X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Dziewczyny z rocznika '82 starające się o pierwsze dziecko
Odpowiedz

Dziewczyny z rocznika '82 starające się o pierwsze dziecko

Oceń ten wątek:
  • madziallena Autorytet
    Postów: 651 320

    Wysłany: 9 lutego 2014, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Minika to ja poprosze o przepis na serniczek :) a co do salatek to ja uwielbiam z brokulami serem feta i sosem czosnkowym pycha :)

    ug378u69ac3gn4lp.png

    c55fqqmzw4bt7k7s.png
  • Agis Przyjaciółka
    Postów: 163 47

    Wysłany: 10 lutego 2014, 00:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oo popieram moja koleżanka tez taka zawsze robi i jest przepyszna :) a ja "salatke z zupki chińskiej" z kurczakiem :)

    f2w33e3ko1nuzwjb.png
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 10 lutego 2014, 07:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry wszystkim w poniedziałkowy poranek :)
    Jak tam po weekendzie?

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lutego 2014, 07:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień Doberek!
    U mnie weekend - bez wyrazu. Pogoda była OK.
    Mam już objawy @ - w weekend spodziewam się francę!

    Wkurza mnie mój wykres :/

    https://ovufriend.pl/graph/ac5f9fe6d116880947ec0da70f8c8e32

    Co myslicie,a?

    Miłrgo dzionka!!U mnie -pieknie i słonecznie

  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 10 lutego 2014, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No dziwny ten twój wykres Annushka, ciężko coś z niego wyczytać..

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lutego 2014, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olka30 wrote:
    No dziwny ten twój wykres Annushka, ciężko coś z niego wyczytać..

    :( No wiem,olka...
    Mój gin nic nie skomentował jak na razie, kazał czekać na następny cykl...
    eeehh

  • madziallena Autorytet
    Postów: 651 320

    Wysłany: 10 lutego 2014, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agis ja tez robie z zupek chinskicha ale z pekinska, papryka, kukurydza i ogorkiem kons pychota :)


    Ja dzis sie troszke przepracowalam...dzwigalam bardzo ciezke skrzynki i teraz mnie podbrzusze boli :( oby to nie wplynelo na staranka...

    ug378u69ac3gn4lp.png

    c55fqqmzw4bt7k7s.png
  • Agis Przyjaciółka
    Postów: 163 47

    Wysłany: 10 lutego 2014, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziallena to dokładnie ta moja :D eh a u mnie wykres szaleje ..testy ovu pozytywne a dziś zanotowałam duży spadek...myślicieli ze ovu juz było?

    f2w33e3ko1nuzwjb.png
  • madziallena Autorytet
    Postów: 651 320

    Wysłany: 10 lutego 2014, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agis mnie sie wydaje ze bylo w ten weekend... a nie mialas zadnych objawow?

    ug378u69ac3gn4lp.png

    c55fqqmzw4bt7k7s.png
  • XYZ Autorytet
    Postów: 422 346

    Wysłany: 10 lutego 2014, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dopiero teraz zaglądam na forum, bo mieliśmy dość intensywny weekend, a dziś w pracy dosłownie nie wiedziałam, w co ręce włożyć...
    A zatem po kolei:
    a. sobotnia impreza okazała się niespodziewanie bardzo udana - żadnych głupich gadek o dzieciach, pyszne jedzonko z uwzględnieniem tzw. opcji wegetariańskiej, więc byliśmy dopieszczeni :-)
    b. parę przepisów mogę wrzucić, czemu nie :-) tylko w wolnej chwili - może wieczorkiem, bo teraz muszę jeszcze parę rzeczy skończyć do pracy i ogarnąć temat obiadu;
    c. byłam na monitoringu: pomimo braku jakiegokolwiek wzrostu temperatury, owulacja była 0yahoo.gif Co najmniej 24 godziny temu, a oceniając wygląd ciałka żółtego i endometrium gin oszacował, że pęcherzyk mógł pęknąć w sobotę wieczorem, najpóźniej w nocy z soboty na niedzielę! To by oznaczało, że inseminacja była w dobrym momencie! Nie chcę się nakręcać, bo statystyka jest przeciwko nam (skuteczność jest niestety dość niska), ale spadł mi kamień z serca, bo przez to głupie mierzenie temperatury naprawdę bałam się, że pęcherzyk do dziś nie pękł i że jest po ptakach...

    madziallena, Annushka, Lenuś, IK lubią tę wiadomość


  • madziallena Autorytet
    Postów: 651 320

    Wysłany: 10 lutego 2014, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    XYZ co za dobre wiadomosci :) Trzymam kciuki !!!

    ug378u69ac3gn4lp.png

    c55fqqmzw4bt7k7s.png
  • Voila Znajoma
    Postów: 18 6

    Wysłany: 10 lutego 2014, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    super XYZ, to trzymamy kciuki.

  • madziallena Autorytet
    Postów: 651 320

    Wysłany: 10 lutego 2014, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie ma to jak swierzo wycisniety soczek z pomaranczy na dobranoc :) milego wieczorku

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 lutego 2014, 18:55

    ug378u69ac3gn4lp.png

    c55fqqmzw4bt7k7s.png
  • Agis Przyjaciółka
    Postów: 163 47

    Wysłany: 10 lutego 2014, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madziallena no właśnie miałam i bym też obstawiała weekend ..tylko ten dzisiejszy spadek mnie troche zmartwił...nie wiem skąd nagle taka niska tempka sie wziela...eh zawsze cos :)

    f2w33e3ko1nuzwjb.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lutego 2014, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny bardzo prosty przepis na serniczek:
    Z 5 jajek oddzielić białka od żółtek. Białka ubić na sztywną pianę z łyżką cukru pudru. Do żótek dodać 750 g (daję 1 kg)sera mielonego, 150 g cukru pudru, cukier wanilinowy, może być budyń waniliowy lub sernix, 250 ml mleka.Całość mieszać mikserem na najwyższych obrotach 3-5 min. Do uzykanej masy można dodać 3 łyżki rodzynek. Następnie masę delikatnie wymieszać z pianą z białek. Nałożyć do wysmarowanej tłuszczem tortownicy 22 cm piec 70 min - 180 i zostawić upieczony sernik na ok. 10 min.

    bardzo mi i mojej rodzince smakował - polecam.
    Cieszę się że są dobre wiadomości XYZ ;). Mam nadzieję że wszystkie miałyśmy super owulacje albo będą ...początek tygodnia - zobaczymy co przyniesie życie. Mi właśnie ovu zmieniło owulację z 10 dn na 14 dn trochę różnica...
    dziewczyny mierzycie temp o tej samej porze?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lutego 2014, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    XYZ! Trzymam kciuki!

  • Lenuś Autorytet
    Postów: 636 586

    Wysłany: 10 lutego 2014, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MINIKA_31 wrote:
    dziewczyny mierzycie temp o tej samej porze?

    Tak, mierzenie o różnych porach podobno nie ma sensu. Najlepiej mierzyć zaraz po przebudzeniu. Ja mam ustawiony budzik na 6:00, mierzę wtedy temperaturę, a zaraz po tym przyjmuję lek na tarczycę i idę spać na koleje pół godziny...do godziny ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lutego 2014, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a to dobry pomysł w sumie tylko że się wybudza troszkę ze snu. A im poźniej ma na myśli np. 7 a 9 to według Was rośnie?

  • sylwanka26 Koleżanka
    Postów: 32 11

    Wysłany: 10 lutego 2014, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszystkie staraczki! nigdzie nie moge znalezc odpowiedzi czy ktos wie co oznacza w rubryce ( detektor ciazy) procent lub punkty od wczoraj ovufriend zaczal mi cos naliczac i mam +4 na 100 czy sa to objawy wspolne takze dla innych kobiet majacych podobny wykres do mojego czy znaczy to ze 4 kobiety na 100 zaszlo w ciaze z podobnym wlasnie wykresem dzieki za wszystkie odpowiedzi

    sylwanka26
  • sylwanka26 Koleżanka
    Postów: 32 11

    Wysłany: 10 lutego 2014, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myslicie ze mam jakies szanse na ciaże? ta temperatura spada kazdego dnia a drugiego skoku nie widze wcale :(
    [img]http:[/img]

    sylwanka26
‹‹ 26 27 28 29 30 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ