Forum Starając się - ogólne Dziewczyny z rocznika '82 starające się o pierwsze dziecko
Odpowiedz

Dziewczyny z rocznika '82 starające się o pierwsze dziecko

Oceń ten wątek:
  • olencja Autorytet

Wysłany: 3 lutego 2016, 22:04

Cytuj  /     /  Zgłoś
    kurde nie znam sie za bardzo na kijankach bo u mnie niby nie najgorsze. a mozesz skonsultowac to z andrologiem?

• Lady In Red Autorytet

Wysłany: 3 lutego 2016, 22:17

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jedyny androlog w okolicy jest tak oblegany, że w ogóle nie przyjmuje pacjentów. Musimy to przemyśleć - albo wbić na luz, albo drążyć dalej, np. szukając lekarza w Polsce (bywamy często).
    Ech, nie jest to takie proste...

f2w3o7esakw6aknm.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 4 lutego 2016, 05:52

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady - jak coś to mam namiar na dobrego urologa.
    Mój był u androloga ale ten tylko pomacał go po jajakach i spojrzał na wyniki i stwierdził że nie jest źle. No i za to zapłaciliśmy 150 zł....trochę żal.

Tamten urolog robi usg i w razie w - także operacje.
    Oczywiście prywatnie.

• Lady In Red Autorytet

Wysłany: 4 lutego 2016, 07:25

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Shafuli, jakby co, to będę pisać, ale Usg mamy zrobione i jest ok. Może rzeczywiście powinnam przestać się spinac i popielegnowac pod każdym względem gniazdko małżeńskie przez najbliższe pół roku, a lekarzy odstawić na półkę.

Shafuli lubi tę wiadomość

f2w3o7esakw6aknm.png
  • olencja Autorytet

Wysłany: 4 lutego 2016, 09:08

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Shafuli a czy Ty przypadkiem sie wlasnie nie zagniezdzasz?:D

• nick nieaktualny

Wysłany: 4 lutego 2016, 16:50

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lol - spałam 12 h to i tempka jak z grobowca....
    Jak się zagnieżdżam to pod koniec cyklu stawiam Wam piwo :D

Chociaż przyznam że dzisiaj urwała mi sie i rozpadła na kawałki runa którą nosiłam na płodność :P http://futhark.pl/berkano/

Allmita, olka30 lubią tę wiadomość

• olencja Autorytet

Wysłany: 4 lutego 2016, 17:07

Cytuj  /     /  Zgłoś
    nieee piwo, wino- na lepsze endo:D

Shafuli, Allmita lubią tę wiadomość

• olencja Autorytet

Wysłany: 4 lutego 2016, 17:08

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Shafuli wrote:
    Lol - spałam 12 h to i tempka jak z grobowca....
    Jak się zagnieżdżam to pod koniec cyklu stawiam Wam piwo :D

Chociaż przyznam że dzisiaj urwała mi sie i rozpadła na kawałki runa którą nosiłam na płodność :P http://futhark.pl/berkano/
    bo moze juz Ci przyniosla szczescie!!!

• nick nieaktualny

Wysłany: 4 lutego 2016, 17:15

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zobaczymy, zobaczymy ;)
    Jakoś nie dowierzam ...ale nigdy nic nie wiadomo ;)

Może wyleczone plemniki mojego M zaczeły zapierdzielać jak szalone i dotarły w końcu do mety a nie szczezły gdzieś po drodze :P
    A łatwa to droga nie jest bo i tyłozgięcie i jeszcze skręcona :P

Będzie i winko i co tam jeszcze sobie zażyczycie :P

• Lady In Red Autorytet

Wysłany: 4 lutego 2016, 18:36

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się piszę na opijanie Twojej ewentualnej cionszy! Akurat będę wtedy w okolicy i do tego na stówę sama nie będę w ciąży, tylko w połowie cyklu, więc będę mogła uraczyć się tym i owym ;)

Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 lutego 2016, 18:33

f2w3o7esakw6aknm.png
  • Lucy Autorytet

Wysłany: 4 lutego 2016, 20:08

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaglądam po czasie i co paczę..Ola znowu w ciaży. Wspaniale! :D Gratulacje :)
    Tez mam taki chytry plan :) Ale to na potem, bo tymczasem dopiero wróciłam do domu z nowym cudownym członkiem rodziny :)

Trzymam kiuki za rocznik 82, nie dajmy mu wyginąć :) :)

Shafuli, olka30 lubią tę wiadomość

zem3j44jocammsgx.png
    zrz6x1hp5wag352p.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 4 lutego 2016, 20:11

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lucy - GRATULACJE! :)
    Ja dostałam skierowanko więc pewnie po następnej @ ...HSG :)
    Myślę że tak 25 lutego. W poniedziałek pójdę się do szpitala zarejestrować u ordynatora :)
    No i mój ma za tydzień zrobić kolejne badanie nasienia :)

Lucy lubi tę wiadomość

• olencja Autorytet

Wysłany: 4 lutego 2016, 20:20

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lucy!! i jak CI sie podoba toto male wyczekane cudenko?:D warto bylo czekac :D prawda?

• Lady In Red Autorytet

Wysłany: 4 lutego 2016, 21:30

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluję, Lucy. Uściski od forumowych ciotek:)

Lucy lubi tę wiadomość

f2w3o7esakw6aknm.png
  • Lucy Autorytet

Wysłany: 4 lutego 2016, 22:09

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękujemy :) Wam też buziaki ślemy :)

olencja wrote:
    Lucy!! i jak CI sie podoba toto male wyczekane cudenko?:D warto bylo czekac :D prawda?
    Oj po takich staraniach to człowiek docenia to szczeście...napatrzeć się niue mogę, chodze cmokam aż się boję żę zaduszę :D

olka30 lubi tę wiadomość

zem3j44jocammsgx.png
    zrz6x1hp5wag352p.png
  • olencja Autorytet

Wysłany: 4 lutego 2016, 22:42

Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak myslalam:D czlowiek ma ochote zakochac i wysciskac na smierc:))

Lucy lubi tę wiadomość

• Allmita Autorytet

Wysłany: 5 lutego 2016, 10:56

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Shafuli- pas Ci pękł-bo już pewnie pomógł ..:) widze że tez masz tyłozgięcie...jak sobie radzisz z badaniem szyjki? dla mnie to jest jakaś czarna magia-na początku myslałam że dobrze badam, ale potem odkryłam że chyba macałam nie to co trzeba,hehe ;)
    mam zamiar się gin spytać czy mam tam wszystko jakoś w miare normalnie poustawiane(oprócz tego tyłozgięcia)...
    a na winko/piwko tez sie pisze...;)

https://www.maluchy.pl/li-72886.png
    https://www.maluchy.pl/ci-73456.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 5 lutego 2016, 12:21

Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja dalej nie wiem czy dobrze badam - twardość da się wyczuć bo twarda albo mietka :P Że nisko to tez lub wysoko bo albo sięgam albo nie :P Ale już otwarcie nie sprawdzę bo nie wiem gdzie ta dziura jest :P

Naprawdę to śmiesznie jest z tamponami ( nie używam uż od lat ) jak pisało, że trochę do tyłu i potem do przodu a ja jako nastolatka nie widząc, że mam tyłozgięcie dziwiłam sie że u mnie to na odwrót idzie :P

Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 lutego 2016, 12:20

• Allmita Autorytet

Wysłany: 5 lutego 2016, 12:36

Cytuj  /     /  Zgłoś
    mnie by sie jakis schemat tego tyłozgięcia przydał... na necie cos tam niby jest-ale nie wystarcza mi to, dalej nic nie kumam..
    z tamponami wlaściwie nie mam problemów(nie miałam-bo teraz sporadycznie uzywam)

ja mam takie dziwne uczucie ze jak sie badam to najpierw jest COŚ-i to generalnie jest chyba szyjką, a zaraz za tym od "tyłu" jest przestrzeń-nie wiem kobiety maja jakieś zachyłki w pochwie? masakra-nigdy przy bad gin nikt mi nic nie mówił,oprócz tego tyłozgięcia-wiec chyba jakaś anomalia nie jestem.. :P

https://www.maluchy.pl/li-72886.png
    https://www.maluchy.pl/ci-73456.png
  • olencja Autorytet

Wysłany: 5 lutego 2016, 13:00

Cytuj  /     /  Zgłoś
    szyjka jest w pochwie:D to wyglada tak jak parowka wystajaca z bulki w hotdogu z orelna:D czaicie?:D

ze parowka to szyjka i ona sobie tak do pochwy wystaje, wokol parowki mozna palcem kolko zatoczyc

Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 lutego 2016, 12:59

Shafuli, Allmita lubią tę wiadomość

‹‹ 103 104 105 106 107 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego