Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Dziewczyny z Podkarpacia łączmy się! :)
Odpowiedz

Dziewczyny z Podkarpacia łączmy się! :)

Oceń ten wątek:
  • KlaudyŚ Autorytet
    Postów: 4286 2472

    Wysłany: 14 marca 2016, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiem ci ze dobrze nic mnie nie boli jedynie cycuchy od czasu do czasu.
    No i do lazienki co chwila nie na siusiu tylko to drugie:p

    p19uskjonvbututx.png

    relgwn15ul8mpggj.png

  • Tysia :) Autorytet
    Postów: 759 156

    Wysłany: 14 marca 2016, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aha hehe :) nie zanosi się na @ :) temp masz ładną a już powinien być @ wiec jestem dobrej myśli :*

    KlaudyŚ lubi tę wiadomość

    Tysia :) eiktflw12fwpveux.png
  • wszamanka Autorytet
    Postów: 1750 686

    Wysłany: 14 marca 2016, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak przyszłościowo zapytam- gdzie w Rzeszowie robią betę? Bo w lab gdzie zawsze robię wszelkie badania bety nie wykonują, tylko zwykły test ciążowy z krwi.

    d201db57d4.png
    Starania od 10.2015.
    Dzieciątko 20/21.06.2016, 10tc. [*]

    jesień 2017 2x IUI- odwołane, słabe nasienie
    kwiecień 2019- start ivf, krotki protokół
    7.05 transfer blastki 4AA😢
    7.08 crio blastki😢
    30.08 histeroskopia-zrosty (usunięte), mięśniak, dwurożność/przegroda, stan zapalny
    12.2019-histero/laparo (usunięcie przegrody)
    15.09.2020 transfer, beta rosła, pusty pęcherzyk ciążowy😢
    2 ❄❄
  • KlaudyŚ Autorytet
    Postów: 4286 2472

    Wysłany: 14 marca 2016, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wszamanka wrote:
    tak przyszłościowo zapytam- gdzie w Rzeszowie robią betę? Bo w lab gdzie zawsze robię wszelkie badania bety nie wykonują, tylko zwykły test ciążowy z krwi.

    To jest wlasne ta beta tylko nas intersuje ilościowa :)

    p19uskjonvbututx.png

    relgwn15ul8mpggj.png

  • wszamanka Autorytet
    Postów: 1750 686

    Wysłany: 14 marca 2016, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no ale właśnie nie ma ilościowo, jest tylko "+" albo "-"

    d201db57d4.png
    Starania od 10.2015.
    Dzieciątko 20/21.06.2016, 10tc. [*]

    jesień 2017 2x IUI- odwołane, słabe nasienie
    kwiecień 2019- start ivf, krotki protokół
    7.05 transfer blastki 4AA😢
    7.08 crio blastki😢
    30.08 histeroskopia-zrosty (usunięte), mięśniak, dwurożność/przegroda, stan zapalny
    12.2019-histero/laparo (usunięcie przegrody)
    15.09.2020 transfer, beta rosła, pusty pęcherzyk ciążowy😢
    2 ❄❄
  • KlaudyŚ Autorytet
    Postów: 4286 2472

    Wysłany: 14 marca 2016, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To nie ta
    Kurcze nie powien ci bo ja z krosna i u mnie robia wszedzie
    A w szpitalu patrzylas?

    p19uskjonvbututx.png

    relgwn15ul8mpggj.png

  • Tysia :) Autorytet
    Postów: 759 156

    Wysłany: 15 marca 2016, 08:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KlaudyŚ jak tam samopoczucie? Przykro mi z powodu tego spadku temp :* mam nadzieję że u Ciebie wszystko ok ❤

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 marca 2016, 08:10

    Tysia :) eiktflw12fwpveux.png
  • KlaudyŚ Autorytet
    Postów: 4286 2472

    Wysłany: 15 marca 2016, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ehh tak o ,zalamana jestem i testowanie przenosze ost.na piatek

    p19uskjonvbututx.png

    relgwn15ul8mpggj.png

  • Tysia :) Autorytet
    Postów: 759 156

    Wysłany: 15 marca 2016, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Do mmie też wstretna małpa zawitała :/ co zrobić ...

    Tysia :) eiktflw12fwpveux.png
  • KlaudyŚ Autorytet
    Postów: 4286 2472

    Wysłany: 15 marca 2016, 23:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    coo?:(
    a ilu dniowy cykl miałaś i ile dni po owulacji ?
    u mnie jutro 30dc a 14dpo

    p19uskjonvbututx.png

    relgwn15ul8mpggj.png

  • Tysia :) Autorytet
    Postów: 759 156

    Wysłany: 16 marca 2016, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    35 dniowy ale ja zazwyczaj taki mam ... bo pierwsza faza u mnie długo trwa i owulke mam w okolichach 20 dc :/ a 13 dni po owulce przyszedł @ :(

    Tysia :) eiktflw12fwpveux.png
  • KlaudyŚ Autorytet
    Postów: 4286 2472

    Wysłany: 16 marca 2016, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To u mnie 14dpo i przyszła:)

    p19uskjonvbututx.png

    relgwn15ul8mpggj.png

  • ewi0808 Autorytet
    Postów: 2766 333

    Wysłany: 16 marca 2016, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wybieracie się? https://www.facebook.com/dobra.mama/photos/a.165692533457703.42562.165216100172013/1298158250211120/?type=3&theater

    atdc3e5exzk12dxf.png
  • KlaudyŚ Autorytet
    Postów: 4286 2472

    Wysłany: 16 marca 2016, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja niestety odpadam jeszcze bardziej bym sie zalamala ale mysle ze w następnym roku lub jeszcze w tym jak bedzie wybiore sie :)

    p19uskjonvbututx.png

    relgwn15ul8mpggj.png

  • maagddaa Koleżanka
    Postów: 33 2

    Wysłany: 16 marca 2016, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewi0808 wrote:
    wybieracie się? https://www.facebook.com/dobra.mama/photos/a.165692533457703.42562.165216100172013/1298158250211120/?type=3&theater


    trzeba będzie się wybrać
    ja w końcu powstałam z podziemia, ostatnie tygodnie miałam wyjęte z życia więc chętnie się teraz wybiorę :)

  • maagddaa Koleżanka
    Postów: 33 2

    Wysłany: 16 marca 2016, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewi0808 co tam u Ciebie?

  • KlaudyŚ Autorytet
    Postów: 4286 2472

    Wysłany: 23 marca 2016, 23:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny nie śpimy,działamy:)

    p19uskjonvbututx.png

    relgwn15ul8mpggj.png

  • lula1985 Koleżanka
    Postów: 74 13

    Wysłany: 27 marca 2016, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny przygarniecie mnie na waszym forum?

    lula
    ug37e6yd7qja42lv.png
  • wszamanka Autorytet
    Postów: 1750 686

    Wysłany: 27 marca 2016, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jasne Lula, witaj. Widzę że jesteś z tego samego roku co ja :)

    d201db57d4.png
    Starania od 10.2015.
    Dzieciątko 20/21.06.2016, 10tc. [*]

    jesień 2017 2x IUI- odwołane, słabe nasienie
    kwiecień 2019- start ivf, krotki protokół
    7.05 transfer blastki 4AA😢
    7.08 crio blastki😢
    30.08 histeroskopia-zrosty (usunięte), mięśniak, dwurożność/przegroda, stan zapalny
    12.2019-histero/laparo (usunięcie przegrody)
    15.09.2020 transfer, beta rosła, pusty pęcherzyk ciążowy😢
    2 ❄❄
  • wiktoriaa Autorytet
    Postów: 1251 616

    Wysłany: 29 marca 2016, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć Lula :D

    syy26iye928jhyb7.png
‹‹ 22 23 24 25 26 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ