X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Dziewczyny z Podkarpacia łączmy się! :)
Odpowiedz

Dziewczyny z Podkarpacia łączmy się! :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 kwietnia 2014, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Posypię wiruskami po becie! rano jeszcze zrobie test bo to było z takiego normalnego , a z rana będzie jak w morde strzelił!!!!!! jeeeeeejejejejeee

    Ewik lubi tę wiadomość

  • Ewik Autorytet
    Postów: 2293 1385

    Wysłany: 11 kwietnia 2014, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CLOnówka przyjmujemy wiruski :)

    Krokodylku widzę,że zaczynasz cykl z obserwacją :) super będę zaglądać do Ciebie podglądać.

    Krokodylica lubi tę wiadomość

    mhsv2n0ahsxqjiji.png
  • Krokodylica Autorytet
    Postów: 11653 9784

    Wysłany: 11 kwietnia 2014, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewik ja od 3 cykli sobie mierzę tempkę i prowadzę wykresy ale nie udostępniałam bo brałam anty i nie staraliśmy się o dzidziusia. Prowadziłam je raczej dla siebie żeby obserwować swój organizm i się wprawiać. :)
    Teraz pierwszy cykl ze staraniami będzie :)

    Ewik lubi tę wiadomość

  • Ewik Autorytet
    Postów: 2293 1385

    Wysłany: 11 kwietnia 2014, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W takim razie zaciskam kciuki :)

    mhsv2n0ahsxqjiji.png
  • Krokodylica Autorytet
    Postów: 11653 9784

    Wysłany: 11 kwietnia 2014, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymaj, trzymaj :)

    Ewik lubi tę wiadomość

  • Magdalenna Autorytet
    Postów: 265 298

    Wysłany: 13 kwietnia 2014, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To nasz 5. cykl był, a 2. pełny z OF. I pierwszy udany, więc łapcie wiruski :D Powodzenia w staraniach kochane.

    Ewik lubi tę wiadomość

    ug37gu1r7v7qaicj.png
    f2w3rjjgmnulgd8d.png
  • Ewik Autorytet
    Postów: 2293 1385

    Wysłany: 13 kwietnia 2014, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O proszę gratulacje kochana :)

    Magdalenna lubi tę wiadomość

    mhsv2n0ahsxqjiji.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 kwietnia 2014, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krokodylica wrote:
    CLOnówka widziałam że jednak + :)
    Super.
    Dawaj wiruski :P
    Wiruskować będę jutro po becie <3

    Ewik lubi tę wiadomość

  • 8malina Debiutantka
    Postów: 14 5

    Wysłany: 13 kwietnia 2014, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny , jestem tu nowa i prowadzę obserwacje od kilku dni. Chciałam to potraktować jako taką naukę ale zastanawia mnie kilka spraw i może któraś z Was mnie oświeci. Staramy się z mężem o dziecko , dlatego kochamy się co drugi , czasem co trzeci dzień. Czy obserwacja śluzu ma wtedy sens? Czy pozostałości spermy mogą mnie zmylić? Na moim wykresie od 19 dnia nie wiedziałam co zaznaczyć w okienku śluz bo prawie go nie było i do tej pory nie ma. Czy z samej temperatury można coś odczytać?Z góry bardzo dziękuję za odpowiedzi i pozdrawiam :)
    82ba4e78a20b33a4ee9418d49b97a254.png

    ckai3e3k5w3jlv31.png
  • Ewik Autorytet
    Postów: 2293 1385

    Wysłany: 13 kwietnia 2014, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj malina :) obserwacja śluzu jest dodatkowym "wyznacznikiem" kiedy nastąpi owulacja. A kiedy obserwujesz śluz? Rano,wieczorem? Po współżyciu możesz miec problem z jego obserwacją. Czasami też jest tak, że śluzu nie musisz zaobserwować na zewnątrz ale jest głęboko w środku. Ja tak miałam oczywiście się zamartwiałam dopiero ginekolog mnie uświadomiła,że nie ma obaw bo on jest ale widoczny przy badaniu więc tam gdzie jest tak naprawdę najbardziej potrzebny plemnikom.

    mhsv2n0ahsxqjiji.png
  • 8malina Debiutantka
    Postów: 14 5

    Wysłany: 14 kwietnia 2014, 07:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli chodzi o śluz to sprawdzałam go przy każdej wizycie w toalecie , dotykając papierkiem a następnie paluszkiem by sprawdzić konsystencje.oczywiście po stosunku tego nie robie bo zazwyczaj kochamy się wieczorem więc śluz sprawdzam dopiero następnego dnia od ok. południa do wieczora.Ale ostatnio na papierku nie ma nic albo jest tylko plamka , taka jakbym mokrym palcem dotknęła tego papieru:/ czytam ostatnio bardzo dużo o śluzie , mierzeniu temp. itd ale to wszystko jest bardzo trudne , choć na początku wydawało się , że będzie bajecznie łatwe.Ciężko to wszystko ogarnąć tym bardzeij , że opinie różnią się.

    ckai3e3k5w3jlv31.png
  • Ewik Autorytet
    Postów: 2293 1385

    Wysłany: 14 kwietnia 2014, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spokojnie nikt na początku nie jest alfą i omegą w tych tematach. Ja do tej pory się uczę czegoś nowego. Z czasem wszystkiego się nauczysz.

    Pij dużo wody i możesz brać kwasy omega w kapsułkach poprawiają jakość śluzu. Mi lekarz gin.polecił pić syrop wykrztuśny od 5 dnia cyklu do owulacji tez pomaga. Ale wiem po sobie,że nie zawsze śluz musi być na zewnątrz,ważne żeby był tam gdzie jest potrzebny:)

    8malina lubi tę wiadomość

    mhsv2n0ahsxqjiji.png
  • aisza Autorytet
    Postów: 354 113

    Wysłany: 14 kwietnia 2014, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I ja witam, ja tez z podkarpacia :) okolice Rzeszowa

    Ewik, november123, BezchmurneNiebo lubią tę wiadomość

    27.03.2014 [*]
    udało się :) czekamy na Ciebie Skarbie :* <3

    10 sierpień 2016 r. godz: 8:30 - córcia Oliwia
  • Ewik Autorytet
    Postów: 2293 1385

    Wysłany: 14 kwietnia 2014, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj aisza :) ja też okolice Rzeszowa :) Ile się już staracie?

    november123, BezchmurneNiebo lubią tę wiadomość

    mhsv2n0ahsxqjiji.png
  • aisza Autorytet
    Postów: 354 113

    Wysłany: 14 kwietnia 2014, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny dzięki za miłe przyjęcie :) Ewik my to już ponad rok tak konkretnie się staramy i każdy miesiąc przynosił rozczarowanie

    27.03.2014 [*]
    udało się :) czekamy na Ciebie Skarbie :* <3

    10 sierpień 2016 r. godz: 8:30 - córcia Oliwia
  • Ewik Autorytet
    Postów: 2293 1385

    Wysłany: 14 kwietnia 2014, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Będzie dobrze :) my 6 cs ale ten miesiąc jest pokićkany 2 antybiotyki itp.
    Aisza robiliście jakieś badania?

    mhsv2n0ahsxqjiji.png
  • 8malina Debiutantka
    Postów: 14 5

    Wysłany: 14 kwietnia 2014, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam niedaleko do rzeszowa:) jestem ze stalowej woli;) co do śluzu to przeczytałam dzis żeby pić dużo wody właśnie jak radzisz ewik i np. jeść marchewki:)i tak robie przez co ciągle latam do wc :P dziś też program wyrysował mi dwie czerwone kreski bo miałam trzy wyższe temp. czy według was miałam szanse zajść w ciążę?
    A tak wogóle to my jesteśmy prawie 8 mies po ślubie a staranie rozpoczęliśmy jakieś 6 mies temu ale raczej uderzaliśmy w dni przybliżone środka cyklu tak "mniej więcej".jak widać nic z tego nie wyszło i przypadkiem trafiłam tu:)postanowiłam zacząć obserwować swój cykl:) i spodobało mi się to;)
    82ba4e78a20b33a4ee9418d49b97a254.png

    ckai3e3k5w3jlv31.png
  • aisza Autorytet
    Postów: 354 113

    Wysłany: 14 kwietnia 2014, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewik z badań to póki co robiłam na własną rękę prolaktynę, progesteron i tsh, niby wszystko w normie choć okazuje się że progesteron mam niski :/ ale gin powiedziała że na podwyższenie pregesteronu nic mi narazie nie da, dopiero jak okaze sie że jestem w ciąży to dostanę.. tak więc póki co to mam zwiększoną dawkę kwasu foliowego 5 mg i inofolic 2 razy dziennie.. i do tego magnez z wit. b6... ten cykl przeczekujemy i działamy w następnym, a ty robiłaś badania?

    27.03.2014 [*]
    udało się :) czekamy na Ciebie Skarbie :* <3

    10 sierpień 2016 r. godz: 8:30 - córcia Oliwia
  • Ewik Autorytet
    Postów: 2293 1385

    Wysłany: 14 kwietnia 2014, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmm...dziwne bo jak ma się niski progesteron to z reguły dają leki na jego podwyższenie bo to też może być przyczyną braku ciąży

    Aisza tak robiłam badania praktycznie wszystkie hormony kobiece. Z prolaktyną się borykam od kilku lat teraz sobie skacze raz w górę raz w dół, obecnie jestem na etapie leczenia tarczycy i chodzę na monitoring.

    mhsv2n0ahsxqjiji.png
  • Krokodylica Autorytet
    Postów: 11653 9784

    Wysłany: 14 kwietnia 2014, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdalenna wrote:
    To nasz 5. cykl był, a 2. pełny z OF. I pierwszy udany, więc łapcie wiruski :D Powodzenia w staraniach kochane.

    Łapię! :)

1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ