X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Dziewczyny z rocznika '82 starające się o pierwsze dziecko
Odpowiedz

Dziewczyny z rocznika '82 starające się o pierwsze dziecko

Oceń ten wątek:
  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 23 kwietnia 2014, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olka30 wrote:
    Ja też miałam ładną owulację mimo podwyższonej prolaktyny, tyle że może ona powodować słabe jajeczka i w ten sposób utrudniać zajście w ciążę.. Dopiero jak zrobiłam prolaktynę z obciążeniem to mi lekarze przestali wciskać kity, że nie trzeba tego leczyć i od razu przepisali tabletki.. Przyrost miałam 30-sto krotny..
    oo widzisz,a jak zmanewrowac gina zeby dal na badanie z obciazeniem?


    u5cvp2.png
  • Lucy Autorytet
    Postów: 1514 455

    Wysłany: 23 kwietnia 2014, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gin raczej nie da. Oni tego nie uznają. Trzeba sobie samemu wypisać skierowanie na badania :D
    Zrobiłam sama, zaszłam z wynikiem i zażadałam Bromergonu.

    Od tamtej pory wreszcie mi wszystko gra.

    zem3j44jocammsgx.png
    zrz6x1hp5wag352p.png
  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 23 kwietnia 2014, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oooo,czyli trzeba isc do labu i powiedziec ze sie chce badanie prolaktyny z obciazeniem?a w ktorym dc to sie robi?


    u5cvp2.png
  • Lucy Autorytet
    Postów: 1514 455

    Wysłany: 23 kwietnia 2014, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, dokładnie. Robi się dwa pobrania i za dwa sie płaci. Ale się ma zrobione :)
    W moim lab sami dają tabletkę do połknięcia. Ale wiem,że niekóre laby nie dają. Trzeba spytać wcześniej :)

    Na początku cyklu, 3-7dc.

    zem3j44jocammsgx.png
    zrz6x1hp5wag352p.png
  • Lucy Autorytet
    Postów: 1514 455

    Wysłany: 23 kwietnia 2014, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Można by jeszcze spróbować u gina oczywiście. Ale u mnie każdy bagatelizował.
    Ew może jakiś endokrynolog? Oni bardziej zwracaja uwagę.

    Jednak ja wolałam zrobic sama i nie marnować czasu.

    zem3j44jocammsgx.png
    zrz6x1hp5wag352p.png
  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 23 kwietnia 2014, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    podumam nad tym,póki co mam 3 cs wiec jeszcze się mocno nie spinam,aczkolwiek czas mija i to szybko po 30...


    u5cvp2.png
  • Lucy Autorytet
    Postów: 1514 455

    Wysłany: 23 kwietnia 2014, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pomyśl :) Warto :)

    zem3j44jocammsgx.png
    zrz6x1hp5wag352p.png
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 24 kwietnia 2014, 07:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też chodzę wszędzie prywatnie robić badania, bo u mnie w ogóle nie dają skierowań, ale to gin mi kazał zrobić z obciążeniem.. Tyle,że sobie musiałam zapłacić, ale u nas raz płacisz za całe badanie..

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 24 kwietnia 2014, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olka30 a gdzie robisz badania? w wawie?


    u5cvp2.png
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 24 kwietnia 2014, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W Andrychowie :) W życiu w Warszawie nie byłam (to chyba jedyne miejsce w Polsce w którym nie byłam:), no dobra jeszcze Suwałki)..

    olencja lubi tę wiadomość

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • Lucy Autorytet
    Postów: 1514 455

    Wysłany: 24 kwietnia 2014, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olka30 wrote:
    Ja też chodzę wszędzie prywatnie robić badania, bo u mnie w ogóle nie dają skierowań, ale to gin mi kazał zrobić z obciążeniem.. Tyle,że sobie musiałam zapłacić, ale u nas raz płacisz za całe badanie..
    No tak tak, ja też płacę raz, ale w cenie badania z obciążeniem jest x2 jak za zwykłe pobranie, o takie coś mi chodziło )

    zem3j44jocammsgx.png
    zrz6x1hp5wag352p.png
  • XYZ Autorytet
    Postów: 422 346

    Wysłany: 24 kwietnia 2014, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane, te, z którymi pisuję na forum poświęconym inseminacji już wiedzą :-)
    Otóż: najpierw odnotowałam mega dół połączony z wqrwem, obraziłam się na cały świat i postanowiłam zabrać swoje zabawki i więcej nie wchodzić na Ovu.
    Żadnego podczytywania forum,wgapiania się w wykres, czy wywnętrzania się w pamiętniku. Nic.
    Potem poczułam się jakoś niewyraźnie (bóle podbrzusza - jak na okres i jednocześnie nie jak na okres) i dzień przed terminem podanym przez gina zrobiłam test.
    Dzisiaj z rana zrobiłam betę: 286.9mlU/ml.
    To by wskazywało na ciążę.
    Proszę, trzymajcie za mnie kciuki, żeby ta cholerna beta przyrastała, żeby jak najszybciej coś było widać na USG, żebym uwierzyła, że to naprawdę ciąża, żeby to naprawdę była ciąża i żeby wszystko było ok.

    Libra, Lucy, Lenuś, olka30, Enigma 34, lulu_ovufriend lubią tę wiadomość


  • cafe Debiutantka
    Postów: 7 6

    Wysłany: 24 kwietnia 2014, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    XYZ trzymam kciuki! Musi się udać!

    8f9b81c312de19984f028d491d506398.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 kwietnia 2014, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hura:D XYZ ciesze się bardzo i mocno trzymam kciuki, zeby wszystko pieknie się ułożyło &&&&&&&

  • Lucy Autorytet
    Postów: 1514 455

    Wysłany: 24 kwietnia 2014, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hahahha! XYZ wspaniale!

    Oj jak to mi humor poprawiło :)

    Trzymam kciuki mocno mocno!

    zem3j44jocammsgx.png
    zrz6x1hp5wag352p.png
  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 24 kwietnia 2014, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o rety XYZ!! to zazabiscie!!! dlatego tak cicho bylo bo sie fasolka zagniezdzala u Ciebie!! :D


    u5cvp2.png
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 25 kwietnia 2014, 07:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wchodzę z rana, a tu od razu takie wiadomości :) Dwie ciąże, na dwóch forach :) (Nie powiem żebym nie poczuła ukłucia zazdrości, ale tak troszkę, bo już się oswajam z myślą, że mi to raczej nie będzie dane..)

    Ale super XYZ :) Czyli jednak coś jest w tym, że należy troszkę odpuścić :) Życzę ci żeby wszystko było ok, a beta przyrastała podręcznikowo :)

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 25 kwietnia 2014, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ależ tu dzisiaj cisza :( Nikt nie wchodzi? Piątek pewnie wszyscy pracują..
    A mi się poprawił humor, bo być może będę miała możliwość zmienić otoczenie pracy :) Zadzwoniła do mnie koleżanka, z którą pracowałam 7 lat temu, szukają pracownika w jej firmie, a firma w moim mieście.. Nie musiałabym dojeżdżać.. Dostała moje CV przez agencje pracy i chce się spotkać prywatnie, to chyba dobrze :) W ogóle w tej firmie pracuje połowa moich koleżanek, z którymi pracowałam w biurze rachunkowym, do dziś się spotykamy :) Nie to co pseudo koleżanki w obecnej firmie.. Się rozmarzyłam :)
    Tyle, że w głowie mam laparoskopię 26 maja i pewnie zwolnienie do połowy czerwca :( Ale może nie potrzebują na łapu capu.. Okaże się..

    Lenuś lubi tę wiadomość

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • aisza Autorytet
    Postów: 354 113

    Wysłany: 25 kwietnia 2014, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olka30 to trzymam kciuki żeby udało Ci się zmienić pracę :) ja czekam na @ myślę że dziś lub jutro się pojawi bo mam coraz mocniejsze bóle podbrzusza, niech już przychodzi bo chcę zacząć nowy cykl! :)

    olka30 lubi tę wiadomość

    27.03.2014 [*]
    udało się :) czekamy na Ciebie Skarbie :* <3

    10 sierpień 2016 r. godz: 8:30 - córcia Oliwia
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 25 kwietnia 2014, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Korzystając z dobrego humoru powiedziałam szefowym o operacji i mój dobry humor poszedł się paść na zielone łączki :( Szefowe wymyśliły, że mi załatwią program, żebym mogła zdalnie zrobić wypłaty.. Czyli nie będzie wolnego, moja koleżanka nie będzie płakać i faktycznie pracować a nie ściemniać.. Doszłam do wniosku, że jestem jedyną osobą, która nie ma prawa w tej firmie chorować. Szkoda że skoro jestem taka nie zastąpiona nie widzę tego w wypłacie.. Chcę już do domu :(

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
‹‹ 68 69 70 71 72 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ