w jedną i drugą str. uznaje się że temp. jest zmierzona o czasie, tak czytałam w poradnikach jak mierzyć. Ja nawet tego nie wprowadzam, piszę że o 6 i tyle, bo ten program naprawdę wariuje jak są minimalne odchylenia.

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 grudnia 2013, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki :) to zaraz pozmieniam i zobaczę co wyjdzie :)
    olka30 wrote:
    Agata do pół godz. w jedną i drugą str. uznaje się że temp. jest zmierzona o czasie, tak czytałam w poradnikach jak mierzyć. Ja nawet tego nie wprowadzam, piszę że o 6 i tyle, bo ten program naprawdę wariuje jak są minimalne odchylenia.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 grudnia 2013, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    noo nie jest teraz najlepiej heh

  • Melula Autorytet
    Postów: 2598 2847

    Wysłany: 16 grudnia 2013, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agatasssss wrote:
    mam pytanie dot. temperatury, zazwyczaj mierzę ją o 6 rano, jednak czasami zdarza mi się obudzić wcześniej np 5:00, 5:30 jak zaznaczacie wtedy temke? dajecie zeby ingnorowało? bo ja jak zmieniłam to mi owu skoczyło z 29 dc na 13 :|
    Wg J.Rótzera: "codzienny pomiar temperatury nie musi być dokonywany o tej samej godzinie. Różnice w czasie do 1,5 h są bez znaczenia. Większe odstępy czasowe, jak i pomiar temperatury po godzinie 7.30 muszę być odznaczone."

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 grudnia 2013, 15:02

    dqprio4pygfv875f.png zrz6anlieenmishw.png
  • aaaaga Autorytet
    Postów: 2432 4868

    Wysłany: 16 grudnia 2013, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nawet tu w programie masz godzinę co pół godziny :-) więc spoko pamiętajmy że to tylko program ja na przykład mam od dwóch dni wilgotno i jak wpisałam jako objaw to program cofnął mi owu jako prawdopodobna i wskazuje że chyba teraz mam w 30 dc więc sama widzisz

    f2wlj44jgrn4a0f6.png


    Matko Boska Matemblewska módl się za nami !
    04.02.2014 - 7tc [*]
  • Melula Autorytet
    Postów: 2598 2847

    Wysłany: 16 grudnia 2013, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, to tylko maszyna - program...

    dqprio4pygfv875f.png zrz6anlieenmishw.png
  • aaaaga Autorytet
    Postów: 2432 4868

    Wysłany: 16 grudnia 2013, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melula wrote:
    Dziewczyny, to tylko maszyna - program...
    Dokładnie :-)

    f2wlj44jgrn4a0f6.png


    Matko Boska Matemblewska módl się za nami !
    04.02.2014 - 7tc [*]
  • wirbażka Autorytet
    Postów: 301 111

    Wysłany: 16 grudnia 2013, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    właśnie dobry lekarz ... ja jestem po szukaniu nowego i znalałam... może to będzie ten i w końcu będę oddychać za dwoje :) także czekam na @ i po idę :) będę rozkładać nogi dopóki nie znajdę dobrego :) hiehie

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 grudnia 2013, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Masz rację to tylko program ,ale jego celem jest ułatwienie zajścia w ciążę, a póki co jest na odwrót...
    Melula wrote:
    Dziewczyny, to tylko maszyna - program...

  • Macierzanka:) Autorytet
    Postów: 2952 4048

    Wysłany: 16 grudnia 2013, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agata, zmień lekarza, ale uważaj na "złote porady". :) Ja tak się ostatnio przejechałam właśnie... i szukam dalej.
    Chodziłam do tak zwanych polecanych, ale lepiej zdać się na kobiecą intuicję czasami.

    "Niepłodność to nie kara, uzdrowienie to nie czary"
    1237397y6kr97ild4.gif
  • wirbażka Autorytet
    Postów: 301 111

    Wysłany: 16 grudnia 2013, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mozna też w internecie poszukać coraz więcej osób kogoś poleca, ocenia:) i nie ma co się zrażać jeden będzie do d , drugi ale w końcu się trafi na dobrego specjaliste :)

  • Macierzanka:) Autorytet
    Postów: 2952 4048

    Wysłany: 16 grudnia 2013, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wirbażka wrote:
    Mozna też w internecie poszukać coraz więcej osób kogoś poleca, ocenia:) i nie ma co się zrażać jeden będzie do d , drugi ale w końcu się trafi na dobrego specjaliste :)

    Dokładnie! Szukać do skutku i się nie poddawać! Mnie już oglądało w życiu ogólnie 7 ginów, tuż przed staraniami byłam u trzech, żeby jakiegos wybrać, a w trakcie starań poszłam dodatkowo do dwóch. I dalej nie mam odpowiedzi na moje problemy...
    Ja na przykład teraz szperam w necie za jakimś specjalistą od naprotechnologii, będę wszystkiego próbować :)

    "Niepłodność to nie kara, uzdrowienie to nie czary"
    1237397y6kr97ild4.gif
  • Little Frog Autorytet
    Postów: 3666 5260

    Wysłany: 16 grudnia 2013, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki, ja uciekam! Życzę przyjemnego wieczorku!! :) Pojawię się tu jutro rano!! :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 grudnia 2013, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale zajecie sobie znalazlam :/
    Siedze nad tymi puzzlami a to dopiero troche ulozone :/
    http://zapodaj.net/db5c1fe301571.jpg.html
    http://zapodaj.net/562e66130a676.jpg.html

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 grudnia 2013, 16:25

  • Macierzanka:) Autorytet
    Postów: 2952 4048

    Wysłany: 16 grudnia 2013, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Puzzle są super!

    Little Frog lubi tę wiadomość

    "Niepłodność to nie kara, uzdrowienie to nie czary"
    1237397y6kr97ild4.gif
  • wirbażka Autorytet
    Postów: 301 111

    Wysłany: 16 grudnia 2013, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja nad takimi puzzlami tj. 1000 i widok morskiego oka , siedziałam chyba 2 tyg popołudniami po pracy heh mężulo szybko zrezygnował ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 grudnia 2013, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    takie wciagajace ale tak ciezko to idzie :)

‹‹ 86 87 88 89 90 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ