X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Dziewczyny starajace sie o pierwsze malenstwo :)
Odpowiedz

Dziewczyny starajace sie o pierwsze malenstwo :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 grudnia 2013, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja poszlam ale sie zastanawialam powiedziala mi bardzo duzo nie znajac mnie jak one to robia

  • Macierzanka:) Autorytet
    Postów: 2952 4048

    Wysłany: 16 grudnia 2013, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wirbażka wrote:
    no to Ewelina23 młodziutka jesteś mi w styczniu 26 stuknie... a ciąży ani widu ani słychu ... jeszcze pracę niech stracę bo sytuacja bardzo nie pewna to będę starania musiała odłożyć .... ehhh

    Wibrażka, to Ty młoda jesteś :) Tutaj na wątku jest też sporo dinozaurów, ale wszystkie jesteśmy piękne, młode i sexy laski :)
    A i spotkałam też na of mnóstwo dziewczyn, które się starają mimo braku pracy ( m.in. ja, straciłam juz w trakcie starań)
    Tak, że głowa do góry Kochana!

    aaaaga lubi tę wiadomość

    "Niepłodność to nie kara, uzdrowienie to nie czary"
    1237397y6kr97ild4.gif
  • Little Frog Autorytet
    Postów: 3666 5260

    Wysłany: 16 grudnia 2013, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie mam zielonego pojęcia jak to się dzieje :) Ale ja jednak wolę żyć w nieświadomości niż miałabym usłyszeć coś strasznego :) A z drugiej strony też wolałabym się nie napalać na coś, co by się nigdy nie wydarzyło

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 grudnia 2013, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Little Frog wrote:
    Nie mam zielonego pojęcia jak to się dzieje :) Ale ja jednak wolę żyć w nieświadomości niż miałabym usłyszeć coś strasznego :) A z drugiej strony też wolałabym się nie napalać na coś, co by się nigdy nie wydarzyło
    tez racja ale chyba wiecej stresu zjadamy co cykl niz raz bysmy sie dowiedzialy

  • Little Frog Autorytet
    Postów: 3666 5260

    Wysłany: 16 grudnia 2013, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina23 wrote:
    tez racja ale chyba wiecej stresu zjadamy co cykl niz raz bysmy sie dowiedzialy
    No teraz to Ty też masz rację :D

    Ewelina23 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 grudnia 2013, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://www.pudelek.tv/video/Ona-tanczy-dla-mnie-PO-ANGIELSKU-4048/?fb_action_ids=682866025080242&fb_action_types=og.likes&fb_source=other_multiline&action_object_map=%5B183077061889331%5D&action_type_map=%5B%22og.likes%22%5D&action_ref_map=%5B%5D

  • Little Frog Autorytet
    Postów: 3666 5260

    Wysłany: 16 grudnia 2013, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Słyszałam już gdzieś tę wersję ;]

    Ewelina23 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 grudnia 2013, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra kochane ja sie zbieram do sklepu bo musze zabrac sie za obiadek ale niewiem co mam zrobic :/
    Milego dnia <3

  • Little Frog Autorytet
    Postów: 3666 5260

    Wysłany: 16 grudnia 2013, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wzajemnie! :) JA też zbieram tyłek od kompa i troszkę muszę posprzątać :)

  • Macierzanka:) Autorytet
    Postów: 2952 4048

    Wysłany: 16 grudnia 2013, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to pa i do później :) Też uciekam

    "Niepłodność to nie kara, uzdrowienie to nie czary"
    1237397y6kr97ild4.gif
  • wirbażka Autorytet
    Postów: 301 111

    Wysłany: 16 grudnia 2013, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Macierzanka:) wrote:
    Wibrażka, to Ty młoda jesteś :) Tutaj na wątku jest też sporo dinozaurów, ale wszystkie jesteśmy piękne, młode i sexy laski :)
    A i spotkałam też na of mnóstwo dziewczyn, które się starają mimo braku pracy ( m.in. ja, straciłam juz w trakcie starań)
    Tak, że głowa do góry Kochana!


    hahha zdaję sobie sprawę, że są kobietki starsze na tym wątku ;) a że każda jest piękna, młoda i sexy to oczywiste ;)

    Melula też się czuje na 15 ;)

    Wierze, ze każda z nas zostanie Mamuśką ;)

    Macierzanka:) lubi tę wiadomość

  • Melula Autorytet
    Postów: 2598 2847

    Wysłany: 16 grudnia 2013, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i tego się trzymajmy. odwlekam sprzątanie łazienki. ale mam czas do piątku, żeby to ogarnąć...

    dqprio4pygfv875f.png zrz6anlieenmishw.png
  • wirbażka Autorytet
    Postów: 301 111

    Wysłany: 16 grudnia 2013, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze fajnie macie poniedziałek godzina 12 a koleżanki zakupki, obiadek itp. ;) nie miałam tak nigdy zaraz po szkole średniej poszłam do pracy, studia zaoczne i tak od godz 7.30 do 17 poza domem, obiadki wieczorową porą przyrządzam na następny dzień i tak leeeci :D aż wyskocze z pracy po coś smacznego na chwilę ;) hehehhe

  • Melula Autorytet
    Postów: 2598 2847

    Wysłany: 16 grudnia 2013, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja wolałabym pójść do pracy, niż tak kwitnąć w domu... wybieram twoją opcję, Wirbażka...

    Macierzanka:) lubi tę wiadomość

    dqprio4pygfv875f.png zrz6anlieenmishw.png
  • wirbażka Autorytet
    Postów: 301 111

    Wysłany: 16 grudnia 2013, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz Kochana zawsze tak jest jak coś masz chcesz inaczej :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 grudnia 2013, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny! Jestem tu nowa dołączam do Was razem z moimi staraniami.Trzymam kciuki :)Buziaki

    Macierzanka:) lubi tę wiadomość

  • Lucy Autorytet
    Postów: 1514 455

    Wysłany: 16 grudnia 2013, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iwus wrote:
    No witam dziewuszki.Ja tez zaraz biorę się do pracy,no i dodam iz z meżem tez się staramy o maleństwo,to mój 4 cykl starań ,gdyż 26 czerwca urodziłąm martwe dziecko w 8 miesiącu ciązy,mimo ,ż eciąża przebiegałą prawidłowo,ale jak poszłam na wizyte to serdeuszko u synka już nie biło,żebyście wiedziąły jaki to ból i cierpienie otrzymać taka wiadomośc od lekarza,cięzko to było przeżyć,ale trzeba było i trzeba dalej żyć ,no cóż to nasze takie życie.Pozdrawiam.
    ehhh współczuję Ci. Zyczę spełnienia marzenia o dzieciątku :*

    zem3j44jocammsgx.png
    zrz6x1hp5wag352p.png
  • Melula Autorytet
    Postów: 2598 2847

    Wysłany: 16 grudnia 2013, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agata88 wrote:
    Hej dziewczyny! Jestem tu nowa dołączam do Was razem z moimi staraniami.Trzymam kciuki :)Buziaki
    witamy

    dqprio4pygfv875f.png zrz6anlieenmishw.png
  • aaaaga Autorytet
    Postów: 2432 4868

    Wysłany: 16 grudnia 2013, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem w pracy i pisze z telefonu :-) pracuje od 7 do 15 i dobrze mi z tym :-)
    Wszystkim tu obecnym mówię głośno i wyraźnie dziewczyny damy rade i nasze marzenia się spełnią zobaczycie! !!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 grudnia 2013, 12:17

    Little Frog lubi tę wiadomość

    f2wlj44jgrn4a0f6.png


    Matko Boska Matemblewska módl się za nami !
    04.02.2014 - 7tc [*]
  • Lucy Autorytet
    Postów: 1514 455

    Wysłany: 16 grudnia 2013, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wirbażka wrote:
    Cześć Dziewczyny!

    Dołączam się i ja ;) I od razu mam pytanko. Czy któraś z Was brałą luteine? Lekarz przepisał mi bo miałam rozregulowane cykle, ale obserwując tempkę owulacja występuje później tj.ok 18 dc a luteine mam brać od16dc a wyczytałam, ze luteina może zablokować owulację. Może powinnam brać ją po owulacji? Jak myślicie? ;)
    Brałam luteinę 2x1 od 15 dnia cyklu i nie owulowałam. Jak się okazało na usg, moja owulacja przychodziła dopiero w 19-21 cyklu, więc dużo duzo za wcześnie ja jadłam.
    Do dziś nie wiem czy to tlyko luteina, czy też prolaktyna, ale teraz jem duphaston (jedna cholera tylko sytnetyczny) dopiero po stwierdzonej owulacji i w końcu ona jest :)

    Generalnie to lekarze przepisują luteine na ślepo od 16 dc bo zakłada się że kobieta mająca cykle 28 dniowe, owulke m ok 14-15 dnia. A tu neistety trzeba podejść do pacjenta bardziej indywidualnie. :)

    Moja aktualna ginka, wysmiała to zalecenie z ta luteina od 15dc, zamieniła mi ją na duphaston (ułatwia interpretowanie wykresu, bo nie podnosi fałszywie temperatury) i bardzo mnie pochwaliła za rozsądne przesunięcie sobie luteiny samemu, aż po owulce :)

    Są dziewczyny, którym luteina nie zaburzała owulacji. Wybór należy do Ciebie. Ryzyk fizyk :)

    zem3j44jocammsgx.png
    zrz6x1hp5wag352p.png
‹‹ 84 85 86 87 88 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ