X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Dziewczyny z rocznika '82 starające się o pierwsze dziecko
Odpowiedz

Dziewczyny z rocznika '82 starające się o pierwsze dziecko

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lutego 2014, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie, Dziewczyny, nie nakręcam się,ale jak widzę Wasze wykresy ładniutkie - w górę, w górę, w górę, to jakoś mi trochę smutno się robi.
    Prawdę mówiąc, nigdy nie miałam obsesji posiadania dzidźka, nie odczuwam instynktu, oprócz "już trzeba,bo jak nie teraz, to kiedy", ale jakoś miło by było, jakbym miała część siebie...
    smutno mi. W tym m-cu,jak już pisałam, nici. Nawet nie mam ambicji kupić test "dla zasady" i sprawdzić...oprócz tego, że jestem mega zmęczona i cały czas bym spała, jakoś wszystko mi jest obojętne.

    XYZ, Lenuś lubią tę wiadomość

  • Tina82 Koleżanka
    Postów: 52 23

    Wysłany: 7 lutego 2014, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Aga :)


    Dziewczyny mam do was pytanie odnośnie Duphastonu. Zawsze biore go od 16 dc do 25 dc. W tym cyklu się zagalopowałm i z przyzwyczajenia wzięłam bromergon, kwas foliowy i 11 tabletke duphastony. W sumie to tylko jedna więcej. Ale pytanie czy ta jedna więcej ma jakiś wpływ na cykl, mogła coś namieszać? W zeszłym cyklu brałam normalnie do 25 dc i po 2 dniach dostałam @.

    AGA 30 lubi tę wiadomość

  • Tina82 Koleżanka
    Postów: 52 23

    Wysłany: 7 lutego 2014, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annushka głowa do góry :) Powiem Ci że wczoraj przeglądałam wykresy ciążowe w galerii wykresów i naprawdę wysoka temperatura nie jest gwarantem ciąży. Nie które dziwczyny miały takie spadki w 12,13,14dc a tu niespodzianka zielona kropa aż kopara czasem opada jakie są anomalia a mimo wszystko jest ciąża. Więc się nie martw i nie stresuj nie potrzebnie :)

    Annushka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lutego 2014, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny czekajmy cierpliwie i miejmy nadzieję że nikt Nas nie odwiedzi przez 9 mscy...;) a kiedy testujecie?

    Tina82 lubi tę wiadomość

  • madziallena Autorytet
    Postów: 651 320

    Wysłany: 7 lutego 2014, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annushka zobaczysz uda nam sie!!!

    ja dzis poszlam poprawic sobie humor :) czyli do fryzjera odrazu lepiej w nowym kolorku :)

    ja moglabym sprobowac juz w srode zatestowac ale poczekam do @ bole jajnikow minely teraz zostaly bolace piersi :(

    ug378u69ac3gn4lp.png

    c55fqqmzw4bt7k7s.png
  • Tina82 Koleżanka
    Postów: 52 23

    Wysłany: 7 lutego 2014, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli wredota nie przyjdzie to myśle o niedzieli lub poniedziałku...

    Annushka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lutego 2014, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tina82!

    Liczę na to że po kolei będziecie chwalić się 2-ma kreseczkami na teście ;). u mnie jeszcze troszkę do testowania ;)

    Annushka, Tina82 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lutego 2014, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madziallena wrote:
    Annushka zobaczysz uda nam sie!!!

    ja dzis poszlam poprawic sobie humor :) czyli do fryzjera odrazu lepiej w nowym kolorku :)

    ja moglabym sprobowac juz w srode zatestowac ale poczekam do @ bole jajnikow minely teraz zostaly bolace piersi :(

    Dzięki, madziallena :)
    Ja idę w poniedziałek do fryzjerki ;) Będę piiiiiiięęękna :)
    A jaki kolorek masz??

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lutego 2014, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tina82 wrote:
    Annushka głowa do góry :) Powiem Ci że wczoraj przeglądałam wykresy ciążowe w galerii wykresów i naprawdę wysoka temperatura nie jest gwarantem ciąży. Nie które dziwczyny miały takie spadki w 12,13,14dc a tu niespodzianka zielona kropa aż kopara czasem opada jakie są anomalia a mimo wszystko jest ciąża. Więc się nie martw i nie stresuj nie potrzebnie :)

    No tak, racja. czekam cierpliwie ;)
    Ja testuję, jak na wykresie poniżej ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lutego 2014, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki za wsparcie, Dziewczyny!!! :)

  • Lucy Autorytet
    Postów: 1514 455

    Wysłany: 7 lutego 2014, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tina82 wrote:
    Witaj Aga :)


    Dziewczyny mam do was pytanie odnośnie Duphastonu. Zawsze biore go od 16 dc do 25 dc. W tym cyklu się zagalopowałm i z przyzwyczajenia wzięłam bromergon, kwas foliowy i 11 tabletke duphastony. W sumie to tylko jedna więcej. Ale pytanie czy ta jedna więcej ma jakiś wpływ na cykl, mogła coś namieszać? W zeszłym cyklu brałam normalnie do 25 dc i po 2 dniach dostałam @.
    Nic się nie stanie ;) Co najwyżej dzień czy dwa później przyjdzie @ :)
    A jesli sie udąło to tylko pomoże ;)

    Tina82 lubi tę wiadomość

    zem3j44jocammsgx.png
    zrz6x1hp5wag352p.png
  • Lucy Autorytet
    Postów: 1514 455

    Wysłany: 7 lutego 2014, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Voila wrote:
    Lucy, głowa do góry, ja z torbielą też zaszłam w pierwszą ciążę, więc jak najbardziej nic straconego :-). fajnie, że lekarz przepisał ci luteinę dopochwowo, przynajmniej nie obciążasz żołądka.

    Ja zaraz muszę lecieć na Izbę Przyjęć. Normalnie już mnie skręca, bo to ostatnie miejsce, w którym chcę dzisiaj być. W zeszłym tygodniu miałam robioną tomografię mózgu i rtg szyi w związku z wypadkiem, no i wyobraźcie sobie, że dostając wypis pomylili się i badanie rtg jest na to samo nazwisko, ale inną osobę :-(. muszę to wszystko odkręcić...
    O matko, współczuję tego bałaganu do załatwienia.

    Dziekuję :) Ja wiem, że torbiel to żadna przeszkoda. Bardziej chodziło mi o to że luteina brana od początku cyklu może doprowadzić do tego że owulacji w ogóle nie będzie..

    zem3j44jocammsgx.png
    zrz6x1hp5wag352p.png
  • zuzi Debiutantka
    Postów: 9 4

    Wysłany: 8 lutego 2014, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, dołączam do Was.
    Kończę pierwszy cykl z ovu, jutro dzień spodziewanej @, pewnie przyjdzie.
    Tak naprawdę nigdy się nie zabezpieczaliśmy i przez 3 lata nic, ale ovu uświadomiło mi, że jednak te właściwe dni nie były wtedy co myślałam, mam nadzieję, że w końcu się uda. w zeszłym roku robiłam wszystkie badania, wyszły ok. Postanowiłam, że spróbujemy jeszcze 3 miesiące z ovu i jeśli nic się nie uda to robimy dalsze badania mężowi.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lutego 2014, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zuzi nie sugeruj się do końca ovu... obserwuj własne ciało... to tylko system, wyznacza ovu według pewnych schematów. także musisz brać pod uwagę też własne objawy. ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lutego 2014, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jakie macie plany na weekend?trzeba się odstresować i zrelaksować ;)

  • madziallena Autorytet
    Postów: 651 320

    Wysłany: 8 lutego 2014, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc Zuzi fajnie ze wpadlas :)


    Anushka zrobilam blond pasemka a na reszte polozylam czekoladowy jasny braz to taka mleczna czekoladka wyszla :)
    Wkoncu upragniony weekend wrocilam z pracy zakupki zrobione jeszcze trzeba ogarnac mieszkanko jakis obiadek splodzic i mozna leniuchowac :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 lutego 2014, 11:37

    Annushka lubi tę wiadomość

    ug378u69ac3gn4lp.png

    c55fqqmzw4bt7k7s.png
  • madziallena Autorytet
    Postów: 651 320

    Wysłany: 8 lutego 2014, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale cichutko dziewczyny sie weekenduja :)

    ug378u69ac3gn4lp.png

    c55fqqmzw4bt7k7s.png
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 8 lutego 2014, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak weekendują :)
    Ja za dwie godziny idę przywitać na świecie malucha moich znajomych, zaszli za pierwszym razem :/ Smutno mi, ale prezencik kupiony, mam nadzieję że nie złapię doła..

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • madziallena Autorytet
    Postów: 651 320

    Wysłany: 8 lutego 2014, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    napatrz sie tam Olcia :) oby szybko i Tobie sie udalo:)

    ug378u69ac3gn4lp.png

    c55fqqmzw4bt7k7s.png
  • Lenuś Autorytet
    Postów: 636 586

    Wysłany: 8 lutego 2014, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dzisiaj 'na domowo', czyli inaczej niż zwykle. Weekend spędzamy z córką męża, także zabawy z dzieckiem w roli głównej:). Poza tym gotowanie, sprzątanie, smakołyki itp. Rano trochę pobiegałam po parku, bo pogoda cudna. Na obiad po raz pierwszy robiłam cepeliny (czy kartacze?) i o dziwo wyszły bardzo smaczne. Po obiedzie spacer, a teraz oglądam bajkę i piszę do Was:)

    madziallena lubi tę wiadomość

‹‹ 24 25 26 27 28 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ