X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Dziewczyny z rocznika '86 starające się o pierwsze dziecko :)
Odpowiedz

Dziewczyny z rocznika '86 starające się o pierwsze dziecko :)

Oceń ten wątek:
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 25 marca 2014, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miśkaa wrote:
    tego ci życzę!
    ja bym wolała urodzić już w 2015 roku np w lutym :) zaraz wiosna by była i całe ciepłe miesiące na spacerki :)
    fakt dla malej dzidzi jest fajniejsze lato, ale patrzac na nasz styl pracy to musialabym od razu po porodzie do pracy wrocic :D na szczescie mezu obiecal, ze przez pierwszy rok bedziemy w pracy tylko 5 godzin i z pomieszczenia gospodarczego zrobi mi pokoik dla dzidzi w pracy z miejscem do karmienia :) pracujemy na umowione wizyty tylko i jestesmy bardzo blisko z klientami, wiec na pewno by im to nie przeszkadzalo :D zreszta w anglii w kazdym wiekszym supermarkecie masz miejsce na karmienie, chociaz w duzym miastach juz z tym problem.

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2014, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ida wrote:
    Ja jestem z 7 października. Ale nie wiem czy to maj jakieś znaczenie.

    Werka, mówisz że skąpa @ może być przez cykl bezowulacyjny? Ja właśnie taką mam, 2 dni i to praktycznie same brudy. Nie wiem czy wulka faktycznie była, bo nie mierzyłam tempki w tym cyklu. Ale czułam jajniki, śluz też był. Ale pewności nie ma.

    A te ziółka działają? Jeśli tak i przyspieszają owulkę to bym się nad nimi zastanowiła, bo mam dość późną owulację (18-19 dc) i zawsze muszę na nią tyyyyyle czekać :P
    No a endometrium ostatnio miałam około 6,5 mm i to po owulce więc chyba szału nie ma...

    Ida niestety śluz nie jest miarodajny, temperatura bardziej ale pewniakiem nie jest. ja w styczniu miałam skok temperatury piękny śluz jak nigdy a na monitoringu zero!

  • gosiunia Autorytet
    Postów: 738 1820

    Wysłany: 25 marca 2014, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    weronika86 wrote:
    Macie juz dzieciaczki wszystkie tutaj czy pierwsze dzidziusie?


    my o nasze pierwsze maleństwo walczymy ...

    https://www.maluchy.pl/li-72656.png
    https://www.maluchy.pl/li-72658.png
    https://www.maluchy.pl/ci-72954.png
    ANIOŁEK 21.06.13 [*] <3
  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 25 marca 2014, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miśkaa wrote:
    Ida niestety śluz nie jest miarodajny, temperatura bardziej ale pewniakiem nie jest. ja w styczniu miałam skok temperatury piękny śluz jak nigdy a na monitoringu zero!
    Wiem, wiem :) Nie mierzyłam z premedytacją :)
    Ale mniej więcej płodniaki odczuwałam jak zwykle. Ale faktycznie, może owulki wcale nie było...

  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 25 marca 2014, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ida wrote:
    Ja jestem z 7 października. Ale nie wiem czy to maj jakieś znaczenie.

    Werka, mówisz że skąpa @ może być przez cykl bezowulacyjny? Ja właśnie taką mam, 2 dni i to praktycznie same brudy. Nie wiem czy wulka faktycznie była, bo nie mierzyłam tempki w tym cyklu. Ale czułam jajniki, śluz też był. Ale pewności nie ma.

    A te ziółka działają? Jeśli tak i przyspieszają owulkę to bym się nad nimi zastanowiła, bo mam dość późną owulację (18-19 dc) i zawsze muszę na nią tyyyyyle czekać :P
    No a endometrium ostatnio miałam około 6,5 mm i to po owulce więc chyba szału nie ma...

    Faktycznie za male te endo, daje glowe uciac ze pomoze. Tylko jak kupisz to napisz do mnie to napisze ci jak brac dokladnie. Na forum : starania z pomoca medyczna- zielarki- sa wszystkie informacje jak bierzemy donga. Pomaga kobietom, ktore nie mialy owulki wogole. Ja bez donga moge miec cykle nawet po 400 dni. W tym cyklu zawalilam sprawe bo owulka szykowala sie 14 dc a ja glupia dalam sie namowic i wzielam metformine, ktora popieprzyla mi caly cykl...4 dni temu przestalam ja brac i znow czuje jajniki.

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2014, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    weronika86 wrote:
    fakt dla malej dzidzi jest fajniejsze lato, ale patrzac na nasz styl pracy to musialabym od razu po porodzie do pracy wrocic :D na szczescie mezu obiecal, ze przez pierwszy rok bedziemy w pracy tylko 5 godzin i z pomieszczenia gospodarczego zrobi mi pokoik dla dzidzi w pracy z miejscem do karmienia :) pracujemy na umowione wizyty tylko i jestesmy bardzo blisko z klientami, wiec na pewno by im to nie przeszkadzalo :D zreszta w anglii w kazdym wiekszym supermarkecie masz miejsce na karmienie, chociaz w duzym miastach juz z tym problem.

    to super, że masz taką możliwość! my się dogadaliśmy, że ja posiedzę kilka miesięcy a później mąż posiedzi na tacierzyńskim :)

    weronika86, Ida lubią tę wiadomość

  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 25 marca 2014, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ida wrote:
    Wiem, wiem :) Nie mierzyłam z premedytacją :)
    Ale mniej więcej płodniaki odczuwałam jak zwykle. Ale faktycznie, może owulki wcale nie było...

    Ida a dlaczego nie mierzylas? chcialas sie odstersowac?

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 25 marca 2014, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miśkaa wrote:
    to super, że masz taką możliwość! my się dogadaliśmy, że ja posiedzę kilka miesięcy a później mąż posiedzi na tacierzyńskim :)

    Tacierzynskie mowisz :D hahah u Nas to nie wchodzi w gre bo tylko moj robi tatuaze.

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2014, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    weronika86 wrote:
    Faktycznie za male te endo, daje glowe uciac ze pomoze. Tylko jak kupisz to napisz do mnie to napisze ci jak brac dokladnie. Na forum : starania z pomoca medyczna- zielarki- sa wszystkie informacje jak bierzemy donga. Pomaga kobietom, ktore nie mialy owulki wogole. Ja bez donga moge miec cykle nawet po 400 dni. W tym cyklu zawalilam sprawe bo owulka szykowala sie 14 dc a ja glupia dalam sie namowic i wzielam metformine, ktora popieprzyla mi caly cykl...4 dni temu przestalam ja brac i znow czuje jajniki.

    hmm a te ziółka pomagają tylko na endo?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2014, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    weronika86 wrote:
    Tacierzynskie mowisz :D hahah u Nas to nie wchodzi w gre bo tylko moj robi tatuaze.

    :)

    mój to bardzo chętnie pójdzie na troszkę wolnego i posiedzi z dzieckiem :)

    weronika86 lubi tę wiadomość

  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 25 marca 2014, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    weronika86 wrote:
    Faktycznie za male te endo, daje glowe uciac ze pomoze. Tylko jak kupisz to napisz do mnie to napisze ci jak brac dokladnie. Na forum : starania z pomoca medyczna- zielarki- sa wszystkie informacje jak bierzemy donga. Pomaga kobietom, ktore nie mialy owulki wogole. Ja bez donga moge miec cykle nawet po 400 dni. W tym cyklu zawalilam sprawe bo owulka szykowala sie 14 dc a ja glupia dalam sie namowic i wzielam metformine, ktora popieprzyla mi caly cykl...4 dni temu przestalam ja brac i znow czuje jajniki.
    A gdzie można te cuda nabyć? Czy to nei ejst jakeiś...niebezpieczne? W sensie że oddziaływuje też na coś przypadkiem?
    Ja ogólnie nie mam problemów z owulacją, ale gdyby te ziółka miały mi pomóc w szybszej owulacji i grubszym endo to bym się skusiła :)

  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 25 marca 2014, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My mamy juz synka 11letniego, ale od porodu w 2003 nie udaje mi sie zajsc :( nie zabezpieczalismy sie wogole, a od 29 miesiecy to z mierzeniem tmpki, klinika nieplodnosci w ktorej nawet owulki mi nie wywolali! dopiero jak wzielam sie za lekture opracowac medycznych to zaczelam dzialac z naturalnymi suplementami i udalo sie! mam owulacje od czerwca :) i normalne miesiaczki 5-7 dni a nie dwudniowe tyle co kot naplakal :(

    Ida, Miśkaa lubią tę wiadomość

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 25 marca 2014, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    weronika86 wrote:
    Ida a dlaczego nie mierzylas? chcialas sie odstersowac?
    Nie mierzyłam, bo po 3 cyklach chciałam zrobić przerwę. Widziałam, że jest wszystko ok, więc nie było potrzeby. Poza tym gin mi kazał wyrzucić termometr i zapomnieć o owulacji ;) Żeby nie myśleć ;)

  • gosiunia Autorytet
    Postów: 738 1820

    Wysłany: 25 marca 2014, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    weronika86 wrote:
    Dziewczyny w jakim miesacu sie urodzilyscie w 86? blisko wybuchu czarnobylskiego...jak dobrz pamietam to byl 26 kwietnia 1986, jak nie to mnie poprawcie. Ja urodzilam sie 16 kwietnia a wy?


    ja w lipcu :) ten temat już chyba miną,ale tyle piszecie że nie nadążam za wami ;) <3 pozdrawiam uuu a u Weroniki niedługo będziemy 100 lat "śpiewać" ;) <3

    Ida, weronika86 lubią tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-72656.png
    https://www.maluchy.pl/li-72658.png
    https://www.maluchy.pl/ci-72954.png
    ANIOŁEK 21.06.13 [*] <3
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 25 marca 2014, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ida wrote:
    A gdzie można te cuda nabyć? Czy to nei ejst jakeiś...niebezpieczne? W sensie że oddziaływuje też na coś przypadkiem?
    Ja ogólnie nie mam problemów z owulacją, ale gdyby te ziółka miały mi pomóc w szybszej owulacji i grubszym endo to bym się skusiła :)

    Idus masz nawet to na sklepie ovufriend, choc taniej mozna nabyc gdzie indziej. Ale ovusklep ma rzeczy bardzo dobrej jakosci. Jesliw ezmiesz po 1 tabletce przez 4 dni od 6-10dc to nie zaszkodzi. Wszystko w nadmiarze szkodzi. Ja biore 4 dni po 2 kapsulki tylko choc lekarze kaza brac po jednej od skonczenia krwawienia az do skoku tempki. Moim zdaniem za duzo, bo skoro u mnie przy pcos i innych schorzeniach, bez sluzu plodnego mam plodny na 10cm rozciagliwy i owulke przepiekna juz 4-5 dni po ostatniej dawce donga to kobieta owulujaca raczej powinna wziac mniej. Naprawde polecam kochana.

    Ida lubi tę wiadomość

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 25 marca 2014, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tu masz linka do info :

    http://www.jiaogulan.pl/dongquai.html

    Ida lubi tę wiadomość

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 25 marca 2014, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ida wrote:
    Nie mierzyłam, bo po 3 cyklach chciałam zrobić przerwę. Widziałam, że jest wszystko ok, więc nie było potrzeby. Poza tym gin mi kazał wyrzucić termometr i zapomnieć o owulacji ;) Żeby nie myśleć ;)

    Niektorych to bardzo stresuje, mnie bardziej uspokaja :) chyba jakies zboczenie z wsadzaniem przedmiotow :D

    gosiunia lubi tę wiadomość

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 25 marca 2014, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gosiunia wrote:
    ja w lipcu :) ten temat już chyba miną,ale tyle piszecie że nie nadążam za wami ;) <3 pozdrawiam uuu a u Weroniki niedługo będziemy 100 lat "śpiewać" ;) <3
    ano bedzie 28 latek :) blizej niz dalej :)

    gosiunia lubi tę wiadomość

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • gosiunia Autorytet
    Postów: 738 1820

    Wysłany: 25 marca 2014, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oby ci się pięknie zazieleniło na te urodzinki ;)

    weronika86 lubi tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-72656.png
    https://www.maluchy.pl/li-72658.png
    https://www.maluchy.pl/ci-72954.png
    ANIOŁEK 21.06.13 [*] <3
  • Ewik Autorytet
    Postów: 2293 1385

    Wysłany: 25 marca 2014, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My walczymy o pierwsze dzieciątko :) no to moje endo...do Twojego Iduś to całkiem porażka 4,6 mm (wcale się nie dziwie,że żaden bąbelek nie chce się zagościć)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 marca 2014, 21:09

    mhsv2n0ahsxqjiji.png
‹‹ 101 102 103 104 105 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ