X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Dziewczyny z rocznika '82 starające się o pierwsze dziecko
Odpowiedz

Dziewczyny z rocznika '82 starające się o pierwsze dziecko

Oceń ten wątek:
  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 3 lutego 2016, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kurde nie znam sie za bardzo na kijankach bo u mnie niby nie najgorsze. a mozesz skonsultowac to z andrologiem?


    u5cvp2.png
  • Lady In Red Autorytet
    Postów: 376 344

    Wysłany: 3 lutego 2016, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jedyny androlog w okolicy jest tak oblegany, że w ogóle nie przyjmuje pacjentów. Musimy to przemyśleć - albo wbić na luz, albo drążyć dalej, np. szukając lekarza w Polsce (bywamy często).
    Ech, nie jest to takie proste...

    f2w3o7esakw6aknm.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lutego 2016, 05:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady - jak coś to mam namiar na dobrego urologa.
    Mój był u androloga ale ten tylko pomacał go po jajakach i spojrzał na wyniki i stwierdził że nie jest źle. No i za to zapłaciliśmy 150 zł....trochę żal.

    Tamten urolog robi usg i w razie w - także operacje.
    Oczywiście prywatnie.

  • Lady In Red Autorytet
    Postów: 376 344

    Wysłany: 4 lutego 2016, 07:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Shafuli, jakby co, to będę pisać, ale Usg mamy zrobione i jest ok. Może rzeczywiście powinnam przestać się spinac i popielegnowac pod każdym względem gniazdko małżeńskie przez najbliższe pół roku, a lekarzy odstawić na półkę.

    Shafuli lubi tę wiadomość

    f2w3o7esakw6aknm.png
  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 4 lutego 2016, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Shafuli a czy Ty przypadkiem sie wlasnie nie zagniezdzasz?:D


    u5cvp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lutego 2016, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lol - spałam 12 h to i tempka jak z grobowca....
    Jak się zagnieżdżam to pod koniec cyklu stawiam Wam piwo :D

    Chociaż przyznam że dzisiaj urwała mi sie i rozpadła na kawałki runa którą nosiłam na płodność :P http://futhark.pl/berkano/

    Allmita, olka30 lubią tę wiadomość

  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 4 lutego 2016, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nieee piwo, wino- na lepsze endo:D

    Shafuli, Allmita lubią tę wiadomość


    u5cvp2.png
  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 4 lutego 2016, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Shafuli wrote:
    Lol - spałam 12 h to i tempka jak z grobowca....
    Jak się zagnieżdżam to pod koniec cyklu stawiam Wam piwo :D

    Chociaż przyznam że dzisiaj urwała mi sie i rozpadła na kawałki runa którą nosiłam na płodność :P http://futhark.pl/berkano/
    bo moze juz Ci przyniosla szczescie!!!


    u5cvp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lutego 2016, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zobaczymy, zobaczymy ;)
    Jakoś nie dowierzam ...ale nigdy nic nie wiadomo ;)

    Może wyleczone plemniki mojego M zaczeły zapierdzielać jak szalone i dotarły w końcu do mety a nie szczezły gdzieś po drodze :P
    A łatwa to droga nie jest bo i tyłozgięcie i jeszcze skręcona :P

    Będzie i winko i co tam jeszcze sobie zażyczycie :P

  • Lady In Red Autorytet
    Postów: 376 344

    Wysłany: 4 lutego 2016, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się piszę na opijanie Twojej ewentualnej cionszy! Akurat będę wtedy w okolicy i do tego na stówę sama nie będę w ciąży, tylko w połowie cyklu, więc będę mogła uraczyć się tym i owym ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 lutego 2016, 18:33

    Shafuli lubi tę wiadomość

    f2w3o7esakw6aknm.png
  • Lucy Autorytet
    Postów: 1514 455

    Wysłany: 4 lutego 2016, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaglądam po czasie i co paczę..Ola znowu w ciaży. Wspaniale! :D Gratulacje :)
    Tez mam taki chytry plan :) Ale to na potem, bo tymczasem dopiero wróciłam do domu z nowym cudownym członkiem rodziny :)

    Trzymam kiuki za rocznik 82, nie dajmy mu wyginąć :) :)

    Shafuli, olka30 lubią tę wiadomość

    zem3j44jocammsgx.png
    zrz6x1hp5wag352p.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lutego 2016, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lucy - GRATULACJE! :)
    Ja dostałam skierowanko więc pewnie po następnej @ ...HSG :)
    Myślę że tak 25 lutego. W poniedziałek pójdę się do szpitala zarejestrować u ordynatora :)
    No i mój ma za tydzień zrobić kolejne badanie nasienia :)

    Lucy lubi tę wiadomość

  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 4 lutego 2016, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lucy!! i jak CI sie podoba toto male wyczekane cudenko?:D warto bylo czekac :D prawda?


    u5cvp2.png
  • Lady In Red Autorytet
    Postów: 376 344

    Wysłany: 4 lutego 2016, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluję, Lucy. Uściski od forumowych ciotek:)

    Lucy lubi tę wiadomość

    f2w3o7esakw6aknm.png
  • Lucy Autorytet
    Postów: 1514 455

    Wysłany: 4 lutego 2016, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękujemy :) Wam też buziaki ślemy :)

    olencja wrote:
    Lucy!! i jak CI sie podoba toto male wyczekane cudenko?:D warto bylo czekac :D prawda?
    Oj po takich staraniach to człowiek docenia to szczeście...napatrzeć się niue mogę, chodze cmokam aż się boję żę zaduszę :D

    olka30 lubi tę wiadomość

    zem3j44jocammsgx.png
    zrz6x1hp5wag352p.png
  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 4 lutego 2016, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak myslalam:D czlowiek ma ochote zakochac i wysciskac na smierc:))

    Lucy lubi tę wiadomość


    u5cvp2.png
  • Allmita Autorytet
    Postów: 1935 826

    Wysłany: 5 lutego 2016, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Shafuli- pas Ci pękł-bo już pewnie pomógł ..:) widze że tez masz tyłozgięcie...jak sobie radzisz z badaniem szyjki? dla mnie to jest jakaś czarna magia-na początku myslałam że dobrze badam, ale potem odkryłam że chyba macałam nie to co trzeba,hehe ;)
    mam zamiar się gin spytać czy mam tam wszystko jakoś w miare normalnie poustawiane(oprócz tego tyłozgięcia)...
    a na winko/piwko tez sie pisze...;)

    Shafuli lubi tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-72886.png
    https://www.maluchy.pl/ci-73456.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lutego 2016, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja dalej nie wiem czy dobrze badam - twardość da się wyczuć bo twarda albo mietka :P Że nisko to tez lub wysoko bo albo sięgam albo nie :P Ale już otwarcie nie sprawdzę bo nie wiem gdzie ta dziura jest :P

    Naprawdę to śmiesznie jest z tamponami ( nie używam uż od lat ) jak pisało, że trochę do tyłu i potem do przodu a ja jako nastolatka nie widząc, że mam tyłozgięcie dziwiłam sie że u mnie to na odwrót idzie :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 lutego 2016, 12:20

  • Allmita Autorytet
    Postów: 1935 826

    Wysłany: 5 lutego 2016, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mnie by sie jakis schemat tego tyłozgięcia przydał... na necie cos tam niby jest-ale nie wystarcza mi to, dalej nic nie kumam..
    z tamponami wlaściwie nie mam problemów(nie miałam-bo teraz sporadycznie uzywam)

    ja mam takie dziwne uczucie ze jak sie badam to najpierw jest COŚ-i to generalnie jest chyba szyjką, a zaraz za tym od "tyłu" jest przestrzeń-nie wiem kobiety maja jakieś zachyłki w pochwie? masakra-nigdy przy bad gin nikt mi nic nie mówił,oprócz tego tyłozgięcia-wiec chyba jakaś anomalia nie jestem.. :P

    https://www.maluchy.pl/li-72886.png
    https://www.maluchy.pl/ci-73456.png
  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 5 lutego 2016, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szyjka jest w pochwie:D to wyglada tak jak parowka wystajaca z bulki w hotdogu z orelna:D czaicie?:D

    ze parowka to szyjka i ona sobie tak do pochwy wystaje, wokol parowki mozna palcem kolko zatoczyc

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 lutego 2016, 12:59

    Shafuli, Allmita lubią tę wiadomość


    u5cvp2.png
‹‹ 103 104 105 106 107 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ