X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Dziewczyny z Podkarpacia łączmy się! :)
Odpowiedz

Dziewczyny z Podkarpacia łączmy się! :)

Oceń ten wątek:
  • KlaudyŚ Autorytet
    Postów: 4286 2472

    Wysłany: 29 marca 2016, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak tam dziewczyny po świętach?

    p19uskjonvbututx.png

    relgwn15ul8mpggj.png

  • wszamanka Autorytet
    Postów: 1750 686

    Wysłany: 29 marca 2016, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie super, miałam chrzciny w rodzinie u siostry i jestem chrzestną, cała nasza piątka rodzeństwa miała okazję spotkać się wspólnie, a ostatnio ciężko o coś takiego:)

    I w końcu temperatury zaczęły wzrastać, więc jest szansa na @ wkrótce:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 marca 2016, 17:16

    d201db57d4.png
    Starania od 10.2015.
    Dzieciątko 20/21.06.2016, 10tc. [*]

    jesień 2017 2x IUI- odwołane, słabe nasienie
    kwiecień 2019- start ivf, krotki protokół
    7.05 transfer blastki 4AA😢
    7.08 crio blastki😢
    30.08 histeroskopia-zrosty (usunięte), mięśniak, dwurożność/przegroda, stan zapalny
    12.2019-histero/laparo (usunięcie przegrody)
    15.09.2020 transfer, beta rosła, pusty pęcherzyk ciążowy😢
    2 ❄❄
  • KlaudyŚ Autorytet
    Postów: 4286 2472

    Wysłany: 29 marca 2016, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie temp dalej nisko ale testy owu. Sa pozytywne i plemienie sie pojawilo

    p19uskjonvbututx.png

    relgwn15ul8mpggj.png

  • wiktoriaa Autorytet
    Postów: 1250 616

    Wysłany: 29 marca 2016, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja się objadłam na tych świętach i muszę zrobić postanowienie poprawy, gdyż od dzisiaj miałam ćwiczyć, a leń świąteczny się przedłuża :D

    syy26iye928jhyb7.png
  • Tysia :) Autorytet
    Postów: 759 156

    Wysłany: 30 marca 2016, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiktoriaa skąd ja to znam :D

    u mnie na świetach było spokojnie :) to były moje pierwsze święta na obczyźnie ale było nawet fajnie :D
    od dzisiaj zaczęłam wkoncu cwiczyc porządnie bo trzeba spalić kalorie :D

    Tysia :) eiktflw12fwpveux.png
  • KlaudyŚ Autorytet
    Postów: 4286 2472

    Wysłany: 30 marca 2016, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zabalowalam z moim miala byc przerwa ale nie moje nogi przytrzymaly go i sie stalo akurat w najwieksze dni plodne i prawdopodobnie w owulacje:)

    Kto ze mna oczekuje do dnia @ czyli jest juz po owulce

    p19uskjonvbututx.png

    relgwn15ul8mpggj.png

  • KlaudyŚ Autorytet
    Postów: 4286 2472

    Wysłany: 31 marca 2016, 00:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może się wam przyda:)

    Diety jakie moga nam pomoc w zajsciu w wymarzona ciążę

    1)Dieta w czasie menstruacji
    W tym czasie warto skupić się na produktach bogatych w ten pierwiastek, takich jak mięso, rośliny strączkowe, ryby, zielone warzywa liściaste. Są one bogate zarówno w żelazo, jak i białko. Poza tym należy pamiętać, że żelazo lepiej wchłania się w obecności witaminy C. Powinniśmy więc jeść też czerwone papryki, pomidory, brokuły, kiwi i cytrusy. Wystrzegajmy się potraw, które mogą przyczyniać się do zwiększania obfitości krwawienia, a tym samym niedoborów żelaza. W czasie menstruacji unikajmy alkoholu, kofeiny, ostrych przypraw


    2. Dieta w fazie folikularnej
    Faza folikularna trwa około 9 dni i w tym czasie warto jeść produkty, który wspomagają rozwój pęcherzyka. Nasza dieta w tym okresie powinna obfitować w orzechy, nasiona, zielone warzywa, jajka i ryby. W fazie folikularnej nie należy pić alkoholu – odwadnia organizm i zakłóca równowagę hormonalną organizmu.

    3.Dieta w czasie owulacji
    Najlepszym źródłem kwasów omega-3 są ryby. Ponadto warto jeść zielone warzywa liściaste, produkty pełnoziarniste, jaja, mięso. Nie zapominajmy o piciu dużej ilości wody – dzięki niej hormony są transportowane, a pęcherzyk jajnikowy dojrzewa w odpowiednim tempie. Czego unikać? Pokarmów o odczynie kwasowym, takich jak kawa, alkohol, przetworzona żywność

    4. Dieta w fazie lutealnej
    Warto szczególnie zwrócić uwagę na produkty bogate w beta-karoten, który utrzymuje prawidłowy poziom hormonów i zapobiega poronieniom. Znajdziemy go w marchwi, słodkich ziemniakach oraz zielonych liściastych warzywach. Kobiety starające się o potomstwo w fazie lutealnej powinny jeść świeże ananasy. Zawierają one substancję zwaną bromeliną, która działa przeciwzapalnie i pomaga zagnieździć się jajeczku. W fazie lutealnej należy jeść jak najwięcej ciepłych posiłków – wysoka temperatura pomaga utrzymać ciążę. Warto więc jak najczęściej przygotowywać zupy i gulasze. Lepiej stronić od zimnych posiłków i surowych produktów.

    never give up, Basia90, wiktoriaa lubią tę wiadomość

    p19uskjonvbututx.png

    relgwn15ul8mpggj.png

  • wiktoriaa Autorytet
    Postów: 1250 616

    Wysłany: 31 marca 2016, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tysia :) wrote:
    wiktoriaa skąd ja to znam :D

    u mnie na świetach było spokojnie :) to były moje pierwsze święta na obczyźnie ale było nawet fajnie :D
    od dzisiaj zaczęłam wkoncu cwiczyc porządnie bo trzeba spalić kalorie :D

    a widzisz Ty to masz motywację :) ja dziś wyciągnęłam strój do ćwiczeń i przeleżał spokojnie cały dzień na półce, Bożeee, żeby mi się chciało tak jak mi się nie chce

    syy26iye928jhyb7.png
  • wiktoriaa Autorytet
    Postów: 1250 616

    Wysłany: 31 marca 2016, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KlaudyŚ wrote:
    Ja zabalowalam z moim miala byc przerwa ale nie moje nogi przytrzymaly go i sie stalo akurat w najwieksze dni plodne i prawdopodobnie w owulacje:)

    Kto ze mna oczekuje do dnia @ czyli jest juz po owulce

    ja oczekuję z Tobą na @ i na nic innego (w przeciwieństwie do Ciebie :) ) bo odpuściłam ten cykl, ale w następnym wracam do gry :)

    syy26iye928jhyb7.png
  • wiktoriaa Autorytet
    Postów: 1250 616

    Wysłany: 31 marca 2016, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a i dziewczyny mam takie pytanie, w okolicach mojej @ jestem zapisana do fryzjera na farbowanie (czekam na wizytę już 2 miesiące, bo ma facet branie ) i parę dziewczyn mi już powiedziało, żebym absolutnie nie farbowała włosów, bo podczas @ farba nie złapie i szkoda kasy. Prawda to? miała któraś tak? jak przełożę wizytę to teraz mnie już chyba na czerwiec zapisze :( no chyba, że małpa się spóźni, albo przyjdzie wcześniej :)

    syy26iye928jhyb7.png
  • KlaudyŚ Autorytet
    Postów: 4286 2472

    Wysłany: 31 marca 2016, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiktoriaa to chyba jakies brednie ja juz pare razy farbowalam wlosy w trakcje trwania malpy

    p19uskjonvbututx.png

    relgwn15ul8mpggj.png

  • wszamanka Autorytet
    Postów: 1750 686

    Wysłany: 31 marca 2016, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiktoriaa, to przesądy jakieś niemądre;) może kiedyś jakaś kiepska fryzjerka chciała bardzo jakoś usprawiedliwić swoje nieudolstwo w fachu i coś takiego wymyśliła ;D

    d201db57d4.png
    Starania od 10.2015.
    Dzieciątko 20/21.06.2016, 10tc. [*]

    jesień 2017 2x IUI- odwołane, słabe nasienie
    kwiecień 2019- start ivf, krotki protokół
    7.05 transfer blastki 4AA😢
    7.08 crio blastki😢
    30.08 histeroskopia-zrosty (usunięte), mięśniak, dwurożność/przegroda, stan zapalny
    12.2019-histero/laparo (usunięcie przegrody)
    15.09.2020 transfer, beta rosła, pusty pęcherzyk ciążowy😢
    2 ❄❄
  • wiktoriaa Autorytet
    Postów: 1250 616

    Wysłany: 31 marca 2016, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uf to dobrze :-D bo juz się przestraszyłam że to racja z tym zabobonem :-) no cóż do odważnych świat należy, ale wydawało mi się że owulka była u mnie ok 14dc to może małpa się wczesnej zjawi, a nie spóźni jak ostatnio, a ja głupia już miałam nadzieję że to ten cykl he he

    syy26iye928jhyb7.png
  • Tysia :) Autorytet
    Postów: 759 156

    Wysłany: 1 kwietnia 2016, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiktoriaa wrote:
    a widzisz Ty to masz motywację :) ja dziś wyciągnęłam strój do ćwiczeń i przeleżał spokojnie cały dzień na półce, Bożeee, żeby mi się chciało tak jak mi się nie chce

    Taa ja mam taką motywację, że tydzień będę ćwiczyć a później odpuszcze na miesiąc :D ale musze ćwiczyć bo troszkę mi brzuszek urósł od nic nie robienia :)

    A jeśli chodzi o farbowanie to ja też parę razy farbowalas w dniu @ i kolor normalnie mi złapał :) nic złego się nie stało

    Tysia :) eiktflw12fwpveux.png
  • wszamanka Autorytet
    Postów: 1750 686

    Wysłany: 1 kwietnia 2016, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja zawsze mówię mojemu mężowi, że przecież ćwiczę regularnie, a że raz na miesiąc, to kto by się czepiał takich szczegółów... ;)

    d201db57d4.png
    Starania od 10.2015.
    Dzieciątko 20/21.06.2016, 10tc. [*]

    jesień 2017 2x IUI- odwołane, słabe nasienie
    kwiecień 2019- start ivf, krotki protokół
    7.05 transfer blastki 4AA😢
    7.08 crio blastki😢
    30.08 histeroskopia-zrosty (usunięte), mięśniak, dwurożność/przegroda, stan zapalny
    12.2019-histero/laparo (usunięcie przegrody)
    15.09.2020 transfer, beta rosła, pusty pęcherzyk ciążowy😢
    2 ❄❄
  • Tysia :) Autorytet
    Postów: 759 156

    Wysłany: 1 kwietnia 2016, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wszamanka wrote:
    ja zawsze mówię mojemu mężowi, że przecież ćwiczę regularnie, a że raz na miesiąc, to kto by się czepiał takich szczegółów... ;)
    Haha dobre :) tez musze takie coś zastosować :D żeby ćwiczyć regularnie trzeba mieć chyba meega zaparcie i motywację :/

    Tysia :) eiktflw12fwpveux.png
  • lula1985 Koleżanka
    Postów: 74 13

    Wysłany: 2 kwietnia 2016, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny'

    wszamanka tak jesteśmy z tego samego roku.
    Dzięki za przyjęcie do grupy.
    Ja też chyba muszę zastosować taką taktykę z tymi ćwiczeniami. A na początek kupuję z mężem 2 rowery

    lula
    ug37e6yd7qja42lv.png
  • wiktoriaa Autorytet
    Postów: 1250 616

    Wysłany: 4 kwietnia 2016, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój rower stoi i kurz zbiera. Tysiąc pomysłów na minutę gorzej z ich realizacją :-D

    syy26iye928jhyb7.png
  • lula1985 Koleżanka
    Postów: 74 13

    Wysłany: 5 kwietnia 2016, 07:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to tak jak u mnie ale teraz plany na kupno nowego

    lula
    ug37e6yd7qja42lv.png
  • lula1985 Koleżanka
    Postów: 74 13

    Wysłany: 5 kwietnia 2016, 07:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Napewno się wiktoriaa zmotywujesz,

    wiktoriaa lubi tę wiadomość

    lula
    ug37e6yd7qja42lv.png
‹‹ 23 24 25 26 27 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ