X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Dziewczyny z rocznika '82 starające się o pierwsze dziecko
Odpowiedz

Dziewczyny z rocznika '82 starające się o pierwsze dziecko

Oceń ten wątek:
  • Allmita Autorytet
    Postów: 1935 826

    Wysłany: 4 maja 2016, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    progesteron 37,89 ng/ml
    HCG-beta 455IU/l :)

    nie za wysoki przyrost tej bety?? ;) belly mówi że ok..:)

    Noelli, Lady In Red, Shafuli, olka30, Agnieszka GreenApple, AGA 30 lubią tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-72886.png
    https://www.maluchy.pl/ci-73456.png
  • Noelli Znajoma
    Postów: 21 9

    Wysłany: 4 maja 2016, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, mam takie pytanie: jakie jest wasze doswiadczenie z utrogestanem? ja mam niedobor progesteronu w 2 fazie, wiec ginekolog zalecil mi branie utragestanu 2 dni po owulacji (utragestan to ponoc naturalna forma progesteronu).

    wszystko ok, ale nie do konca jestem pewna dawkowania- nie znam tego leku, a ginekolog mowi, ze mam go brac od owulacji non-stop:

    -jesli nie jestem w ciazy to i tak dostane okres mimo brania utrogestanu
    -jesli jestem w ciazy to mam brac, bo takie nagle odstawienie moze byc niebezpieczne.

    naczytalam sie jednak na blogu, ze utrogestan hamuje okres a przede wszystkim hamuje owulacje w kolejnych cyklach! niektorzy biora 2 dwni po owulacji do kolejnego cyklu i potem odstawiaja, a mi powiedzial wyraznie - 2 dni po owulacji non stop... juz sama nie wiem co robic. Z gory dzieki za info! Pozdrawiam i trzymam za nas kciuki!

    Fajnie, ze u ciebie tak milo Allmita!

    c55f43r8o19u3iq8.png
  • Kasia_82 Ekspertka
    Postów: 163 70

    Wysłany: 4 maja 2016, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Allmita wrote:
    progesteron 37,89 ng/ml
    HCG-beta 455IU/l :)

    nie za wysoki przyrost tej bety?? ;) belly mówi że ok..:)

    Nie znam sie na becie bo jeszcze nigdy nie testowalam ale progesteron bardzo ładny :)

  • Kasia_82 Ekspertka
    Postów: 163 70

    Wysłany: 4 maja 2016, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noelli wrote:
    Dziewczyny, mam takie pytanie: jakie jest wasze doswiadczenie z utrogestanem? ja mam niedobor progesteronu w 2 fazie, wiec ginekolog zalecil mi branie utragestanu 2 dni po owulacji (utragestan to ponoc naturalna forma progesteronu).

    wszystko ok, ale nie do konca jestem pewna dawkowania- nie znam tego leku, a ginekolog mowi, ze mam go brac od owulacji non-stop:

    -jesli nie jestem w ciazy to i tak dostane okres mimo brania utrogestanu
    -jesli jestem w ciazy to mam brac, bo takie nagle odstawienie moze byc niebezpieczne.

    naczytalam sie jednak na blogu, ze utrogestan hamuje okres a przede wszystkim hamuje owulacje w kolejnych cyklach! niektorzy biora 2 dwni po owulacji do kolejnego cyklu i potem odstawiaja, a mi powiedzial wyraznie - 2 dni po owulacji non stop... juz sama nie wiem co robic. Z gory dzieki za info! Pozdrawiam i trzymam za nas kciuki!

    Fajnie, ze u ciebie tak milo Allmita!

    Distalas leki? Co lekarz to inne teorie ... Ty mialas 18 w 23dc, a ja 16 w 24dc i mi lekarz powiedzial ze w normie i tyle... Tez czytalam ze to malo..... :( niestety nie znam sie na tych lekach wiec ci nie pomoge.. Ale chyba zapytam czy mam ok innego lekarza :/

  • Lady In Red Autorytet
    Postów: 376 344

    Wysłany: 4 maja 2016, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noelli wrote:
    Dziewczyny, mam takie pytanie: jakie jest wasze doswiadczenie z utrogestanem? ja mam niedobor progesteronu w 2 fazie, wiec ginekolog zalecil mi branie utragestanu 2 dni po owulacji (utragestan to ponoc naturalna forma progesteronu).

    wszystko ok, ale nie do konca jestem pewna dawkowania- nie znam tego leku, a ginekolog mowi, ze mam go brac od owulacji non-stop:

    -jesli nie jestem w ciazy to i tak dostane okres mimo brania utrogestanu
    -jesli jestem w ciazy to mam brac, bo takie nagle odstawienie moze byc niebezpieczne.

    naczytalam sie jednak na blogu, ze utrogestan hamuje okres a przede wszystkim hamuje owulacje w kolejnych cyklach! niektorzy biora 2 dwni po owulacji do kolejnego cyklu i potem odstawiaja, a mi powiedzial wyraznie - 2 dni po owulacji non stop... juz sama nie wiem co robic. Z gory dzieki za info! Pozdrawiam i trzymam za nas kciuki!

    Fajnie, ze u ciebie tak milo Allmita!

    Hej, ja miałam dzisiaj IUI i lekarz zalecił mi Utrogestan na druga fazę cyklu. Mam brać przez 2 tygodnie, przestać w przypadku @ albo negatywnego testu ciążowego. W przypadku pozytywnego testu mam brać dalej i przyjść na konsultacje.

    IUI przebiegło gładko, ale niestety parametry nasienia były poniżej norm dla IUI, wiec nie obiecuje sobie wiele.

    Kasia_82 lubi tę wiadomość

    f2w3o7esakw6aknm.png
  • Allmita Autorytet
    Postów: 1935 826

    Wysłany: 4 maja 2016, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    [QUOTE

    IUI przebiegło gładko, ale niestety parametry nasienia były poniżej norm dla IUI, wiec nie obiecuje sobie wiele.[/QUOTE]

    ja i tak trzymam kciuki i przesyłam moc wirusów na Ciebie i wogóle całe forum...:)

    Lady In Red lubi tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-72886.png
    https://www.maluchy.pl/ci-73456.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2016, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    All i super :)
    No to piwo wypije sama :D
    A właściwie tokaja z Egeru :D

    Zaraz sama zostanę na tym forum bo Red tez już zaciąży :D

  • Lady In Red Autorytet
    Postów: 376 344

    Wysłany: 4 maja 2016, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No a ja właśnie myślałam sobie, ze pewnie ja bede to piwsko sama żłopać, bo Shaf zaciąży :) I Płatek tez. I cała reszta. A moze ja tez? Zróbmy baby boom!
    A tak serio, to z tymi naszymi wynikami to naprawdę ciężka sprawa, szanse graniczą z cudem. Z zabawnych rzeczy - Pani doktor, która po angielsku mówiła średnio, kazała mi tudej i tumoroł mieć "sexual relationship" :D Tak wiec dziewczęta opuszczam Was na pare dni, bede sie koncentrować na sexual relationship z moim mężem.

    Allmita, olka30, Shafuli, Agnieszka GreenApple lubią tę wiadomość

    f2w3o7esakw6aknm.png
  • Allmita Autorytet
    Postów: 1935 826

    Wysłany: 5 maja 2016, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    weźcie mnie walnijcie w glowę-ale tak porządnie...;) po ch..a ja mierzyłam dzis ta tempke...zmierzyłam sobie rano-ale tzw mój II pomiar-bo o 8...no i mam 36,9 co dla mnie jest T całkiem normalna żaden tam wzrost czy coś....i bety przyrost ładny-wczoraj bylam cała happy a dzis sie troche zdołowałam...

    wczoraj juz powiedziałam siostrze, na wekend mielismy powiedziec rodzicom-bo i tak jedziemy do nich- ( a własnie Shaf i tak wyjezdzam,wiec piwko tak czy siak by odpadło..;) )prosze o solidnego kopa w dupe, juz schowalam termometr w czelusci, ale niesmak pozostał....

    https://www.maluchy.pl/li-72886.png
    https://www.maluchy.pl/ci-73456.png
  • Kasia_82 Ekspertka
    Postów: 163 70

    Wysłany: 5 maja 2016, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Allmita wrote:
    weźcie mnie walnijcie w glowę-ale tak porządnie...;) po ch..a ja mierzyłam dzis ta tempke...zmierzyłam sobie rano-ale tzw mój II pomiar-bo o 8...no i mam 36,9 co dla mnie jest T całkiem normalna żaden tam wzrost czy coś....i bety przyrost ładny-wczoraj bylam cała happy a dzis sie troche zdołowałam...

    wczoraj juz powiedziałam siostrze, na wekend mielismy powiedziec rodzicom-bo i tak jedziemy do nich- ( a własnie Shaf i tak wyjezdzam,wiec piwko tak czy siak by odpadło..;) )prosze o solidnego kopa w dupe, juz schowalam termometr w czelusci, ale niesmak pozostał....

    Nie przejmuj sie temp! :) badanie z krwi jeat wazniejsze, na temp wszystko moze miec wplyw :)
    Moj wykres mnie tez doluje i juz chlopak mi powiedzial ze mi ten term wyrzuci bo sie wkurzam za bardzo. A temp przez ostatni tydzien u mnie to jakas pomyłka chyba.. Wykres nawet mowi ze nie bylo ovu :((( ahhhh brzuch mnie pobolewa wiec czekam na @.
    Zamowilam nowy termometr z dwoma po przecinku, moze jakos lepiej to bedzie wygladalo w nastepnym cyklu bo narazie to załamka.


    PROSZE SIE NIE STRESOWAĆ NICZYM, BĘDZIE DOBRZE :))

    Allmita lubi tę wiadomość

  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 5 maja 2016, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Allmita całkiem spoko temp. nie wiem o co ci biega :)

    Shafuli lubi tę wiadomość

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • Allmita Autorytet
    Postów: 1935 826

    Wysłany: 5 maja 2016, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olka30 wrote:
    Allmita całkiem spoko temp. nie wiem o co ci biega :)

    spoko to by była rano, a nie jako druga mierzona...ja mierzyłam tempke rano zawsze koło 5.30- i była tak 36,7 ostatnio...a czasem drugi raz mierzyłam o 7.30- i ta temperatura drtuga u mnie to zazwyczaj 36,9-37,1 nawet w II fazie- wiec teraz to 36,9 nie powala.....ale juz wyrzucam termometr..;) jutro dla spokoju zrobie jeszcze raz test ciążowy zeby uspokoic moja paranoje..;)

    olka30 lubi tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-72886.png
    https://www.maluchy.pl/ci-73456.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2016, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    All - koleżanka na forum miała całą ciążę 36,60 albo nawet mniej i donosiła zdrowe dziecko :)
    Najważniejsza Beta i prog a reszta niech się wali :D

    Ja dla pociechy ścinałam włosy już zupełnie krótko i zafarbowałam na fiolet/niebieski :D ...

    Red - miłego relajszipowania sexualnego z małżonem :)

    Ja chyba mojego tez w obroty wezmę :D Choć małpa za rogiem to dzisiaj kupiłam 2 testy w rossmanie na promocji - te najczulsze 10 jednostek bety ponoć wykrywają ..

    Nie robię bo tempka spada ...ale może kiedyś ...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 maja 2016, 19:25

    Agnieszka GreenApple, Allmita lubią tę wiadomość

  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 5 maja 2016, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A od kiedy to temp. mierzy się dwa razy? Lepiej wyrzuć ten termometr i to tak, żebyś nie mogła znaleźć:)

    Allmita lubi tę wiadomość

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • Agnieszka GreenApple Autorytet
    Postów: 311 157

    Wysłany: 6 maja 2016, 07:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Shafuli wrote:
    All i super :)
    No to piwo wypije sama :D
    A właściwie tokaja z Egeru :D

    Zaraz sama zostanę na tym forum bo Red tez już zaciąży :D

    jak u mnie wyjdzie (-) tokaj z komody powędruje na stół...

    od początku 2014 starania z pomocą med
    23.04.16 IUI/18.06.16 IUI/12.07.16 IUI/ 07.09.16 IUI
    09.17 IVF 9tc [*]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 maja 2016, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy Prog 12,2 w 22dc to dobrze czy źle ? Była ta zas**** owulka ? :P

    Kiedyś miałam Profga w 23 dc 17,5 .... ehhh

    Przynajmniej CA125 spadł do 13,5 ....więc niech mi Milewicz nie gada że to stała niezmienna...facet zasypia na stojąco i nie wie co pierdzieli :P

    Allmita lubi tę wiadomość

  • Agnieszka GreenApple Autorytet
    Postów: 311 157

    Wysłany: 7 maja 2016, 06:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny, trzymam kciuki, u mnie wczoraj beta (-), więc tokaj dzisiaj będzie leczył smutki. a od jutra nowe rozdanie.

    niestety mój lekarz ma załadowany grafik, więc najbliższa wizyta dopiero 30.05.
    może w czerwcu powtórka z UIU?

    na dokładkę wcięło mi wykres i cała ta część programu się zablokowała...hahaha

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 maja 2016, 06:06

    od początku 2014 starania z pomocą med
    23.04.16 IUI/18.06.16 IUI/12.07.16 IUI/ 07.09.16 IUI
    09.17 IVF 9tc [*]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 maja 2016, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zmieniam lekarza i idę na to IUI w końcu ...
    Agnieszka Green - będzie dobrze - kiedyś się musi udać ?

  • Allmita Autorytet
    Postów: 1935 826

    Wysłany: 9 maja 2016, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Shaf a do jakiego teraz idzeiesz lekarza? juz nie MIlewicz jednak?

    https://www.maluchy.pl/li-72886.png
    https://www.maluchy.pl/ci-73456.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2016, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Allmita wrote:
    Shaf a do jakiego teraz idzeiesz lekarza? juz nie MIlewicz jednak?
    A szkoda mi wydać 200zł za spanie na wizytach.
    Dzisiaj zapisałam się do Macierzyństwa do dr Mirockiego. Znajoma z forum polecała i zaszła przez IUI ....no i "nasza" lekarka tez mi kazała tam się udać a ja nie wiem czemu do tego Milewicza jednak poszłam ...nic nie powiedział - nic nie zalecił ...za to zasnął praktycznie na każdej wizycie :/ I jeszcze się ze mną wykłócał o ten marker rakowy ...ehhh

    Allmita lubi tę wiadomość

‹‹ 135 136 137 138 139 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ