X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Dziewczyny z Podkarpacia łączmy się! :)
Odpowiedz

Dziewczyny z Podkarpacia łączmy się! :)

Oceń ten wątek:
  • Tysia :) Autorytet
    Postów: 759 156

    Wysłany: 3 marca 2016, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiktoriaa wrote:
    pewnie, że nie przyjdzie, kropki będą zielone ;)

    Oby było tak jak mówisz ❤ teraz nastał okres czekania :D i wszystkie się dowiemy co i jak :)

    Tysia :) eiktflw12fwpveux.png
  • wiktoriaa Autorytet
    Postów: 1250 616

    Wysłany: 3 marca 2016, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    taa tylko to jeden z najgorszych okresów :(

    syy26iye928jhyb7.png
  • Tysia :) Autorytet
    Postów: 759 156

    Wysłany: 3 marca 2016, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No dokładnie az człowieka nosi i nie wiadomo co ze sobą zrobić .. Najgorzej jak jest pare dni do @ :) ja zawsze mam tak : a może pojde po test już zrobić albo jednak nie ide bo może za szybko i się załamie i tak w koło .. Glupie to jest ale co zrobić .. mam nadzieje ze to ostatni miesiąc takiego gdybania :)

    A i czasmi sobie objawy wmawiam .. jak głupek a potem z tego nici :(

    Tysia :) eiktflw12fwpveux.png
  • wiktoriaa Autorytet
    Postów: 1250 616

    Wysłany: 3 marca 2016, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja w grudniu bodajże to miałam tyle objawów, że szkoda gadać :) zawsze po owu wpatrywałam się w ten wykres jakby miał się zaraz zazielenić. masakra jakaś. teraz niby staram się już nie nakręcać, ale wiadomo jak jest. też sobie obiecuje zawsze, że testu nie zrobię, a robię, ale teraz już widzę po wykresie, jak spada to szkoda marnować ;) jak teraz @ przyjdzie to przestaję mierzyć temperaturę i nie robię testów owulacyjnych. mam nadzieję, że utrzyma się moje postanowienie.

    syy26iye928jhyb7.png
  • Tysia :) Autorytet
    Postów: 759 156

    Wysłany: 3 marca 2016, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To chyba każda tak ma :) i tez sobie powtarzam zawsze że od następnego cyklu nie będę się nakręcać ale się nie da :D i kończy się zawsze tak że aaa od następnego cyklu nie będę już świrować bo to gorzej dla mnie :) a i tak się nakręcam ...
    Najlepsze jest to, że ponoć jak się mniej nakręcamy to łatwiej się zachodzi w ciąże :)
    A u Ciebie na wykresie to żaden spadek :) jutro zobaczysz, zawsze temp może odbic w góre :)

    Tysia :) eiktflw12fwpveux.png
  • KlaudyŚ Autorytet
    Postów: 4286 2472

    Wysłany: 3 marca 2016, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi raz sie spoznil 2 dni to wariowalam ze szczescia, ale skubaniec przyszedl.
    I teraz tez juz zaczynam sobie wmawiac objawy:(

    p19uskjonvbututx.png

    relgwn15ul8mpggj.png

  • wiktoriaa Autorytet
    Postów: 1250 616

    Wysłany: 3 marca 2016, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to moja @ była lepsza spóźniła się 4 dni :) 3 testy zrobiłam i nie mogłam uwierzyć, że negatywne wyszły, ale w sumie wtedy ostatni raz ryczałam, teraz przyjmuję to na klatę bez wrzasku ;) niby nie mam w głowie tylko ciąża, nie myślę o tym non stop, ale jednak podświadomość robi swoje. dawniej jakoś nie zwracałam na nic uwagi, a teraz najmniejsza głupota i w głowie lampka - oho może w końcu się udało :) najgorzej jest w 12dp no i spadek 13, ale wtedy się nastawiam na @ i nowy cykl :D

    syy26iye928jhyb7.png
  • wiktoriaa Autorytet
    Postów: 1250 616

    Wysłany: 3 marca 2016, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a teraz to ja też mam już parę objawów, ale nawet ich nie zaznaczam bo tylko bardziej bym się nakręcała :)

    syy26iye928jhyb7.png
  • Tysia :) Autorytet
    Postów: 759 156

    Wysłany: 3 marca 2016, 23:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeju a mnie z 2 h temu złapał taki okropny bol brzucha ze myślałam że do szpitala pojadę .. ledwo oddychać dałam rade :( ale zjadlam na raz 4 ibupromy max i 2 nospy max i trochę przeszło :/ skąd się u mnie biorą takie bóle to nie wiem :( ledwo żyję dosłownie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 marca 2016, 23:14

    Tysia :) eiktflw12fwpveux.png
  • wiktoriaa Autorytet
    Postów: 1250 616

    Wysłany: 4 marca 2016, 05:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hmmmm dziwna sprawa, ja miałam takie nieraz przy @ 2 razy nawet na pogotowiu byłam pod kroplówką... współczuje, wiem co to za ból. mam nadzieję, że już wszystko ok :) ja wczoraj ogladąłam przyjaciółki i potem padłam jak mucha :D

    syy26iye928jhyb7.png
  • Tysia :) Autorytet
    Postów: 759 156

    Wysłany: 4 marca 2016, 07:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiktoriaa wrote:
    hmmmm dziwna sprawa, ja miałam takie nieraz przy @ 2 razy nawet na pogotowiu byłam pod kroplówką... współczuje, wiem co to za ból. mam nadzieję, że już wszystko ok :) ja wczoraj ogladąłam przyjaciółki i potem padłam jak mucha :D
    Dzisiaj już lepiej, kiedyś też miałam już takie bóle i miałam różne badania robione i wszyscy lekwrze twierdza ze wszystko jest ok .. Brzuch dzisiaj tylko trochę boli ale da się żyć ..

    Ją też ogladam przyjaciółki tyle że na ipli i jeden odcinek do przodu jestem :D zdecydowanie mój ulubiony serial :) i m jak miłość haha :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 marca 2016, 07:34

    Tysia :) eiktflw12fwpveux.png
  • wiktoriaa Autorytet
    Postów: 1250 616

    Wysłany: 4 marca 2016, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To dobrze ze juz Ci lepiej. Ja wczoraj oglądałam na Polsacie ale dziś jak wrócę to nadrobie jeden do przodu tez na ipli bo nie wytrzymam tygodnia, nie ma szans :-D uwielbiam ten serial, emke tez oglądam no i na wspólnej

    syy26iye928jhyb7.png
  • KlaudyŚ Autorytet
    Postów: 4286 2472

    Wysłany: 10 marca 2016, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co tu taka cisza panuje ?
    Opowiadajcie jak u was :)

    p19uskjonvbututx.png

    relgwn15ul8mpggj.png

  • Tysia :) Autorytet
    Postów: 759 156

    Wysłany: 10 marca 2016, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KlaudyŚ wrote:
    Co tu taka cisza panuje ?
    Opowiadajcie jak u was :)
    Widzę ze u Ciebie tak jak u mnie jest 8 dni po owulce :) i jak się czujesz ?
    Bo mnie od wczoraj masakrycznie bolą piersi i caly czas jest mi zimno .. Nie wiem co jest grane .. do @ jeszcze mam trochę czasu :)

    Tysia :) eiktflw12fwpveux.png
  • KlaudyŚ Autorytet
    Postów: 4286 2472

    Wysłany: 10 marca 2016, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie cycuchy tez bola i czasami zaswedza,brzuch mam wzdety no i dzis rano omal nie zwymiotowalam przez kaszel ktory pojawil sie znikąd.
    Temp utrzymuje mi sie w miarę wysoko. Malpa ma przyjsc za dwa dni w sobote rano w dniu spodziewanej zrobie test najwyzej bede pluc za swoja glupote ale to zalezy wszystko od jutrzejszej temp.cykle mam 25dniowe

    p19uskjonvbututx.png

    relgwn15ul8mpggj.png

  • Tysia :) Autorytet
    Postów: 759 156

    Wysłany: 10 marca 2016, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja mam jeszcze sporo czekania .. bo ja mam 34 35 dniowe przeważnie :) ale tez mnie cycki bolą ale okropnie .. jak zakładam koszule na noc do spania to mało nie zwariuje :/ ja tez poczekam do terminu @ .. jak jej nie będzie to zrobie test bo nie wytrzymam :D i tak nie wiem czy wytrzymam az do terminu ..
    Mam nadzieje że temp Ci nie spadnie i że jednak nie będziesz pluc za swoja głupotę :) tak to już jest ze nie możemy się doczekać testownia :)

    Tysia :) eiktflw12fwpveux.png
  • KlaudyŚ Autorytet
    Postów: 4286 2472

    Wysłany: 10 marca 2016, 22:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ohoho to jeszcze sporo czasu poczekasz.
    Hehe mam nadzieje ze nie bede sobie plula ,dobrze by bylo. A co do testowania to racja im blizej tym juz chcemy miec to za soba i dowiedzieć sie czy sie udalo

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 marca 2016, 22:51

    p19uskjonvbututx.png

    relgwn15ul8mpggj.png

  • Tysia :) Autorytet
    Postów: 759 156

    Wysłany: 10 marca 2016, 23:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo drugie tyle prawie musze czekać :D ale nic nie zrobię .. nie przyspiesze tego ..
    Ja to najchętniej zaraz po owulacji chciałabym wiedzieć czy juz się udalo tylko szkoda że tak się nie da hehe

    Tysia :) eiktflw12fwpveux.png
  • KlaudyŚ Autorytet
    Postów: 4286 2472

    Wysłany: 10 marca 2016, 23:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To bylby dobry pomysł,ale coz tak nas natura obdarzyla ze musimy czekac :)

    p19uskjonvbututx.png

    relgwn15ul8mpggj.png

  • wszamanka Autorytet
    Postów: 1750 686

    Wysłany: 11 marca 2016, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się z Rzeszowa:)
    O dzieciach z mężem, kiedyś jeszcze nie-mężem myślimy od dawna, ale zawsze albo jedno w pracy niepewnie, albo drugie, na wynajmowanym mieszkaniu marne warunki dla dziecka, potem przeprowadzka, czas starania się o kredyt na własny dom, i w końcu jesienią ubiegłego roku data wprowadzenie się na "swoje" nabrała realnych kształtów i zaczęliśmy starania na poważnie. Wcześniej, po odstawieniu plastrów anty, to tak trochę zabezpieczaliśmy się, trochę nie, świadomie nie zdecydowalibyśmy się na dziecko, ale wpadka byłaby bardzo mile widziana;) No i jak podjęliśmy już tą w pełni świadomą decyzję o chęci powiększenia rodziny, to moje cykle rozchwiały się zupełnie i wróciły do swojej "normalności" sprzed plastrów anty, i teraz jestem w 58dc i czekam na @, a potem to już lekarz się będzie głowił co z tym zrobić ;)

    Trafiłam dzisiaj na ten wątek, przeczytałam, i trzymam za was kciuki, żeby do Was @ nie zawitała:)

    d201db57d4.png
    Starania od 10.2015.
    Dzieciątko 20/21.06.2016, 10tc. [*]

    jesień 2017 2x IUI- odwołane, słabe nasienie
    kwiecień 2019- start ivf, krotki protokół
    7.05 transfer blastki 4AA😢
    7.08 crio blastki😢
    30.08 histeroskopia-zrosty (usunięte), mięśniak, dwurożność/przegroda, stan zapalny
    12.2019-histero/laparo (usunięcie przegrody)
    15.09.2020 transfer, beta rosła, pusty pęcherzyk ciążowy😢
    2 ❄❄
‹‹ 20 21 22 23 24 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ