X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Dziewczyny z rocznika '86 starające się o pierwsze dziecko :)
Odpowiedz

Dziewczyny z rocznika '86 starające się o pierwsze dziecko :)

Oceń ten wątek:
  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 12 lutego 2014, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eweliinko, trzymam więc kciuki :)

    ewelina27 lubi tę wiadomość

  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 12 lutego 2014, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miśkaa wrote:
    ja jestem na początku drogi, dopiero pierwszy cykl za nami, drugi bedzie na clo :) takze staram się nie wariować
    Kochana, więc czemu już musisz coś brać? Robiłaś badania, wyszło coś nie tak?

  • _Ania_ Ekspertka
    Postów: 206 177

    Wysłany: 12 lutego 2014, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ida wrote:
    Uwielbiam śląskie kluchy!

    Wiem że trudno wyłączyć myślenie, ale ja, choć jestem tu na ovf, udzielam się na forum, mierzę, obserwuję itd, to wbrew pozorom się nie nakręcam. W ogóle to my mamy z mężem taką sytuację, że jak będzie to super, wtedy pokierujemy swoim życiem tak by było nam dobrze, a jak nie uda się teraz czy w przeciągu kilku miesięcy to też nie będzie tragedii, bo na taką okoliczność też mamy plan :) Tak więc jakby nie było u nas, to będzie dobrze :) W każdym razie nie ma tragedii z powodu braku II już teraz natychmiast.

    Kochana, u mnie początki też tak wyglądały, ale gdy okazało się, że nawet nie mam owulacji, było już mniej kolorowo. Teraz też podchodzę na luzie, ale mam gorsze dni, kiedy niestety mimowolnie się nakręcam, choć wcale tego nie chcę.

    cfbd69597e38556e0d9dfe823aa26cca.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lutego 2014, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miśkaa wrote:
    ja jestem na początku drogi, dopiero pierwszy cykl za nami, drugi bedzie na clo :) takze staram się nie wariować
    I to jest najlepszy sposób żeby szybko zajść w ciążę bo jak sie świruje to nic z tego dobrego nie wychodzi

    Ida lubi tę wiadomość

  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 12 lutego 2014, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _Ania_ wrote:
    Kochana, u mnie początki też tak wyglądały, ale gdy okazało się, że nawet nie mam owulacji, było już mniej kolorowo. Teraz też podchodzę na luzie, ale mam gorsze dni, kiedy niestety mimowolnie się nakręcam, choć wcale tego nie chcę.
    To normalne, naturalne. To tak jakbyśmy powiedziały dziecku, że ma nie chcieć zjeść cukierka. No nie da się. Ale jednak warto trochę zluzować, bo ponoć to daje największe rezultaty.

    Ja na szczęście owulki zawsze mam, objawy wszelkaie też, z wykresów wynika, że nie powinnam martwić się o hormony. Nic tylko <3 :)

    Powodzenia Kochana, doczekasz się na pewno!

    ewelina27 lubi tę wiadomość

  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 12 lutego 2014, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ida wrote:
    Witamy i zapraszamy serdecznie :) :) :)
    Oj nawet nie mów...bo zaczynam się bać. Podobno wiele dziewczyn z '86 ma problemy z tarczycą... Ja na razie nie mam. Albo nie wiem czy nie mam...

    A jak u Cibie starania ash? Ile już? Jak to znosisz? Jak nastroje?

    Dziewczyny ja jestem z 86 rowniez, ale staram sie o drugie...pierwsze urodzilam w wieku 17 lat i roznica jest tak duza ze te starania sa dla mnie tak wazne jakby to bylo moje pierwsze dzieciatko...przyjmnniecie mnie?

    no ja niesttey mam niedoczynnosc tarczycy ale na razie wystarcza jod.

    Ida, ewelina27 lubią tę wiadomość

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lutego 2014, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ido u ciebie prognozuję zielony deszcz na koniec cyklu :)

    Ida lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lutego 2014, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    weronika86 wrote:
    Dziewczyny ja jestem z 86 rowniez, ale staram sie o drugie...pierwsze urodzilam w wieku 17 lat i roznica jest tak duza ze te starania sa dla mnie tak wazne jakby to bylo moje pierwsze dzieciatko...przyjmnniecie mnie?

    no ja niesttey mam niedoczynnosc tarczycy ale na razie wystarcza jod.
    Pakuj sie do nas oczywiście ze przyjmiemy czarnobylki wszystkie żuczki przyjmują

    Ida, weronika86 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lutego 2014, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie tarczyca jest ok tylko mam miastenie i lekarze mówią żebym nie starała sie o dziecko przez najbliższe trzy cztery lata a ja robię na wspak

  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 12 lutego 2014, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    weronika86 wrote:
    Dziewczyny ja jestem z 86 rowniez, ale staram sie o drugie...pierwsze urodzilam w wieku 17 lat i roznica jest tak duza ze te starania sa dla mnie tak wazne jakby to bylo moje pierwsze dzieciatko...przyjmnniecie mnie?

    no ja niesttey mam niedoczynnosc tarczycy ale na razie wystarcza jod.
    Jasne Kochana, wbijaj do nas! Niestety nie mogę już zmienić tytułu wątku, a chciałam, by dziewczyny starające się o drugie czy kolejne nie czuły się odepchnięte. No ale już się nie da. W każdym razie zapraszamy serdecznie!!! :)

    Dobrze, że udaje Ci się mieć tarczycę pod kontrolą :)
    Powodzenia i do zgadania :)

  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 12 lutego 2014, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewelina27 wrote:
    Ido u ciebie prognozuję zielony deszcz na koniec cyklu :)
    Hehe, na razie to i ja tak prognozuje :P Jeszcze czas :)

    ewelina27 lubi tę wiadomość

  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 12 lutego 2014, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewelina27 wrote:
    u mnie tarczyca jest ok tylko mam miastenie i lekarze mówią żebym nie starała sie o dziecko przez najbliższe trzy cztery lata a ja robię na wspak
    Oj, a ja nie słyszałam o takiej chorobie. Jak poważne to jest?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lutego 2014, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    weronika86 wrote:
    Dziewczyny ja jestem z 86 rowniez, ale staram sie o drugie...pierwsze urodzilam w wieku 17 lat i roznica jest tak duza ze te starania sa dla mnie tak wazne jakby to bylo moje pierwsze dzieciatko...przyjmnniecie mnie?

    no ja niesttey mam niedoczynnosc tarczycy ale na razie wystarcza jod.
    Super ze tu jestes:) taka osoba z taka wiedza sie nam przyda! <3

    Ida, weronika86, ewelina27 lubią tę wiadomość

  • _Ania_ Ekspertka
    Postów: 206 177

    Wysłany: 12 lutego 2014, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ida wrote:
    To normalne, naturalne. To tak jakbyśmy powiedziały dziecku, że ma nie chcieć zjeść cukierka. No nie da się. Ale jednak warto trochę zluzować, bo ponoć to daje największe rezultaty.

    Ja na szczęście owulki zawsze mam, objawy wszelkaie też, z wykresów wynika, że nie powinnam martwić się o hormony. Nic tylko <3 :)

    Powodzenia Kochana, doczekasz się na pewno!

    Dziękuję :) Na pewno się uda, teraz trwają po prostu ćwiczenia z cierpliwości - skądinąd nie bez powodu, bo bywam niecierpliwa ;) Tobie również powodzenia! <3

    Ida lubi tę wiadomość

    cfbd69597e38556e0d9dfe823aa26cca.png
  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 12 lutego 2014, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    Super ze tu jestes:) taka osoba z taka wiedza sie nam przyda! <3
    O o o, otóż to :D Zamierzamy Cię wykorzystać Weronisiu, i wcale się z tym nie kryjemy :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lutego 2014, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    5919a396a3b359b2m.jpg
    Tak na zakonczenie dnia

    Ida, _Ania_, ewelina27, gosiunia lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lutego 2014, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    15e7d94d0068d665m.jpg

    weronika86, ewelina27 lubią tę wiadomość

  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 12 lutego 2014, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ida wrote:
    Jasne Kochana, wbijaj do nas! Niestety nie mogę już zmienić tytułu wątku, a chciałam, by dziewczyny starające się o drugie czy kolejne nie czuły się odepchnięte. No ale już się nie da. W każdym razie zapraszamy serdecznie!!! :)

    Dobrze, że udaje Ci się mieć tarczycę pod kontrolą :)
    Powodzenia i do zgadania :)
    no wlasnie nie bylam pewna czy wejsc, ale weszlam z czystej ciekawosci...ale zescie sie tu rozpisaly...na mnie czarnobyl chyba zle podzialal, juz 15 miesiecy na ovufriendzie, 28 staran INTENSYWNYH i 10 lat bez zabezpieczen z czestym sksikiem...ale u mnie byly cykle po 300 dni nawet :( unormowalam sobie sama suplementami i teraz mam nadzieje...wpiszczie mnie kochaniutkie na testowanko na 22/02 jakby @ nie przyszla. wykorzystujcie ile chcecie, nie obraze sie :)

    Ida lubi tę wiadomość

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 12 lutego 2014, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    5919a396a3b359b2m.jpg
    Tak na zakonczenie dnia
    haha dobre :) biore sie za rysowanie :) chociaz jak sobie narysuje dzidziusia to bedzie to glowka i patyki bo talentu za grosz nie mam :)

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 12 lutego 2014, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny a tak z ciekawosci ile z was z rocznika 86 ma pcos? ja mam i chcialabym zobaczyc czy jest nas wiecej, czy moze faktycznie ten czarnobyl mial wplyw...ja urodzilam sie 16 kwietnia, czarnobyl chyba wybuchl 2 maja jak dobrze pamietam...

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
‹‹ 8 9 10 11 12 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ