X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Dziewczyny z rocznika '86 starające się o pierwsze dziecko :)
Odpowiedz

Dziewczyny z rocznika '86 starające się o pierwsze dziecko :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lutego 2014, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ida wrote:
    Oj, a ja nie słyszałam o takiej chorobie. Jak poważne to jest?
    Rzadkie dziadostwo charakteryzuje się tym ze mięśnie szybciej sie męczą niż u zdrowego człowieka jest to choroba autoimunologiczna objawy jakie mam to podwójne widzenie drętwienie mięsni rąk i mięsni twarzy a co za tym idzie jak mam atak to połknąć śliny nie mogę ani mówić nie musze pić alkoholu bo i tak widzę podwójnie :D

  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 12 lutego 2014, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Werciu, jak najbardziej przystawaj do nas :) Nie sugeruj się tytułem :)
    Jak Czarnobyl to Czarnobyl :P
    Oj, rzeczywiście wiele miesięcy już za Tobą. Jak Ty Kobieto masz jeszcze w sobie siłę? Podziwiam Cię szczerze. <3 Ale dasz radę Kochana :)

    Ja mam termin @ na 20.02, więc jak nie przyjdzie to gdzieś też w tych okolicach będę testować ;)

    ewelina27, weronika86 lubią tę wiadomość

  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 12 lutego 2014, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewelina27 wrote:
    Rzadkie dziadostwo charakteryzuje się tym ze mięśnie szybciej sie męczą niż u zdrowego człowieka jest to choroba autoimunologiczna objawy jakie mam to podwójne widzenie drętwienie mięsni rąk i mięsni twarzy a co za tym idzie jak mam atak to połknąć śliny nie mogę ani mówić nie musze pić alkoholu bo i tak widzę podwójnie :D
    Współćzuję Kochana i życzę dużo siły. Ale skoro się starasz mimo opinii lekarzy to na pewno ją w sobie masz :)
    Pozytywne myślenie - tylko ono może nas uratować :)

  • gosiunia Autorytet
    Postów: 738 1820

    Wysłany: 12 lutego 2014, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    5919a396a3b359b2m.jpg
    Tak na zakonczenie dnia


    Jestem za... ;)

    ewelina27, Ewik lubią tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-72656.png
    https://www.maluchy.pl/li-72658.png
    https://www.maluchy.pl/ci-72954.png
    ANIOŁEK 21.06.13 [*] <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lutego 2014, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    5919a396a3b359b2m.jpg
    Tak na zakonczenie dnia
    Biegnę rysować banan sa buźce sie sam robi jak to czytam :)

  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 12 lutego 2014, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    weronika86 wrote:
    dziewczyny a tak z ciekawosci ile z was z rocznika 86 ma pcos? ja mam i chcialabym zobaczyc czy jest nas wiecej, czy moze faktycznie ten czarnobyl mial wplyw...ja urodzilam sie 16 kwietnia, czarnobyl chyba wybuchl 2 maja jak dobrze pamietam...
    Ja nie mam. Nie wiem też czy któraś z Czarnobylek ma...

    Urodziłam się po wybuchu, w październiku, więc jak byłą katastrofa to jeszcze w brzuszku pływałam. Ale myślę, że jak miało nam zaszkodzić to zaszkodziło. Wiem że piłam ten płyn Lugola czy jakoś ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lutego 2014, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ida wrote:
    Ja nie mam. Nie wiem też czy któraś z Czarnobylek ma...

    Urodziłam się po wybuchu, w październiku, więc jak byłą katastrofa to jeszcze w brzuszku pływałam. Ale myślę, że jak miało nam zaszkodzić to zaszkodziło. Wiem że piłam ten płyn Lugola czy jakoś ;)
    ja nic takiego nie piłam tylko moja mama w ciąży ze mną piła surowe jajka tak gul gul gul oj az niedobrze mi sie robi jak tak można

    weronika86 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lutego 2014, 22:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja jestem z listopada;)tez płyn lugola pilam, a teraz namietnie wcieram ;P bo tez mam tarczyce chora ale puki co 3 lata cicho siedzi;) szkoda ze nabite kg przez nia nie chca zejść;/
    ja z tego co mi wiadomo nie mam pcos

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lutego 2014, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    picgifs-33-5bee20825048262deb9c26ce307f4f55d595d45d.gif
    termin @ / testowań

    Ida-20.02
    Ania1986-25.02-
    Rudasek-
    asioczek86-
    ash-
    Beata86-
    Iownka-
    Miśka-
    Mysz86-
    Szpilka-1.03
    Karmelek-
    ewelina27-16.02
    Madziara-5.03
    Weronika86-22.2


    dopisywac sie babeczki!!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 lutego 2014, 22:50

    Ida lubi tę wiadomość

  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 12 lutego 2014, 22:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ida wrote:
    Werciu, jak najbardziej przystawaj do nas :) Nie sugeruj się tytułem :)
    Jak Czarnobyl to Czarnobyl :P
    Oj, rzeczywiście wiele miesięcy już za Tobą. Jak Ty Kobieto masz jeszcze w sobie siłę? Podziwiam Cię szczerze. <3 Ale dasz radę Kochana :)

    Ja mam termin @ na 20.02, więc jak nie przyjdzie to gdzieś też w tych okolicach będę testować ;)[/QUPowiem szczerze, ze czasami sama sobie sie dziwie :) ale co innego mi pozostalo jak walczyc? walcze dalej do menopauzy...zrobie piatke to bedzie piatka :) hahah

    Ida lubi tę wiadomość

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 12 lutego 2014, 22:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ida wrote:
    Ja nie mam. Nie wiem też czy któraś z Czarnobylek ma...

    Urodziłam się po wybuchu, w październiku, więc jak byłą katastrofa to jeszcze w brzuszku pływałam. Ale myślę, że jak miało nam zaszkodzić to zaszkodziło. Wiem że piłam ten płyn Lugola czy jakoś ;)
    Tak wlasnie podawano wtedy za duze ilosci plynu lugola co moglo uszkodzic tarczyce. Ja tsh mialam 3.5-3.9 przy normie 4.0- niedoczynnosc subkliniczna z wszystkimi objawami ale udalo mi sie zejsc do 1.6 wlasnie na plynie lugola- maz mi o nim przypomnial.

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 12 lutego 2014, 22:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    ja jestem z listopada;)tez płyn lugola pilam, a teraz namietnie wcieram ;P bo tez mam tarczyce chora ale puki co 3 lata cicho siedzi;) szkoda ze nabite kg przez nia nie chca zejść;/
    ja z tego co mi wiadomo nie mam pcos

    Aniu ja tez wcieram wlasnie, pcos raczej nie masz bo masz piekna wczesna owulacje...ja bez suplementow mialabym cykle po 300 dni.

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 12 lutego 2014, 22:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie wiedzialam ze bierzesz clo, myslalam ze ta owulka to naturalna.

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lutego 2014, 22:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też jestem z listopada Weronika ja chce 3 a mój luby mówi ze nie da rady :) ale ja sie za niego wezmę chyba przy najbliższej okazji jak teraz nie wyjdzie

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lutego 2014, 22:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jestem chyba zacofana bo nawet nie wiem co to ten płyn lugola na co to jest

  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 12 lutego 2014, 23:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    my za dlugo sie wstrzymywalismy ze staraniami bo chcielismy najpierw stanac na nogi sami...moj jak widzi jak sie mecze przez tyle miesiecy to powiedzial ze urodze tyle ile bog da i juz nie bedziemy myslec o antykoncepcji... :) wczesniej nie chcialam drugiego, mieslismy bardzo ciezko w zyciu, zaczelam prace w wieku 17 lat, razem ze szkola, dzieckiem...chcialam miec ustabilizowane zycie przed drugim dzieciatkiem...chyba jednak za dlugo czekalismy...choc nie wiadomo czy cieszylabym sie tak drugim dzieckiem jakbysmy nie mieli co do gara wlozyc jesli trafiloby sie dziecko przed otwarciem wlasnego biznesu...tak zle i tak niedobrze...

    ewelina27 lubi tę wiadomość

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 12 lutego 2014, 23:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra Kobity, bo czas leci, strony też, a o 6 kto wstanie? :P Aj, a z chęcią pogawędziłabym z Wami... Jutro :)

    Ja się więc żegnam i już naprawdę udaję się do łoża :) Dobrej nocy Czarnobylki :)

    ewelina27 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lutego 2014, 23:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    weronika86 wrote:
    my za dlugo sie wstrzymywalismy ze staraniami bo chcielismy najpierw stanac na nogi sami...moj jak widzi jak sie mecze przez tyle miesiecy to powiedzial ze urodze tyle ile bog da i juz nie bedziemy myslec o antykoncepcji... :) wczesniej nie chcialam drugiego, mieslismy bardzo ciezko w zyciu, zaczelam prace w wieku 17 lat, razem ze szkola, dzieckiem...chcialam miec ustabilizowane zycie przed drugim dzieciatkiem...chyba jednak za dlugo czekalismy...choc nie wiadomo czy cieszylabym sie tak drugim dzieckiem jakbysmy nie mieli co do gara wlozyc jesli trafiloby sie dziecko przed otwarciem wlasnego biznesu...tak zle i tak niedobrze...
    co komu pisane to sie stanie i nikt tego nie zmieni

  • Manieczka86 Ekspertka
    Postów: 237 98

    Wysłany: 12 lutego 2014, 23:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam was kochane z rocznika '86!!!
    Też jestem dzieckiem Czarnobyla. Dokładnie październikowe :)
    W sumie to dokładnie nie wiem od kiedy się staramy. 2 lata temu rozpoczęliśmy małą walkę. Niestety po kilku niepowodzeniach i niemiłych wizytach u gina odpuściliśmy sobie na rok i myśleliśmy, że co ma być to będzie. Niestety nic z tego nie wyszło. Teraz jestem w trakcie 3-go cyklu gdzie biorę wspomagacze - naturalne, od 2-ch cykli regularnie obserwuję swoje ciało a teraz jest pierwszy cykl z mierzeniem temperatury. Mój M od moich 3-ch cykli też jest wspomagany i mam nadzieję, że już niedługo będę mogła zapomnieć o @ na dobrych kilka miesięcy :)

    Ida lubi tę wiadomość

    Niedoczynność tarczycy - Euthyrox 0,25 1x1
    Hiperprolaktynemia czynnościowa - Bromergon 2,5 mg 1x0,5
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lutego 2014, 23:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ida wrote:
    Dobra Kobity, bo czas leci, strony też, a o 6 kto wstanie? :P Aj, a z chęcią pogawędziłabym z Wami... Jutro :)

    Ja się więc żegnam i już naprawdę udaję się do łoża :) Dobrej nocy Czarnobylki :)
    dobranoc miłych snów w krainie bajek

‹‹ 9 10 11 12 13 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ